Přejít na obsah

d3vaS

Uživatel
 • Počet příspěvků

  6
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli d3vaS

 • Hodnost
  Nováček

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Jindřichův Hradec
 • UPC Internet
  Internet 300
 • UPC televize
  TV Start
 • UPC Telefon
  Telefon 30 minut
 • Zařízení od UPC
  CISCO EPC3208
 1. d3vaS

  UPC routing (směr Brno vs Praha)

  Ale zase internet stabilní a frčí jak má, takže na UPC nemůžu říct nic špatného. Za mě, spokojenost.
 2. d3vaS

  UPC routing (směr Brno vs Praha)

  Ok, to jsou asi tajuplné věci topologie sítě UPC, já i když jsem zkoušel pingovat první uzel v seznamu sítě který kologovi jede přes Prahu, tak i tak to u mě jde BRNO a pak až následně Praha 🙂 je to zajímavé, ale asi jsem prostě na jiném uzlu ač jsme od sebe dva bloky, škoda. Nic hrozného, jen jsem byl zvědavý, v online hrách to ale dělá takřka jedou takovou odezvu. Kdy jsme ve stejný čas na stejném serveru já mám 44ms a on 23ms in game 😉 (toto byl celý důvod mého pátrání)
 3. d3vaS

  UPC routing (směr Brno vs Praha)

  Jinak té jiné konečné adresy jsem si nevšiml ale vliv to nemá. Odzkoušeno u kolegy na adresu co u mě jde přes Brno: Jaké, výchozí body myslíš? Na třetím řádku?
 4. Ahoj, ještě mě zajímá jedna věc: Jak je možné, že UPC ve stejném městě a takřka stejné lokalitě (rozdíl je asi dva bloky), používá různé cesty (routování) pro své klienty? U mě doma: Seznam.cz pinguji přes Brno tj. výsledek cca 13ms a u kolegy je vidět, že jede přes Prahu tj. výsledek 6ms? Já: kolega: Celkem jsem pátral čím to celkově je, má lepší latence od stejného poskytovatele takřka všude. (až jsem si tracetnul cestu) To je vybrané náhodně, ta cesta? Dá se nastavit nějak jiná výchozí brána? Něbo něco podobného? Děkuji.
 5. d3vaS

  Cisco EPC3208 - konrola parametrů

  Děkuji moc za info.
 6. Dobrý den, stručný technický dotaz: zatím používám UPC internet 150Mb/s ale chtěl bych upgradovat na rychlejší, aspoň 300Mb/s. Operátorka mi řekla, že si není jistá, zda to můj starý CISCO zvládne (tento modem je v mém vlastnictví, odkoupen a proto bych ho nechtěl zatím měnit) A také, že to záleží na parametrech sítě v mé lokalitě. A proto bych se chtěl zeptat, zda tu je někdo, kdo se v tom vyzná a mohl by mi zkontrolovat a říct, zda jsou moje parametry OK. Jedná se o: Cisco EPC3208 Moc děkuji. Parametry viz: Aktualní naměřené paramety na seedtest.com
×