Přejít na obsah

Nanaki

Uživatel
 • Počet příspěvků

  4
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Nanaki

 • Hodnost
  Nováček
 1. Nanaki

  BARRANDOV TV

  No, srovnávat s tím, co vysílala Nova na začátku je trochu nefér. To je už dobrých 15 let, tehdy byla trochu jiná doba. Pokud by dneska začala vysílat TV s programovým složením, jako v té době, nevypadalo by to nic moc. Co jsem zatim na Barrandovu viděl, mě nijak zvlášť nechytlo. I když to není zase tak divné, nejsem velký sledovač TV. Uvidíme, co bude dál, ikdyž s tím, co je tam teď, bych řekl, že moc šancí mít nebude.
 2. Nanaki

  Kostičky v době HD vysílání

  Ukázky z YT opravdu výjmečné nejsou. V průměru jednu denně vysílají. O informační hodnotě bych radši mlčel, většinou se jedná "vtipné" zprávy o zvířetech, blbcích, apod. Ale pokud by zůstalo u takových zpráv, dalo by se to snést, i když pak působí směšně reportáže v pořadu Volejte Novu, jak je zpravodajství děláno v té nejvyšší možné kvalitě. Problém ale je, že se YT pomalu přesouvá i do "vážných" zpráv, a tam je už horší. Proč se to děje, je jednoduché, vyhledání takové zprávy trvá velice krátkou dobu a je to téměř bez námahy. Bohužel, sledovat se to témař nedá. YT vypadá blbě, i když se něj díváte v mrňavém okně na netu, natož, když ho někdo roztáhne na 70+ cm.
 3. Nanaki

  Torrent No connect

  Mě asi také od 17:30. Takže nejspiš někde překousnutý kabel.
 4. Nanaki

  Torrent No connect

  Je vidět, že nejsem sám, kdo má přesně tenhle problém. Žiju v Praze, na Jižním městě. Zkoušel jsem volat na technickou potvoru a tam mi řekli, že se rozhodně nejedná o omezení z jejich strany. Prý nějaká porucha. Technik ale už neřekl, jaká, jen, že se na to podívá. Mám zavolat zítra, když to pořád nepůjde...
×