• David - UPC

   Vítejte na webu UPCZONE   19.7.2017

   UPCzone je nezávislé internetové fórum zaměřené na uživatele služeb UPC. Fórum UPCzone (tehdy ještě "Karnevalzone") bylo založeno v roce 2004, uživatelem Tomus. Po spojení firmy Karneval s UPC v roce 2007 se web přejmenoval na nynější název UPCzone. UPC fórum slouží pro komunikaci klientů UPC mezi sebou navzájem. Zákazníci zde mohou mezi sebou diskutovat, sdělovat si zkušenosti, navzájem si radit a aktivně se tak i účastnit vývoje společnosti UPC. Kritické příspěvky zde nejsou cenzurovány.

allien

 • Počet příspěvků

  159
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli allien

 • Hodnost
  Nováček
 • Datum narození

Osobní údaje

 • Bydliště
  Brno
 • Internet
  200+
 • Televize
  Komfort+
 1. STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  PetrBrno: Asi bych zkusil resetovat do továrního nastavení a pak když nepomůže jedině zavolat na UPC a nechat si vyměnit DVR Mediabox.
 2. STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  pagerek: No já jsem v testování cihly a tam se dá nastavit aktivní start, pak probuzení cihly je za cca 40 vteřin. Když cihlu vypnu DO, tak zežloutne a červená začne svítit až po nějaké delší době-nemám přesně zjištěno. Jestli to takhle jde jen u testovacích cihel a nebo u všech, nevím, musíš si to ověřit sám.
 3. STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Ahoj, funguje dnes někomu z testovacích lidí zpětné přehrávání na cihle? Už jsem psal na podporu, uvidíme co dál .
 4. Marek-26: Tyhle práce dělá v Brně pro UPC firma Infotel (servis), a nebo Lygre (instalace). Asi bych řekl, že by se měl dotázat na firmu Lygre, nebo jestli sem nechodí přímo někteý z techniků, tak přímo s ním.
 5. UPC používá jiné zásuvky....Jen na koax. UTP si musíš rozvést sám.
 6. Vraceni STB Handan 5000

  tomus: Na Infotelu jde vrátit zařízení od UPC už minimálně od prosince... Aspoň v Brně.
 7. STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Přidat čas zatím asi nejde, tak jak to šlo dřív . Ale co jsem si všiml, tak jde v menu nastavit nahávání po skončení pořadu až 30 minut, dříve to bylo 15 minut.
 8. STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Youtube a načítání mi jde v pohodě, dokonce snad i o něco rychleji:-). Ano, uživatelské prostředí je lepsí a rychlejší. Jinak nevím, jestli je to i u ostatních, ale kanály co nemám předplacené, například HBO, tak jsou zašedlé. Jinak nic dalšího u mě momentálně není .
 9. STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Tak já když si dám nabídku Scifi, tak se pohybuju ok a cihla se mi nesekla zatím ani jednou. Novinky asi budou později.
 10. STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  pavlos: Ano jde, ale až ty pořady od doby, kdy jsi to odsouhlasil, teď jsem zkoušel 2 různé a bez problémů
 11. Časté problémy s rychlostí připojení

  koubek10: Nemám věšteckou kouli abych přesně zjistil, čím to je. Zkusil bych vyměnit kabel, jiný port na modemu, pak jiné pc....
 12. Tak ještě koupit zde, nebo jinde od někoho, kdo jej třeba prodává... Ale nech si prověřit SN, nebo MAC adresu modemu přímo od UPC.
 13. Nové PC nenajde 5GHz

  A přesný typ toho nového PC? Zřejmě nemá modul na 5GHz... to je ac standard. V Mediaboxu problém není, když ho najde jiné zařízení. https://www.unet.cz/blog/2016/02/28/wif ... -802-11ac/
 14. Zkušenost s retenčním oddělením UPC :-)

  Kamarád chtěl 30/3 internet, a domluvil si to za 299,-Kč, tedy se závazkem na 24m. Za tuhle cenu má 100/10. Ale jako nový klient.
 15. Tlačítko reset je potřeba držet aspoň 15-20 vteřin, v podstatě dokud modem nezačne problikávat, pak by měl být proveden reset do TN. Pokud jej máš v pronájmu, tak si zavolej na UPC, nech si jej vyměnit.