Jump to content

allien

Uživatel
 • Content Count

  159
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

allien last won the day on September 6 2018

allien had the most liked content!

About allien

 • Rank
  Člen

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Internet 200
 • Vodafone television
  TV Komfort
 • Vodafone devices
  HD DVR Mediabox
 • Place of subscription of Vodafone services
  Brno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. PetrBrno: Asi bych zkusil resetovat do továrního nastavení a pak když nepomůže jedině zavolat na UPC a nechat si vyměnit DVR Mediabox.
 2. pagerek: No já jsem v testování cihly a tam se dá nastavit aktivní start, pak probuzení cihly je za cca 40 vteřin. Když cihlu vypnu DO, tak zežloutne a červená začne svítit až po nějaké delší době-nemám přesně zjištěno. Jestli to takhle jde jen u testovacích cihel a nebo u všech, nevím, musíš si to ověřit sám.
 3. Ahoj, funguje dnes někomu z testovacích lidí zpětné přehrávání na cihle? Už jsem psal na podporu, uvidíme co dál .
 4. Marek-26: Tyhle práce dělá v Brně pro UPC firma Infotel (servis), a nebo Lygre (instalace). Asi bych řekl, že by se měl dotázat na firmu Lygre, nebo jestli sem nechodí přímo někteý z techniků, tak přímo s ním.
 5. UPC používá jiné zásuvky....Jen na koax. UTP si musíš rozvést sám.
 6. tomus: Na Infotelu jde vrátit zařízení od UPC už minimálně od prosince... Aspoň v Brně.
 7. Přidat čas zatím asi nejde, tak jak to šlo dřív . Ale co jsem si všiml, tak jde v menu nastavit nahávání po skončení pořadu až 30 minut, dříve to bylo 15 minut.
 8. Youtube a načítání mi jde v pohodě, dokonce snad i o něco rychleji:-). Ano, uživatelské prostředí je lepsí a rychlejší. Jinak nevím, jestli je to i u ostatních, ale kanály co nemám předplacené, například HBO, tak jsou zašedlé. Jinak nic dalšího u mě momentálně není .
 9. Tak já když si dám nabídku Scifi, tak se pohybuju ok a cihla se mi nesekla zatím ani jednou. Novinky asi budou později.
 10. pavlos: Ano jde, ale až ty pořady od doby, kdy jsi to odsouhlasil, teď jsem zkoušel 2 různé a bez problémů
 11. koubek10: Nemám věšteckou kouli abych přesně zjistil, čím to je. Zkusil bych vyměnit kabel, jiný port na modemu, pak jiné pc....
 12. Tak ještě koupit zde, nebo jinde od někoho, kdo jej třeba prodává... Ale nech si prověřit SN, nebo MAC adresu modemu přímo od UPC.
 13. A přesný typ toho nového PC? Zřejmě nemá modul na 5GHz... to je ac standard. V Mediaboxu problém není, když ho najde jiné zařízení. https://www.unet.cz/blog/2016/02/28/wif ... -802-11ac/
 14. Kamarád chtěl 30/3 internet, a domluvil si to za 299,-Kč, tedy se závazkem na 24m. Za tuhle cenu má 100/10. Ale jako nový klient.
 15. Tlačítko reset je potřeba držet aspoň 15-20 vteřin, v podstatě dokud modem nezačne problikávat, pak by měl být proveden reset do TN. Pokud jej máš v pronájmu, tak si zavolej na UPC, nech si jej vyměnit.
×
×
 • Create New...