Jump to content

paina

User
 • Posts

  37
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

paina last won the day on May 15

paina had the most liked content!

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  500 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  Komplet
 • Vodafone devices
  4xCA modul
 • Place of subscription of Vodafone services
  Praha 8

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

paina's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done

Recent Badges

1

Reputation

 1. Platím o pár korun míň ale i tak je to dost. Asi v tom dělá dost TV komplet. Bylo to něco přes 1100 a teď to bude něco pod. Zároveň s navýšením rychlosti, jsem vyměnil HD box za čtvrtý CA modu, kde platím nájem, další 3 mám již nějakou dobu odkoupené. Též jsem neplatil za Cisco modem, který jsem vlastnil a teď platím za nájem černého compalu. Asi zvážím, zda výhledově TV neponížím, stejně si platím ještě Netflix a Apple TV+.
 2. Přešel jsem na z 300mbit internetu na 500 mbit ve středu. Mel jsem do teď vlastni Cisco modem a nyní mám černý Compal v režimu bridge. Zatim spokojenost veliká. Žádné výpadky a v podstatě i stálá rychlost 500/30 mbit, dle měřeni na speedtest.net. Měření za fw Cisco ASA 5506-X. Dokonce plná rychlost i na wifi (Linksys Velop MX10600) na iphone i ipadu. Za mne musím zatím providera pochválit.
 3. Doufejme, ze upc aplikaci naportuje rychle. Zatim bych nepohrdl hbo go.
 4. Ja jsem s tímto posledním firmware zaznamenal ještě jeden problém a to s aktualizací programů. kde v aplikaci MyTechniSat se zobrazuje místo programů hláška No data available. Tato chyba je pravidelně každý den a programy naběhnou po zapnutí Digicorderu. Zkoušel jsem jak aktualizaci programů přes Internet, tak z programu ČT1. V dřívějších verzích firmware sice k této chybě také občas došlo, v této verzi je to ale každý den a možnost zapnutí nahrávání přes aplikaci se stala nepoužitelná. Máte stejnou zkušenost?
 5. Dnes jsem zkoušel dva moduly CI+ SMIT a zdá se, že problém je na Digicorder ISIO pravděpodobně vyřešen. Nahrávání dvou různých programů (AXN, HBO HD) v šifrovaných multiplexech proběhlo v pořádku. Pravdou ale je, že jsem to zatím zkoušel jen velmi krátce. Teď ještě opravit české znaky v informačním okně pořadu a bude to skvělé.
 6. V novém firmware 2.57.0.1-2595d (Digicorder ISIO) jsou u mne špatně zobrazené české znaky v okně informace o programu. Zajímavé je, že první 2-3 řádky jsou v pořádku, další už ne. Máte ostatní stejnou zkušenost?
 7. toho jsem si ani nevšiml, při jakém propojení, hdmi? Propojení HDMI. Vždyť původní firmware stáhli během jednoho týdne.
 8. U verze z 24.5. bylo při zastaveném přehrávání nahraného pořadu slyšet takové prskáni. U nové verze je to odstraněno. Míněn software pro Digicorder ISIO.
 9. V předchozích verzích SW na Digit ISIO to fungovalo stejně, jako u přijímače TechniStar K1 (viz má recenze - obrázek 6) - jen to bylo natvrdo na portu 80. Abyste mi věřili - všimněte si, že je tato funkce zmíněna i v prvním odstavci na doposud nezaktualizované anglické stránce. V menu v nové verzi SW bylo nastavení vzdáleného přístupu (tj. povolení a nastavení hesla) nahrazeno nastavením "MyTechniSat". Souvisí to s tou novou možností nastavovat časovače vzdáleně ze smartphone aplikace MyTechniSat-App. Nemám Applí ani Androdí telefon, takže jsem neměl možnost vyzkoušet. Pokusím se ale ověřit, jestli zůstala i původní možnost nastavovat nahrávání přes webový prohlížeč. Tak jsem dnes ověřil funkci mobilní aplikace MyTechniSat-App pro iPhone proti mému Digicorderu ISIO C. Ověřil jsem možnost vzdáleného programování časovače a funguje naprosto bez problémů a ovládání je luxusní. Přímo v telefonu je vidět kompletní EPG včetně popisu programu, tak jak to zobrazuje přímo Technisat. Další funkce Remote Control a přehrávání nahraných programů jsem nezkoušel, neboť mám rozsegmentovanou domácí síť a iPhone přes wi-fi nevidí přímo na Technisat a tudíž ho nenajde. Přímo zadat ip adresu bohužel nejde. Nicméně na ovládání mám přece ovladač edit: přidávám pár screenshotů z aplikace. Timer se ihned po zadání v aplikaci projeví v nastavení Digicorderu. Pro podporu je třeba nastavit rychlý start, což zvýší o něco spotřebu v pohotovostním stavu. Abych nezapomněl, připojit se dá samozřejmě odkudkoli z internetu, nejen z domácí sítě. Původní ovládání přes webový prohlížeč již nadále nefunguje ale pro majitele smartphone je aplikace výrazný krok kupředu. Ostatní mají bohužel smůlu
 10. Bohuzel na mem Digicorderu stale i po poslednim updatu firmware dva CI+ moduly nejedou. Jinak ale ty nejlepsi zkušenosti.
 11. Tak mi nedá, aby se k tomu nevyjádřil. Samozřejmě, že je důležitá kvalita obrazu (zvuku taky) ale ta úzce souvisí s kvalitou a typem tuneru. Co mi je platné, že televize má perfektní obraz s DVB-T tunerem, když nemá DVB-C tuner a většinu programů musím sledovat prostřednictvím boxu od UPC pochybné kvality. Televize už toho většinou moc se signálem, který jí příjde po HDMI neudělá, ty pravá kouzla s obrazem dělá tuner a hlavně obvody, které se starají o dekódování MPEG2/MPEG4 kodeků. Takže vybírat si televizi, na které chci sledovat kabelovou televizi podle obrazu v prodejně a nepátrat potom, jestli umí přijímat kabelové vysílání je úplná blbost. Pak si takovou televizi přinesete domů a nestačíte se divit, jak je ten krásný obraz z prodejny doma najednou mizerný...obzvláště když máte doma starého Handana pětitisícovku. Takže tu, prosím, nemaťte lidi.
 12. Stejný problém Praha 8 - Čimice
 13. Nemá někdo osobní zkušenost s TV Sony KDL-40EX505 s DVB-S tunerem a příjmem UPC direct? Může mi někdo doporučit konkrétní CAM Cryptoworks modul, který je potřebný pro příjem a je bezproblémový ve výše uvedené TV. Díky moc za info.
 14. Prave u mne byl cesťák z UPC a říkal, že by HD PVR měly být od zítřka v nabídce a měly by mít 320 GB HDD. Cenu ale nevěděl a dokonce ani typ STB.
 15. V novych programech se objevila rezerva History HD.
×
×
 • Create New...