Přejít na obsah

Maxicek

Uživatel
 • Počet příspěvků

  20
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Maxicek

 • Hodnost
  Nováček
 1. Teď mám TV Starter, net FBPW 10 a telefon Kredit 50. Chci přejít na balík Kombi Komfort a k tomu dát opět telefon Kredit 50. Budu tedy platit těch 650 za výměnu modemu? A pokud ano, můžu objednat telefon za 1 Kč a po roce ho změnit na Kredit 50? Díky za radu.
 2. V novém ceníku UPC sice CA moduly za 999 Kč již jsou, ale zatím je fyzicky nemají, až od 1. října. Tolik dnešní telefonát na KC.
 3. Tak jsem se bez potíží dovolal na zákaznickou linku, slečna u telefonu příjemná, vše vysvětlila. Potvrdila 650 Kč za výměnu modemu i měsíční taxu za pronájmy jednotlivých zařízení (STB, modem). Zároveň poradila, ať počkám do října, kdy UPC začne svá zařízení i prodávat, čímž by se ušetřilo za pronájem. Modul do TV má být přímo od UPC levnější než u fy Lica. Takže měsíc to vydržím a pak přejdu na Kombi Komfort + Kredit 50.
 4. Vypadá to, že v Mostě už vypnuli Klasik. Včera jsem proladil TV a v analogu zůstalo 16 programů: ČT1, ČT2, ČT4, ČT24, Nova, Prima, Cinema, Cool, Love, Barrandov, Óčko, Public, STV1, ARD, ZDF, UPC Express.
 5. Vypnutí analogu se asi kvapem blíží. Včera v Mostě naskočily v plné síle všechny 4 muxy DVB-T a na analogu jsem najednou naladil kompletní Klasik, ač mám placený Digi Starter a tudíž pouze analog Mini. Budu sledovat, co nového.
 6. Já jsem na tom v Mostě stejně, nabídka Digi Starter, tedy včetně analogu Mini. Sice tomu nerozumím, ale předpokládám, že kanály 22, 23 a 24, kde jsou další DVB-T muxy, jsou při této nabídce odfiltrovány přímo v rozvodné skříni, protože je využívá už analogová nabídka Komplet. Na plné DVB-T si budeme holt muset počkat, až v Mostě zruší analog Komplet, jako se to děje v jiných městech. Nějak mě to nepálí, když mám DVB-C, ale pro druhou telku by se DVB-T šiklo.
 7. Tak jsem si zavolal na zákaznickou linku UPC, kde mi sdělili, že s VH1 není v Mostě žádný technický problém. Asi za půl hoďky pak zavolali sami, že se mi budou postupně rušit programy z balíčku Music, který jsem dostal kdysi (možná dva roky zpět) zdarma k jinému balíčku. Bude se to asi týkat více lidí, co měli Music zadáčo jako bonus. No, trochu jsem to tušil a brečet kvůli tomu nebudu - už dávno nejsem ve věku, kdy bych nepřežil bez MTV.
 8. Funguje vám kanál VH1? Už několik dní mi hlásí, že je zakódovaný a není přístup, přitom všechny ostatní hudební stanice běží včetně VH1 Classic a MTV (zkoušeno přes STB CINX-5000 i modul Lica). Lokalita Most, nabídka Digi Starter + News + Music. Předem díky za odpověď.
 9. No, já bych byl skromnější - přivítal bych do Starteru ARD, hlavně kvůli sportu. Proč mají u Rakouska ORF 1 a 2, u Polska TVP 1 a 2 a nám poblíž Němec (konkrétně lokalita Most) perou ZDF, ZDF info a 3SAT a na veřejnoprávní německou "jedničku" zapomínají?
 10. Všem díky za odpovědi. Problém jsem nakonec vyřešil sám. Při nastavení Finsko i Švédsko mi anolog automaticky naladil jen asi 6 programů (mám nabídku Starter). Ale než jsem to znovu změnil, opsal jsem si čísla naladěných analogových kanálů a po celkovém automatickém ladění DVB-C (bez problémů všechny a ještě jsem pro jistotu vypnul a zapnul TV, aby nic nezmizelo, jak jsem četl rady tady na fóru), DVB-T (nic, nemám anténu) a analog (viz. výše) jsem analog projel ještě ručním laděním (dle přesných opsaných kanálů) a dostal jsem se na vše, co mám mít v nabídce. Sice je to pracnější (stejně, jako si složit DVB-C kanály dle svého gusta), ale funguje to. Pomíjím čínské zrní na EPG při nastavení Finsko, což mi ale nevadí. Takže možná je to rada pro jiné kolegy, kteří si chtějí na Panasonic TX-42X10Y a jí podobných TV zachovat plný analog pro případ nouze. P.S. U TV jsem seděl asi tři hodiny.
 11. Díky, Mih. To mě ale docela mrzí, chtěl jsem mít analog v záloze pro případ výpadku digitálu. Nevíš, jak to funguje s nastavením Švédsko? U toho se ale prý nenaladí všechny DVB-C programy. Nevíš které?
 12. Díky za odpovědi. Jen se chci ještě zeptat na jednu věc: Na Panasonic TX-42X10Y jsem ještě předtím, než mi přijde modul, nastavil Finsko a zkusil příjem volných DVB-C programů (tuším UPC, Prima Cool, Nova Cinema, Z1) a zadařilo se. Ale narazil jsem na jiný problém - TV mi pak nechtěla naladit všechny programy v analogu. Setkali jste se s tím? Poradíte? Předem díky.
 13. Díky za odpovědi, zítra objednám ten modul se spárovanou kartou, abych to stihnul do olympiády. Jen se chci ještě zeptat, jestli pak poplatek za službu Starter zůstane ve výši cca 300 Kč, i když budu mít od UPC dvě karty - aby pak po mně nechtěli šest stovek.
 14. Právě jsem koukal na stránky UPC na programovou nabídku platnou od 1. 1. 2010. V nabídce Starter, kterou mám, jsou nově uvedeny i ČT1 HD, Nova HD a Barrandov HD. Co je na tom pravdy? Jestli jo, tak si hned koupím modul od Licy, páč mám TV Panasonic s kabelovým MPEG-2 i MPEG-4 tunerem.
 15. Osobně mám jen Digi Starter, tzn. včetně analogu Mini. Zajímalo by mě, jestli upravená nabídka analogu po zrušení Klasiku, jak se tady o ní píše, přinese více programů i do Mini, respektive bude jen jedna analogová nabídka? A nevíte náhodou někdo, kdy se tato změna chystá v lokalitě Most? (Možná to souvisí se zaváděním internetu Fiber 50 a 100, který v Mostě ještě není dle stránek UPC dostupný.) Předem díky za odpověď.
×
×
 • Vytvořit...