Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

tom0

Uživatel
 • Počet příspěvků

  89
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli tom0

 • Hodnost
  Nováček

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Plzeň
 • UPC Internet
  Internet 200
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  Starší služba
 • Zařízení od UPC
  HD Mediabox, CA modul, Modem
 1. Nové stanice

  Dobrý den, bude ve zpětném přehrávání stanice JojFamily? Děkuji.
 2. Konec JOJ v UPC

  Škoda, když končí slovenské stanice, hlavně Jojplus jako češi jim dobře rozumíme / nepotřebujeme angličtinu apod./nemusejí se dabovat a mají pěkné filmy. V kabelovce jsou samé sportovní, hudební a dětské programy - to nepoužívám. Mám rád dokumenty a filmy.
 3. Nové stanice ...

  Včera 13.5. na infolince Upc oznamovali,že uvedené programy skončili v promo nabídce.Kdo má zájem má si dokoupit balíček. Takže takové zdražení. Chceš sledovat - připlať si
 4. nový balíček Koktejl

  díky - zkusím to najít - mám cl slot a setobox zde nepoužívám.
 5. nový balíček Koktejl

  přes teletext nelze, natvrdo tam také nejsou, jak je mám zobrazit? Díky.
 6. nový balíček Koktejl

  tak alespoň s českými titulky.
 7. nový balíček Koktejl

  Bude se vysílat také v českém jazyce?
 8. Hybridní vysílání HbbTV

  Již týden mi nejde HbbTv na ČT - tv Smart Samsung, Windet, který jsem měl nainstalovaný se po aktualizaci ztratil, a již není dostupný jen pro slovenskou tv. Nevíte jak to opět rozchodit. Jsem z Plzně. Tak již vyřešeno- novou instalací.
 9. Nové stanice ...

  Ne každého zajímá sport. Já sportovní, hudební a dětské programy nesleduji.Měl by mít každý možnost výběru programů.
 10. Nové stanice ...

  Já bych také bral Telku, a Prima love v HD
 11. UPC od 1.1.2015 zvyšuje ceny služeb

  Bylo by to dobrý - pokud to nebudou uplatňovat - uvidíme, snad dají velký limit dat.Když pracuješ z domova, tak potřebuješ velký limit a rychlost. U mobilního operátora se limit snadno překročí, a je to dost drahé.Dodnes se žádný limit nepočítal a to jsem u kabelovky od doby Karnevalu, a ve smlouvě nic takového nemám. I tak
 12. UPC od 1.1.2015 zvyšuje ceny služeb

  Přidali novinku - 4.9. Kapacita Aby nedocházelo k přetížení kapacity sítě, můžeme stanovit povolený objem přenesených dat pro jednotlivé Služby v určitém období. Pokud povolený objem přenesených dat překročíte, můžeme omezit rychlost přenosu u Vámi uží- vané Služby do konce určeného období.
 13. chybová hláška Prima Cool HD

  Tak v Plzni na SD verzi jde HBBTV jen na Očku, na Primě bohužel ne! Uvítal bych vysílání na Primě pro sledování jejich pořadů - prima-play.
 14. Nové stanice ...

  Pro někoho odpad - pro jiného dobré programy - U nás se dost sledují programy Telky,Relax,Meteo,Fashionu,CBS drama a dalších. Ale chybí mi NOVA,FANDA a CInema v HD.- snad se konečně dohodnou s Novou.
 15. HBO GO v siti UPC

  Warman: díky za informaci, Já bych bral jen filmy něco na způsob VOYO za dostupný měsíční poplatek,ale také zahraniční dabované filmy.Sledovat přes Smart tv., mám to pro rodiče.
×