Jump to content

tom0

Uživatel
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

About tom0

 • Rank
  Nováček

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Plzeň
 • UPC Internet
  Internet 300
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC Telefon
  Starší služba
 • Zařízení od UPC
  HD Mediabox, CA modul, Modem, HD DVR Med
 1. Máte EPG u Prima Krimi? Jak se dá jinak nahrát program? Rád bych si nahrál večerní film Dívka ve vlaku. Díky
 2. Dobrý den, bude ve zpětném přehrávání stanice JojFamily? Děkuji.
 3. Škoda, když končí slovenské stanice, hlavně Jojplus jako češi jim dobře rozumíme / nepotřebujeme angličtinu apod./nemusejí se dabovat a mají pěkné filmy. V kabelovce jsou samé sportovní, hudební a dětské programy - to nepoužívám. Mám rád dokumenty a filmy.
 4. Včera 13.5. na infolince Upc oznamovali,že uvedené programy skončili v promo nabídce.Kdo má zájem má si dokoupit balíček. Takže takové zdražení. Chceš sledovat - připlať si
 5. díky - zkusím to najít - mám cl slot a setobox zde nepoužívám.
 6. přes teletext nelze, natvrdo tam také nejsou, jak je mám zobrazit? Díky.
 7. Bude se vysílat také v českém jazyce?
 8. Již týden mi nejde HbbTv na ČT - tv Smart Samsung, Windet, který jsem měl nainstalovaný se po aktualizaci ztratil, a již není dostupný jen pro slovenskou tv. Nevíte jak to opět rozchodit. Jsem z Plzně. Tak již vyřešeno- novou instalací.
 9. Ne každého zajímá sport. Já sportovní, hudební a dětské programy nesleduji.Měl by mít každý možnost výběru programů.
 10. Já bych také bral Telku, a Prima love v HD
 11. Bylo by to dobrý - pokud to nebudou uplatňovat - uvidíme, snad dají velký limit dat.Když pracuješ z domova, tak potřebuješ velký limit a rychlost. U mobilního operátora se limit snadno překročí, a je to dost drahé.Dodnes se žádný limit nepočítal a to jsem u kabelovky od doby Karnevalu, a ve smlouvě nic takového nemám. I tak
 12. Přidali novinku - 4.9. Kapacita Aby nedocházelo k přetížení kapacity sítě, můžeme stanovit povolený objem přenesených dat pro jednotlivé Služby v určitém období. Pokud povolený objem přenesených dat překročíte, můžeme omezit rychlost přenosu u Vámi uží- vané Služby do konce určeného období.
 13. Tak v Plzni na SD verzi jde HBBTV jen na Očku, na Primě bohužel ne! Uvítal bych vysílání na Primě pro sledování jejich pořadů - prima-play.
 14. Pro někoho odpad - pro jiného dobré programy - U nás se dost sledují programy Telky,Relax,Meteo,Fashionu,CBS drama a dalších. Ale chybí mi NOVA,FANDA a CInema v HD.- snad se konečně dohodnou s Novou.
×
×
 • Create New...