Jump to content

smallpea

Uživatel
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

  1. zdravim,mám dotaz,mám dtv standart a balíček plus a asi před 3 dny mě nečekaně začal jít kanál Cinemax.Ale právě z těch placených jen tenhle jeden. žádný jiný balíček (o to víc filmový) neplatím,tudíš by mi ani tento kanál jít neměl...jde to taky ještě někomu? díkes. jo a já pha 10
  2. tak jsem dneska vymazal všechny kanály a znovu naladil a je to ok.u VH1 zvuk jak víno. jen u dětských kanálů už nemám název toho konkrétního programu,ale všechny je mám jako rezervu i po tom prohození z minulého týdne ze strany upc,ale to mi ňák zvlášt nevadí. jinak u nich epg jede.
  3. No tak to mě teda pěkně zmrznul úsměv. Stejně jako mě STB-a to dneska několikrátTakže chybu mám hledat kde? V UPC,nebo trochu nedokonalým STB? Nebo v obojím? Zřejmě to teda vyřeším tak,že se na to dívat zkrátka nebudu. Tak díky moc za odpověď.
  4. Zdravím, chci se zeptat jak Vám jde zvuk u kanálu VH1?Mě před asi týdnem přepínali zvuk chvíli na dolby (tuším,že je tam označen jako AC3,nebo tak nějak), pak zas na normál.Teď mám sice v tom identifikačním okénku zvuk zase normál,ale právě ten zvuk vůbec nejde a to je u hudebního kanálu trochu divný. Díkes za radu a odpovědi.
×
×
  • Create New...