Jump to content

Kema

User
 • Content Count

  243
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kema

 1. Nejde. Tedy takto - připojím se, ale otevře se první nabídka Menu - Stav - a další nabídky již procházet nelze. Po resetu (lépe delším odpojením od napájení) to zase jde.
 2. Ahoj. Tak dnes jsem opět potřeboval nastavit něco v menu rourtu a jsem tam kde jsem byl na začátku. Sice už vím jak to napravit, ale to je takové nepraktické řešení. Spíše bych chtěl vědět proč se toto děje a příčinu se pokusit napravit.
 3. Tak sláva. Reset jsem držel asi minutu a pak jsem modem také nechal odpojený nejméně 10 minut. Už se mohu pohybovat v menu. Děkuji MOC za pomoc.
 4. Nepomohlo. Také od Chrome dostávám hlášku že bylo vyzrazeno heslo a abych zkontroloval uložená hesla. Jenže jak heslo změním když se na tu nabídku nedostanu, že .....
 5. Dobrý den. Mám modem Technicolor TC7200. Přihlašovací údaje mám admin admin. Do modemu se na PC dostanu (192.168.0.1) a zobrazí se mi stránka Stav - Systém. Po kliknutí na jakoukoliv další volbu se stránka zavře a vypíše se hláška Tento web není dostupný Připojení bylo resetováno. Zkuste: Zkontrolovat připojení Zkontrolovat proxy server a firewall Spustit Diagnostiku sítě systému Windows ERR_CONNECTION_RESET Stejně
 6. Změna na bridge mi nepomůže protože mám na routru Technicolor všechny RJ-45 obsazeny na domácí síť. Ale vyzkouším to vypnutí přes noc.
 7. Ahoj. S UPC jsem před rokem uzavřel smlouvu na Fiber 40/4. Přes prázdniny mi to zvedli na 120. Teď mám stále 130/8 Asi je to od nich jako dárek za věrnost, ale aby pak nechtěli více peněz.... http://www.speedtest.net/my-result/4677044587 Kluci, jak donutím ten Technicolor aby mi změnil IP adresu ?
 8. Ahoj. Tento modem-router mám už asi 3 měsíce. Mám na něj napojen Dreambox 800 HD, pak své stolní PC a gigovej switch na kterém je druhé PC + další dvě zařízení. Na Technicoloru jsem tedy využil 3 LAN porty. Včera mi se mi během práce najednou odpojil můj PC od sítě. Vše ostatní fungovalo, takže jsem nevěděl co se děje. Myslel jsem že nastal nějaký problém ve Windows, takže jsem si stáhl USB Linux, nastartoval PC z flešky a dostal jsem hlášení že Ethernet 0 se nemůže připojit. Prý by to mohl být vadný UTP kabel, takže jsem připojil nový ale diody na integrovaném síťovém portu (na desce
 9. A jak se to pak vrátí zpět? Já to vyzkoušel a nyní se nedostanu do modemu abych změny vrátil do původní hodnoty. AHA - Resetem vzadu na modemu
 10. Ahoj. Pokud u tohoto modemu zapnu Wi-Fi a zruším zabezpečení - tedy může síť využívat každý kdo se připojí, jak zjistím kdo je momentálně připojen? Je to vidět někde v systému modemu (routeru) ?.
 11. Myslíte že mezi ty "horší" patří i AB CRYPTOBOX 550HDC ? Uvažuji totiž o jeho nákupu.
 12. Jestli to nebude tím, že je zvolen jen analog. Já to taky tak mám. Mohu vybrat automatické hledání jen analog nebo jen digital a nebo oboje.
 13. Já nejsem jen uživatel Dreamboxu. Mám i HD-Box. Pravda je že obrazový výstup u těchto dvou značek je dost rozdílný. Dreambox je na tom o hodně lépe Technisat jsem také vlastnil, ale to byl SD. Důležité u kabelového boxu je hlavně bezchybná spolupráce s CA modulem od UPC a možnost připojení buďto interního HDD nebo externího s vlastním napájením.
 14. Dobrá. Nebo ho můžu vyměnit za nějaký solidní kabelový box. Třeba TechniStar K1
 15. CA modul s kartou mám. Koupil jsem to za pětikilo. Je to CI+ přímo od UPC. Karta je již nanic jelikož smlouva byla ukončena a CA modul je odkoupenej. Ověřil jsem si na callcentru že sériové číslo CA modulu je bez závazků, takže předpokládám že nebude problém mi novou kartu s mým vlastním CA modulem spárovat. Ale zatím nenám od UPC placenou TV. O ní uvažuji až na podzim. Ještě bych potřeboval druhý CA modul za lepší cenu a pak uvažuji o pořízení nějakého set-top-boxu s PVR. Mám v plánu zrušit satelit, takže bude na prodej Dreambox 800HD - originálka a dále HD-BOX 9105.
 16. Tak jsem to nakonec našel. V návodu to není, ale zjistil jsem že je při automatickém hledání DVB-C možnost hledat buďto analogové nebo digitální programy. Je to takové skryté menu. Není na očích. Zvolil jsem Digitální a pak je tam volba frekvence, ale jde vybrat jen Plná a tak to hrozně dlouho prohledává (asi komlpetní frekvenční pásmo od nuly). To je tedy lepší cesta toho ručního skenování. Jsem ale rád že to jde.
 17. Automatickou instalaci jsem nedonutil aby na DVB-C naladila jediný program, ale ručně jsem tam dostal všech 130 programů a kupodivu i některé bez karty hrajou - jako Nova HD, ČT HD a pod. Tak díky za radu Hele a nemůže to být nastavenou zemí při automatickém ladění?
 18. Aha. Tak já dal schválně na DVB-C ručně prohledat frekvenci 714 a našlo mi to asi 10 programů a dokonce TA3 i hraje. Potom ale nechápu když dám na DVB-C automatické hledání proč to nenajde nic?
 19. Ahoj. Mám pár (možná dost amatérských) dotazů ohledně kabelovky. U kabelovky UPC si platím jen internetové připojení. Pokud ale ze zásuvky UPC připojím koaxiálním kabelem TV (mám LCD Philips), tak naladím všechny programy které se uvádí v seznamu kanálů UPC pod DVB-T. Nerozumím tomu proč na TV musí být aktivováno DVB-T když to chytám z kabelu. Rozumím tomu že v tom kabelu je signál z pozemního vysílače DVB-T v Praze, ale měl jsem za to že to musím ladit na TV jako DVB-C. Mám v tom guláš. Pokud totiž dám ladit na TV DVB-C tak vůbec nic nenajde. To mi je divné. Já myslel že najde všec
 20. Tak už se opět mohu přihlásit ke svému Webmailu. Problém byl trochu zapeklitý. Ve staré aplikaci webmailu jsem měl ve svém přihlašovacím heslu znaménko plus. Ani nevím proč jsem ho tam dával, jelikož své heslo nerad měním, ale možná to stará aplikace webmailu vyžadovala (možná mé heslo vyhodnotila jako slabé). Heslo i přihlašovací jméno jsem si pečlivě zapsal do notýsku - dělám to tak vždy. Nové rozhraní UPC Webmailu ovšem nepodporuje některá znaménka, tedy ani moje plus. Technik se v tom jejich systému chvilku vrtal a pak se to podařilo. UFF. Nyní se přihlašuji stejným heslem, ovšem už be
 21. Tak jsem volal do UPC ohledně těch problémů nabízeného HD set-top-boxu. Bylo mi vysvětleno že pokud bych takové problémy měl - jako že se škube obraz, nebo nenahrává zvuk a podobně - že to prý přijede vyřešit technik. Když jsem říkal že technik asi pouze zjistí jak funguje samotný HD box a že ho zaručeně nebudou zajímat připojená USB zařízení (pomalá flash, připojený USB HDD a pod..), tak mi bylo důrazně řečeno že to není pravda a že technik vyřeší problém na místě třeba i tím, že připojí jiný typ HD boxu, případně dodá vlastní flash !! Přiznám se že tomu moc nevěřím, ale toto mi bylo řeče
 22. No to je dobrý. Moje přihlašovací údaje do WebMailu jsem zapomněl a tak jsem volal na technickou podporu abych se s nimi poradil a problém vyřešil, jelikož u přihlašovacího formuláře není možnost zaslání nového hesla. Od té doby co je nový "mejlový" systém mi totiž nechodí ze schránky UPC do gmailu pošta. Celé roky to šlo bez problému. A najednou to nejde. Do schránky se nedostanu - nevím už heslo, to nemám možnost si nechat poslat a navíc jsem zjistil že tu nemají ani možnost vytvoření nové schránky.
×
×
 • Create New...