Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

Kema

Uživatel
 • Počet příspěvků

  238
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 1. Změna na bridge mi nepomůže protože mám na routru Technicolor všechny RJ-45 obsazeny na domácí síť. Ale vyzkouším to vypnutí přes noc.
 2. Myslíš přepnou do bridge a pak zpět?
 3. Ahoj. S UPC jsem před rokem uzavřel smlouvu na Fiber 40/4. Přes prázdniny mi to zvedli na 120. Teď mám stále 130/8 Asi je to od nich jako dárek za věrnost, ale aby pak nechtěli více peněz.... http://www.speedtest.net/my-result/4677044587 Kluci, jak donutím ten Technicolor aby mi změnil IP adresu ?
 4. Koupím CA Modul od UPC

  Souhlasím.
 5. Koupím CA Modul od UPC

  Jeden modul mám na prodej. Kolik nabídneš?
 6. CI rozhraní a CA moduly

  Napiš mi - domluvíme se.
 7. Technicolor TC 7200 zkušenosti

  Ahoj. Tento modem-router mám už asi 3 měsíce. Mám na něj napojen Dreambox 800 HD, pak své stolní PC a gigovej switch na kterém je druhé PC + další dvě zařízení. Na Technicoloru jsem tedy využil 3 LAN porty. Včera mi se mi během práce najednou odpojil můj PC od sítě. Vše ostatní fungovalo, takže jsem nevěděl co se děje. Myslel jsem že nastal nějaký problém ve Windows, takže jsem si stáhl USB Linux, nastartoval PC z flešky a dostal jsem hlášení že Ethernet 0 se nemůže připojit. Prý by to mohl být vadný UTP kabel, takže jsem připojil nový ale diody na integrovaném síťovém portu (na desce ASUS) ani neblikli. Moc jsem to neřešil a druhý den jsem si koupil novou PCI síťovku v domnění, že ta na základní desce odešla do křemíkového nebe. Jenže nešla ani ta nová, takže jsem bádal a bádal až jsem přišel na to, že na Technicoloru jsou nefunkční LAN porty 2 a 4. Liché 1 a 3 jsou OK. Takže asi reklamace - ještě že ho mám v pronájmu. Nevím co se mu stalo, ale internet vypadl během práce, takže nemohlo dojít k nějakému napěťovému šoku při zapnutí či vypnutí. Jsem s ním tedy nespokojen.
 8. Technicolor modem - zablokovane porty

  A jak se to pak vrátí zpět? Já to vyzkoušel a nyní se nedostanu do modemu abych změny vrátil do původní hodnoty. AHA - Resetem vzadu na modemu
 9. Technicolor TC 7200 zkušenosti

  Ahoj. Pokud u tohoto modemu zapnu Wi-Fi a zruším zabezpečení - tedy může síť využívat každý kdo se připojí, jak zjistím kdo je momentálně připojen? Je to vidět někde v systému modemu (routeru) ?.
 10. Koupím CA modul pro DVB-C

  To ne. Mladej tam na tu stranu nejezdí. To by mu musel vyzvednout kolega a přeposlat na jeho depo - ale tak to funguje normálně - No problemo.
 11. Koupím CA modul pro DVB-C

  To ne, ale syn jezdí u PPL a tak si kluci vozí zboží po celé republice a předají si to. Takto beru PC komponenty třeba i z CZC nebo Alzy.
 12. Koupím CA modul pro DVB-C

  Pokud nemáš možnost osobního odběru tak ano. To já mám v každém městě v ČR.
 13. Koupím CA modul pro DVB-C

  Ahoj. Neušetřil bych 500 ale 250,- Kč Nový stojí stále 1.050,- Kč. Dám maximálně 600,- Kč - nejprve ale ověřím u UPC sériové číslo.
 14. Koupím CA modul pro DVB-C

  Ahoj. Kdyby náhodou někdo prodával CA modul tak bych měl zájem.
 15. UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700

  Myslíte že mezi ty "horší" patří i AB CRYPTOBOX 550HDC ? Uvažuji totiž o jeho nákupu.
×