Jump to content

loskatos

Uživatel
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

About loskatos

 • Rank
  Nováček

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Praha Vršovice
 • UPC Internet
  Internet 300
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  HD Mediabox, modem ?
 1. Hodlám babičce koupit novou TV, vrátit settopbox s kartou a myslel jsem, že si někde koupím modul a od UPC mi daj jen novou kartu. Teď mi ale od nich přišla odpověď, že jediná možnost je, si od nich za 70 Kč měsíčně modul pronajmout. Nejen, že ho neprodávají oni, ale nemůžu si ho koupit ani nikde jinde z důvodu spárovanosti modulu a karty. Nechce se mi je přeplácet za pronájem CA+ modulu v ceně 500 korun, když si ho můžu sám koupit. Nevíte někdo, jak to tedy je? Děkuji.
 2. Mas pravdu, mam 60/6. Jinak vim, ze test na rychlost.cz neni nic moc, ale ten udaj o stabilite mam bezne kolem 80 (kdyz je vse v poradku). Takze skutecne o necem vypovida. jinak programem winmtr jsem na 290 paketech mel ztratovost 1 (max, kamkoliv). Ted sem na telefonu, ale dam sem jeste test z IE a jineho merice. Tady je. Na 60/6 je ten down pěkná bída.
 3. Nejsem na Praze 8, ale Vrsovice (Ruska) a mam to stejne. Hry nehraju, ale ta latence je silena. Projevuje se to i nenactenim (nedonactenim) stranek. V kazdem pripade je to peklo.. Mám mít 50/5 a mám tohle: A to stabilita zrovna teď vyšla 28%, což je skvělej výsledek (na poslední dny) většinou je to spíš kolem 5% :-// :-/
 4. Tak prý ještě nemají "uzavřený soubor dnešních objednávek" . Mám být trpělivý. Do 24h to půjde.. Takže počkám. Díky za rady.
 5. Díky za odpověď. A pokud už to je skoro 5 hodin a stále jsou funkční jen ty základní programy? Ostatní jsou zamčené. No asi počkám do zítra a potom brnknu na UPC.
 6. Tak dnes u manželky byl technik a zapojil KK (přecházel jsem z FP50). Internet předpokládám, že pojede rychleji po restartu modemu, případně po půlnoci, ale jak je to s Dig.TV? Tu mám od UPC poprvé a manželka mi volalala, že zatím jde jen základních pár programů. Kdy půjde těch 80 co jou v balíčku? (ze zásuvky vytáhla a zatáhla Děkuji.
 7. To předchozí je moje "odpověď", jen jsem se zapomněl přihlásit. Nemám od UPC telefon, mám levnější od 802.cz, ale zavolám jim. Jsem fakt zvědavý, co s tím je.
 8. Tak dneska mi nezavolali. Ale když jsem pozdě večer přišel domu a zkusil up/down, tak sice down místo 50 jen 7, ale up 5,5. Tak jsem zavýskl a začal uploadovat, co potřebuju už několik dní dostat na web. A ouha - po pár desítkách mega zase konec! Jen tak ze srandy jsem se kouknul opět do hodnot upu na rozhranní modemu / signal a je to tam pořád - ten 11 a 12 kanál maj moře Total Uncorrectable Codewords. Pozor! Po refreshi stránky rozhranní modemu mi kanály 11 a 12 zmizely zcela za tabulky ) http://img220.imageshack.us/img220/6711/schrnka01m.jpg Nerozumim už ničemu..
 9. Hmm. Naivně jsem si myslel, že linka jede i v noci Nechal jsem jim tam vzkaz ... btw: co myslíte, že to bude? smrt modemu? A DĚKUJU za odezvy!
 10. Direct: http://img836.imageshack.us/img836/1833/schrnka04.jpg
 11. Divný, tváří se to, (podle toho, co jsem tady četl v okolních tématech) celkem v pořádku. [/img]
 12. Ahoj. Už pár dní mám velký problém s netem. Download kolísá od 1 Mbps k 10 Mbps, upload jede pár kbps, nebo, jako zrovna teď, vůbec. Ty screeny se uploadovaly cca 2 minuty. Lokalita P10, Vršovice, UPC Fiber 50/5. Má někdo z okolí podobný problém, nebo mám začít hledat jinde? Modem jsem restartoval, ale za ním je ještě router (taky restart) ASUS WL520GU a 24port switch na domácí síť. Děkuju za odpověď. \\ edit 22:15 Tak jsem ještě zkusil jít s notasem rovnou za modem a vyzkoušet před jeho dalším restartem a po restartu. Vše stejné. Down 2 Mbps, upload neměřitelný. Jo a fungují vám někomu stránky http://www.upc.cz/klientsky-servis/vypadky/ Mě to dovolí vybrat město, v další roletce není žádný možný výběr a potom se zastaví načítání. Upload obrázku kupodivu ještě prošel.
×
×
 • Create New...