Přejít na obsah

Slim

Uživatel
 • Počet příspěvků

  20
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Slim

 • Hodnost
  Nováček

Služby Vodafone

 • Vodafone internet
  Internet 300
 • Vodafone telefon
  Jiná služba
 • Vodafone televize
  Komfort
 • Vodafone datový limit na mobilu
  -
 • Vodafone rychlostní limit na mobilu
  -
 • Vodafone zařízení
  Modem Ubee, Cl Modul.
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Praha 10

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Tak já to beru jako takový pilotní provoz. Začne mě to zajímat až ve chvíli, kdy bude aplikace pro Android TV. Nebudu si pořizovat nějaký box, když mám Nvidia Shield, který je desetkrát výkonnější, než ten jejich box... A v neposlední řadě nemám důvod zatím opouštět kombinaci DVB-C přes CA modul... x MI 9 x
 2. Videopůjčovna... [emoji3] Ti markeťáci ve Vodafonu mají tedy fantazii! [emoji3] Ještě by mohli mít slogan "Videopůjčovna, více než video..." a návrat do devadesátek by byl dokonán...[emoji3]
 3. Tak aby nebyl všem záhadám konec, mám ještě jednu. Včera večer jsem počítačově méně gramotnému kamarádovi instaloval nějaké programy do jeho PC. Tento PC jsem měl připojený k internetu přes onen router. Milý kamarád si odnesl PC domů, připojil natvrdo do kabelového modemu UPC a ejhle, dělá mu to to samé co mě. Připojí se a kabelový modem zbuchne. Že by mu ten můj router nakazil síťovku nějakou chřipkou? Zítra to k němu přijde řešit technik UPC, tak jsem zvědav na co ten detektiv přijde. Má někdo nějaké tušení?
 4. Ještě ho zkusím tady v práci, co provede v podnikové síti, jestli nám třeba neshodí celý switch... Potom ho buď vyhodím, nebo reklamuju...
 5. Tak jsem nahrál nový firmware, resetoval modem do továrního nastavení, znovu vše nastavil a chová se to úplně stejně. Pak jsem to připojil na jiný router Asus a žádný problém. Takže buď se mu kouknu na střeva, jestli tam není něco mechanického (zkrat, studeňák) a pak půjde asi do popelnice zajdu si do krámu pro jiný.
 6. Tak zatím mám potvrzeno, že to padne vždy při uspání počítače. Tj. když se mašina probudí po uspání síť je fuč. Druhý případ je odpojení a připojení wifi. Takže na 90 procent bude problém v tom routeru. Udělám ten reset do továrního nastavení.
 7. Jojo, na to se chystám. Mám půjčený identický router a pokud ten bude v pořádku, udělám reset jak říkáš...
 8. Tak jsem ten kabel vyměnil a pohoda, jelo to. Ale...šel jsem něco dělat, počítač usnul a když se probudil, internet byl fuč. Stačilo jen vypnout a zapnout router a kab. modem naběhl. Takže je to asi fakt tím routerem, ale jakým způsobem to shazuje, to fakt netuším. Že by nějaký zkrat? Zítra si půjčím jinej router a uvidím...
 9. Předchozí příspěvek je ode mě, zapoměl jsem se znovu přihlásit...
 10. Mám takový problém a nechci kvůli tomu zakládat nový thread a sem se to podle názvu myslím hodí. Pár dnů mám takový problém: Mám router TP-Link TL-WR340GD přibližně rok. Od UPC mám takový ten modem Atlanta co se dával před Motorolami. Router mám připojený přes port WAN ke kabelovému modemu. 1 PC mám UTP kabelem připojený do LAN portu routeru. Dále se připojuji přes WLAN notebookem. Až donedávna bylo vše v pořádku, ale nyní se začaly dít podivuhodné věci. Pokud jsou počítače vypnuté, modem se tváří, že je vše v pořádku, kontrolky svítí tak jak mají, telefon UPC připojený ke k. modemu normálně funguje. Jakmile se však připojím buď notebookem, nebo tím počítačem tak modem spadne a svítí jen první kontrolka, windowsy hlásí, že jsem bez sítě. Když vytáhnu UTP z portu WAN a zase ho tam dám, vše naběhne a chodí. Někdy to třeba po půl hodině spadne znovu, někdy to běží jako by nic. Když jsem připojil k. modem natvrdo přímo ke kompu (tj. bez routeru) tak se mi toto ještě nestalo, proto předpokládám, že chyba bude v routeru. Otázka tedy zní, netuší někdo, co by tomu routeru mohlo být? A je vůbec možné, že by nějakým způsobem dokázal shazovat kabelový modem? Díky za jakékoliv odpovědi nebo podněty.
 11. Slim

  Balíčky

  Technická podpora právě reagovala na můj požadavek na změnu balíčku (předem upozorňuji, že stávající balíček mám od srpna, takže ani ne 2 měsíce) a výsledkem je okamžitá změna balíčku "Easy + Standard + Freetime" za 1380 Kč na "10M + Standard + DVR + Freetime" za 1330 Kč. Úspora je tedy 50 Kč měsíčně, ale vzhledem k tomu, že je v tom ještě DVR, které je normálně za 150 Kč měsíčně, tak je skutečná úspora 200 Kč měsíčně. Sice přijdu o 3 MB na downloadu od nového roku, ale to vem čert protože mám vlastně zadara DVR, které jsem preferoval oproti internetu. Ještě pro info: Objednávku jsem provedl přes webový formulář a vůbec se netvářili, že by mi ten balíček dát nechtěli.
 12. No bojím se, že celkem kvalitní MTV Europe bude v českých sítích nahrazena nováckou MTV Czech... Ale že se v těch MTV už nedá vyznat s tím souhlasím bez výhrad.
 13. http://mam.ihned.cz/c1-27713890-nova-spusti-ceskou-mtv
 14. To si myslím, že v tomto případě nemá cenu, přece nebudu hrozit výpovědí za něco co vlastně v tuhle chvíli neexistuje?
 15. Jestli sis ráčil všimnout, tak si tu spíš vyměňujeme zkušenosti a spíš směřujeme k tomu, abychom měli stejně.
×
×
 • Vytvořit...