Přejít na obsah

Slim

Uživatel
 • Počet příspěvků

  19
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Slim

 • Hodnost
  Nováček

Služby Vodafone

 • Vodafone internet
  Internet 300
 • Vodafone telefon
  Jiná služba
 • Vodafone televize
  Komfort
 • Vodafone datový limit na mobilu
  -
 • Vodafone rychlostní limit na mobilu
  -
 • Vodafone zařízení
  Modem Ubee, Cl Modul.
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Praha 10

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Videopůjčovna... [emoji3] Ti markeťáci ve Vodafonu mají tedy fantazii! [emoji3] Ještě by mohli mít slogan "Videopůjčovna, více než video..." a návrat do devadesátek by byl dokonán...[emoji3]
 2. Slim

  Problem router

  Tak aby nebyl všem záhadám konec, mám ještě jednu. Včera večer jsem počítačově méně gramotnému kamarádovi instaloval nějaké programy do jeho PC. Tento PC jsem měl připojený k internetu přes onen router. Milý kamarád si odnesl PC domů, připojil natvrdo do kabelového modemu UPC a ejhle, dělá mu to to samé co mě. Připojí se a kabelový modem zbuchne. Že by mu ten můj router nakazil síťovku nějakou chřipkou? Zítra to k němu přijde řešit technik UPC, tak jsem zvědav na co ten detektiv přijde. Má někdo nějaké tušení?
 3. Slim

  Problem router

  Ještě ho zkusím tady v práci, co provede v podnikové síti, jestli nám třeba neshodí celý switch... Potom ho buď vyhodím, nebo reklamuju...
 4. Slim

  Problem router

  Tak jsem nahrál nový firmware, resetoval modem do továrního nastavení, znovu vše nastavil a chová se to úplně stejně. Pak jsem to připojil na jiný router Asus a žádný problém. Takže buď se mu kouknu na střeva, jestli tam není něco mechanického (zkrat, studeňák) a pak půjde asi do popelnice zajdu si do krámu pro jiný.
 5. Slim

  Problem router

  Tak zatím mám potvrzeno, že to padne vždy při uspání počítače. Tj. když se mašina probudí po uspání síť je fuč. Druhý případ je odpojení a připojení wifi. Takže na 90 procent bude problém v tom routeru. Udělám ten reset do továrního nastavení.
 6. Slim

  Problem router

  Jojo, na to se chystám. Mám půjčený identický router a pokud ten bude v pořádku, udělám reset jak říkáš...
 7. Slim

  Problem router

  Tak jsem ten kabel vyměnil a pohoda, jelo to. Ale...šel jsem něco dělat, počítač usnul a když se probudil, internet byl fuč. Stačilo jen vypnout a zapnout router a kab. modem naběhl. Takže je to asi fakt tím routerem, ale jakým způsobem to shazuje, to fakt netuším. Že by nějaký zkrat? Zítra si půjčím jinej router a uvidím...
 8. Slim

  Problem router

  Předchozí příspěvek je ode mě, zapoměl jsem se znovu přihlásit...
 9. Slim

  Problem router

  Mám takový problém a nechci kvůli tomu zakládat nový thread a sem se to podle názvu myslím hodí. Pár dnů mám takový problém: Mám router TP-Link TL-WR340GD přibližně rok. Od UPC mám takový ten modem Atlanta co se dával před Motorolami. Router mám připojený přes port WAN ke kabelovému modemu. 1 PC mám UTP kabelem připojený do LAN portu routeru. Dále se připojuji přes WLAN notebookem. Až donedávna bylo vše v pořádku, ale nyní se začaly dít podivuhodné věci. Pokud jsou počítače vypnuté, modem se tváří, že je vše v pořádku, kontrolky svítí tak jak mají, telefon UPC připojený ke k. modemu normálně funguje. Jakmile se však připojím buď notebookem, nebo tím počítačem tak modem spadne a svítí jen první kontrolka, windowsy hlásí, že jsem bez sítě. Když vytáhnu UTP z portu WAN a zase ho tam dám, vše naběhne a chodí. Někdy to třeba po půl hodině spadne znovu, někdy to běží jako by nic. Když jsem připojil k. modem natvrdo přímo ke kompu (tj. bez routeru) tak se mi toto ještě nestalo, proto předpokládám, že chyba bude v routeru. Otázka tedy zní, netuší někdo, co by tomu routeru mohlo být? A je vůbec možné, že by nějakým způsobem dokázal shazovat kabelový modem? Díky za jakékoliv odpovědi nebo podněty.
 10. Slim

  Balíčky

  Technická podpora právě reagovala na můj požadavek na změnu balíčku (předem upozorňuji, že stávající balíček mám od srpna, takže ani ne 2 měsíce) a výsledkem je okamžitá změna balíčku "Easy + Standard + Freetime" za 1380 Kč na "10M + Standard + DVR + Freetime" za 1330 Kč. Úspora je tedy 50 Kč měsíčně, ale vzhledem k tomu, že je v tom ještě DVR, které je normálně za 150 Kč měsíčně, tak je skutečná úspora 200 Kč měsíčně. Sice přijdu o 3 MB na downloadu od nového roku, ale to vem čert protože mám vlastně zadara DVR, které jsem preferoval oproti internetu. Ještě pro info: Objednávku jsem provedl přes webový formulář a vůbec se netvářili, že by mi ten balíček dát nechtěli.
 11. No bojím se, že celkem kvalitní MTV Europe bude v českých sítích nahrazena nováckou MTV Czech... Ale že se v těch MTV už nedá vyznat s tím souhlasím bez výhrad.
 12. http://mam.ihned.cz/c1-27713890-nova-spusti-ceskou-mtv
 13. To si myslím, že v tomto případě nemá cenu, přece nebudu hrozit výpovědí za něco co vlastně v tuhle chvíli neexistuje?
 14. Jestli sis ráčil všimnout, tak si tu spíš vyměňujeme zkušenosti a spíš směřujeme k tomu, abychom měli stejně.
 15. Už jsem tady někde psal, že jsem žádal přes formulář o info ke změně balíčku z "Easy + Standard + Freetime" na "10M + Standard + Freetime + DVR" a dávám k dobru co odpověděli pro změnu mně. Jelikož jsem jim rovnou napsal, že na smlouvě nemám žádných 12 měsíců na užívání služby, tak už s tím že nemám nárok na změnu balíčku nebyli tak nekompromisní, ale na druhou stranu, kdo ví na jak dlouho jsou ty balíčky pozastaveny a jestli po jejich obnovení budou ještě tak výhodné jak se zdály být ty jednodenní. . Odpověděli mi toto: Vážený pane, dovolte, abychom touto formou reagovali na Váš e-mail ze dne 15. 9. 2008, týkající se žádosti o zaslání programové nabídky (ceníku služeb). Pokud budete reagovat na naši odpověď, nepoužívejte, prosím, tlačítko odpovědět, ale využijte kontaktního formuláře na http://web.upc.cz/klpoz/cz/. V současné době byl prodej těchto nových zvýhodněných balíčků dočasně pozastaven. Jakmile však bude znovu obnoven je možné jej získat. S tímto balíčkem je ovšem spojený 12 měsíční závazek k užívání služeb. Další aktuální informace o uvedených balíčcích najedete na www.upc.cz. Děkujeme za pochopení. S pozdravem a přáním příjemného dne M. Šnáblová operátor klientského centra
×
×
 • Vytvořit...