Jump to content

Slim

Uživatel
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

About Slim

 • Rank
  Nováček

Služby UPC

 • UPC internet
  Internet 200
 • UPC telefon
  Starší služba
 • UPC televize
  -
 • Zařízení od UPC
  Modem Ubee
 • Místo odběru služeb UPC
  Praha 10

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak aby nebyl všem záhadám konec, mám ještě jednu. Včera večer jsem počítačově méně gramotnému kamarádovi instaloval nějaké programy do jeho PC. Tento PC jsem měl připojený k internetu přes onen router. Milý kamarád si odnesl PC domů, připojil natvrdo do kabelového modemu UPC a ejhle, dělá mu to to samé co mě. Připojí se a kabelový modem zbuchne. Že by mu ten můj router nakazil síťovku nějakou chřipkou? Zítra to k němu přijde řešit technik UPC, tak jsem zvědav na co ten detektiv přijde. Má někdo nějaké tušení?
 2. Ještě ho zkusím tady v práci, co provede v podnikové síti, jestli nám třeba neshodí celý switch... Potom ho buď vyhodím, nebo reklamuju...
 3. Tak jsem nahrál nový firmware, resetoval modem do továrního nastavení, znovu vše nastavil a chová se to úplně stejně. Pak jsem to připojil na jiný router Asus a žádný problém. Takže buď se mu kouknu na střeva, jestli tam není něco mechanického (zkrat, studeňák) a pak půjde asi do popelnice zajdu si do krámu pro jiný.
 4. Tak zatím mám potvrzeno, že to padne vždy při uspání počítače. Tj. když se mašina probudí po uspání síť je fuč. Druhý případ je odpojení a připojení wifi. Takže na 90 procent bude problém v tom routeru. Udělám ten reset do továrního nastavení.
 5. Jojo, na to se chystám. Mám půjčený identický router a pokud ten bude v pořádku, udělám reset jak říkáš...
 6. Tak jsem ten kabel vyměnil a pohoda, jelo to. Ale...šel jsem něco dělat, počítač usnul a když se probudil, internet byl fuč. Stačilo jen vypnout a zapnout router a kab. modem naběhl. Takže je to asi fakt tím routerem, ale jakým způsobem to shazuje, to fakt netuším. Že by nějaký zkrat? Zítra si půjčím jinej router a uvidím...
 7. Předchozí příspěvek je ode mě, zapoměl jsem se znovu přihlásit...
 8. Mám takový problém a nechci kvůli tomu zakládat nový thread a sem se to podle názvu myslím hodí. Pár dnů mám takový problém: Mám router TP-Link TL-WR340GD přibližně rok. Od UPC mám takový ten modem Atlanta co se dával před Motorolami. Router mám připojený přes port WAN ke kabelovému modemu. 1 PC mám UTP kabelem připojený do LAN portu routeru. Dále se připojuji přes WLAN notebookem. Až donedávna bylo vše v pořádku, ale nyní se začaly dít podivuhodné věci. Pokud jsou počítače vypnuté, modem se tváří, že je vše v pořádku, kontrolky svítí tak jak mají, telefon UPC připojený ke k. modemu normálně funguje. Jakmile se však připojím buď notebookem, nebo tím počítačem tak modem spadne a svítí jen první kontrolka, windowsy hlásí, že jsem bez sítě. Když vytáhnu UTP z portu WAN a zase ho tam dám, vše naběhne a chodí. Někdy to třeba po půl hodině spadne znovu, někdy to běží jako by nic. Když jsem připojil k. modem natvrdo přímo ke kompu (tj. bez routeru) tak se mi toto ještě nestalo, proto předpokládám, že chyba bude v routeru. Otázka tedy zní, netuší někdo, co by tomu routeru mohlo být? A je vůbec možné, že by nějakým způsobem dokázal shazovat kabelový modem? Díky za jakékoliv odpovědi nebo podněty.
 9. Technická podpora právě reagovala na můj požadavek na změnu balíčku (předem upozorňuji, že stávající balíček mám od srpna, takže ani ne 2 měsíce) a výsledkem je okamžitá změna balíčku "Easy + Standard + Freetime" za 1380 Kč na "10M + Standard + DVR + Freetime" za 1330 Kč. Úspora je tedy 50 Kč měsíčně, ale vzhledem k tomu, že je v tom ještě DVR, které je normálně za 150 Kč měsíčně, tak je skutečná úspora 200 Kč měsíčně. Sice přijdu o 3 MB na downloadu od nového roku, ale to vem čert protože mám vlastně zadara DVR, které jsem preferoval oproti internetu. Ještě pro info: Objednávku jsem provedl přes webový formulář a vůbec se netvářili, že by mi ten balíček dát nechtěli.
 10. No bojím se, že celkem kvalitní MTV Europe bude v českých sítích nahrazena nováckou MTV Czech... Ale že se v těch MTV už nedá vyznat s tím souhlasím bez výhrad.
 11. http://mam.ihned.cz/c1-27713890-nova-spusti-ceskou-mtv
 12. To si myslím, že v tomto případě nemá cenu, přece nebudu hrozit výpovědí za něco co vlastně v tuhle chvíli neexistuje?
 13. Jestli sis ráčil všimnout, tak si tu spíš vyměňujeme zkušenosti a spíš směřujeme k tomu, abychom měli stejně.
 14. Už jsem tady někde psal, že jsem žádal přes formulář o info ke změně balíčku z "Easy + Standard + Freetime" na "10M + Standard + Freetime + DVR" a dávám k dobru co odpověděli pro změnu mně. Jelikož jsem jim rovnou napsal, že na smlouvě nemám žádných 12 měsíců na užívání služby, tak už s tím že nemám nárok na změnu balíčku nebyli tak nekompromisní, ale na druhou stranu, kdo ví na jak dlouho jsou ty balíčky pozastaveny a jestli po jejich obnovení budou ještě tak výhodné jak se zdály být ty jednodenní. . Odpověděli mi toto: Vážený pane, dovolte, abychom touto formou reagovali na Váš e-mail ze dne 15. 9. 2008, týkající se žádosti o zaslání programové nabídky (ceníku služeb). Pokud budete reagovat na naši odpověď, nepoužívejte, prosím, tlačítko odpovědět, ale využijte kontaktního formuláře na http://web.upc.cz/klpoz/cz/. V současné době byl prodej těchto nových zvýhodněných balíčků dočasně pozastaven. Jakmile však bude znovu obnoven je možné jej získat. S tímto balíčkem je ovšem spojený 12 měsíční závazek k užívání služeb. Další aktuální informace o uvedených balíčcích najedete na www.upc.cz. Děkujeme za pochopení. S pozdravem a přáním příjemného dne M. Šnáblová operátor klientského centra
 15. Já jsem to chtěl úplně přesně stejně, ale šlo mi spíš o ten DVR aniž bych za něj musel platit dalších 150 Kč měsíčně. Při stejném balíčku jak píšeš bych ušetřil 350 měsíčně a ještě bych měl DVR. No nic, co nadělám, pravděpodobně mi přijde úplně stejná odpověď (asi to píšou všem cut&paste)...
×
×
 • Create New...