Přejít na obsah

djradek81@gmail.com

Uživatel
 • Počet příspěvků

  5
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Vše od uživatele djradek81@gmail.com

 1. No mě jednou poradila když jsem nechtěl kdysi UPC tak mi paní ktera měla náš barák na starost poradila prestanu platit a oni ukončí smlouvu sami Pak jsem jen poslal modem do UPC . Když jsem se stěhoval pak stačilo říct že se stehujete na adresu kde UPC kabelovka není tak vám službu ukončili bez pokuty. Ale stejně to neukončili hned ještě měsíc jim tam služba šla takže to byla asi pokuta 1 měsíce smlouva skončila dnem doručení modemu do sídla UPC neměl jsem nikdy snímá problémy žádné vymahace ani exekutora jsem se u UPC nesetkal Ale Vodafone T-Mobile posilaji na lidi exekutora advokáta vymahace když přestanete platit služby neukončí jen je pozastavy.
 2. Taky jsem toho názoru protože podle videích Vodafonu v zahraničí má jen iptv box tedy bude fungovat jako t mobile nebo O2 a Horizon tv zanikne Proto nemáme v ČR Horizon tv aplikaci na Smart tv jako to mají v Polsku a na Slovensku
 3. Zdravím Vodafone už od Vánoc má aplikaci v Google play když se podíváte na google tak v zahraničí nabízí boxy běžící na android tv kde má své aplikace jen je otázka zda bude Vodafon mít dva boxy i pro klienty na vesnicích kde není UPC cabel jak to nabízí t mobile svou tv tedy že box poběží výhradně přes internetovou síť A tedy bude časem aplikace pro Smart tv Vodafone tv Nebo bude mít ještě jeden combinovany box pro internet tv chytré funkce a přes coaxial klasickou tv .
 4. Odpověď od vodaUpc Ano, musím Vám smutně konstatovat, že pro UPC Českou replubliku nebude dostupná aplikace Horizon Go pro Smart TV - je to rozhodnutí ze strany Korporátu, Liberty Global - s největší pravděpodobností je to proto, že akvitize UPC v Česku koupila společnost Vodafone. Společnost Vodafone na Slovensku není, Slovenské UPC tudíž stále spadá pod Liberty Global, proto u nych byla spuštěna aplikace Horizon GO pro Smart TV. Není to tedy o tom, že by bylo Slovensko, nebo Česko lepší, ale je to spíše otázka toho, pod jakou korporátní firmu aktuálně UPC Česko a Slovensko spadá.Taktéž Vám věřím, že není zcela uživatelsky komfortní přepínat vstupy na TV. Naše Mediaboxy bohužel nepodporutjí Vámi uvedené funkce a do budoucna ani nebudou.Horizon Go je dostupné pro zákazníky, kteří mají alespoň UPC internet, lze ho k internetu doobědnat za 99kč ve věrnostním portfoliu, v nevěrnostním portfolitu je to za 299kč. Pro nezákazníky není možnost objednání samostatného Horizon GO.Zdrcadlení obsahu do TV je možné pouze z mobilní aplikace Horizon GO u Android, nebo IOS zařízení, vaše Tv musí mít buď integrovaný Chromecast (u toho integrovaného není potřeba přepínat vstup na TV), nebo jej musíte mít zvlášť dokoupený a zapojený v TV.Věřím, že Vodafone přinese mnohem lepší Online TV jak pro mobilní zařízení, počítače, notebooky, taky pro Smart TV. O všem Vás budeme včas a řádně informovat. Zatím vše zůstává beze změn Odpověď vodaUpc Ano, musím Vám smutně konstatovat, že pro UPC Českou replubliku nebude dostupná aplikace Horizon Go pro Smart TV - je to rozhodnutí ze strany Korporátu, Liberty Global - s největší pravděpodobností je to proto, že akvitize UPC v Česku koupila společnost Vodafone. Společnost Vodafone na Slovensku není, Slovenské UPC tudíž stále spadá pod Liberty Global, proto u nych byla spuštěna aplikace Horizon GO pro Smart TV. Není to tedy o tom, že by bylo Slovensko, nebo Česko lepší, ale je to spíše otázka toho, pod jakou korporátní firmu aktuálně UPC Česko a Slovensko spadá. Taktéž Vám věřím, že není zcela uživatelsky komfortní přepínat vstupy na TV. Naše Mediaboxy bohužel nepodporutjí Vámi uvedené funkce a do budoucna ani nebudou. Horizon Go je dostupné pro zákazníky, kteří mají alespoň UPC internet, lze ho k internetu doobědnat za 99kč ve věrnostním portfoliu, v nevěrnostním portfolitu je to za 299kč. Pro nezákazníky není možnost objednání samostatného Horizon GO. Zdrcadlení obsahu do TV je možné pouze z mobilní aplikace Horizon GO u Android, nebo IOS zařízení, vaše Tv musí mít buď integrovaný Chromecast (u toho integrovaného není potřeba přepínat vstup na TV), nebo jej musíte mít zvlášť dokoupený a zapojený v TV. Věřím, že Vodafone přinese mnohem lepší Online TV jak pro mobilní zařízení, počítače, notebooky, taky pro Smart TV. O všem Vás budeme včas a řádně informovat. Zatím vše zůstává beze změn
 5. Horizon go na chromecastu pokazde po nejaky dobe prerusi a aplikace v tel stale pise varovani ze je internet pomali ale pritom mam 150ku od upc tak nevim kde je problem. Vse dalsi na castu funguje.
×
×
 • Vytvořit...