Přejít na obsah

Newman81

Uživatel
 • Počet příspěvků

  9
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Newman81

 • Hodnost
  Nováček
 1. Newman81

  STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Zdravím, mám třetí den tuto potvoru a už se mi několikrát stalo, že se kousnula tak, že jsem ji musel vzadu vypnout a zapnout. Nejčastěji se stává (zatím hlavně po vstupu do Videotéky, naposledy při testu nahrávání právě sledovaného pořadu), že místo obrazu zůstává na TV nabídka, které se nedá nijak zbavit. Dokonce po uplynutí přednastavených 5 vteřin, kdy nabídka zůstává na obrazovce, se automaticky vypnula, aby za vteřinu opět sama naskočila. Poté nemůžu ani přepínat programy, box vůbec nereaguje. Máte s tím někdo taky takový problém?
 2. Newman81

  Krátkodobé výpadky signálu

  V Otrokovicích docházelo k výpadkům signálu na ČT24 včera kolem třetí hodiny odpoledne. Dnes pro změnu některé kanály hlásí úplnou ztrátu signálu (např. Eurosport HD)
 3. Newman81

  Eurosport 2

  Ani po půlroce se tak nestalo... Asi si zaplatím Eurosport Player.
 4. Newman81

  mux 13

  V Otrokovicích (Zlínsko) mám v posledních dnech problém s muxem, ve kterém jsou mj. Prima COOL a Barrandov TV. Obraz kostičkuje, až po chvíli vypadne signál úplně. Je tu ještě někdo z okolí, kdo by mohl potvrdit ten samý problém?
 5. Newman81

  Hlasitost Novy

  Využiju tématu o hlasitosti Novy a přidám dotaz týkající se kvality zvuku na této stanici. Zvuk v AAC na Nova HD zní hrozně zkresleně, řekl bych plechově, po přepnutí na MPEG je v pořádku. Má někdo podobný problém?
 6. Newman81

  nefunguje čas

  Taky jsem měl ten problém (v Otrokovicích) a po přepnutí pár kanálů to naskočilo.
 7. Newman81

  Radia v DVB-C

  Taky nepochopím, proč tahle celostátní rádia v digitálu prostě nenaladím. Když tam může být Europa 2 (slovenská mutace E2), tak proč ne česká E2?
 8. Newman81

  Hlučný DVR CV-6000

  Aha, dík, to teda moc dlouho nevydržel, v PC mám disky několik let a nejsou slyšet
 9. Zdravím, DVR CV-6000 máme asi čtvrt roku a před pár dny začal za chodu nepříjemně hučet. Bohužel na hodně nepříjemné frekvenci, kdy nás to při sledování tv ruší. Setkali jste se s tím někdo? Dělá to disk nebo je uvnitř boxu chladič, kterému odchází ložiska? Dá se taková vada reklamovat? Díky za odpovědi
×