Přejít na obsah

Tommy Kindernay

Uživatel
 • Počet příspěvků

  215
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězné dny

  15

Aktivity popularity

 1. Souhlasím
  Tommy Kindernay zvýšil/snížil popularitu uživatele namec v Vodafone TV oficiálně spuštěna   
  Bez chybiček a dokonalé není nikde nic.A je jasný,že programová nabídka se obměňuje.Buď stanice přestanou vysílat(REBEL 2),nebo skončí smlouva(CNBC Europe).Ale měli by to ve svých propagačních materiálech co nejdříve opravovat..Ale že není VF schopen či ochoten,to neví nikdo zná, od května,(je půlka července),kdy se přejmenovali stanice Československo/B2Can HD na stanici FilmEurope + HD toto opravit,je smutný.Že potencionální zákazníky lákají na stanice AXN HD,AXN Black HD a AXN White HD,které mají pouze v SD verzích(Black a White v ČR vůbec v HD nevysílají,jestli vůbec někde),to je taky blbý.To už můžou rovnou dát do propagačních materiálů,že mají  v nabídce O2 Sport,BBC Earth,Premiér Sport.Že vyřadí z nabídky nějakou stanici,se dozví někteří zákazníci až tady na foru,někteří se to nedoví  vůbec,protože tuto stanici z nějakých důvodů nesledují.Aspoň,že @Lukáš Poláksem hází TZ. Jenom by mě zajímalo,proč s námi VF hraje tuhle hru,dohledej si informace sám.Jako zlatý UPC,to aspoň zákazníky informovalo o změnách v prog.nabídce.
  Kde jsem se na stránkách VF TV dozvěděl,jaké stanice mají zpětné přehrávání.Nikde.Jenom info,že umožňují zpětné přehrávání.Teď už mají teda většinu stanic se zpětným přehráváním,ale propagace taky nikde.O EPG se ani nebavím
  Jako těch chyb,co se týče propagace té jejich tv je docela dost.Přijde mě,že to mají jako takový nechtěný dítě tu svoji tv.
 2. Nesouhlasím
  Tommy Kindernay zvýšil/snížil popularitu uživatele Evzen v Vodafone TV oficiálně spuštěna   
  Zbyva teda jedine - aby ses tam prihlasil o praci a dal to tam do poradku!
  Ale predtim jeste otazecka - uz jsi nekdy pracoval v korporatu?!
 3. Souhlasím
  Tommy Kindernay zvýšil/snížil popularitu uživatele namec v Vodafone TV oficiálně spuštěna   
  Zajímavé je,ze než VF spolkl UPC,tak v tomto UPC fungovalo.A taky korporatni firma.Takze omlouvat to tim,ze VF je korporatni firma je alibismus.Oni ten chaoz,co se týče jejich Tv,maji od začátku.Ale ze startu to clovek tak nejak chápal,"tzv.porodni bolesti".Ale třeba do teď uvádějí,ze maji v nabidce AXN BLACK HD,AXN WHITE HD.I když sem je na to nekolikrat na Fb upozornoval.
  Navic,s tim,ze k většině tv stanic přidali ZZ,by se mohli chlubit a ne to tutlat
 4. Souhlasím
  Tommy Kindernay zvýšil/snížil popularitu uživatele Ladik v Vodafone TV oficiálně spuštěna   
  Toto co tam ukazujete samozřejmě vím. Zpětné zhlédnutí bylo jen u některých stanic. U kterých nebylo uvedeno. Díky Lukáši Polákovi jsme se dozvěděly, že došlo k výraznému navýšení stanic se zpětným zhlédnutím. Jíž je téměř vše. Že k tomu došlo jsme se od Vodafone nedozvěděly. A teď se podíváme jak mají propracovanou televizní nabídku. Namátkou vezmeme hudební stanice. Podíváme li se do seznamu nabízených stanic zjistíme, že nabízejí MTV LIVE HD,  Mezzo LIVE HD a C Music. Podíváme li se do rozšiřujícího se balíčku hudba zjistíme, že obsahuje této stanice MTV,  MTV Dance, MTV Rocks, VH-1 a Mezzo. Klikneme li pro více informací, máme zase jinou skladbu programů. MTV LIVE HD,  MTV Dance, MTV Rocks, VH-1 a Mezzo Live HD. Takže na třech místech tři různé navzájem se vylučující informace. Ve skutečnosti jsou tam všechny uvedené stanice, plus ještě další. Nabídka je perfektní, ale neznalý zákazník se to nemá jak dozvědět.  Doposud tu také není uveden Film Europe HD +. Je pořád pod starým názvem. Jen pro informaci O2 dala nový název hned první den, T-Mobile následující den.  U tak velké společnosti je, toto vše neomluvitelné. Třeba například prodejna v Litomyšli už "zkrachovala". Připadá mě jako by toto vše bylo všem odpovědným jedno. Opačný extrém je O2. Když přijdu do jejich prodejny (mám také O2 TV), zažívám agresivní styl nabídky služeb o které nestojím. U Vodafone mam pocit, že je to každému jedno, že mají na webu nepřesné informace a tím logicky přichází o tisíce zákazníků. Mě to přiznám, ale jedno není. Vodafone má prostě na víc, než na tento amatérismus. 
 5. Souhlasím
  Tommy Kindernay zvýšil/snížil popularitu uživatele Ladik v Vodafone TV oficiálně spuštěna   
  Lukáši Polákovi dík za info. Jsem ale přesvědčený, že by mělo být naprosto samozřejmý, že se o těchto skutečnostech dozvíme na stránkách Vodafone. Ty jsou co se týká televize naprosto amatérské.
 6. Děkuji
  Tommy Kindernay zvýšil/snížil popularitu uživatele namec v Nové stanice   
  Od 1.8 by jako náhrada mela být přidána stanice Sky News
 7. To se mi líbí
  Tommy Kindernay zvýšil/snížil popularitu uživatele Adolf.Shitler v T-Mobile výpadek   
  Tak alespoň jednu pozitivum na tom výpadku - mobilní data nejsou do doby jeho odstranění účtovány, a to ani u virtuálu Kaktus.
 8. Souhlasím
  Tommy Kindernay zvýšil/snížil popularitu uživatele namec v Ukončení ruských programů v nabídce Komplet   
  Asi zase problém na trase
  Tady je vidět,že se na  Rusko nedá v ničem spolehnout😀
 9. Souhlasím
  Tommy Kindernay zvýšil/snížil popularitu uživatele Jack_6428 v 4K UHD   
  Love Nature 4K, TravelXP 4K, FashionTV UHD, NASA UHD, Eurosport 4K, Museum 4K, LoungeTV 4K, LuxeTV 4K, Ambiance 4K, MyZenTV 4K... jsou všechno 4K programy (alespoň částečně dostupné a určené) pro ČR. Takže argument, že není lineární obsah, už moc neplatí. V kombinaci s VOD, od různých stanic z nabídky,  vlastní knihovny a aplikacemi Netflix a YouTube, je 4K obsahu pro Vodafone potenciálně dost. A pokud by někdo krmil TV k tomu i 4K Blu-Ray filmy tak se o absenci 4K obsahu obecně už vážně mluvit nedá.
 10. To se mi líbí
  Tommy Kindernay zvýšil/snížil popularitu uživatele Lukáš Polák v Nové stanice   
  Tak MTV Hits již v nabídce:
  https://digital.rozhlas.cz/vodafone-rozsiril-nabidku-kabelove-televize-o-hudebni-stanici-mtv-hits-8210580
 11. Souhlasím
  Tommy Kindernay zvýšil/snížil popularitu uživatele Ladik v Nové stanice   
  To je neuvěřitelný, když chci zjistit programovou skladbu Vodafone musím na stránky UPC, kde jsou údajně jen archivní informace. Aktuální informace jsou údajně jen na stránkách Vodafone. Bohužel co se týče programové nabídky je to jen snůška nesmyslů a navzájem si odporujících informací. A to už několikrát předělávaly. Například se dozvím, že všechny AXN jsou v HD, placené hudební kanály jsou jen tři, stále je tam uvedeno ČeskoslovenskoHD/Be2can a spousta stanic co nabízí tam není ani uvedena. Aspoň za mě jsem za tu tabulku na stránkách UPC rád, byť je jenom jedna, protože to co předvedlo v tomto směru Vodafone je naprosté diletanství hraničící s idiocií. 
 12. Souhlasím
  Tommy Kindernay zvýšil/snížil popularitu uživatele Pavel m v Nové stanice   
  Řazení programů Vodafone TV a UPC TV
  https://www.upc.cz/pdf/pece-o-zakazniky/dokumenty/razeni_tv_programu.pdf
  podle mě mohli udělat dvě tabulky ,tak je to nepřehledné .
 13. Děkuji
  Uživateli Tommy Kindernay zvýšil/snížil popularitu Jack_6428 v Nové stanice   
  Ptal jsem se znovu na MTV Hits a dnešní odpověď z FB Vodafonu:
  Máme potvrzeno: MTV Hits, 26.května, EPG 106, Horizon Go o týden později 🙂
 14. Souhlasím
  Uživateli Tommy Kindernay zvýšil/snížil popularitu William_ v Nové stanice   
  Ptal jsem se znovu na MTV Hits a dnešní odpověď z FB Vodafonu:
  Máme potvrzeno: MTV Hits, 26.května, EPG 106, Horizon Go o týden později 🙂
 15. Souhlasím
  Uživateli Tommy Kindernay zvýšil/snížil popularitu Michal Pelikán v Ukončení ruských programů v nabídce Komplet   
  U mě teď hraje z těch čtyř jen Channel One Russia, zbylé tři (Muzyka, Dom Kino a Vremja) nehrají. Nedivil bych se , kdyby ty tři vyřadili. (Ale třeba je to jen krátkodobý výpadek.)
  Už by se měl co nejdřív v nabídce objevit MTV Hits a jak už Vodafone avizoval, tak mají v hledáčku Epic Drama HD a Travelxp HD.
  Tak pokud by se tyhle tři stanice objevily místo těch tří ruských, tak si myslím, že by to pro většinu lidí bylo určitě plus 🙂
 16. Souhlasím
  Tommy Kindernay zvýšil/snížil popularitu uživatele Ladik v Vodafone balíčky a jiné služby   
  Tak jsem koukal na stránky Vodafone, jestli už opravily nepřesně napsanou nabídku stanic, kde se informace navzájem vylučují. Ten naprostý amatérismus dále pokračuje. Po tak dlouhé době není nic opraveno a dáno do pořádku. To by mě zajímalo, kolik lidí už odradily. Koupit si službu, kde přesně nevíte co dostanete neláká. 
 17. To se mi líbí
  Tommy Kindernay zvýšil/snížil popularitu uživatele namec v Ukončení ruských programů v nabídce Komplet   
  Tak bud jsem měl štěstí,nebo to stále jde,jenom se to nikde nepropaguje.Cca minulej měsíc jsem zjistil tu samou situaci,jakou popisuje @Pavel m.Na Ca Modulu ruské stanice nejeli,na cihle jeli.Tak jsem na FB vznesl dotaz,jak to tady je.Po ověření situace a dotazu,jestli opravdu ty ruské stanice chci,tak mě je za 0 kč navedli.Jako nesleduji je,ale princim.Když komplet,tak komplet😀
 18. Souhlasím
  Tommy Kindernay zvýšil/snížil popularitu uživatele Jenny v HD DVR Mediabox   
  Já jsem také pro řazení programů, jak chci já. Platím si službu, tudíž by mi to mělo být umožněno. Opravdu mi to vadí a přemýšlím, že přejdu kvůli tomu ke Skylinku, tam jsme tu možnost měli. Nechápu, proč je to takový problém. A jen tak mimochodem, když už někdo navrhnul řazení programů, proč zařadil Primu Krimi až na konec a ne za Primu Max. Nevidím v tom logiku. Jenny 
 19. Děkuji
  Tommy Kindernay zvýšil/snížil popularitu uživatele Pavel m v Nové stanice   
  Dobrý den, kdo dotazu Sport 5 .Nedošlo k oboustranné dohodě. I nadále s UPC/Vodafone jednáme.Odpověd od Sport 5 
 20. Souhlasím
  Tommy Kindernay zvýšil/snížil popularitu uživatele tomus v Nové stanice   
  Škoda,  na Československo/Be2Can jsem občas koukal, na to že se dva kanály sloučí do jednoho, já na rozdíl od provozovatele nevidím nic pozitivního. 
 21. Smutný
  Tommy Kindernay zvýšil/snížil popularitu uživatele Marek-26 v Způsoby vyúčtování   
  Zatím ano, do budoucna asi ne.
  https://www.vodafone.cz/pece/osobni-a-firemni/otazky/platba-vyuctovani/jak-uhradit-vyuctovani/
 22. Souhlasím
  Tommy Kindernay zvýšil/snížil popularitu uživatele Honza B v Nové stanice   
  Něco je tu špatně, Trojku mají všichni větší operátoři v ČR od začátku. ...Vzpomeňme, jak dlouho UPC trvalo, než zařadili Československo HD, a to je český program...😈
 23. Souhlasím
  Tommy Kindernay zvýšil/snížil popularitu uživatele Adolf.Shitler v Nové stanice   
  @ tomus Toto už se řešilo opakovaně - nikde není zakázané si někde u SK hranic přijmout signál RTVS a optikou ho pak dopravit klidně do Chebu. V době, kdy mezinárodní dohoda o přeshraničním příjmu vznikla, nikdo samozřejmě neměl ani potuchy, že to takto jednou technicky půjde, ale ani to na věci nic nemění. A v případě slovenské veřejnoprávní stanice pak naprosto o nic nejde, to není nějaká komerčka, která by požadovala peníze za každého abonenta.

  Místo Rebel 2 už tam měla být RTVS 3 a bylo to :-)
 24. Děkuji
  Tommy Kindernay zvýšil/snížil popularitu uživatele Adolf.Shitler v Nové stanice   
  V případě RTVS prostě VF zcela zjevně lže, protože tento program lze zachytit z přesahu pozemního vysílání, a i kdyby RTVS nedala souhlas (jakože souhlas bez problémů dá), tak nic nebrání zařazení do kabelovky. Úplně stejně se šíří v kabelu třeba ORF1 a ORF2. Skutečně nechápu, proč si kvůli takové prkotině (tj. přidání RTVS3 s náklady nula, nula, prd) dělá VF mezi účastníky zlou krev :-(
  A důvody sportovních práv u RTVS3 vůbec nehrají roli, protože tam žádný sport není a nebude, to je čistě retro program.
 25. Děkuji
  Tommy Kindernay zvýšil/snížil popularitu uživatele namec v Nové stanice   
  Na můj  dotaz na FB,jestli budou pridavat  do nabidky UPC TV další skvosty typu ABC TV apod. nebo něco rozumneho,konkretně jsem jim.dal typy na  Love nature HD,STV 3 HD,Epic Drama HD,Nasa TV HD,TravelXP HD,UP Network,překlopení Sport 5 do Hd,Stingray iConcert HD,MTV Hits,Brava TV.Ještě se plánoval balíček německých tv stanic,viz UPC SK,došla tato odpověď:Pěkný den, Radku,
  omlouvám se za zpoždění. V tuto chvíli vám můžu potvrdit zařazení programu MTV Hits, a to nejpozději na začátku května. V hledáčku máme Viasat Epic a Travel XP (na Vodafone TV rovnou 4K). Start zatím potvrdit nemůžeme, probíhají jednání. Druhá kategorie, kterou nepředpokládáme nasazovat, protože máme vhodné (a lepší) alternativy: Love Nature, UP TV, iConcert, Brava TV. 
  Určitě nepůjdeme do slovenské Troijky (nezískáme legálně) nebo Nasa TV.
  Sport 5 bohužel končí v síti Vodafone (UPC), nedohodli jsme se na prodloužení smlouvy za stávajících podmínek.
  Veronika
×
×
 • Vytvořit...