Přejít na obsah

Tommy Kindernay

Uživatel
 • Počet příspěvků

  217
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězné dny

  18

Tommy Kindernay naposledy vyhrál 2. srpna

Tommy Kindernay má nejvíce líbivý obsah

O uživateli Tommy Kindernay

 • Hodnost
  Člen

Služby Vodafone

 • Vodafone pevný internet
  Internet 150
 • Vodafone mobilní internet
  -
 • Vodafone televize
  TV Komplet
 • Vodafone zařízení
  CA modul
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Praha

Návštěvy profilu

3 116 zobrazení profilu
 1. Ještě musíme chvilku vydržet: Pěkné ráno, Tommy, díky za dotaz, program bude určitě zařazený, jen vás poprosím o strpení. Veronika
 2. Vypadá to, že brzy bychom se mohli dočkat stanice Epic Drama 🙂 Ptal jsem se jich včera na jejich FB stránce a tady je jejich odpověď: Dobry den! Nyni je na rozhodnuti Vodafonu, kdy nas zaradi do nabidky. Verime, ze se tak stane na podzim.
 3. Ptal jsem se znovu na MTV Hits a dnešní odpověď z FB Vodafonu: Máme potvrzeno: MTV Hits, 26.května, EPG 106, Horizon Go o týden později 🙂
 4. U mě teď hraje z těch čtyř jen Channel One Russia, zbylé tři (Muzyka, Dom Kino a Vremja) nehrají. Nedivil bych se , kdyby ty tři vyřadili. (Ale třeba je to jen krátkodobý výpadek.) Už by se měl co nejdřív v nabídce objevit MTV Hits a jak už Vodafone avizoval, tak mají v hledáčku Epic Drama HD a Travelxp HD. Tak pokud by se tyhle tři stanice objevily místo těch tří ruských, tak si myslím, že by to pro většinu lidí bylo určitě plus 🙂
 5. Mně to nakonec pustili taky, v novým ceníku od Vodafonu bylo pořád uvedeno že to jde objednat za 0 Kč pro ty, co mají Komplet, tak jsem si o to začátkem dubna znovu požádal a balíček mi aktivovali 🙂 (P.S.: taky na ně nekoukám, ale mám prostě radost, když mám víc kanálů 😄 )
 6. Sport 5 už v tuto chvíli není součástí nabídky UPC, na jeho pozici je rezerva 😕
 7. Už to běží i na CA modulech (na jedné z rezerv) 🙂
 8. Tak to netuším, na balíček jsem se neptal. Ale tipnul bych si, že bude ve stejných balíčcích jako ostatní kanály MTV.
 9. Odpověď na můj dotaz na FB UPC: Ano, MTV Hits zařadíme i do UPC. Předpokládáme na začátku května..
 10. Tak tohle je docela překvapení, odpověď na můj dotaz z FB chatu: Tommy, tak mám informace, že je to správně MTV Hits je součástí Vodafone TV. Případné doplnění do původní nabídky UPC zvažujeme.
 11. Přesně tak, na to jak dlouho to chystali, mají v těch materiálech dost zmatek.
 12. Mě zaujalo, že v té programové nabídce mají uvedenou MTV Hits - to je tam asi jediná stanice, kterou UPC nemá. Skutečně má ve Vodafone TV být, nebo je to jen omyl?
 13. Ze stránek Vodafonu. Zatím to ještě nejde rozkliknout (ukazuje to chybu 410), ale aspoň nějaké základní informace o Vodafone TV. Start je už hodně blízko 🙂
 14. Tak ta možnost přiobjednat si ruský balíček zdarma k nabídce Komplet už definitivně skončila - včera jsem si ho chtěl objednat za těch 0 Kč (s tím, že je to uvedeno i v aktuálním ceníku), ale odepsal mi Ivan z UPC, že bohužel už to momentálně nejde a že v příštím ceníku už to opraví. Zároveň do budoucna případné další národní balíčky (německý, francouzský atd.) už nemají být součástí Kompletu, jinak mohly by být distribuovány přes internet (i s ohledem na kapacitu DVB-C).
 15. Tommy Kindernay

  Filtrace uživatelů

  Já jsem určitě pro ponechání hodnocení. Nevadilo by mi ale, kdyby se zrušila možnost dávat záporné body - to by byl myslím takový rozumný kompromis, který by mohl vyhovovat všem.
×
×
 • Vytvořit...