Přejít na obsah

Tommy Kindernay

Uživatel
 • Počet příspěvků

  215
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězné dny

  15

Tommy Kindernay naposledy vyhrál 21. května

Tommy Kindernay má nejvíce líbivý obsah

O uživateli Tommy Kindernay

 • Hodnost
  Člen

Služby Vodafone

 • Vodafone internet
  Internet 150
 • Vodafone telefon
  -
 • Vodafone televize
  TV Komplet
 • Vodafone datový limit na mobilu
  -
 • Vodafone rychlostní limit na mobilu
  -
 • Vodafone zařízení
  CA modul
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Praha

Návštěvy profilu

2 873 zobrazení profilu
 1. Ptal jsem se znovu na MTV Hits a dnešní odpověď z FB Vodafonu: Máme potvrzeno: MTV Hits, 26.května, EPG 106, Horizon Go o týden později 🙂
 2. U mě teď hraje z těch čtyř jen Channel One Russia, zbylé tři (Muzyka, Dom Kino a Vremja) nehrají. Nedivil bych se , kdyby ty tři vyřadili. (Ale třeba je to jen krátkodobý výpadek.) Už by se měl co nejdřív v nabídce objevit MTV Hits a jak už Vodafone avizoval, tak mají v hledáčku Epic Drama HD a Travelxp HD. Tak pokud by se tyhle tři stanice objevily místo těch tří ruských, tak si myslím, že by to pro většinu lidí bylo určitě plus 🙂
 3. Mně to nakonec pustili taky, v novým ceníku od Vodafonu bylo pořád uvedeno že to jde objednat za 0 Kč pro ty, co mají Komplet, tak jsem si o to začátkem dubna znovu požádal a balíček mi aktivovali 🙂 (P.S.: taky na ně nekoukám, ale mám prostě radost, když mám víc kanálů 😄 )
 4. Sport 5 už v tuto chvíli není součástí nabídky UPC, na jeho pozici je rezerva 😕
 5. Už to běží i na CA modulech (na jedné z rezerv) 🙂
 6. Tak to netuším, na balíček jsem se neptal. Ale tipnul bych si, že bude ve stejných balíčcích jako ostatní kanály MTV.
 7. Odpověď na můj dotaz na FB UPC: Ano, MTV Hits zařadíme i do UPC. Předpokládáme na začátku května..
 8. Tak tohle je docela překvapení, odpověď na můj dotaz z FB chatu: Tommy, tak mám informace, že je to správně MTV Hits je součástí Vodafone TV. Případné doplnění do původní nabídky UPC zvažujeme.
 9. Přesně tak, na to jak dlouho to chystali, mají v těch materiálech dost zmatek.
 10. Mě zaujalo, že v té programové nabídce mají uvedenou MTV Hits - to je tam asi jediná stanice, kterou UPC nemá. Skutečně má ve Vodafone TV být, nebo je to jen omyl?
 11. Ze stránek Vodafonu. Zatím to ještě nejde rozkliknout (ukazuje to chybu 410), ale aspoň nějaké základní informace o Vodafone TV. Start je už hodně blízko 🙂
 12. Tak ta možnost přiobjednat si ruský balíček zdarma k nabídce Komplet už definitivně skončila - včera jsem si ho chtěl objednat za těch 0 Kč (s tím, že je to uvedeno i v aktuálním ceníku), ale odepsal mi Ivan z UPC, že bohužel už to momentálně nejde a že v příštím ceníku už to opraví. Zároveň do budoucna případné další národní balíčky (německý, francouzský atd.) už nemají být součástí Kompletu, jinak mohly by být distribuovány přes internet (i s ohledem na kapacitu DVB-C).
 13. Tommy Kindernay

  Filtrace uživatelů

  Já jsem určitě pro ponechání hodnocení. Nevadilo by mi ale, kdyby se zrušila možnost dávat záporné body - to by byl myslím takový rozumný kompromis, který by mohl vyhovovat všem.
 14. Tommy Kindernay

  Filtrace uživatelů

  Já to mám tak, že nesnáším když někdo vyká mně, chci aby mi všichni tykali. Sám nemám absolutně problém komukoliv vykat, ale vždycky (třeba u doktorů) trvám na tom, že chci aby mi tykali. Jinak myslím si, že v tomhle by si lidé prostě měli vyjít vzájemně vstříc, takže pokud někdo chce, abych mu vykal, budu mu vykat, kdo chce, abych mu tykal, budu mu tykat. Ale to samé očekávám od ostatních, když třeba někoho slušně poprosím, aby mi tykal (a vysvětlím mu, že je mi nepříjemné, když mi někdo vyká) a on to odmítne, odmítám se s ním bavit.
 15. Na mě to zatím působí tak, že Vodafone TV bude ze začátku jen OTT a pro kabel ještě nějakou dobu zůstane Horizon... a sjednotí se to až časem... ale to jen tak tipuju z těch jednotlivých informací.
×
×
 • Vytvořit...