Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

Tommy Kindernay

Uživatel
 • Počet příspěvků

  138
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Tommy Kindernay

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Hradec Králové
 • UPC Internet
  Internet 100
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  CA modul

Návštěvy profilu

336 zobrazení profilu
 1. V Česku vzniká v utajení nová zpravodajská televize

  Nn, tam půjde nakonec o program zaměřený na krimi - http://www.rozhlas.cz/digital/televize/_zprava/prima-pripravuje-neplacenou-televizi-zamerenou-na-krimi-odstartovat-by-mela-1-dubna--1781525
 2. Letošní rok bude bohatý na nové televizní projekty. Za pár dní odstartuje zábavně-informační Seznam.cz TV miliardáře Ivo Lukačoviče. Kromě toho však do zemského TV vysílání směřuje i nová zpravodajská televize, navázaná na jednu z tuzemských televizních skupin. Start by měl nastat v horizontu několika měsíců. Celý článek pouze pro předplatitele ⇢ Tahle zpráva se před pár dny objevila na Borovan.cz. Sice ho nemám předplacený, takže nevím, co je obsahem článku, ale zkusím si zaspekulovat. Tipuju, že by to mohl být další program Barrandova a spojilo by se to s projektem z24. Proč si to myslím? - jednak Milkovics nikdy neřekl, že ten projekt je mrtvý, navíc nedávno na Twitteru Lukáše Poláka naznačil, že s ním počítá - Seznam.cz TV se zaměřuje na podobnou cílovku jako ČT24 - je to seriózní televize, na které je vidět, že pracuje se souvislostmi a zjevně míří na jiné diváky, než plánovala z24 - je velká skupina lidí, která nedůvěřuje ČT a věří různým dezinformačním webům typu Parlamentní Listy apod. - právě pro ně by taková zpravodajská televize byla zajímavá.. a těch potenciálních diváků je hodně, mohli by to být voliči SPD, KSČM a jiných extremistických stran, skalní fanoušci Zemana apod. - Barrandov už se téhle skupině věnuje v Soukupových pořadech, takže pro Soukupa by to určitě byl zajímavý projekt - za z24 sice stojí i Železný, který se se Soukupem rozešel ve zlém, ale na druhou stranu – Babiše dřív Soukup taky nenáviděl a dnes je to jeho nejlepší kamarád.. navíc Soukup je pragmatik a myslím, že by neměl problém se Železným spolupracovat znovu, pokud by se mu to vyplatilo - je fakt, že Železný Barrandovu se sledovaností moc nepomohl, na druhou stranu byl to on, kdo zavedl Naše zprávy a ty tam zůstaly doteď. Navíc jestli něco Železný umí opravdu dobře, je to právě zpravodajství – Televizní noviny na Nově jsou dodnes nejsledovanějším pořadem v Česku - a konečně poslední důvod, proč by to dávalo smysl – z24 údajně měla připravený program, ale neměla frekvence, kde vysílat. Naopak Barrandov má relativně dobré pokrytí pro Barrandov Family, ale ta stanice má prakticky nulovou sledovanost – kdyby vyměnili Barrandov Family za z24 (nebo Barrandov 24), nemohli by nic ztratit, horší sledovanost by to určitě nemělo - a ještě jedna věc: před pár dny byl Jaroslav Kubera na Seznamu a mluvil tam o tom, že bude mít brzo vlastní pořad Kuberovy otázky – už dřív o tom mluvil, že to má být právě na z24.. když to říkal před pár dny, tak se to zjevně chystá.. Nevím, možná všechno co píšu, je blbost a nakonec půjde o něco úplně jiného. Ale mně by tohle dávalo smysl a to jak pro Soukupa, tak pro Milkovicse..
 3. Nové stanice

  Discovery HD už vysílá (na místě, kde bylo Discovery SD, není třeba nic ladit) Promo vysílání Seznam.cz TV HD už je spuštěno taky (místo jedné z rezerv)
 4. UPC opět zrychluje internetové připojení pro zákazníky

  Jj, mám TV Komplet a internet 100+, v ceně mám pronájem toho bílýho modemu a CA modulu - celkem 963 Kč (vyjednal jsem si 10 % slevu nebo tak nějak). Ale myslím, že tady byly příspěvky, že se to dá na retenčním domluvit i levněji. Mediabox nechci, dokud tam nebude možnost očíslovat si a seřadit si kanály podle sebe.
 5. UPC opět zrychluje internetové připojení pro zákazníky

  Davide, chápu to dobře, že když teď mám internet 100 Mb/s a TV Komplet celkem za 963 Kč, tak se u mě nemění ani rychlost, ani cena? A pokud bych chtěl těch 150 Mb/s, platil bych pak 993 Kč?
 6. Nové stanice

  No, pokud by to mělo být jen to, co jsi jmenoval, asi bych trochu zklamanej byl, protože jsem doufal, že konečně přidají ten slíbenej německej balíček. Jinak jsem tipoval, že by mohli přidat i Epic Drama HD. A z těch, u kterých se čeká překlopení z SD do HD jsem doufal hlavně v TUTY a Jednotku a Dvojku. Tak snad aspoň něco z toho se brzo objeví, nejsem si jistej, ale myslím, že ten balíček Deutsch a Jednotka + Dvojka v HD se měly přidat začátkem roku.
 7. Nové stanice

  Dvě zajímavý informace z Televizního webu: 1) Seznam.cz TV má začít vysílat už před prezidentskými volbami (takže teoreticky už do příštího pátku) 2) Od příštího týdne se mají spouštět další přechodové sítě DVB-T2 - v jejich rámci byl mohla být i Prima Comedy Central HD, tak snad už ji brzo konečně spustí http://www.televizniweb.cz/2018/01/vychodocesi-prisli-o-program-rebel-2-z-multiplexu-4-ho-vytlacila-regionalni-tv1/ Taky tady už je to potvrzeno: Seznam.cz TV má začít vysílat už ve středu 10.ledna https://www.cnews.cz/seznam-televize-spusteni-10-ledna-2018
 8. Nové stanice

  Taky si myslím, že se testují spíš jiný novinky. Mohly by to být třeba HD verze Jednotky, Dvojky a TUTY. Jinak věřím, že v tom lednu nebo únoru už se dočkáme toho německýho balíčku
 9. Nové stanice

  Jasně, ale tenhle článek se týkal spíš Slováků, kterým vadí, že mají skoro všechny placený kanály v češtině. Tady jde spíš o to, že u nás už je jen minimum programů ze Slovenska.
 10. Nové stanice

  Podle posledních informací by měla zahájit vysílání začátkem roku Teď zatím jen testují. Tak jsem zvědavej, jestli to stihnou ještě před prezidentskýma volbama. V UPC bude Seznam.cz TV na 100 %, už je pro ni připravená i programová pozice, takže se jen čeká, až to Seznam spustí Souhlasím, ale Markíza, Doma, Dajto, Joj, Plus, Wau a Ťuki prostě přidat nemůžou Nicméně jsou tam některý volný programy, u kterých by to problém být neměl - např. TV Lux (ta by určitě potěšila dost lidí) nebo Senzi (možná by si taky diváky našla, i když mě teda určitě ne ). Nevím, jak je to s Rikem, ten bych si moc přál, ale nvm, jak to má s právy pro ČR - mám pocit, že v ČR ho nabízí jen Skylink. Jinak co mě mrzí je ta TV Raj - ta mi přijde opravdu hodně atraktivní, sice je to oficiálně regionální televize, ale ten její program je opravdu hodně, hodně atraktivní - české a slovenské filmy, dětské pořady, dokumenty, zprávy, hudba, diskuse, reality show... takhle zajímavou regionální televizi jsem už dlouho nikde neviděl, jestli opravdu nemají práva, tak je to škoda..tohle by mělo určitě mnohem vyšší sledovanost než spousta jiných kanálů a myslím, že by to ani moc nestálo...
 11. Nové stanice

  @David - UPC Škoda, to mě mrzí, já jsem si právě myslel, že když je to regionální TV a navíc vysílá volně na netu, tak že to právo vysílat v ČR má a u Rika taky pořád není šance, že by se u nás mohl objevit?
 12. Nové stanice

  Davide, mám dotaz - nebylo by možné tu TV Raj přidat i u nás? Přece jenom, když ty ostatní slovenské kanály nemají práva na vysílání v ČR, tak by bylo fajn mít aspoň některé z těch, co jsou volně dostupné. Vím, že TV Raj je oficiálně regionální stanice, ale když se podívám na její programové schéma, tak to je opravdu hodně zajímavé a myslím, že určitě by spoustu lidí zaujal. Jinak bral bych i ten Rik, ale o něho asi česká UPC bohužel nemá zájem Ale ten Raj by byl super, mají hodně pestrý program - filmy, hudební pořady, dětské pořady, talkshow, dokumenty, diskuse atd. Předem díky za odpověď
 13. Nové stanice

  To se zatím neví. Letos už to určitě nebude, možná příští rok.
 14. Nové stanice

  Má začít vysílat buď v prosinci nebo v únoru příštího roku - http://strategie.hnonline.sk/media/1061736-nove-stanice.
 15. Nové stanice

  Ještě Seznam.cz TV. Ta by měla začínat vysílat ještě letos a věřím, že ta v nabídce bude, u ní si nedovedu představit, že by ji nepřidali.
×