Jump to content

sikorajiri25@gmail.com

Uživatel
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

sikorajiri25@gmail.com last won the day on April 9 2018

sikorajiri25@gmail.com had the most liked content!

About sikorajiri25@gmail.com

 • Rank
  Nováček

Služby UPC

 • UPC internet
  Internet 150
 • UPC telefon
  Telefon 30 minut
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC datový limit na mobilu
  -
 • UPC rychlostní limit na mobilu
  -
 • Zařízení od UPC
  HD Mediabox
 • Místo odběru služeb UPC
  Praha 4

Recent Profile Visitors

438 profile views
 1. Zdravím. Už nějaký ten den vysílá "zpravodajská" stanice barrandow news. Co si o této stanici myslet? Ráno je klip dechovek, poté soudkyně Barbara, následuje Soukup 10x jinak ve svých pořadech a poté je to přeloženo i teleshoppingem klenot tv. Mně teda skladba programu totálně zklamala, ale asi se to dalo čekat. Já očekával něco na způsob TA3, nebo bývalé Z1, ale nějak skutek utek.... ale ani mě nemrzí, že nevysílají v HD. K čemu? A jak to vidíte ty?
 2. Zdá se mi to, nebo je skutečně Spektrum Home v HD?
 3. všechno jede, fajn, zaujalo mě vše kromě hobby tv...ale tohle je jen tak pro odlehčení: https://digital.rozhlas.cz/slagr-tv-ma-existencni-problemy-priznal-karel-peterka-mozna-skoncime-vzkazal-7646968 😀
 4. https://digital.rozhlas.cz/park-tv-vstupuje-na-cesky-trh-do-nabidky-ji-zarazuje-jeden-z-nejvetsich-7646823 tak to je pro mě novinka 😉
 5. Hm, takže Československo HD bude až nakonec někdy jak bylo původně řečeno v listopadu, nebo až prosinci?
 6. myslel jsem, že udělají k tomu nějakou zprávu a třeba ji dají do sekce "novinky", tak to vypadá, ať si na to uživatelé přijdou sami...no, nevadí. Já se těším na podzim na Československo HD Najednou to u TA3 šlo...kopíroval jsem tady na fórum to, co mi odepsali někdy v květnu.... " TA3 ..ač nás to mrzí ..je na pokraji zájmu klientů, a proto i v pořadí důležitosti nové dohody na HD vysílání relativně hodně daleko"
 7. Já vím, že teď se řeší jiné věci....ale není náhodou TA3 v HD? Obraz vypadá kvalitnější, než aby byl v SD verzi.
 8. Uvítal bych Power TV (to ale je jen jakési doplnění), ale velmi mi chybí Československo/Festival HD, travelxp HD, Epic Drama HD. Taky TA3 HD. No a v dlouhodobém horizontu překlopení dalších stanic do HD, což vy neovlivníte, ale jakmile se to stane, bylo by fajn to nezdržovat z vaší strany.
 9. ...a to si člověk platí nemalé peníze za kabelovku, která má nabízet "něco víc" oproti třeba anténě. tam vysílat bude, akorát v SD. v kabelu má vysílat v HD. tak to teď nemyslím konkrétně, ale globálně se tak nějak výhody kabelu asi začínají ztrácet.
 10. Odpad. Aha. Takže stačilo říct, že v UPC nebude. Je tak?
 11. https://digital.rozhlas.cz/hudebni-televize-power-tv-zada-regulatora-o-licenci-sirena-ma-byt-take-pozemne-7446533 ...že by?
 12. Jaká pirátská akce? Z článku: …"Glisník se odvolává na evropské právo, kdy není možné divákovi zakázat, aby si koupil programovou službu v jiném státě a využíval ji pro svou potřebu". https://digital.rozhlas.cz/cesti-divaci-mohou-sledovat-slovenske-programy-operator-se-odvolava-na-evropske-7296340 Nicméně, to nic nemění na tom, proč se to zakázalo, když to léta fungovalo. Takže mi unikl smysl akce.
 13. to je jenom dobře a nakonec to netrvalo ani tak dlouho oproti původnímu plánu
×
×
 • Create New...