Jump to content

fanfán tulipán

User
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by fanfán tulipán

 1. Pošli mi odkaz na "toho" od "koho" to chceš změřit. A nevymýšlej hovadiny, protože nemáš už co říct a nevíš, jak se z toho vykecat. Pusu brouku. Tak od Evzena asi nic. Nemá co dál napsat. Adolf se také neozval...Ádo, vypruď zas nějaké své moudro.!!!😁
 2. Určitě, a dodám další: Fakt ještě musím dál něco dokazovat? Potřebuješ další?
 3. Adolfe, uvádím na tvé přání: Tak Ádo, co ty? Ukaž výsledek měření a nemlať jen tak hubou! Kolik máš u VF? 950/50 Mbit za 999Kč? Buď konečně frajer a pochlub se!
 4. Ano, přesně tak. Od VF mám TV, ale už ne net, který stál za vyližprd*l , takže jsem přešel ke konkurenci. A proto jsem na diskuzním fóru VF, od kterého mám TV. Máš s tím problém?
 5. Též jsem odešel. Souhlasím s tím, co píšeš. Seš v Bruxu nebo v ČR, Ambassadore? Po telefonu, nebo přes net uzavřeš v ČR smlouvu na VF, nebo jinou sr*čku, nějakou půjčku, během pár sekund, ale když chceš odejít, to musíš psát a hodně dlouho prosit! Asi seš Ambassadore trochu mimo. A proč by mu někdo v Plzni nemohl dát lepší nabídku? V Pardubicích mi ji před půl rokem dali . Sice ne za 95 Kč, ale 449 Kč mám stálou rychlost 650/250 Mbit. Blíží se tomuto VF? Ani zdaleka!
 6. Vyplnit přiložený pdf, zaslat doporučeně na adresu: Klientské centrum Vodafone, P.O. BOX 53, 130 11 Praha 3. Výpovědní lhůta běží od 1. dne následujícího měsíce, kdy byla žádost přijata. (ve skutečnosti by ti během nejdéle cca tří týdnů od odeslání žádosti mohli zavolat ) Až zavolají, zvednout telefon a domluvit se s nima. Hotovo !! (Buď skončíš, nebo tě uloví na "osobní" nabídku. Uvědomit si, že je to velice jednoduché a pro příště se vyvarovat čtení příspěvků od dementů, kteří nepochopili prvotní otázku: .a krmí tě nesmysly o tom, ve které ulici bydlí, že oni
 7. Stando! Stando, jsi tam?! Je tě třeba! Musíš napsat na VF, že tam mají špatné údaje, ať jim to někdo řekne! Mají tam velké "B" a to je přeci špatně, tak s tím něco dělej !!!
 8. Já si myslím, že je potřeba říci Standovi, že "tulipánovy" se píše měkké i. (3.pád) Ale usnu kvůli tomu.🙂
 9. Po několika letech u UPC/VF jsem zrušil službu trapného internetu u této firmy a u jiného poskytovatele mám za 449.-/měsíc rychlost 650MB Download / 250MB Upload v optice.
 10. No nic, píšeš píčoviny, ač jsem s tebou chtěl dát i řeč, upouštím od toho. Někde jsi asi vyčetl o něčem , jako je bitrate. Jó, seš super. Bitrate není vše. Kódování videa, třeba H263, H264, H265 ti nic neříká, viď? Hele , kámo, v poho. Čum na Italy Na 80cm, a měj se fajn. Jen už proboha nešiř své názory.
 11. Marku, ty tu fakt chceš řešit UHD s telkou 82 cm?
 12. notiziaujistuji te, že rozdíl mezi HD a kvalitním 4K je vidět i na obrazovce od 80cm. marek-81 - Ujišťuji tě, že na 165cm 4K panelu Panasonic s rozlišením 3840x2160 rozdíl mezi HD a UHD při sledování ze vzdálenosti 3m nevidíš. V tom naprosto souhlasím s notizia. Stejně jako s tím, že UHD je marketingový výstřelek výrobců, aby prodávali čím dál víc panelů. Stejný výstřel mimo bylo i 3D. Super a paráda, v roce 2009 byl Avatar ve 3D, tak si všichni kupte 3D TV a pokud možno, tak aktivní... Kde je 3D teď? ...Sakra, nějak nám vypadl prodej, tak 3D nahradíme 4K, lidi hrozně žerou když má náš pr
 13. Aháá, tak takhle to je. Od začátku května... ... Změny loga jsem si všiml až dnes a jsem si jist, že ještě před týdnem jsem na TV v předvolbách měl Československo/B2Can a i ta loga tomu odpovídala. Záhada... Mně asi změnili loga až dnes.
 14. Tak jsem se chtěl dneska večer podívat na Československo/Be2Can na film Sokolovo a zjistil jsem, že se dívám na film Sokolovo na +Film Europe. Nějaké nové info?
 15. Už si ho odzkoušel? Jak je rychlý? Umí 1G/1G?
 16. Šalina, buď v klidu. My, Češi tomu rozumíme.
 17. Čím delší adresa, tím větší výhra!
 18. @djradek81@gmail.com vy u vas taky v mongolia myt upc tmobile vodafone? mě taky jednou poradila velbloud co mít na starosti barak náš abych se naučila psát česky, aby lidi kolem rozumely!!!
 19. Email je hrozně neosobní. Telefonickým kontaktem ti dají najevo, že jsi jejich dobrý zákazník a že jim na tobě VÁŽNĚ záleží. PR mají zmáknuté a ty telefony je nic nestojí. Jen to nějaký holky v pracovní době musí obvolat....
 20. Pánové Adolf a Marek, děkuji za info. Není tudíž zapotřebí panikařit. Hezký večer.
 21. Kdysi dávno/nedávno to byla jediná možnost, jak si CAM/CAM+ a kartu pořídit. UPC je totiž neprodávala a distribuovala je pro ně firma LICA, která již údajně neexistuje. Kartu s modulem jsem si u ní koupil předpokládám nejen já, ale i mnoho dalších uživatelů. Používám jí a funguje. Máte snad nějaké informace o tom, že jsou vadné nebo je brzy nebude možné používat? Proč ty od LICA raději nebrat? Osvětlíte nám to jakožto Ambassador, čili osoba znalá? Děkuji za odpověď.
 22. ... zamknout fórum a přístup umožnit pouze osobám, které mají s UPC/VF smlouvu. - Jsem v "komunitě", mohu vyjádřit názor/žádost o pomoc/ prosbu, etc. No, mám obavy, že zrovna tady se to -náctiletýma unuděnýma dětma jen hemží., že?!
 23. Tak nějak si to vystihl přesně. Já to shrnul pod pojem " jinej". Nevím jak jiných fórech, ale i tady to bývalo a je tak, že když tě někdo urazí, tak se bráníš. Pak ta konverzace graduje a začneš urážet. Být ti dva lidi u piva , tak si krásně pokecají a shodnou se. Jenže konverzace přes net je o něčem jiném.
 24. Ano, to je, oč tu běží! Reputační body úplně zrušit! Právě to dráždí některé uživatele! Už to napsal Slamb. Technická: Proč a jak byl potrestán Adolf? Že se ohradil? Že nechtěl číst s prominutím ko*otiny a urážky na jeho adresu? Já se ho zastavám a prosím, vraťte ho zpět! Uznávám, že je "jinej" , ale je to člověk, který má co do fóra napsat a jeho příspěvky jsou víceméně adekvátní.
×
×
 • Create New...