Jump to content

fanfán tulipán

Uživatel
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

About fanfán tulipán

 • Rank
  Nováček

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  -
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  TV Komfort
 • Vodafone devices
  3 metry kabelu a zásuvka
 • Place of subscription of Vodafone services
  Pardubice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Aháá, tak takhle to je. Od začátku května... ... Změny loga jsem si všiml až dnes a jsem si jist, že ještě před týdnem jsem na TV v předvolbách měl Československo/B2Can a i ta loga tomu odpovídala. Záhada... Mně asi změnili loga až dnes.
 2. Tak jsem se chtěl dneska večer podívat na Československo/Be2Can na film Sokolovo a zjistil jsem, že se dívám na film Sokolovo na +Film Europe. Nějaké nové info?
 3. Už si ho odzkoušel? Jak je rychlý? Umí 1G/1G?
 4. Šalina, buď v klidu. My, Češi tomu rozumíme.
 5. Čím delší adresa, tím větší výhra!
 6. @djradek81@gmail.com vy u vas taky v mongolia myt upc tmobile vodafone? mě taky jednou poradila velbloud co mít na starosti barak náš abych se naučila psát česky, aby lidi kolem rozumely!!!
 7. Email je hrozně neosobní. Telefonickým kontaktem ti dají najevo, že jsi jejich dobrý zákazník a že jim na tobě VÁŽNĚ záleží. PR mají zmáknuté a ty telefony je nic nestojí. Jen to nějaký holky v pracovní době musí obvolat....
 8. Pánové Adolf a Marek, děkuji za info. Není tudíž zapotřebí panikařit. Hezký večer.
 9. Kdysi dávno/nedávno to byla jediná možnost, jak si CAM/CAM+ a kartu pořídit. UPC je totiž neprodávala a distribuovala je pro ně firma LICA, která již údajně neexistuje. Kartu s modulem jsem si u ní koupil předpokládám nejen já, ale i mnoho dalších uživatelů. Používám jí a funguje. Máte snad nějaké informace o tom, že jsou vadné nebo je brzy nebude možné používat? Proč ty od LICA raději nebrat? Osvětlíte nám to jakožto Ambassador, čili osoba znalá? Děkuji za odpověď.
 10. ... zamknout fórum a přístup umožnit pouze osobám, které mají s UPC/VF smlouvu. - Jsem v "komunitě", mohu vyjádřit názor/žádost o pomoc/ prosbu, etc. No, mám obavy, že zrovna tady se to -náctiletýma unuděnýma dětma jen hemží., že?!
 11. Tak nějak si to vystihl přesně. Já to shrnul pod pojem " jinej". Nevím jak jiných fórech, ale i tady to bývalo a je tak, že když tě někdo urazí, tak se bráníš. Pak ta konverzace graduje a začneš urážet. Být ti dva lidi u piva , tak si krásně pokecají a shodnou se. Jenže konverzace přes net je o něčem jiném.
 12. Ano, to je, oč tu běží! Reputační body úplně zrušit! Právě to dráždí některé uživatele! Už to napsal Slamb. Technická: Proč a jak byl potrestán Adolf? Že se ohradil? Že nechtěl číst s prominutím ko*otiny a urážky na jeho adresu? Já se ho zastavám a prosím, vraťte ho zpět! Uznávám, že je "jinej" , ale je to člověk, který má co do fóra napsat a jeho příspěvky jsou víceméně adekvátní.
 13. Přečetl jsem si to raději pětkrát, abych Tě správně pochopil. Jo, tohle se zdá použitelné a fér. Ještě než to zavedete, tak musím honem rychle napálit uživateli jirka007 několik desítek mínusů za jeho přístup a přestřelku s Adolfem. Jirka 007 to totiž pálil od pasu jako kovboj. Jen tak, bez důvodu, pouze, že chtěl AS nasrat. Ale k tomu už v novém režimu nebude docházet, že ne?
 14. Já bych tedy záporné a asi i kladné hodnocení určitě zrušil. Je to diskuzní fórum, nikoliv seminární práce, kde se autor snaží o absolutní pravdu, přes kterou vlak nejede. Pokud má někdo svůj názor, má právo se k dané věci vyjádřit. Někdo mi pomůže svou radou, ANO, děkuji, dám mu zpětnou vazbu ve vláknu tím, že mu poděkuji slovně. Pokud s tím nesouhlasím a mám co napsat, tak to napíšu! Pokud ne, tak se toho neúčastním. Příkladem je třeba uživatel penca, který reagoval záporem ve vláknu "SIPO" aniž by se jakkoliv do diskuze zapojil, či něco sdělil. Jen dal mínus. OK. Abych dokázal stupiditu toh
 15. Oni se prokopou i k Tobě. Věř tomu. Chvilku (rok a kousek) to trvá, než se dokopou a prokopou, pak chvilku (rok a kousek) trvá, než se dohodnou se zástupcem vlastníků nemovitosti o zřízení přípojek do bytů a pak už to letí... (rok a kousek). Tak držím palce, my už jsme ve fázi, že "tady tu přípojku do budoucna uděláme.. Smlouva podepsaná, budeme realizovat..." Tak snad do roka a půl to tu bude. Dodatek: Závodu míru. BINGO! Googlils přesně! Tak snad to bude běhat na těch udávaných tisíc na tisíc. Jelikož nemám facebook a možnost dalších informací, tak jsem chodil tady u nás po náměstíc
×
×
 • Create New...