Jump to content

fanfán tulipán

Uživatel
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

About fanfán tulipán

 • Rank
  Nováček

Služby UPC

 • UPC internet
  -
 • UPC telefon
  Telefon 100 minut
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC datový limit na mobilu
  -
 • UPC rychlostní limit na mobilu
  -
 • Zařízení od UPC
  3 metry kabelu a zásuvka
 • Místo odběru služeb UPC
  Pardubice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Máme tady v ulici řezníka. Je fakt dobrej a ty jeho voňavý lahůdky stojí za to. Jenže on si teď vymyslel, že se mu nevyplatí aby zákazníci platili kartou a chce všechno cash "na prkno". Jdu od něj, protože jsem zvyklej platit kartou a nemám to s ním ve smlouvě, tak radši půjdu třeba do Hypernovy, kde se to nedá žrát, ale budu furt platit kartou! 🤣 Pánové, je tolik platebních možností... Já mám pro UPC také SIPO, v něm mám dále elektřinu, plyn, koncesionářské poplatky ČT, ČRo. Když přestane VF akceptovat SIPO, tak mi dá určitě vědět předem a já zvolím jiný způsob úhrady. Třeba inkaso, jako ho mám třeba u T-mobile.. Netušil jsem, že i takováhle blbost dokáže u Čechů vzbudit takovou diskuzi. A pane marek-81 - jste hvězda! Přeji Vám pěkný víkend a nedejte se! Když to nechtěj přes SIPO, tak běžte jinam a řekněte to celému světu!😭
 2. Nevím, co by dělali ti, co nemají zařízení. Budu hádat. Neviděli by to? A proč by to neviděli? Protože nemaj zařízení? No, ono by to stejně stálo za h*vno. Chceš se dívat na starty rakety Virgin nebo Falcon a věřit, že se možná ještě během svého života podíváš na Mars? Na to nemáš důchodové připojištění. Ani já ne, takže budu sedět prdelí na Zemi a dívat se na ČT 24 v DVB-C2 H266 (ano, H266 - už se připravuje)
 3. Jo, já jsem pro. Zavoláš tam, aby pustili na zkoušku třeba NASA 4K? Pár providerů v ČR to už má, tak proč ne největší poskytovatel kabelové tv v ČR? Brnkni jim.
 4. Takže podle tebe si běžně lidi pět minut vybírají jogurt za 20Kč, který do dne sežerou a dvě minuty stráví nad nějakou elektronikou, která jim bude sloužit třeba 10 let? Hochu, ty máš velký problém. Ne s lidma kolem, ale sám se sebou... To je na Chocholouška.
 5. No synku, to si mě asi nepochopil. Vidím rozdíl mezi DVD kvalitou a 720p. Mezi 720p a 1080, no upřímně, zas až tak ne. A UHD? Jak jsem psal výše... Zřejmě vidíš víc, než ostatní populace a taktéž víc víš. No sláva! On se tě o to ani nikdo neprosil.😝
 6. UHD je stejný marketinkový trik, jako již zaniklé a kdysi opěvované 3D. To se nechytlo, stejně, jako se nechytne UHD. A já vůl tenkrát koupil 165cm UHD TV s aktivním 3D a ještě dvoje brýle pro rodinu. Kvůli Avatarovi. Na brýle sedá prach ve skříni, UHD obsah se vzhledem k poměru kvality a velikosti dat neoplatí stahovat, natož ho cpát do DVB-C, S, či někam jinam. Pokud nebudeme mít doma zobrazovací panely o úhlopříčce nad 3 metry, tak je UHD mrtvé. Do dvou metrů to je absolutní zbytečnost a video 720p o toku kolem 5000 mbps je ažaž velmi dobré.
 7. Opravdu to myslíš vážně, co jsi napsal? Hodně lidí si vyměnilo televizory už za doby přechodu na DVB-T a ten zbytek to udělá teď, při přechodu na DVB-T2. Čímž samozřejmě nespojuji DVB-T a DVB-C. Vždyť ty 20 let starý šunty, co neumí HD už ani nemůžou být funkční! Pokrok se taky neptá, co máš doma, a jestli teda s tím laskavě budeš souhlasit. Prostě to nějak změní na vyšší level. Vláda oznámila, že tady máte DVB-T2 a konec! Lidi už neperou na valše, ale koupili si automatickou pračku!
 8. Hele chlapi, co takhle Maďaři? Maj dobrý klobásy a pálenku, v historii ublížili málo (míním Čechy), jsme s nima v té V4 (míním Slováky), co takhle jejich programy? Určitě lepší, než na hony vzdálená Itálie a Džermeny...
 9. Já bych ještě v nabídce uvítal zařazení programů Severokorejské, Íránské, Izraelské a Libanonské TV, ať teda už víme všechno!
 10. Dneska jsem v práci neměl co dělat a mrknul na Horizon a vše bylo v pořádku. I ta zpropadená loga...
 11. Máte pravdu. Ne, nemám "cihlu". Používám poněkud sofistikovanější (pro vás: modernější) zařízení, kde si mohu editovat vše podle svého.
 12. Jaký wifi standart tyto telefony podporují? b, g, n a, ac? Já bych hledal tam. Nějaké info třeba zde: https://cs.wikipedia.org/wiki/IEEE_802.11
 13. Něco jako editace programů, nebo vlastní řazení dle svého uvážení neznáte? Pozice 27 je jednou a napořád pozice 27?
×
×
 • Create New...