Jump to content

Katoda

Uživatel
 • Content Count

  1,470
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Katoda last won the day on January 15 2018

Katoda had the most liked content!

About Katoda

 • Rank
  Pokročilý

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Kralupy nad Vltavou
 • UPC Internet
  Internet 300
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  HD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Potvrzuji, dnes večer ZZ funguje velice špatně nebo nefunguje vůbec. Neustále se zasekává, načítá a přeskakuje do mizerné kvality, popř. se rovnou objeví hláška, že "Video nelze v téhle chvíli přehrát". Zkoušeno ve webovém prohlížeči Chrome (Verze 73.0.3683.103) a v aplikaci W10.
 2. Ano, na kanálech HBO nejsou reklamy vysílány. Pouze mezi pořady jsou upoutávky na filmy a seriály, které na programech HBO budou vysílány. Nahrávání lze nastavit přesně podle časů EPG.
 3. Tak už opraveno, přihlašování je již opět funkční.
 4. Momentálně registruji problém s příhlášením do aplikace HBO GO (přes webové rozhranní). Ze stránek HBO GO mě to přesměruje na MojeUPC a pak zřejmě zpět na stránky HBO GO, ale tam se přihlášení nezdaří. Je tam jen neustále se točící spirálka. Vyzkoušeno jak s Chromem, tak i s Firefoxem.
 5. Ne, u mne probíhá načítání UPC Zone standardně, tj. řekl bych, že celkem svižně.
 6. Ano, máme Jednotku i Dvojku, protože tu je souhlas ze strany RTVS. Podobně jako dala Česká televize souhlas k šíření ČT1, ČT2, ČT24, ČT ART/:-D na Slovensku. Nedala však souhlas k šíření programu ČT Sport. Co je na tom k nepochopení? Proč se s tímto neobrátíš na Českou televizi a nezeptáš se, proč nemůže být tento program LEGÁLNĚ šířen i na Slovensku? David ti vstříc vyšel, když jsi mu řekl, že někteří operátoři tento program šíří, v tom, že se ČT zeptal, jestli se něco změnilo a ten souhlas ti jiní operátoři získali. Odpověď byla NE, nic se nezměnilo a pokud je ČT sport na Slovensku šířen, tak nelegálně. Co s tím víc může UPC dělat?
 7. Je to tady tak trochu zmatené, když se tady objeví příspěvky a pal zase zmizí. Ještě štěstí, že Evžen stačil reagovat aspoň částečnými citacemi těch zmizelých příspěvků.🤨 No, každopádně jsem teď projel ve svém HD DVR Mediaboxu (cihla) všechny možné položky, ale HBO OD jsem tam nenašel.
 8. Tak jedna z možností to asi je... Jinou, a podle mne mnohem jednodušší, i s ohledem na ty současné technické možnosti, je dodržovat vysílací časy ze strany vysílatelů. Poslední dobou si z vlastního programu dělá na svých kanálech největší chlív Prima, která šoupe se začátky některých pořadů až o 35 minut proti zveřejněným časům (i na vlastním webu) a to oběma směry, tj. nejen, že začne později, ale nezřídka také i mnohem dříve.
 9. Ty už tam dokonce jsou, i když Festival HD (doufám, že jen zatím) bez EPG. 😊
 10. Je to tak, u programu Festival HD EPG schází, což je problém u "cihly", kde si jinak než přes EPG nenastavíte nahrávání, protože maualně zadat nejde, i když víte, kdy se pořad, který vás zajímá, vysílá, Vzhledem k tomu, že Festival HD vysílá v noci, je to alespoň pro mne dost zásadní nedostatek.
 11. Je totální výpadek digitální televize napříč republikou.
 12. Tak to vypadá na totální výpadek DVB-C napříč ČR. Na cihle mi nehraje vůbec nic, ani tv, ani radio. Jdou ale přehrát pořady uložené na HDD a taky přehrávání z videotéky MyPrime zatím funguje. Na Handanu hrají jen nezakódované programy a je tam nefunkční EPG:
 13. EPG u Prima Krimi doplněno. Díky za rychlou reakci.
 14. Je hezké, že je už Prima Krimi i v Horizonu, včetně Horizon Go, ale EPG je u tohoto programu pouze do dnešního dne. Pro zítřejší a další vysílání již k dispozici není, takže na stb se systémem Horizon si opět nahrávání nenastavíte a nenahrajete.
 15. Ano, za přesun seriálů z jednoho programu Primy na jiný UPC samozřejmě nemůže. Ale to, že od spuštění vysílání a zařazení do nabídky není v Horizon Go - prý snad od 17.4. - a zpětné zhlédnutí bude k dispozici ještě později (pokud vůbec), jednoznačné velkým pochybením UPC je.
×
×
 • Create New...