Přejít na obsah

Katoda

Uživatel
 • Počet příspěvků

  1,463
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  5

Katoda last won the day on 15. ledna 2018

Katoda had the most liked content!

O uživateli Katoda

 • Hodnost
  Pokročilý

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Kralupy nad Vltavou
 • UPC Internet
  Internet 300
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  HD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Katoda

  Prepojenia 2 tv a Horizon HD Mediabox a kvalita obrazu

  Tak jedna z možností to asi je... Jinou, a podle mne mnohem jednodušší, i s ohledem na ty současné technické možnosti, je dodržovat vysílací časy ze strany vysílatelů. Poslední dobou si z vlastního programu dělá na svých kanálech největší chlív Prima, která šoupe se začátky některých pořadů až o 35 minut proti zveřejněným časům (i na vlastním webu) a to oběma směry, tj. nejen, že začne později, ale nezřídka také i mnohem dříve.
 2. Katoda

  Nové stanice

  Ty už tam dokonce jsou, i když Festival HD (doufám, že jen zatím) bez EPG. 😊
 3. Katoda

  Nové stanice

  Je to tak, u programu Festival HD EPG schází, což je problém u "cihly", kde si jinak než přes EPG nenastavíte nahrávání, protože maualně zadat nejde, i když víte, kdy se pořad, který vás zajímá, vysílá, Vzhledem k tomu, že Festival HD vysílá v noci, je to alespoň pro mne dost zásadní nedostatek.
 4. Katoda

  STB Kaon - černá obrazovka

  Je totální výpadek digitální televize napříč republikou.
 5. Katoda

  Výpadek televize

  Tak to vypadá na totální výpadek DVB-C napříč ČR. Na cihle mi nehraje vůbec nic, ani tv, ani radio. Jdou ale přehrát pořady uložené na HDD a taky přehrávání z videotéky MyPrime zatím funguje. Na Handanu hrají jen nezakódované programy a je tam nefunkční EPG:
 6. Katoda

  EPG

  EPG u Prima Krimi doplněno. Díky za rychlou reakci.
 7. Katoda

  EPG

  Je hezké, že je už Prima Krimi i v Horizonu, včetně Horizon Go, ale EPG je u tohoto programu pouze do dnešního dne. Pro zítřejší a další vysílání již k dispozici není, takže na stb se systémem Horizon si opět nahrávání nenastavíte a nenahrajete.
 8. Katoda

  Nové stanice

  Ano, za přesun seriálů z jednoho programu Primy na jiný UPC samozřejmě nemůže. Ale to, že od spuštění vysílání a zařazení do nabídky není v Horizon Go - prý snad od 17.4. - a zpětné zhlédnutí bude k dispozici ještě později (pokud vůbec), jednoznačné velkým pochybením UPC je.
 9. Katoda

  EPG

  Taky čekám na EPG u Prima Krimi. Bez něj na "ultramoderní settopboxové vlajkové lodi UPC" HD DVR Mediabox zvané "cihla" nejde zadat nahrávání. Ani vzdáleně přes Horizon.tv, ani přímo v STB.
 10. Katoda

  EPG

  A to jako vážně? :-D
 11. Katoda

  Nové stanice

  Co se týká kabelového operátora UPC, ten podle mluvčího Jaroslava Kolára zpřístupní sedmidenní zpětné zhlédnutí u programu SeznamTV tehdy, projeví-li o něj zákazníci zájem. Tak projevuji zájem. Stačí to?
 12. Katoda

  STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Mám dotaz na @David-UPC ohledně DVB-C titulků u "cihly", které stále, už několik měsíců, nefungují korektně. Např. stále se nezobrazují, na rozdíl od STB Kaon nebo Handan, české titulky, když je zvolena česká zvuková stopa. Ze začátku se zdálo, že se UPC snaží tento problém řešit, ale teď se mi zdá, že se spíš zahrabalo do písku a dělá mrtvého brouka. Existuje totiž řada situací, kdy i u české zvukové stopy jsou tyto titulky potřeba. Ten nejzásadnější asi je, když je film vícejazyčný, např. angličtina/němčina/francouzština, ale do češtiny je nadabován jen jeden jazyk (angličtina) a zbývající jsou řešeny právě titulky. Podobných situací je ale více. Řeší se to nebo jste to už odpískali?
 13. Katoda

  Nefunguje zpětné zhlédnutí

  Dnešní poslední díl První republiky na ČT 1 bez možnosti zpětného zhlédnutí. Schází ikonka pro zpětné přehrání jak v EPG na STB, tak i v aplikacích. Pořady před i za tímto dílem přitom přehrát jdou.
 14. Katoda

  Horizon Go

  Tahle funkce tam je už delší dobu a funguje jako vzdálené programování nahrávání pro ty, kdo mají cihlu.
 15. Katoda

  STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Bohužel, titulky jsou problém u cihly od počátku. Nějakou dobu se UPC tvářilo, že se na problému pracuje a bude odstraněn v nějaké další aktualizaci, ale posledních pár měsíců už jen dělají mrtvého brouka a mlčí.
×