Přejít na obsah

Katoda

Uživatel
 • Počet příspěvků

  1458
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  5

Katoda last won the day on January 15

Katoda had the most liked content!

O uživateli Katoda

 • Hodnost
  Pokročilý

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Kralupy nad Vltavou
 • UPC Internet
  Internet 300
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  HD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Katoda

  EPG

  EPG u Prima Krimi doplněno. Díky za rychlou reakci.
 2. Katoda

  EPG

  Je hezké, že je už Prima Krimi i v Horizonu, včetně Horizon Go, ale EPG je u tohoto programu pouze do dnešního dne. Pro zítřejší a další vysílání již k dispozici není, takže na stb se systémem Horizon si opět nahrávání nenastavíte a nenahrajete.
 3. Katoda

  Nové stanice

  Ano, za přesun seriálů z jednoho programu Primy na jiný UPC samozřejmě nemůže. Ale to, že od spuštění vysílání a zařazení do nabídky není v Horizon Go - prý snad od 17.4. - a zpětné zhlédnutí bude k dispozici ještě později (pokud vůbec), jednoznačné velkým pochybením UPC je.
 4. Katoda

  EPG

  Taky čekám na EPG u Prima Krimi. Bez něj na "ultramoderní settopboxové vlajkové lodi UPC" HD DVR Mediabox zvané "cihla" nejde zadat nahrávání. Ani vzdáleně přes Horizon.tv, ani přímo v STB.
 5. Katoda

  EPG

  A to jako vážně? :-D
 6. Katoda

  Nové stanice

  Co se týká kabelového operátora UPC, ten podle mluvčího Jaroslava Kolára zpřístupní sedmidenní zpětné zhlédnutí u programu SeznamTV tehdy, projeví-li o něj zákazníci zájem. Tak projevuji zájem. Stačí to?
 7. Katoda

  STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Mám dotaz na @David-UPC ohledně DVB-C titulků u "cihly", které stále, už několik měsíců, nefungují korektně. Např. stále se nezobrazují, na rozdíl od STB Kaon nebo Handan, české titulky, když je zvolena česká zvuková stopa. Ze začátku se zdálo, že se UPC snaží tento problém řešit, ale teď se mi zdá, že se spíš zahrabalo do písku a dělá mrtvého brouka. Existuje totiž řada situací, kdy i u české zvukové stopy jsou tyto titulky potřeba. Ten nejzásadnější asi je, když je film vícejazyčný, např. angličtina/němčina/francouzština, ale do češtiny je nadabován jen jeden jazyk (angličtina) a zbývající jsou řešeny právě titulky. Podobných situací je ale více. Řeší se to nebo jste to už odpískali?
 8. Katoda

  Nefunguje zpětné zhlédnutí

  Dnešní poslední díl První republiky na ČT 1 bez možnosti zpětného zhlédnutí. Schází ikonka pro zpětné přehrání jak v EPG na STB, tak i v aplikacích. Pořady před i za tímto dílem přitom přehrát jdou.
 9. Katoda

  Horizon Go

  Tahle funkce tam je už delší dobu a funguje jako vzdálené programování nahrávání pro ty, kdo mají cihlu.
 10. Katoda

  STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Bohužel, titulky jsou problém u cihly od počátku. Nějakou dobu se UPC tvářilo, že se na problému pracuje a bude odstraněn v nějaké další aktualizaci, ale posledních pár měsíců už jen dělají mrtvého brouka a mlčí.
 11. Katoda

  EPG

  Ach jo. Chtěl jsem si zítra (7. října) nahrát od 21:45 hod prémiový díl 4. řady seriálu Luther na ČT 2. Všechny programové věstníky a stránky, včetně stránek ČT uvádějí, že vysílán bude. Pouze u UPC ale budou v tu samou dobu podle jejich EPG na tomto programu vysílat nějakou show tlustého rezavého kocoura jménem Garfield.
 12. Katoda

  Výměna zařízení

  Já mám od UPC taky dva nahrávací PVR boxy s diskem, z toho jeden je cihla a jsem rád, že zatím oba fungují. S tím, že zpětné shlédnutí nahrazuje nahrávání bych až tak nesouhlasil. Jednak zpětné shlédnutí nefunguje u všech programů, za druhé je omezeno na sedm dní, což se nemusí podařit vždy stihnout, za třetí výpadky, kdy zpětné shlédnutí nefunguje vůbec nejsou zas až tak výjimečné.
 13. Katoda

  Nové stanice

  Souhlasím s tím, že Československo HD má jinou programovou náplň než CS Film a Kino svět a zařazením tohoto programu do nabídky UPC by toto "časové období" československých filmů a dokumentů vhodně zalepilo. Na druhou stranu není pravda, že filmy, které vysílá Film Festival nejsou, nikde jinde. Už byly, momentálně jsou nebo za nedlouho budou vysílány na program Film Europe. Důvod, proč se programová nabídka mezi CS Filmem a Československo HD liší, kdežto Film Festival se překrývá s Film Europe je nejspíš ten, že CS Film patří Československé filmové společnosti, s.r.o., takže má jiná vysílací práva než FILM EUROPE MEDIA COMPANY, které zase patří Československo HD/Film Festival a Film Europe.
 14. Ceník a Všeobecné obchodní podmínky jsou dvě rozdílné věci.
 15. Katoda

  CA Modul

  No on to David napsal trochu jinak: "Ano, pokud si ho koupíte přes Licu, tak Vám ho samozřejmně uznáme. To samé přes Aukro atd. Proto jsem psal, že nikomu nebráníme ve využívání služeb, jak chce. Strategie UPC jde ale jinou cestou." Je tam to slovíčko "pokud", není tam tvrzení, že vám jej Lica prodá.
×