Jump to content

Katoda

Uživatel
 • Content Count

  1,494
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Katoda last won the day on February 17

Katoda had the most liked content!

About Katoda

 • Rank
  Pokročilý

Služby UPC

 • UPC internet
  Internet 300
 • UPC telefon
  -
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC datový limit na mobilu
  Jiná služba
 • UPC rychlostní limit na mobilu
  Jiná služba
 • Zařízení od UPC
  HD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)
 • Místo odběru služeb UPC
  Kralupy nad Vltavou

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Vodafone už zákazníky informuje, že obchodní podmínky od 1. dubna v souvislosti s fúzí měnit bude. https://www.vodafone.cz/zoek/
 2. No pokud by Vodafone Tv nepodporoval žádné z běžných web browserů, tak by to byl dost velký krok zpět a podle mého znevýhodnění sebe sama v konkurenčním prostředí v ČR. Pro mne osobně by to asi byl i důvod pro změnu poskytovatele.
 3. Tak já nevím, jak která "cihla", ale na té mé je tlačítko (nikoliv dírka, ale spíše malý vystouplý kolík nebo hrbolek) pro reset modemu na druhé straně přístroje od vypínače, vedle ethernetových zdířek. Viz obrázek - na obrázku je označen jako číslo "3", vypínač je číslo "10". Je ale možné, že je víc typů "cihel - HD DVR Mediaboxů.
 4. Přesně. To mě teď taky zajímá. Cihla sice má své mouchy, ale jinak je celkem spolehlivá a oproti HD Mediaboxu zlatá. A navíc nahrává až 4 programy najednou. Zpětné zhlédnutí nahrávání nenahradí, protože ne vždy stihnu do týdne vše dokoukat a celá řada programů ZZ ani nemá, např. Film Europe, Československo/Be2Can, Cinemax 2 atd.
 5. Jenže by to mělo fungovat i obráceně.
 6. Kvůli nízké sledovanosti se vyřazovali před časem i vietnamské programy a nemyslím si, že by se jejich (ne)sledovanost nějak významně lišila od těchto ruských programů. Ale jde tu o precedens, že Komplet už není kompletní. A kdykoliv si teď u UPC/Vodafonu mohou říct udělali jsme to už jednou s tímhle balíčkem, proč bychom to nemohli provést znova s tímhle. A později s tímhle... a znova, a za čas znova.
 7. Také se mi takovéto jednání ze strany UPC/Vodafonu nelíbí. Na jedné straně oznámí, že došlo k ukončení dohody s provozovatelem, ale zároveň je možné si tyto programy za 99 Kč příkoupit, tak jako tomu bylo dosud, pokud jste neměli balíčky Komplet a Supreme. Takže to vypadá jen na prostou snahu ze strany UPC jak jen více odrbat předplatitelé těchto balíčků. Nyní je to balíček Russia, později pak klidně mohou přijít na řadu balíčky další. Tyto ruské programy nepatří k těm, které bych zrovna často sledoval, ba dokonce si ani nepamatuji, kdy jsem se na ně díval naposledy. Ale z principu mě to štve, protože si platím nabídku KOMPLET právě proto, abych měl KOMPLET všechny programy, které UPC nabízí a podle nálady, chuti a zájmu se na ně mohl kdykoli podívat a neřešit, jestli ten který program předpacený mám nebo nemám. Takto jej taky před léty při jeho zavádění UPC prezentovalo a proto jej taky pojmenovalo KOMPLET. Nyní se tedy z toho stává NEKOMPLET. Kdyby opravdu došlo k ukončení dohody s provozovatelem a UPC/Vodafone tyto programy prostě ve svých sítích už nevysílalo, tak neřeknu ani popel. Ale takto to opravdu jen vypadá jako snaha, zkasírovat nějakou tu korunu navíc. Zatím asi jen minimální, protože asi těch, co si tento balíček připlatí nebude, ale zřejmě to jen slouží jako test. Dnes balíček Russia, příště to může být Sport a Music a později pak i Superfilm (HBO+Cinemaxy).
 8. Já nevím jak ostatní, ale třeba já jsem na to neodpovídal proto, že jsem tenhle problém nezaznamenal. Sleduji ZZ buďto na cihle nebo na počítači přes webový prohlížeč (Chrome). Občas se mi stane, při sledování ZZ na HD DVR Mediaboxu (cihla), že se to ukončí a spadne do programového průvodce při přetáčení, ať už klasickém (častěji) nebo po 30 sekundových skocích (méně často), ale ne při normální přehrávání. Při sledování přes web se mi to nestává vůbec.
 9. V ČR využívá lineární TV 94% diváků (data z července 2019), což je o 2% méně než data z roku 2018, na které se odkazujete. Ale je pravda, že i v jiných státech lineární vysílání stále dominuje. Nejnižší je asi ve Švýcarsku, ale i tam je to pořád 81%.
 10. Jak co. Většinou to platí jen pro vlastní tvorbu těch televizních stanic. U zahraničních akvizic je to ve webových archivech tv stanic zpravidla taky jen několik málo dní, stejně jako u placených operátorů.
 11. Diváci, kteří preferují lineár jsou převážně ti, co využívají volné terestrické vysílání. To je u nás stále ještě ve velké převaze. U těch, kteří jedou přes operátory placených služeb, je procento využívání nelineárního vysílání řádově vyšší.
 12. Ano, ale přesto se ten podíl s každým rokem mění a to v neprospěch lineárního vysílání. Data z července letošního roku už uvádějí nárůst u nelineárního vysílání (odložené sledovanosti) o 2% procenta oproti těm datům z roku 2018. Jasně, rozdíl 94% lineár a 6% nelineár je pořád veliký, ale to se bude rychle měnit. Navíc už teď, podle dat z 7/2019, u tématických stanic, zejména dokumentárních a dětských, dosahuje odložená sledovanost 15-20%.
 13. Já jsem si toho všiml u některých pořadů na ČT Sport. Tam se to objevovalo jak u lineárního vysílání v televizi, tak i později, když jsem si to přehrával na iVysílání.
 14. No stejný případ jako včera odpoledne a večer. Zpětné zhlédnutí už zkrátka opět nefunguje a pravděpodobně, až se to podaří spravit, tak pořady z doby výpadku už přehrát zpětně nepůjdou. 😞
×
×
 • Create New...