Přejít na obsah

Katoda

Uživatel
 • Počet příspěvků

  1468
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  5

Katoda naposledy vyhrál Leden 15 2018

Katoda má nejvíce líbivý obsah

O uživateli Katoda

 • Hodnost
  Pokročilý

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Kralupy nad Vltavou
 • UPC Internet
  Internet 300
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  HD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Tak už opraveno, přihlašování je již opět funkční.
 2. Momentálně registruji problém s příhlášením do aplikace HBO GO (přes webové rozhranní). Ze stránek HBO GO mě to přesměruje na MojeUPC a pak zřejmě zpět na stránky HBO GO, ale tam se přihlášení nezdaří. Je tam jen neustále se točící spirálka. Vyzkoušeno jak s Chromem, tak i s Firefoxem.
 3. Ne, u mne probíhá načítání UPC Zone standardně, tj. řekl bych, že celkem svižně.
 4. Ano, máme Jednotku i Dvojku, protože tu je souhlas ze strany RTVS. Podobně jako dala Česká televize souhlas k šíření ČT1, ČT2, ČT24, ČT ART/:-D na Slovensku. Nedala však souhlas k šíření programu ČT Sport. Co je na tom k nepochopení? Proč se s tímto neobrátíš na Českou televizi a nezeptáš se, proč nemůže být tento program LEGÁLNĚ šířen i na Slovensku? David ti vstříc vyšel, když jsi mu řekl, že někteří operátoři tento program šíří, v tom, že se ČT zeptal, jestli se něco změnilo a ten souhlas ti jiní operátoři získali. Odpověď byla NE, nic se nezměnilo a pokud je ČT sport na Slovensku šířen, tak nelegálně. Co s tím víc může UPC dělat?
 5. Je to tady tak trochu zmatené, když se tady objeví příspěvky a pal zase zmizí. Ještě štěstí, že Evžen stačil reagovat aspoň částečnými citacemi těch zmizelých příspěvků.🤨 No, každopádně jsem teď projel ve svém HD DVR Mediaboxu (cihla) všechny možné položky, ale HBO OD jsem tam nenašel.
 6. Tak jedna z možností to asi je... Jinou, a podle mne mnohem jednodušší, i s ohledem na ty současné technické možnosti, je dodržovat vysílací časy ze strany vysílatelů. Poslední dobou si z vlastního programu dělá na svých kanálech největší chlív Prima, která šoupe se začátky některých pořadů až o 35 minut proti zveřejněným časům (i na vlastním webu) a to oběma směry, tj. nejen, že začne později, ale nezřídka také i mnohem dříve.
 7. Ty už tam dokonce jsou, i když Festival HD (doufám, že jen zatím) bez EPG. 😊
 8. Je to tak, u programu Festival HD EPG schází, což je problém u "cihly", kde si jinak než přes EPG nenastavíte nahrávání, protože maualně zadat nejde, i když víte, kdy se pořad, který vás zajímá, vysílá, Vzhledem k tomu, že Festival HD vysílá v noci, je to alespoň pro mne dost zásadní nedostatek.
 9. Je totální výpadek digitální televize napříč republikou.
 10. Tak to vypadá na totální výpadek DVB-C napříč ČR. Na cihle mi nehraje vůbec nic, ani tv, ani radio. Jdou ale přehrát pořady uložené na HDD a taky přehrávání z videotéky MyPrime zatím funguje. Na Handanu hrají jen nezakódované programy a je tam nefunkční EPG:
 11. EPG u Prima Krimi doplněno. Díky za rychlou reakci.
 12. Je hezké, že je už Prima Krimi i v Horizonu, včetně Horizon Go, ale EPG je u tohoto programu pouze do dnešního dne. Pro zítřejší a další vysílání již k dispozici není, takže na stb se systémem Horizon si opět nahrávání nenastavíte a nenahrajete.
 13. Ano, za přesun seriálů z jednoho programu Primy na jiný UPC samozřejmě nemůže. Ale to, že od spuštění vysílání a zařazení do nabídky není v Horizon Go - prý snad od 17.4. - a zpětné zhlédnutí bude k dispozici ještě později (pokud vůbec), jednoznačné velkým pochybením UPC je.
 14. Taky čekám na EPG u Prima Krimi. Bez něj na "ultramoderní settopboxové vlajkové lodi UPC" HD DVR Mediabox zvané "cihla" nejde zadat nahrávání. Ani vzdáleně přes Horizon.tv, ani přímo v STB.
×
×
 • Vytvořit...