Přejít na obsah

Katoda

Uživatel
 • Počet příspěvků

  1 497
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězné dny

  9

Katoda naposledy vyhrál 17. února

Katoda má nejvíce líbivý obsah

O uživateli Katoda

 • Hodnost
  Pokročilý

Služby Vodafone

 • Vodafone internet
  Internet 300
 • Vodafone telefon
  -
 • Vodafone televize
  TV Komplet
 • Vodafone datový limit na mobilu
  Jiná služba
 • Vodafone rychlostní limit na mobilu
  Jiná služba
 • Vodafone zařízení
  HD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Kralupy nad Vltavou

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. No, je tam uvedeno, že "...sledování přes počítač není v tuto chvíli možné...", což dává aspoň malou nadějí, že snad v budoucnu ano. Ale je to naděje hodně malá, a pokud to možné bude, tak je otázka, za jak dlouho. Sám už jsem dost skeptický a začínám se koukat pomalu po konkurenci. Přes počítač nabízejí sledování prakticky všichni a Vodafone v tomhle bude rarita. Ale uvidíme s čím vylezou, až budou službu představovat.
 2. Trošku se tady ta diskuze zase zvrtla 😏 Já neměl v úmyslu vyvolávat polemiku, který OS je lepší či horší a samozřejmě souhlasím i s tím, že na televizi je nejlepší se koukat na TV. Ale šlo mi spíš o tzv. "GO" verzi, kdy prostě jste mimo domov, ne všude je k dispozici televize nebo televize, do které byste mohli zapojit chromecast nebo cosi jiného atd. Dost velký počet lidí v tom případě použije raději notebook něž aby koukal na pididispley smartphonu. A pokud Vodafone TV nebude fungovat ve webových prohlížečích či aplikaci pro W10, tak to vidím jako docela velkou konkurenční nevýhodu a třeba pro mne to bude patrně asi důvod zvážit změnu poskytovatele. Ale třeba se pletu a většině lidí vyhovuje koukat na mobil nebo na tablet (když nejsou delší dobu doma).
 3. Pořád mi také schází nějaké info, zda bude Vodafone Tv funkční i ve webových prohlížečích, či v aplikaci W10, tedy i na noťasech a v PC. Pro mne dost podstatná informace, protože koukat mimo domov na telku skrz displej smartphonu fakt nechci a nebudu.
 4. Vodafone už zákazníky informuje, že obchodní podmínky od 1. dubna v souvislosti s fúzí měnit bude. https://www.vodafone.cz/zoek/
 5. No pokud by Vodafone Tv nepodporoval žádné z běžných web browserů, tak by to byl dost velký krok zpět a podle mého znevýhodnění sebe sama v konkurenčním prostředí v ČR. Pro mne osobně by to asi byl i důvod pro změnu poskytovatele.
 6. Tak já nevím, jak která "cihla", ale na té mé je tlačítko (nikoliv dírka, ale spíše malý vystouplý kolík nebo hrbolek) pro reset modemu na druhé straně přístroje od vypínače, vedle ethernetových zdířek. Viz obrázek - na obrázku je označen jako číslo "3", vypínač je číslo "10". Je ale možné, že je víc typů "cihel - HD DVR Mediaboxů.
 7. Přesně. To mě teď taky zajímá. Cihla sice má své mouchy, ale jinak je celkem spolehlivá a oproti HD Mediaboxu zlatá. A navíc nahrává až 4 programy najednou. Zpětné zhlédnutí nahrávání nenahradí, protože ne vždy stihnu do týdne vše dokoukat a celá řada programů ZZ ani nemá, např. Film Europe, Československo/Be2Can, Cinemax 2 atd.
 8. Jenže by to mělo fungovat i obráceně.
 9. Kvůli nízké sledovanosti se vyřazovali před časem i vietnamské programy a nemyslím si, že by se jejich (ne)sledovanost nějak významně lišila od těchto ruských programů. Ale jde tu o precedens, že Komplet už není kompletní. A kdykoliv si teď u UPC/Vodafonu mohou říct udělali jsme to už jednou s tímhle balíčkem, proč bychom to nemohli provést znova s tímhle. A později s tímhle... a znova, a za čas znova.
 10. Také se mi takovéto jednání ze strany UPC/Vodafonu nelíbí. Na jedné straně oznámí, že došlo k ukončení dohody s provozovatelem, ale zároveň je možné si tyto programy za 99 Kč příkoupit, tak jako tomu bylo dosud, pokud jste neměli balíčky Komplet a Supreme. Takže to vypadá jen na prostou snahu ze strany UPC jak jen více odrbat předplatitelé těchto balíčků. Nyní je to balíček Russia, později pak klidně mohou přijít na řadu balíčky další. Tyto ruské programy nepatří k těm, které bych zrovna často sledoval, ba dokonce si ani nepamatuji, kdy jsem se na ně díval naposledy. Ale z principu mě to štve, protože si platím nabídku KOMPLET právě proto, abych měl KOMPLET všechny programy, které UPC nabízí a podle nálady, chuti a zájmu se na ně mohl kdykoli podívat a neřešit, jestli ten který program předpacený mám nebo nemám. Takto jej taky před léty při jeho zavádění UPC prezentovalo a proto jej taky pojmenovalo KOMPLET. Nyní se tedy z toho stává NEKOMPLET. Kdyby opravdu došlo k ukončení dohody s provozovatelem a UPC/Vodafone tyto programy prostě ve svých sítích už nevysílalo, tak neřeknu ani popel. Ale takto to opravdu jen vypadá jako snaha, zkasírovat nějakou tu korunu navíc. Zatím asi jen minimální, protože asi těch, co si tento balíček připlatí nebude, ale zřejmě to jen slouží jako test. Dnes balíček Russia, příště to může být Sport a Music a později pak i Superfilm (HBO+Cinemaxy).
 11. Já nevím jak ostatní, ale třeba já jsem na to neodpovídal proto, že jsem tenhle problém nezaznamenal. Sleduji ZZ buďto na cihle nebo na počítači přes webový prohlížeč (Chrome). Občas se mi stane, při sledování ZZ na HD DVR Mediaboxu (cihla), že se to ukončí a spadne do programového průvodce při přetáčení, ať už klasickém (častěji) nebo po 30 sekundových skocích (méně často), ale ne při normální přehrávání. Při sledování přes web se mi to nestává vůbec.
 12. V ČR využívá lineární TV 94% diváků (data z července 2019), což je o 2% méně než data z roku 2018, na které se odkazujete. Ale je pravda, že i v jiných státech lineární vysílání stále dominuje. Nejnižší je asi ve Švýcarsku, ale i tam je to pořád 81%.
 13. Jak co. Většinou to platí jen pro vlastní tvorbu těch televizních stanic. U zahraničních akvizic je to ve webových archivech tv stanic zpravidla taky jen několik málo dní, stejně jako u placených operátorů.
 14. Diváci, kteří preferují lineár jsou převážně ti, co využívají volné terestrické vysílání. To je u nás stále ještě ve velké převaze. U těch, kteří jedou přes operátory placených služeb, je procento využívání nelineárního vysílání řádově vyšší.
×
×
 • Vytvořit...