Jump to content

Katoda

Uživatel
 • Content Count

  1,478
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Katoda last won the day on July 23

Katoda had the most liked content!

About Katoda

 • Rank
  Pokročilý

Služby UPC

 • UPC internet
  Internet 300
 • UPC telefon
  -
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC datový limit na mobilu
  Jiná služba
 • UPC volné minuty na mobilu
  Jiná služba
 • UPC volné SMS na mobilu
  Jiná služba
 • Zařízení od UPC
  HD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)
 • Místo odběru služeb UPC
  Kralupy nad Vltavou

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak třeba T-mobile se s Digi Tv i O2 dokáže domluvit.
 2. Jenže v Polsku, na rozdíl od ČR, Vodafone UPC nekupuje. Takže tato zpráva s UPC ČR nijak nesouvisí.
 3. No je to tak, jak píše Jack. Oproti HBO GO je HBO OD, co se obsahu týká, velmi osekané. Na HBO GO je možné řadu pořadů vidět i v předstihu, např. celé řady seriálů, ještě než je to vysíláno na HBO, kdežto na HBO OD to je většinou s několika denním zpožděním. A něco se na HBO OD neobjeví vůbec, dokonce ani když to je přímo z produkce HBO. Příkladem je třeba seriál Temný případ (True Detective), který na HBO OD nenajdete, kdežto na HBO GO jsou k dispozici všechny tři řady.
 4. Při sledování Tour de France přes webový prohlížeč (Chrome, Firefox) mi to každou chvíli spadne, když sleduji přes Eurosport 1 (načítá se, popř. naskočí hláška "Omlouváme se, video nyní nelze přehrát"). Pokud přepnu na přenos vysílaný ČT sport (který však začína o něco později než na Eurosportu), tak je vše v pořádku a nepadá to.
 5. No musím potvrdit, že dnes lze funkčnost zpětného zhlédnutí popsat docela jednoduše - bída, zmar a velké utrpení. 😡
 6. Taky si na "cihlu" nemůžu stěžovat a většinu času opravdu pracuje, tak jak má. Má jen jednu větší slabinu a to je přílišná závislost na kvalitním internetovém připojení. To je u UPC celkem kvalitní, ale sem tam se přeci jen čas od času nějaké poruchy a výpadky vyskytnou. A pak má cihla problém. Že pak v tom případě nefunguje zpětné zhlédnutí a videotéka je jasné, ale nenačítá se ani EPG, takže si nenaprogramujete např. nahrávání, protože to u cihly jinek než přes EPG nejde. Online vysílání i při těchto poruchách většinou funguje, ale i tady se občas stane, zejména když člověk udělá to, co ho při potížích výše popsaných napadne nejdříve - restartuje stb, že se objeví chybová hláška, že "není k dispozici připojení k internetu". Pak je vymalováno úplně. Mám cihlu od počátku, co ji UPC začalo nabízet a většinou jsem s ní fakt spokojený, ale tyhle problémy se sítí se mi už pětkrát staly, čili nic hrozného. Bohužel, když je ale nahlásím, tak bych čekal odpověď, že se provedla vzdálená kontrola, udělala diagnostika a zjistí se tak, že nějaké poruchy jsou nebo nejsou a pokud jsou, tak že na jejich odstranění už pracují. Ono se to tak nejspíš ve skutečnosti asi opravdu děje, ale mi z technické podpory většinou přijde "kopírovaná" odpověď, že si mám udělat trojtlačítkový restart stb i s popisem, jak ho provést. Trojtlačítkový restart by však měl být až tou poslední možností, protože to automaticky znamená, že přijdete o všechny nahrávky uložené na harddisku. Takže já už teď raději den dva počkám, protože do té doby jsou poruchy v síti většinou odstraněny a cihla zase funguje dobře, aniž bych o uložené nahrávky přišel.
 7. Je to takové celé nějaké chaotické, podobně jako celá videotéka od UPC, zejména co se týče seriálu. Některé jsou nekompletní, např. u Sally4ever jen 4 díly ze 7, u některých jen poslední řada a jen některé díly (Šerifská hvězda, 8 dní), u některých schází celá řada (např. u seriálu Gomora jsou řady 1, 2 a 4, ale třetí řada z nějakého důvodu schází), Hra o trůny tam má 19 neoznačených dílů, u kterých nejde zjistit, který díl a ze které série je. Podobně je tomu u seriálu Viceprezidentka. Atd. Prostě chaos. Naštěstí je tu HBO GO, kde to je přeci jen přehlednější a seriály kompletní.
 8. Potvrzuji, dnes večer ZZ funguje velice špatně nebo nefunguje vůbec. Neustále se zasekává, načítá a přeskakuje do mizerné kvality, popř. se rovnou objeví hláška, že "Video nelze v téhle chvíli přehrát". Zkoušeno ve webovém prohlížeči Chrome (Verze 73.0.3683.103) a v aplikaci W10.
 9. Ano, na kanálech HBO nejsou reklamy vysílány. Pouze mezi pořady jsou upoutávky na filmy a seriály, které na programech HBO budou vysílány. Nahrávání lze nastavit přesně podle časů EPG.
 10. Tak už opraveno, přihlašování je již opět funkční.
 11. Momentálně registruji problém s příhlášením do aplikace HBO GO (přes webové rozhranní). Ze stránek HBO GO mě to přesměruje na MojeUPC a pak zřejmě zpět na stránky HBO GO, ale tam se přihlášení nezdaří. Je tam jen neustále se točící spirálka. Vyzkoušeno jak s Chromem, tak i s Firefoxem.
 12. Ne, u mne probíhá načítání UPC Zone standardně, tj. řekl bych, že celkem svižně.
 13. Ano, máme Jednotku i Dvojku, protože tu je souhlas ze strany RTVS. Podobně jako dala Česká televize souhlas k šíření ČT1, ČT2, ČT24, ČT ART/:-D na Slovensku. Nedala však souhlas k šíření programu ČT Sport. Co je na tom k nepochopení? Proč se s tímto neobrátíš na Českou televizi a nezeptáš se, proč nemůže být tento program LEGÁLNĚ šířen i na Slovensku? David ti vstříc vyšel, když jsi mu řekl, že někteří operátoři tento program šíří, v tom, že se ČT zeptal, jestli se něco změnilo a ten souhlas ti jiní operátoři získali. Odpověď byla NE, nic se nezměnilo a pokud je ČT sport na Slovensku šířen, tak nelegálně. Co s tím víc může UPC dělat?
 14. Je to tady tak trochu zmatené, když se tady objeví příspěvky a pal zase zmizí. Ještě štěstí, že Evžen stačil reagovat aspoň částečnými citacemi těch zmizelých příspěvků.🤨 No, každopádně jsem teď projel ve svém HD DVR Mediaboxu (cihla) všechny možné položky, ale HBO OD jsem tam nenašel.
×
×
 • Create New...