Přejít na obsah

Katoda

Uživatel
 • Počet příspěvků

  1 503
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězné dny

  9

Katoda naposledy vyhrál 17. února

Katoda má nejvíce líbivý obsah

O uživateli Katoda

 • Hodnost
  Pokročilý

Služby Vodafone

 • Vodafone internet
  Internet 300
 • Vodafone telefon
  -
 • Vodafone televize
  TV Komplet
 • Vodafone datový limit na mobilu
  Jiná služba
 • Vodafone rychlostní limit na mobilu
  Jiná služba
 • Vodafone zařízení
  HD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Kralupy nad Vltavou

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Jde, ale ne přes settopbox.
 2. No zas bych nedělal z nějakého Soukupova štěku senzaci. https://www.mediaguru.cz/clanky/2020/04/tv-barrandov-postavila-tz-na-sdeleni-ze-porazila-cnn-prima-news/
 3. Údajně je porucha většího rozsahu a stále se na ni pracuje. Prý by to snad mohlo být vyřešeno někdy během zítřka., píšou na FB.
 4. Je to zřejmě celorepublikově a netýká se to jen Mediaboxů, ale i HD DVR boxů (cihla), viz. FB. "Dobré ráno, omlouváme se, za technické potíže. Na HD DVR boxech jsou od včerejška potíže se zpětných zhlédnutím. Technická podpora již na odstranění závady pracuje. Během dnešního dne by měla být závada odstraněna." Bohužel, i když závada trvá už od včerejška, tak do teď se neobtěžoval nikdo to dát na stránky Výpadku služeb.
 5. https://livestream.com/accounts/17590784/events/9098584/player?width=640&height=360&enableInfoAndActivity=true&defaultDrawer=&autoPlay=true&mute=false
 6. Start 3. května v 18:55 hod.
 7. No, je tam uvedeno, že "...sledování přes počítač není v tuto chvíli možné...", což dává aspoň malou nadějí, že snad v budoucnu ano. Ale je to naděje hodně malá, a pokud to možné bude, tak je otázka, za jak dlouho. Sám už jsem dost skeptický a začínám se koukat pomalu po konkurenci. Přes počítač nabízejí sledování prakticky všichni a Vodafone v tomhle bude rarita. Ale uvidíme s čím vylezou, až budou službu představovat.
 8. Trošku se tady ta diskuze zase zvrtla 😏 Já neměl v úmyslu vyvolávat polemiku, který OS je lepší či horší a samozřejmě souhlasím i s tím, že na televizi je nejlepší se koukat na TV. Ale šlo mi spíš o tzv. "GO" verzi, kdy prostě jste mimo domov, ne všude je k dispozici televize nebo televize, do které byste mohli zapojit chromecast nebo cosi jiného atd. Dost velký počet lidí v tom případě použije raději notebook něž aby koukal na pididispley smartphonu. A pokud Vodafone TV nebude fungovat ve webových prohlížečích či aplikaci pro W10, tak to vidím jako docela velkou konkurenční nevýhodu a třeba pro mne to bude patrně asi důvod zvážit změnu poskytovatele. Ale třeba se pletu a většině lidí vyhovuje koukat na mobil nebo na tablet (když nejsou delší dobu doma).
 9. Pořád mi také schází nějaké info, zda bude Vodafone Tv funkční i ve webových prohlížečích, či v aplikaci W10, tedy i na noťasech a v PC. Pro mne dost podstatná informace, protože koukat mimo domov na telku skrz displej smartphonu fakt nechci a nebudu.
 10. Vodafone už zákazníky informuje, že obchodní podmínky od 1. dubna v souvislosti s fúzí měnit bude. https://www.vodafone.cz/zoek/
 11. No pokud by Vodafone Tv nepodporoval žádné z běžných web browserů, tak by to byl dost velký krok zpět a podle mého znevýhodnění sebe sama v konkurenčním prostředí v ČR. Pro mne osobně by to asi byl i důvod pro změnu poskytovatele.
 12. Tak já nevím, jak která "cihla", ale na té mé je tlačítko (nikoliv dírka, ale spíše malý vystouplý kolík nebo hrbolek) pro reset modemu na druhé straně přístroje od vypínače, vedle ethernetových zdířek. Viz obrázek - na obrázku je označen jako číslo "3", vypínač je číslo "10". Je ale možné, že je víc typů "cihel - HD DVR Mediaboxů.
 13. Přesně. To mě teď taky zajímá. Cihla sice má své mouchy, ale jinak je celkem spolehlivá a oproti HD Mediaboxu zlatá. A navíc nahrává až 4 programy najednou. Zpětné zhlédnutí nahrávání nenahradí, protože ne vždy stihnu do týdne vše dokoukat a celá řada programů ZZ ani nemá, např. Film Europe, Československo/Be2Can, Cinemax 2 atd.
 14. Jenže by to mělo fungovat i obráceně.
 15. A několik jich taky, za nezměněnou cenu ubylo.
×
×
 • Vytvořit...