Jump to content

jordan

Uživatel
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

 1. Dobrý den, umožňuje HD PVR Kaon KCF-B4003HCO střih nebo úpravu nahraného videa? Vystřihnutí reklam, ostřihnutí začátku a konce programu,..... Nebo existuje nějaká možnost jak to provést. Pamatuji si, že u dřívějšího HD STB od UPC -HANDAN- to šlo.
 2. To jsem měl taky. Bylo to špatnou kabeláží, respektive kabeláží pokládanou kolem roku 2000, která už pro dnešní dobu nevyhovovala (málo stíněná). Na podzim jsem koupil nové kabely a od té doby mám pokoj. Žádné kostičky, záseky, rozpadávání obrazu. Mám UPC asi od února. Předpokládám, že dávají nové kabely.
 3. Tak to máš ještě dobrý....u mě je kvalita max 50% a signál tak kolem 40%. Obraz se trhá, nedá se to používat.
 4. Hlavně u nových kanálů v HD kvalitě - Fanda, Nova Cinema, .... mám velmi špatné ukazatele signálu(S) a kvality(Q), obraz se trhá a kostičkuje. Nedá se na to dívat! Ukazatel kavalita se pohybuje kolem 50% a úroveň ukazatele signál ani 50% nedosahuje.
 5. Už se objevil automaticky...12.2.
 6. Stále nemůžu najít v seznamu kanálů Prima ZOOM! Nebo snad není součástí nabídky Kombi Komfort!?
 7. Tak před třema rokama, když byly v prodeji první LED TV, tak zase tak moc kanáluů v HD dostupných nebylo. Max pár filmů, víš chytrolíne. Zajímalo by mne, jestli ty máš 3D televizi. LED TV neznám a 3D nemá s HD ani DVB-C žádnou souvislost (takže nechápu proč ho sem taháš), přičemž v DVB-C se signál šířil i před 3 roky, takže nákup patřičně vybaveného televizoru měl už tehdy smysl. Ještě nějaký problém? Takový "chytrák" jako ty a nezná LED TV? a barevná televize....to už k tobě dorazilo!?
 8. Tak mi nedá, aby se k tomu nevyjádřil. Samozřejmě, že je důležitá kvalita obrazu (zvuku taky) ale ta úzce souvisí s kvalitou a typem tuneru. Co mi je platné, že televize má perfektní obraz s DVB-T tunerem, když nemá DVB-C tuner a většinu programů musím sledovat prostřednictvím boxu od UPC pochybné kvality. Televize už toho většinou moc se signálem, který jí příjde po HDMI neudělá, ty pravá kouzla s obrazem dělá tuner a hlavně obvody, které se starají o dekódování MPEG2/MPEG4 kodeků. Takže vybírat si televizi, na které chci sledovat kabelovou televizi podle obrazu v prodejně a nepátrat potom, jestli umí přijímat kabelové vysílání je úplná blbost. Pak si takovou televizi přinesete domů a nestačíte se divit, jak je ten krásný obraz z prodejny doma najednou mizerný...obzvláště když máte doma starého Handana pětitisícovku. Takže tu, prosím, nemaťte lidi. Když jsem si pře třemi lety kupoval LED TV, tak ještě o nějakém DVB-C nebyla pomalu ani zmínka. A kvůli tomu se mi nechce vyhazovat dalších 30000kč za novou TV s DVB-C. To si radši za 100kč měsíčně na rok dva pronajmu od UPC ty jejich kouzelné krabičky. Kdyby je však měli!!!
 9. Takové HD bez DVB-C bych tedy osobně nechtěl. Navíc i programů v SD MPEG-4 bude časem přibývat, když ne v kabelu, tak v terestriálním vysílání určitě. Ale když ti to stačí, tak to je hlavní. Jenom nechápu, o čem se tady pak vlastně bavíme Tak před třema rokama, když byly v prodeji první LED TV, tak zase tak moc kanáluů v HD dostupných nebylo. Max pár filmů, víš chytrolíne. Zajímalo by mne, jestli ty máš 3D televizi.
 10. To ani né. Hlavní je HD. Už nemají v nabídce ten Handan CV-7000HD, ten by mi úplně stačil. Nahrávání až tak zase nepotřebuji. A tak je PVR HD jediná možná volba.
 11. BTW na infolince mi říkali, že to půjde v průběhu srpna. Ale stejně je to s křížkem po funuse, když olympiáda začíná za dva dny. No nic zůstávám u O2.
 12. Nemám ani MPEG-4 ani DVB-C. Ale mám Full HD. To mi stačí!
 13. Tak mně poraď jak to udělat s programy Eurosport, Novasport, National Geographic, Spectrum, Filmbox, HBO apod. chytráku!
×
×
 • Create New...