Přejít na obsah

jordan

Uživatel
 • Počet příspěvků

  25
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli jordan

 • Hodnost
  Nováček
 1. Dobrý den, umožňuje HD PVR Kaon KCF-B4003HCO střih nebo úpravu nahraného videa? Vystřihnutí reklam, ostřihnutí začátku a konce programu,..... Nebo existuje nějaká možnost jak to provést. Pamatuji si, že u dřívějšího HD STB od UPC -HANDAN- to šlo.
 2. jordan

  HD programy

  To jsem měl taky. Bylo to špatnou kabeláží, respektive kabeláží pokládanou kolem roku 2000, která už pro dnešní dobu nevyhovovala (málo stíněná). Na podzim jsem koupil nové kabely a od té doby mám pokoj. Žádné kostičky, záseky, rozpadávání obrazu. Mám UPC asi od února. Předpokládám, že dávají nové kabely.
 3. jordan

  HD programy

  Tak to máš ještě dobrý....u mě je kvalita max 50% a signál tak kolem 40%. Obraz se trhá, nedá se to používat.
 4. Hlavně u nových kanálů v HD kvalitě - Fanda, Nova Cinema, .... mám velmi špatné ukazatele signálu(S) a kvality(Q), obraz se trhá a kostičkuje. Nedá se na to dívat! Ukazatel kavalita se pohybuje kolem 50% a úroveň ukazatele signál ani 50% nedosahuje.
 5. jordan

  Prima ZOOM

  Už se objevil automaticky...12.2.
 6. Stále nemůžu najít v seznamu kanálů Prima ZOOM! Nebo snad není součástí nabídky Kombi Komfort!?
 7. Tak před třema rokama, když byly v prodeji první LED TV, tak zase tak moc kanáluů v HD dostupných nebylo. Max pár filmů, víš chytrolíne. Zajímalo by mne, jestli ty máš 3D televizi. LED TV neznám a 3D nemá s HD ani DVB-C žádnou souvislost (takže nechápu proč ho sem taháš), přičemž v DVB-C se signál šířil i před 3 roky, takže nákup patřičně vybaveného televizoru měl už tehdy smysl. Ještě nějaký problém? Takový "chytrák" jako ty a nezná LED TV? a barevná televize....to už k tobě dorazilo!?
 8. Tak mi nedá, aby se k tomu nevyjádřil. Samozřejmě, že je důležitá kvalita obrazu (zvuku taky) ale ta úzce souvisí s kvalitou a typem tuneru. Co mi je platné, že televize má perfektní obraz s DVB-T tunerem, když nemá DVB-C tuner a většinu programů musím sledovat prostřednictvím boxu od UPC pochybné kvality. Televize už toho většinou moc se signálem, který jí příjde po HDMI neudělá, ty pravá kouzla s obrazem dělá tuner a hlavně obvody, které se starají o dekódování MPEG2/MPEG4 kodeků. Takže vybírat si televizi, na které chci sledovat kabelovou televizi podle obrazu v prodejně a nepátrat potom, jestli umí přijímat kabelové vysílání je úplná blbost. Pak si takovou televizi přinesete domů a nestačíte se divit, jak je ten krásný obraz z prodejny doma najednou mizerný...obzvláště když máte doma starého Handana pětitisícovku. Takže tu, prosím, nemaťte lidi. Když jsem si pře třemi lety kupoval LED TV, tak ještě o nějakém DVB-C nebyla pomalu ani zmínka. A kvůli tomu se mi nechce vyhazovat dalších 30000kč za novou TV s DVB-C. To si radši za 100kč měsíčně na rok dva pronajmu od UPC ty jejich kouzelné krabičky. Kdyby je však měli!!!
 9. Takové HD bez DVB-C bych tedy osobně nechtěl. Navíc i programů v SD MPEG-4 bude časem přibývat, když ne v kabelu, tak v terestriálním vysílání určitě. Ale když ti to stačí, tak to je hlavní. Jenom nechápu, o čem se tady pak vlastně bavíme Tak před třema rokama, když byly v prodeji první LED TV, tak zase tak moc kanáluů v HD dostupných nebylo. Max pár filmů, víš chytrolíne. Zajímalo by mne, jestli ty máš 3D televizi.
 10. To ani né. Hlavní je HD. Už nemají v nabídce ten Handan CV-7000HD, ten by mi úplně stačil. Nahrávání až tak zase nepotřebuji. A tak je PVR HD jediná možná volba.
 11. BTW na infolince mi říkali, že to půjde v průběhu srpna. Ale stejně je to s křížkem po funuse, když olympiáda začíná za dva dny. No nic zůstávám u O2.
 12. Nemám ani MPEG-4 ani DVB-C. Ale mám Full HD. To mi stačí!
 13. Tak mně poraď jak to udělat s programy Eurosport, Novasport, National Geographic, Spectrum, Filmbox, HBO apod. chytráku!
×
×
 • Vytvořit...