Přejít na obsah

brillant

Uživatel
 • Počet příspěvků

  13
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli brillant

 • Hodnost
  Nováček
 1. Tak jsem si dnes udělal seznam kanálů, které mi nenabízejí zpětné zhlédnutí, k mému překvapení je dost velký. Mám Komfort+ a SuperFilm. Testoval jsem v počítači, cihlu nemám. Tady je seznam: Telka, TV JOJ, Film Box, Film +, Cinemax 2, Film Europe HD, AXN HD, AXN White, AXN Black, Jednotka, Dvojka, TV JOJ Plus, Kino Svět, Viasat Explorer, Viasat History, National Geographic, Nat Geo Wild, Discovery Showcase HD, Discovery World, ID Discovery, Crime and Investigation, Travel Chanel HD, Relax HD, Markíza, UPC Show HD, CBS Drama, Sport 5, AutoMotoSport HD, Golf Channel HD, Extreme Sports, CBS Reality, Fishing and Hunting, Nickelodeon HD, Megamax, duckTV, NoeTV, Relax TV, Mňam TV, Food Network HD, TV5 Monde, Fine Living, Fashion TV HD všechny hudební kanály všechny zpravodajské, kromě ČT24 a TA3 všechny regionální
 2. Díky za info. Pořídil jsem si malou klávesnici Rii i8 a vše šlape jak má.
 3. Jak prosím tě listuješ v programovém průvodci? Já nejsem schopen s tím přidaným ovladačem s ním posouvat. Zatím jsem zpětné zhlédnutí řešil vyhledáním názvu pořadu.
 4. Mám také malý poznatek: V televizi Sony mi přibyla spousta rozhlasových stanic. Objevil jsem např. dvakrát Classic FM, jeden už tam byl dříve, je to holandská stanice, tak jsem vyzkoušel tu druhou a těšil se, že to bude ta pražská! Ale hraje z ní nějaký Popík (neměl jsem sílu počkat a poslechnout, co je to za stanici) FM zatím jede, tak poslouchám pražský Classic FM z něho.
 5. Já bych tuto službu uvítal tak před 5ti lety, minimálně před třemi, ale dnes? Každý má nějaký datový tarif u svého mobilního operátora. dnes mi to připadá jako nošení dříví do lesa. Určitě se nepřipojím a více se o tuto "super službu" zajímat nebudu.
 6. brillant

  HBO GO

  Vyzkoušej a uvidíš! Jestliže máš rychlý internet, budeš mít film v HD kvalitě na televizi.
 7. Třeba si myslí, že když kouká na Majora Zemana na kanálu, který má v názvu HD, že je to HD a pak kritizuje. Eurosport HD Native = super. A taky na ČT HD pořady o přírodě od BBC! Ale teď místo toho jedou Vyprávěj... to je jiná kapitola...
 8. Možná, že si řekneš, že jsem bl..c, ale já bych, po vlastní zkušenosti, zkusil zesílit zvuk přes dálkové ovládání na CV-5000! Mě se stalo něco podobného u CV-6000, po odpojení od proudu a následného zapojení, mi to také hrálo potichu a pak jsem zjistil, že je stažený zvuk na minimum, aby to bylo trochu slyšet.
 9. Už je to v pořádku, HBO HD přejmenovali na HBO HD CZECH. Kvůli takový blbině nejdou dva programy celý den
 10. Další upřesnění. Po novém naladění DVR se mi oba programy zobrazily mezi rozhlasovými stanicemi.
 11. Ještě doplňuji, že mi zmizeli jak z televize Sony (s modulem CONAX), tak po novém ladění i z DVR.
×
×
 • Vytvořit...