Přejít na obsah

Jant

Uživatel
 • Počet příspěvků

  12
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězné dny

  1

Jant naposledy vyhrál 5. července 2019

Jant má nejvíce líbivý obsah

O uživateli Jant

 • Hodnost
  Nováček

Služby Vodafone

 • Vodafone internet
  Internet 150
 • Vodafone telefon
  -
 • Vodafone televize
  TV Klasik
 • Vodafone datový limit na mobilu
  -
 • Vodafone rychlostní limit na mobilu
  -
 • Vodafone zařízení
  Technicolor TC7200, HD Mediabox
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Brno - Štýřice

Návštěvy profilu

955 zobrazení profilu
 1. Teď jsem na to ze zvědavosti mrknul a zjistil, že mi to už zase funguje.
 2. Jsem na tom stejně. Edit : Bohužel nevím, jak dlouho tento stav přetrvává. Nechci to zakřiknout, ale už dlouho jsem neměl žádný problém.
 3. Jant

  Prima problémy

  Mám stejný problém a Primou HD, krátké, ale neustále se opakující zamrzání obrazu i zvuku. Nedá se na to dívat. Zkoušel jsem i ZZ a je to i tam.
 4. Mně se včera také neustále objevovala stejná chybová hláška jak zmiňoval mojmax pár postů přede mnou. Dnes už se ale všechno zobrazuje a funguje jak má. Díky Honza
 5. Jant

  Připojení klimatizace k WiFi

  U mě byl problém, že klimatizace nepodporovala síť 5 GHc, přepnul jsem ji dle odkazu na 2,4 GHc. https://www.upc.cz/pece-o-zakazniky/sluzby/poruchy-rady-a-tipy/internet/technicolor-tc7200/nastaveni-a-zabezpeceni/navod-na-aktivaci-5-ghz-wi-fi-pasma/ Při párování jsem postupoval podle dalšího odkazu. https://www.sinclair-solutions.com/files/xx-czech-cz/instalacni-manual-cz/sinclair-im-ewpe-smart-cz-v01.pdf Omlouvám se, že mě hned nenapadlo to sem napsat.
 6. Jant

  Připojení klimatizace k WiFi

  Problém je vyřešen, díky moc za trpělivost, rady a odkazy. Honza
 7. Jant

  Připojení klimatizace k WiFi

  Díky za další rady a postupy, snad se nějak doberu ke zdárnému konci.
 8. Jant

  Připojení klimatizace k WiFi

  Díky za odkaz, jel jsem dle pokynů, sice se nezadařilo, ale posunul jsem se o kousek dál. Napsalo mi to, že přidání zařízení se nezdařilo a závorce je psáno, že síť 5 GHc není podporována. Návod jsem si uložil, bude se hodit. To už by mi mohl možná pomoci technik od UPC, kterého bych pochopitelně rád zaplatil.
 9. Jant

  Připojení klimatizace k WiFi

  Tomus, díky moc za odpověď. V mobilu mi nainstalovali aplikaci Ewpe Smart a ta nemůže klimatizaci vůbec najít a na modem kterou má Wifi síť se zatím nikdo nepodíval. Obávám se, že řešení tohoto spárování je nad moje síly, mám obavy abych nenadělal více škody než užitku. Skutečně patřím jen k běžným uživatelům jakéhokoliv zařízení. Sice nevím kde, ale budu muset sehnat někoho kdo se mi na to mrkne. Každopádně ještě jednou díky za reakci a kdyby byla nějaká možnost mi pomoci, budu moc rád. Honza
 10. Zdravím a omlouvám se, že použiji toto vlákno pro svůj problém. Minulý týden jsme si nechali do bytu namontovat klimatizaci Sinclair. Po skončení montážních prací se mechanici snažili klimu spárovat s modemem, wifi a mobilem aby se dala ovládat i na dálku. Bohužel se jim nezadařilo a odešli s tím, že se poradí ve firmě a v krátké době mi to zprovozní. Nyní se však ukázalo, že po mém uhrazení faktury se jim do toho nechce a po telefonu se vymlouvají na moje možné problémy s modemem a pod. i když internet a wifi mi fungují perfektně. Jsem v situaci, kdy jako běžný uživatel bez patřičných vědomostí nevím kam se obrátit aby vše fungovalo jak má. Budu moc rád za jakoukoliv pomoc či radu. Díky Honza
 11. Davide, díky za zveřejnění formuláře. Podrobně jsem v něm popsal " zamrzání " mého HD Mediaboxu při pokusu o ukončení ZZ. Snad to k něčemu bude.
 12. Je to můj první příspěvěk tady na fóru a všechny tím to zdravím. Chtěl bych se podělit o svoji zkušenost s funkcí zpětné zhlédnutí. Stává se mi nepravidelně ( asi tak dvakrát do týdne ) , že když chci ukončit ZZ , ( které mi jinak funguje bez problémů ) , tak mi "zamrzne " HD mediabox a nepomůže nic než jeho restart. Na technické podpoře mi sdělili, že problém je na jejich straně a tak mi nezbývá než jim věřit. Jenom mě trošku znepokojuje, že tohle se mi stává od ledna, kdy jsem si od UPC zakoupil vlastní zařízení. Jinak patřím ke spokojeným zákazníkům UPC už více než 10 let a doufám, že tomu tak bude i nadále. Díky za případné reakce.
×
×
 • Vytvořit...