Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

mrzic

Uživatel
 • Počet příspěvků

  263
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli mrzic

 • Hodnost
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Kolín
 • UPC Internet
  Internet 200
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  HD Mediabox, Bezdrátový modem CBN CH7465
 1. Zvuk

  Např. to, na jakém setoboxu, jak ho máš připojený atd atd
 2. HD Mediabox x HD DVR Mediabox

  @andy: pro mě asi dotaz není, já vyřešil problémy s cihlou tím, že jsem ji vrátil a vzal HD Mediabox a wifi modem
 3. HD Mediabox x HD DVR Mediabox

  Co se týče ovládání, tak mi to přijde stejné. Pohyb v menu, přepínání programů, listování v EPG, zpětné shlédnutí, knihovna atd. Jedině snad výběr kanálu z EPG mi přijde o něco pomalejší, přímá volba kanálu je rychlejší. Za mě jinak spokojenost. Mám ho cca měsíc a za celou dobu žádný výpadek, reset apod. U cihly to bylo na dennodenním pořádku. Wifi modem mi přijde taky v poho, přijde mi i rychlejší přenos, i když to nemám změřené. Usuzuji jen podle rychlosti záloh Time Machine. U cihly jsem musel přepínat mezi 2.4 GHz a 5GHz sítí, prostě jedna chvíli fungovala a pak přestala. Píši jen své zkušenosti, ostatní pravděpodobně tyto problémy s cihlou neměli, nezaznamenal jsem zde na fóru, že by se někdo o nich zmiňoval.
 4. HD Mediabox x HD DVR Mediabox

  Ja ted přecházel z cihly na kombinaci HD Mediabox + Wi-Fi modem a platím 50+50. Jediné, o co jsem prisel, je nahrávání více programu v jeden cas. Ja mel ale s cihlou dlouhodobe problémy.
 5. HD-DVR MEDIABOX - Resetování několíkrát za den

  Měl a už nemám, přešel jsem na HD Mediabox a samostatný modem/router. Prakticky denně se mi resetoval sám, nefungovaly programy, přestala fungovat jedna ze sítí (2.4 GHz nebo 5GHz). Denně jsem ho musel vypnout/zapnout tlačítkem. Setobox mi několikrát měnili, měřili rozvody v baráku, vyměnili zásuvku atd atd a pořád stejný. Přechodem na HD Mediabox jsem přišel jen o možnost nahrávat více programů v jeden okamžik, to jsem stejně nepoužíval a se službou zpětného zhlédnutí už nenahrávám vůbec. Dokonce mi přijde rychlost připojení přes WiFi modem rychlejší než u cihly (každou hodinu se mi spouští zálohování Time Machine).
 6. UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700

  Zdravím. Dnes mi technik nainstaloval tento setobox a mám k němu nové dálkové ovládání, které má spolupracovat s TV, tak jak je to u cihly. V návodu, který jsem dostal, je pár kódů k nejrozšířenějším TV, ale na můj Samsung UE40D6750 nefunguje žádný z kódů. Více kódů prý naleznu v dokumentech na webu UPC.cz. Tam jsou ale manuály pro starší typy ovladačů s tímto setoboxem. Nevíte, kde jinde bych měl hledat tyto kódy? Díky
 7. HD DVR Mediabox nebo HD Mediabox (co zvolit?)

  Trochu to oživím. Přecházím z "cihly" na Kaon, protože s cihlou mám každodenní problémy už cca rok, zkoušeli jsme snad všechny možnosti, vč. výměny (několikrát), revizi rozvodů atd a u mě prostě nejde. Na Kaon jsem poslední dobou nezaznamenal zde na fóru nějaké výrazné stížnosti apod. Znamená to, že Vám vše funguje a jste spokojeni? Díky za odpověď
 8. UPC Zone v novém

  Jsem sám, nebo zase nejde přihlášení v Tapatalk?
 9. UPC Zone v novém

  To pořád pracujete na obnově tapatalku?
 10. STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Mně funguje
 11. UPC Zone v novém

  Už jste nějak pokročili? Stále mi nefunguje přihlášení.
 12. UPC Zone v novém

  Funguje Vám přihlášení přes Tapatalk?
 13. Testování firmwaru: HD DVR Mediabox

  Testeři, jsem jediný, nebo se Vám taky cihla sama po půl dni provozu restartuje a když ji chci po návratu z práce večer zapnout, tak ji musím kolíbkou vypnout a zapnout, protože nejdou přepínat programy (CS2000)?
 14. UPC Zone v novém

  Funguje Vám prohlížení přes Tapatalk? Mně se načítá a načítá a nic. #Tapatalk Pro pro iOS
 15. UPC Zone v novém

  Bude zachována i podpora pro mobilní telefony, konkrétně podpora aplikace Tapatalk?
×