Jump to content

honza265

User
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutrální

About honza265

 • Rank
  Nováček

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  -
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  TV Komfort
 • Vodafone devices
  HD DVR Mediabox
 • Place of subscription of Vodafone services
  Praha

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pár mých zkušeností: EPG - mně funguje přímý přístup přes zelené tlačítko, takže toto je OK. Standardní nastavení z krabice Vodafone TV STB. Zvuk - do receiveru mám propojeno přes HDMI, tady žádný problém. Jako nevýhodu ale vnímám to, že např. u ČT musím manuálně měnit zvuk v STB. Pokud vysílá ČT v DD 5.1, tak je vše defaultně OK. Ale takových pořadů je málo. Většinou v nativním 5.1 nevysílají a já musím ručně přepnout zvuk pro danou stanici přes OK a změnit zvukovou stopu tak, aby mi šel hlavní hlas z centrálního reproduktoru. Vypnout vlastně Dolby Digital zvuk. Pokud to nepřepnu, c
 2. OK, díky za info. Tak to zkusím prověřit přes zákaznické oddělení. Ono je to s tím vůbec nějaké divné, protože se to na tom kanále 140 někdy i přizasekne a některé kroky s dálkovým ovládáním ani nereagují.
 3. Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli nově přidané stanice, hlavně tedy Love Nature HD (o ruské filmy mi ani tak nejde), je přidán pro zákazníky UPC do všech balíčků nebo jen do nejvyššího. Mně totiž dodnes nefunguje v tarifu Komfort+ a to ani po restartu STB (HD DVR Mediabox). Sport Arena 2 v HD kvalitě vysílá, už to není taková mazanice jako dřív. Děkuji za odpověď.
 4. Tak video... 😀 Nechci určitě kritizovat za každou cenu, děkuji panu Polákovi za článek a přehled o nové službě. Ale hlavně co se týče videa, tak se omlouvám, ale koukat 7,5 minuty na to, jak přejíždí jednu stanici za druhou v seznamu stanic, to je teda nářez. Čekal jsem, že ano, uvidím část tohoto, ale i ostatní části prostředí. Co EPG, co přehled aplikací, o kterých mluví, co nastavení, jaké jsou odezvy? Jak dlouho trvá přepnutí stanice z jedné na druhou? Jak rychlé je pohybovat se v menu, v aplikacích, z TV na aplikace a zase zpátky? Jak vypadá popis vysílaného programu? To je to, co mi ve v
 5. 2,4 GHz je zarušenější, pomalejší, ale s delším dosahem. 5 GHz je zase míň zarušená, rychlejší, ale s menším dosahem. Je to technologie, fakt, není to tak špatně, že nedosáhne tak daleko. Řešení neexistuje, jedině použít repeater.
 6. Mám taky Huawei P9 Lite, poslední verzi Horizon Go a vše funguje, jak má. Někdy sice neroztáhne obraz na celý displejm, ale pak stačí vypnout a zapnout stream znovu, případně i restartovat aplikaci, a vše jede, jak má. Zkusil bych ještě před odinstalací vymazat přes nastavení aplikací mezipaměť a všechna data. Pak teprve odinstalovat a nainstalovat znovu.
 7. Všimnul jsem si toho teď v neděli v přímém přenosu taky. Sledováno přes Horizon Go. Ale nějak jsem to neřešil a ani nevím, jestli se něco obdobného děje při jiných přenosech z jiných sportů.
 8. Výpadky zvuku trvají již delší dobu a co jsem tak pozoroval jsou vlastně stálé. Troufám si říct že minimálně 1x za minutu, ne-li častější. V poslední době jsem nesledoval, protože je to v podstatě nesledovatelné U hudební stanice obzvlášť.
×
×
 • Create New...