Jump to content

vladman

Uživatel
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

 1. Měl jsem za to, že videotéka je hlavně určena pro mobilní zařízení.Ale kvalita je otřesná.Přijde mi, že jde o ripy z DVD ripu. Obraz se neustále rozkláda (kostičkování) ,zkoušeno na notebooku 15 palců a je jedno,jestli zvolíte video s označením HD. (připojeno kabelem cca 100mbit))
 2. Bombastické kampaňe UPC na internet,jako by měli bezkonkurenční ceny,např. 40MB/s za 449kč. Nexet nabízí za 349kč 100MB/S Co se týče výše cen? Všichni se chtějí vyrovnat evropě,co se týče např. elektřiny,vodného atd.,ale už je nezajímá,že je u nás nejmenší minimální mzda!
 3. Vyhcánkové to UPC! Jak si něco objednáš (HW),jsou u tebe během pár hodin/dnů.Chceš něco vracet,starej se.Já bych si klidně cca 200kč zaplatil za odebrání přístroje technikem.
 4. Taky mi některé stanice startují něco kolem minuty a taky dost často při sledování signál end a "Video nelze přehrát- došlo k chybě"
 5. Co mě dost vadí,je časté sekáni STB,musím jej vyp/zap hlavním vypínačem a rovněž není 100% spolehlivé naprogr. záznamu, prostě se v danou dobu nenahraje!
 6. Jasný, pokud končíte, ochota a vstříctnost ze strany UPC je ta tam. UPC si účtuje za zbytečný výjezd myslím 300kč, tak by toto také mohlo být takto zpoplatněno.
 7. Co je to za odpověď? Když si objednám službu,tak mi zařízení taky nepošlou poštou, technik zařízení doveze,mělo by to tak fungovat i opačně,i za cenu poplatku.
 8. K 1.7. mi končí služby internetu a TV a budu vracet 2xSTB z toho HD Kaon. Dnes jsem volal na kl. centrum a chtěl jsem domluvit technika pro odběr zařízení,ale ono to prý nelze jinak, než že přístroje musím zaslat poštou do Nymburka. Nechápu, proč si zařízení nemůže přebrat technik, i za cenu nějakého poplatku. Vzhledem k tomu, že Kaon je velký,tak ani ta největší krabice,kterou pošta prodává,mi nebude rozměrově stačit. Tento postup předávky beru jako trest za ukončení služeb. Osobní odběr zařízení by měl být v zájmu UPC, co když je poškozený,nefunkční? Taky naopak se může stát,že přístroj je
 9. Moje švagrová žije v Žilině (SK), od UPC má vše, internet,TV,telefon již tak čtvrt roku mají problém s výpadky internetu a telefonu,hlavně v odp. hodinách a víkendech.Dovolat se je téměř nemožné, v telefonu to vyzvání,ale fyzicky ne. Když si stěžovala, řekli jí, že je síť přetížená a že se omlouvají.Když po další urgenci slyšela to samé chtěla snížení ceny za neodpovídající služby, tak prý, že na to nemá nárok. Když ona na to, že chce ukončit smlouvu, oni zas že je smluvně vázaná a musela by platit. Kdo je v právu?
 10. STB byl měněn asi cca před 2 roky,normálně fungoval asi rok, přes foťák jsem to zkoušel,svítí!
 11. STB reaguje na ovladač ze vzdálenosti cca 5-10cm a jen nasměrováním na svítící kolečko.Zřídkakdy funguje normálně,ale tak do 30 minut konec.Baterky jsou samozřejmě měněny,tovární nast. použito,aktualizace SW nenalezena.
 12. Já jsem si přes PVR-časovač nahrávání naprogramoval pořady (konkr. od 20:00 do 21:52,další z téhož programu od 22:00 do 23:55),ale nahrál se jen ten první.Před týdnem jsem takto nastavoval rovněž a OK,tak nevím kde je problém!
 13. Navíc,snad to ani potenciálnímu kupci nemůže fungovat,ne?I když má kartu.
 14. Jinak, je toto legální? http://satelitni-komplety.sbazar.cz/set ... 83944.html
×
×
 • Create New...