Jump to content

Inz3nyr

Uživatel
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

 1. Taky sem jim psal nekolikrat a pokazde mi rekni ze je u nich vse v poradku, co ze mi poslou technika. Bohuzel tisice na rozhazovani nemam.
 2. Mi tedy řekněte, jak to děláte, že máte UP 1.55Mb/s To jsem nikdy ze speedtestu nedostal. Napsal jsem si zprávu, jak to tedy bude s námi se stalýma zákazníka co se týče opětovného zrychlovaní a bylo mi jasně řečeno, že nám nebudou samy zrychlovat, ale musíme si tam po 1.7.2009 sami zavolat a přejít na nový tarif.
 3. Bohuzel, co ma clovek delat kdyz pod barakem ma pouze upc ci o2. Prejit k jinemu providerovi, ktery by poskytoval lepsi sluzby nemuze. Pak uz schazi jedine wi-fi, ale rychlosti down/up - cena je hruza des. (v mem dosahu) Spousta provideru v Praze, kteri poskytuji rychlejsi-kvalitejsi sluzby jsou vzdy na nejakem kousicku Prahy a ani se nehnou. viz: 802, centrilo, netbox.. S cims upc nema problem, ty maji vse kabely vsude. Proto maji tolik zakazniku. Nevim no, jestli byt u o2 kde musim mit pevnou linku abych se vubec pripojil nebo upc.
 4. Ano a zrovna mě , torrenty běží jak májí, pokuť je dostatek seedu. A připojení na DC huby je děs, načítání jednoho hublistu cca 5k userů, 8-15min. Přez odpolední hodiny.
 5. Jenom jsem chtěl naznačit, že pokuť to neni napsaný v nabídce, tak proč by se o tom měl normální člověk zajímat, pak je jasné že jde po ceně. Kdyby to tam bylo, tak je pak jasné, že by se snažil to někde vydolovat. A proto většina lidí neví co to je.
 6. At se podíváš na leták či jejich web, slovo agregace tam nevidim.
 7. Tím myslel, jestli nějak Malina odůvodní to, co se teď děje.
 8. a ani nevis o nejakym upgradu nebo výpadku? proste zadny info..
 9. Na tohle chce sehnat nějakého pracovníka z UPC, aby sem jasně napsalo co UPC zamýšlí, nebo jestli to jsou opravdu technické prolbémy, protože takhle se zde vytvořili dvě skupiny které se nazvájem hádají. //edit: dc a torr. se mi rozjeli.
 10. konečně, na tuto odpověď jsem čekal, díky.
 11. Od 17-18hodiny se nemuho připojit do sitě DC. A všechny torrenty mám červené! Moje rychlost down klesla z 6144kbps na 3105kbps, up stejný! Weby načítaj v prozatím pořadku. Registruje nekdo stejny problem? Děkuji.
 12. Koukám, že tu všichni dávaj výpověd jen kvůli tomu aby získali slevu. Též bych toto zkusil, ale bojím se toho, že když udělám přesné to samé, taková nabídka, která vám byla nabídnuta mě nenabídnou.
 13. a co je potom tohle.. http://www.upclive.cz/Dopl_kove_slu_by/Dvojnasobny_upload/ - žeby to zapomněli odstranit?
×
×
 • Create New...