Přejít na obsah

Medvěd

Uživatel
 • Počet příspěvků

  37
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Vše od uživatele Medvěd

 1. Medvěd

  Nové stanice

  2 athlon 1096: undergrund žije! -) (btw: tak, tak, máme i vesmírné síly, vím. Ale ta teta si jednoduše (a roztomile) spletla význam pozemní a pozemská (vulkánská, andoriánská, klingonská)... Qapla')
 2. Medvěd

  Nové stanice

  Hele, athlone (19.3.2020, 0:27, text bold), fakt v podzemním digitálním? :-) To je dobrý, připomněl jsi mi jednu nejmenovanou moderátorku nejmenované tv, ta zase informovala o tom, že se Izrael chystá napadnout Palestince pozemskou válkou :-)
 3. ...pokud zmenší dekódovací kartu a pokud nějaký vůbec bude.
 4. Medvěd

  Horizon GO AndroidTV box

  2 tomus: Pokud jde o Netflix tak nevím - nevyužívám jej. Každopádně vím, že se někde řešilo, že app, které jsou psané přímo pro mobily jdou na tomto zařízení používat pouze přes wifinu a ne přes kabel. Z mé zkušenosti je to různé: O2 TV funguje tak i tak, jenom přepnutí na kabel vyhodnotí jako mobilní data a varuje před jejich možnou velkou spotřebou, Horizon GO s kabelem problém nemá vůbec, stejně tak Tipsport TV. Jen přes wifi jede prý HBO, ale s tím, stejně jako s Netflixem, nemám zkušenost. Každopádně už je v prodeji nástupce téhle krabky, ale jak a co funguje tam nemám ponětí.
 5. Medvěd

  Horizon GO AndroidTV box

  Mám věc jménem Tesla MediaBox X700 pro a jede mi tam vše co jsem zkoušel včetně Horizon Go i jiných tv. On je to vpodstatě mobil v krabičce s anténkou, síťovou kartou, digitálním zvukovým výstupem a HDMI (po kterém se umí zapnout s přepnutím vstupu televize). Celé to pohání Android 8.
 6. Nevím, do jaké míry je to pro vás relevantní informace, ale zrovna jsem ten večer volal na UPC lajnu úplně kvůli jinému problému a než jsem se stačil procvakat skrz robota na živého člověka, tak tam oznámení o výpadku v Bílině zaznělo, hned zkraje a dokonce ve slovenštině Takže při pokusu volat infolajnu se to člověk dozvěděl. Slovensky a na Žižkově :-)
 7. Medvěd

  Nové stanice

  2 Ivo Mašek: No mně by se to docela líbilo - složit si vlastní balíček: mít nějaký základ podle vlastního výběru (sport, doku, dětské apod) s rozumnou cenou podle počtu stanic (třeba dnešní "Komfort" ale bez cizojazyčné rozšířené a zpravodajské nabídky) a k tomu si složit "cizokrajné" programy podle sebe. Zkrátka vzít to co mám, ponížit cenu o takové ty podivnosti na konci nabídky a doplatit třeba zrovna ty němce, italy ad libitum. Ale stejně jenom víceméně za sebe teoretizuji, protože kdy my tu televizi zapli on line naposledy...
 8. Medvěd

  Nové stanice

  2 Shitler: Začínáš mě, kolego,unavovat. Chyba bude u mě, asi ti nejsem schopen vysvětlit o čem že je diskuze. Zkusím tedy shrnout o čem není: Není o Skylinku a není o uživatelích se základní televizní nabídkou bez internetu. Těm přeji spokojené sledování Mńau a Šlágru.
 9. Medvěd

  Nové stanice

  2 A.Shitler: předpokládám, že toto vlákno nevzniklo jako platforma těch, kteří mají základní televizi k internetu. Je to vidět v řádku s popisem "vybavení" uživatele, kdo tady diskutuje. Takže tenhle tvůj argument neberu moc vážně. Potom, cituji: " Navíc platit kabelovku není jenom o programové nabídce, ale taky o tom, že dostaneš signál až pod nos s garancí a bez práce". s tímhle také nevím jak naložit. Třeba dneska jsem kupoval naftu na pumpě a dostal jsem jí až pod nos a s garancí. Za oboje platím, tak nevím, kde je ten benefit, kde ho vidíš. Zkrátka je to placená služba, tak nemůžeš vyzdvihovat její vlastnost. A hlavně ten "signál pod nos a bez práce" dostanou ti s televizí k internetu i ti s více placenou nabídkou - zase nevím co s tím. 2Marek-26: Jo, to jsem si myslel, že zařazení některých programů je aktivita tvůrců spíše, než že by za nimi UPC běhalo a uplácelo je. Jde jenom o vybalancování kvalitního obsahu a balastu. Každopádně dík za info. Mějte se!
 10. Medvěd

  Nové stanice

  Hele, pane Shitlere, to by mě teda zajímalo, jak velké procento diváků si platí kabelovku apriori proto, že touží po Šlágru, Mňau, šopingsrágorách, Barrandovu a podobně. Ten kdo investuje do placené televize asi chce něco jiného, teda já alespoň jo.
 11. Zdar, to by mě zajímalo, o jaké radary v tomto konkrétním případě jde. Že bych jako docela rád některé rušil :-)
 12. 2 tomus: zase si to udělal! Jasně, všem ZZ funguje jenom RichardoviHorcicovi ne. Takže chyba bude v jeho kabelech nebo v jeho počítadle. Jsi za tyhle příspěvky placenej?
 13. Já jsem zvídavý člověk a tak si přečtu občas i vlákna, která momentálně nemusí zajímat, ale, tomusi, ty už jsi mě po několikáté totálně odvařil. Co nám chceš oznámit informací: "Chybu 2005 už jsem na mobilu také párkrát viděl, takže asi to nebude nic zvláštního"..? Ten tazatel se zajímal o ID chyb a ty mu napíšeš tohle, fakt dobrý!
 14. Teď jsem dokoukal ten Top Gear. Úplně v pohodě. Tak hlavně aby nám vydrželo!
 15. Hmm, chtěl jsem si před chvíli pustit zpětně dnešní Top Gear na Coolu. Zase velký p*d. To si pište, že už už letím zase vyplňovat nějaký přitroublý formulář, na to už jsem se před nějakou dobu nechal nachytat a stejně to je k ničemu. No, kdyby to někoho zajímalo, tak se to kousalo a kousalo a kousalo v kvalitě asi tak 240 řádků. Tak jsem to vypnul, abych si ještě vztekem nerozmlátil plasmu, která na rozdíl od UPC funguje a nemůže za to. Fakt dík. Čím dál tím víc jsem přesvědčený o tom, že jsem při volbě kabelovky akorát blbě naletěl lživému marketingu. Ten agent co tu polepil barák mně zdůrazňoval mimo jiné úžasnou možnost dívat se na pořady až sedm dní zpět...
 16. 2 satanik: To jsi zmínil další věc, která se asi stane "vlastností" a možná by kvůli tomu mohl vzniknout nějaký formulář na hlášení chyb. Ano, obraz tv se při sledování periodicky zmenšuje a zvětšuje. Nechápu.
 17. 2 tomus: no, jsem nováček a ne pokročilý, pravda. Ale to neznamená, že jsem idiot. Ostatně, proč to děláte?
 18. 2 tomus: Formulář na nahlášení problému vyplnit můžeš, ale to je asi tak všechno... Zatím efekt stejný jako brečet tady nebo na infolince, takže další velké nic. Teď se pokouším živě koukat na hokej a každou chvíli místo hokeje vidím rotující kolečko. Víte co si myslím? Buď to opravit nechtěj, nebo to prostě neuměj.A neuměj to chlapsky přiznat.
 19. Medvěd

  Archív

  Mrkni do vlákna "Formulář pro hlášení chyb zpětného zhlédnutí"
 20. Jenom obecný poznatek, možná k něčemu bude: spolehlivě mně zpětné přehrání "rozbije" pokus o rychlý posun s náhledem. Pokud se použijí kurzorové šipky, čas na ose se mění a obraz se objeví až při puštění kurzorové šipky, zdá se, že zařízení je "odolnější". Tohle ovšem platí v situacích, kdy se zpětné přehrání alespoň rozjede a funguje. Často začne kolabovat bez příčiny... Celé to dělá laický dojem, jakoby se člověk pokoušel sledovat video na pomalém připojení: zhorší se kvalita, sekne se, dotáhne se a rozjede, sekne se, atd., atd.
 21. Dobře, budu tedy vypisovat dotazníky. Prosím o zpětnou vazbu, jak vás dotazníky konkrétně posunuly při řešení problému který evidentně máte. Děkuji.
 22. 2 David - UPC: Ten krám už zase nefunguje. Při ZZ se to neustále přepíná do módu horšího než SD vysílání, a po několika zastavení to skončí hláškou "Spojení ztraceno" nebo "Chyba repo043". Udělejte s tím už něco! Výše píšete, že zde žádáte o pomoc - dobrá, jak vám mohu pomoci?
 23. 2 David - UPC: Dobrá, oceňuji, že "zkousnete" i informace podané nestandardně! Tak to palec nahoru! Ovšem: Problém je jenom někde (silná aglomerace) a někdy (v době silného provozu). Takže?
 24. "- jaká vaše činnost mohla vést k zaseknutí nebo poruše," Seděl jsem v křesle v obýváku a chtěl se dívat na televizi. Netuším, jak jsem tím mohl způsobit že ten krám přestal fungovat. Bylo to v pondělí večer a chtěli jsme doma asi s desetiminutovým opožděním sledovat Rapla na ČT1. Krabičku mám takovou tu malou a jestli v té chvíli fungovalo HorizonGo nevím, protože jsem manželce vysvětloval, že když budeme trpěliví, tak to možná dokoukáme. Obraz se zasekl, potom to kousek přeskočilo dopředu, chvíli běželo v kvalitě asi jako VHS, potom se to zase kouslo a tak furt dokola. Potom ta zatracená věc přestala reagovat na dálkový ovladač úplně a nezbývalo než vyškubnout konektor napájení. Místo Rapla jsme pak sledovali restart zařízení a poučili jsme se, jak se leccos řekne třeba rumunsky. Potom ta věc konečně nastartovala a celá situace se opakovala. Tak jsme se na to vyprdli. Třeba to dokoukáme dneska... Konec srandy: Internetové připojení funguje skvěle. Televize online funguje, to jo. Zpětné přehrání je nevypočitatelné. Výše popsané se děje imrvére, bez ohledu na kanál či čas dne. K tomu občas některé kanály, které mají mít zpětné přehrání "ztratí" ikonu této funkce. Naprosto humorné je používat HDD k záznamu: že to chce po prvním připojení formátovat disk chápu. Nahraju pořad a potom po novém zapnutí krabky a při pokusu o přehrání to chce formátovat znovu. Stačí jeden dva restarty a už to funguje i bez formátování, disk je OK a pořady na něm nahrané. Lokalita pražský Žižkov. Nejsem si jist přínosem formuláře k vyřešení problémů, tyhle věci se tu opakují. Lepší by to bylo opravit.
×
×
 • Vytvořit...