Přejít na obsah

Medvěd

Uživatel
 • Počet příspěvků

  37
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Medvěd

 • Hodnost
  Nováček

Služby UPC

 • UPC internet
  Internet 300
 • UPC telefon
  -
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC datový limit na mobilu
  -
 • UPC rychlostní limit na mobilu
  -
 • UPC zařízení
  Kaon, modem takovej bílej, nastojato
 • Místo odběru služeb UPC
  Praha Žižkov

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Medvěd

  Nové stanice

  2 athlon 1096: undergrund žije! -) (btw: tak, tak, máme i vesmírné síly, vím. Ale ta teta si jednoduše (a roztomile) spletla význam pozemní a pozemská (vulkánská, andoriánská, klingonská)... Qapla')
 2. Medvěd

  Nové stanice

  Hele, athlone (19.3.2020, 0:27, text bold), fakt v podzemním digitálním? :-) To je dobrý, připomněl jsi mi jednu nejmenovanou moderátorku nejmenované tv, ta zase informovala o tom, že se Izrael chystá napadnout Palestince pozemskou válkou :-)
 3. ...pokud zmenší dekódovací kartu a pokud nějaký vůbec bude.
 4. Medvěd

  Horizon GO AndroidTV box

  2 tomus: Pokud jde o Netflix tak nevím - nevyužívám jej. Každopádně vím, že se někde řešilo, že app, které jsou psané přímo pro mobily jdou na tomto zařízení používat pouze přes wifinu a ne přes kabel. Z mé zkušenosti je to různé: O2 TV funguje tak i tak, jenom přepnutí na kabel vyhodnotí jako mobilní data a varuje před jejich možnou velkou spotřebou, Horizon GO s kabelem problém nemá vůbec, stejně tak Tipsport TV. Jen přes wifi jede prý HBO, ale s tím, stejně jako s Netflixem, nemám zkušenost. Každopádně už je v prodeji nástupce téhle krabky, ale jak a co funguje tam nemám ponětí.
 5. Medvěd

  Horizon GO AndroidTV box

  Mám věc jménem Tesla MediaBox X700 pro a jede mi tam vše co jsem zkoušel včetně Horizon Go i jiných tv. On je to vpodstatě mobil v krabičce s anténkou, síťovou kartou, digitálním zvukovým výstupem a HDMI (po kterém se umí zapnout s přepnutím vstupu televize). Celé to pohání Android 8.
 6. Nevím, do jaké míry je to pro vás relevantní informace, ale zrovna jsem ten večer volal na UPC lajnu úplně kvůli jinému problému a než jsem se stačil procvakat skrz robota na živého člověka, tak tam oznámení o výpadku v Bílině zaznělo, hned zkraje a dokonce ve slovenštině Takže při pokusu volat infolajnu se to člověk dozvěděl. Slovensky a na Žižkově :-)
 7. Medvěd

  Nové stanice

  2 Ivo Mašek: No mně by se to docela líbilo - složit si vlastní balíček: mít nějaký základ podle vlastního výběru (sport, doku, dětské apod) s rozumnou cenou podle počtu stanic (třeba dnešní "Komfort" ale bez cizojazyčné rozšířené a zpravodajské nabídky) a k tomu si složit "cizokrajné" programy podle sebe. Zkrátka vzít to co mám, ponížit cenu o takové ty podivnosti na konci nabídky a doplatit třeba zrovna ty němce, italy ad libitum. Ale stejně jenom víceméně za sebe teoretizuji, protože kdy my tu televizi zapli on line naposledy...
 8. Medvěd

  Nové stanice

  2 Shitler: Začínáš mě, kolego,unavovat. Chyba bude u mě, asi ti nejsem schopen vysvětlit o čem že je diskuze. Zkusím tedy shrnout o čem není: Není o Skylinku a není o uživatelích se základní televizní nabídkou bez internetu. Těm přeji spokojené sledování Mńau a Šlágru.
 9. Medvěd

  Nové stanice

  2 A.Shitler: předpokládám, že toto vlákno nevzniklo jako platforma těch, kteří mají základní televizi k internetu. Je to vidět v řádku s popisem "vybavení" uživatele, kdo tady diskutuje. Takže tenhle tvůj argument neberu moc vážně. Potom, cituji: " Navíc platit kabelovku není jenom o programové nabídce, ale taky o tom, že dostaneš signál až pod nos s garancí a bez práce". s tímhle také nevím jak naložit. Třeba dneska jsem kupoval naftu na pumpě a dostal jsem jí až pod nos a s garancí. Za oboje platím, tak nevím, kde je ten benefit, kde ho vidíš. Zkrátka je to placená služba, tak nemůžeš vyzdvihovat její vlastnost. A hlavně ten "signál pod nos a bez práce" dostanou ti s televizí k internetu i ti s více placenou nabídkou - zase nevím co s tím. 2Marek-26: Jo, to jsem si myslel, že zařazení některých programů je aktivita tvůrců spíše, než že by za nimi UPC běhalo a uplácelo je. Jde jenom o vybalancování kvalitního obsahu a balastu. Každopádně dík za info. Mějte se!
 10. Medvěd

  Nové stanice

  Hele, pane Shitlere, to by mě teda zajímalo, jak velké procento diváků si platí kabelovku apriori proto, že touží po Šlágru, Mňau, šopingsrágorách, Barrandovu a podobně. Ten kdo investuje do placené televize asi chce něco jiného, teda já alespoň jo.
 11. Zdar, to by mě zajímalo, o jaké radary v tomto konkrétním případě jde. Že bych jako docela rád některé rušil :-)
 12. 2 tomus: zase si to udělal! Jasně, všem ZZ funguje jenom RichardoviHorcicovi ne. Takže chyba bude v jeho kabelech nebo v jeho počítadle. Jsi za tyhle příspěvky placenej?
 13. Já jsem zvídavý člověk a tak si přečtu občas i vlákna, která momentálně nemusí zajímat, ale, tomusi, ty už jsi mě po několikáté totálně odvařil. Co nám chceš oznámit informací: "Chybu 2005 už jsem na mobilu také párkrát viděl, takže asi to nebude nic zvláštního"..? Ten tazatel se zajímal o ID chyb a ty mu napíšeš tohle, fakt dobrý!
 14. Teď jsem dokoukal ten Top Gear. Úplně v pohodě. Tak hlavně aby nám vydrželo!
×
×
 • Vytvořit...