Přejít na obsah

Medvěd

Uživatel
 • Počet příspěvků

  49
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Medvěd

 • Hodnost
  Nováček

Služby Vodafone

 • Vodafone internet
  Internet 300
 • Vodafone telefon
  -
 • Vodafone televize
  TV Komfort
 • Vodafone datový limit na mobilu
  -
 • Vodafone rychlostní limit na mobilu
  -
 • Vodafone zařízení
  Kaon, modem takovej bílej, nastojato
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Praha Žižkov

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Někdy je zajímavé si zkusit klasický speedtest google. Zatímco na "poslední míli" teče většinou těch 299Mb, tady je to ale úplně jinak :-)
 2. Medvěd

  TV Polar v Praze

  To je sranda! Jako tomu zdůvodnění (technicky) rozumím a protože je mi Polar (a popravdě i spousta dalších nesmyslů , které mám v komfortu) ukradená, tak je mi to asi jedno. Ale přijde mně to jako bych si koupil auto ve vyšší výbavě, třeba s lepší klimoškou, s vyhřívanejma židlema, ale zmizel by volant, protože ten je jenom v základu. Zvědavec se má pořád co učit 😊 Nicméně zákazník by mohl být upozorněn, že po "povýšení" služby za víc peněz něco zmizí a takovéhle dotazy by mohly nebýt. Pokud to tak teda neni.
 3. Máš recht, už budu hodnej.
 4. ...a on je to Lewis Carroll.., resp. jeden z českých překladů Žvahlava. Tenhle mám nejradši. Vogoni - a také jsou snad ti nejošklivější, ne? :-) 2 Shitler: hele, koukni na film Moloch, teda jestli to už neznáš. https://www.csfd.cz/film/36247-moloch/prehled/ To je teprve nátěr! :-)
 5. Žvahlav Bylo smažno, lepě svihlí tlové se batoumali v dálnici, chrudošní byli borolové, na mamné krsy žárnící. „Ó synu, střez se Žvahlava, má zuby, drápy přeostré; střez se i Ptáka Neklava, zuřmící Bodostre!“ :-)
 6. 2Jirásek: Nejspíš jsi jenom nevyčistil editor, ale tak nějak mně to připomnělo, že už jsem dlouho nečetl nic od Aloise :-) Btw: přijde mi, že nějaká řešení se tu objevila, viz pan Shitler výše.
 7. 2 Jirásek: nevím, jestli je ti má zkušenost něco platná, ale v době než jsem si obstaral nové MM k televizi, tak jsem 15m HDMI kabelem táhl signál z počítače do televize a fungovalo to. Nicméně ten kabel byl sakra drahý. A tlustý a neohebný. Ale fotbálek je fotbálek, hokej je hokej...😊 Nicméně je to nouzovka a nikdo ti asi dopředu nezaručí, že zrovna ten který kabel s tou kterou televizí na tuhle vzdálenost bude bezproblémově fungovat.
 8. Medvěd

  Podvodná stránka

  2 slamb: no, zakazují. Jasně, dá se to obejít. Chápu to ovšem od tvůrců/majitelů webů jako určitou připomínku, že nic není zadarmo, takže zrovna když třeba ty zmíněné titulky.com využívám, tak alespoň "konzumací" reklamy rád zaplatím. A pravda je, že mám i možnost si udělat ne nějak zásadně drahý "prémiový účet", kde za peníz reklamy odstřelím. Obě možnosti mně připadají důstojné a spravedlivé, to konečné rohodnutí jak to vyřeší (nic/reklamy/platba) je na každém z návštěvníků. Jo a díky za tip! 2 Marek-26: jo, tak to máme stejné, viz výše. 2 Shitler: ty to ani nečti, nepochopíš.
 9. Medvěd

  Podvodná stránka

  2 tomus: právě to mě také překvapilo 2 slamb: ok, ovšem jsou weby, které tě na svůj obsah nepustí s adb*okem. A nemusí jít jen o "pochybné" stránky, např takové titulky.com to vyžadují také a takových je víc. Nakonec reklama je dnes běžným "barterem" za obsah. Otázka je, co je to za reklamu a kdo za její zařazení do "balíku" zobrazovaných reklam odpovídá a zda-li je možné, aby takto a z těchto (solidních, ehm, ehm) webů legálně zobrazovaná reklama mohla být pro někoho nebezpečná. 2 Shitler: tvá škoda, že buď nerozumíš psanému textu, nebo to celé nečteš či co a přesto máš nutkavou potřebu dělat chytrého. Někteří pochopili.
 10. Medvěd

  Podvodná stránka

  2 Marek-26: díky 2 Shitler: nezklamals 2 bepee: shitlerovatíš, nezevšeobecňuj. Proč by kdo chodil na pochybné stránky, když máme péčko na UPC, někde okolo 190 výš, ne? :-) S prvním PC jsem pracoval v 1988 a dodnes mi jich prošlo pod rukama spousta, všechny jsem si stavěl sám. Jistě, jsem lama a nemám u PC co dělat.
 11. Medvěd

  Podvodná stránka

  Pls, je tady někdo znalý problematiky aby mně dokázal vysvětlit mechanismus tohoto popsaného problému? Protože mě to potkalo také, jen a pouze na stránkách idnes při použití chromu. Když tam vlezu s Operou s adbl*kem, tak se to nestane. PC je standard, AVG, placená verze + Super Antu Spyware. Stávalo se mi prakticky totéž na stránkách s fotogaleriemi JAlbum, pokud jsem je tvořil s free verzí programu. Zakoupení placené verze (něco okolo litru) problém odstranilo (tam nešlo jen a pouze o fejkový stránky UPC, točilo se tam toho svinstva víc). Tak mně vrtají hlavou tyhle otázky: Potkává tato "UPC/Vodafone" stránka i neuživatele UPC/Vodafone? Kdy a odkud se dostane do kontextu např. toho iDnesu, proč jí (pravděpodobně, nemám tolik pokusů - a ani mít nebudu 😊 ) zastaví adb*ok? Je snad součástí stránek iDěs/LN? Jestli máte někdo znalosti a trpělivost - prosím, poraďte, poučte, budu rád a možná nás bude i víc.
 12. Medvěd

  Nové stanice

  2 athlon 1096: undergrund žije! -) (btw: tak, tak, máme i vesmírné síly, vím. Ale ta teta si jednoduše (a roztomile) spletla význam pozemní a pozemská (vulkánská, andoriánská, klingonská)... Qapla')
 13. Medvěd

  Nové stanice

  Hele, athlone (19.3.2020, 0:27, text bold), fakt v podzemním digitálním? :-) To je dobrý, připomněl jsi mi jednu nejmenovanou moderátorku nejmenované tv, ta zase informovala o tom, že se Izrael chystá napadnout Palestince pozemskou válkou :-)
 14. ...pokud zmenší dekódovací kartu a pokud nějaký vůbec bude.
 15. Medvěd

  Horizon GO AndroidTV box

  2 tomus: Pokud jde o Netflix tak nevím - nevyužívám jej. Každopádně vím, že se někde řešilo, že app, které jsou psané přímo pro mobily jdou na tomto zařízení používat pouze přes wifinu a ne přes kabel. Z mé zkušenosti je to různé: O2 TV funguje tak i tak, jenom přepnutí na kabel vyhodnotí jako mobilní data a varuje před jejich možnou velkou spotřebou, Horizon GO s kabelem problém nemá vůbec, stejně tak Tipsport TV. Jen přes wifi jede prý HBO, ale s tím, stejně jako s Netflixem, nemám zkušenost. Každopádně už je v prodeji nástupce téhle krabky, ale jak a co funguje tam nemám ponětí.
×
×
 • Vytvořit...