Jump to content

Medvěd

Uživatel
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

About Medvěd

 • Rank
  Nováček

Služby UPC

 • UPC internet
  Internet 300
 • UPC telefon
  -
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC datový limit na mobilu
  -
 • UPC rychlostní limit na mobilu
  -
 • Zařízení od UPC
  Kaon, modem takovej bílej, nastojato
 • Místo odběru služeb UPC
  Praha Žižkov

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ...pokud zmenší dekódovací kartu a pokud nějaký vůbec bude.
 2. 2 tomus: Pokud jde o Netflix tak nevím - nevyužívám jej. Každopádně vím, že se někde řešilo, že app, které jsou psané přímo pro mobily jdou na tomto zařízení používat pouze přes wifinu a ne přes kabel. Z mé zkušenosti je to různé: O2 TV funguje tak i tak, jenom přepnutí na kabel vyhodnotí jako mobilní data a varuje před jejich možnou velkou spotřebou, Horizon GO s kabelem problém nemá vůbec, stejně tak Tipsport TV. Jen přes wifi jede prý HBO, ale s tím, stejně jako s Netflixem, nemám zkušenost. Každopádně už je v prodeji nástupce téhle krabky, ale jak a co funguje tam nemám ponětí.
 3. Mám věc jménem Tesla MediaBox X700 pro a jede mi tam vše co jsem zkoušel včetně Horizon Go i jiných tv. On je to vpodstatě mobil v krabičce s anténkou, síťovou kartou, digitálním zvukovým výstupem a HDMI (po kterém se umí zapnout s přepnutím vstupu televize). Celé to pohání Android 8.
 4. Nevím, do jaké míry je to pro vás relevantní informace, ale zrovna jsem ten večer volal na UPC lajnu úplně kvůli jinému problému a než jsem se stačil procvakat skrz robota na živého člověka, tak tam oznámení o výpadku v Bílině zaznělo, hned zkraje a dokonce ve slovenštině Takže při pokusu volat infolajnu se to člověk dozvěděl. Slovensky a na Žižkově :-)
 5. 2 Ivo Mašek: No mně by se to docela líbilo - složit si vlastní balíček: mít nějaký základ podle vlastního výběru (sport, doku, dětské apod) s rozumnou cenou podle počtu stanic (třeba dnešní "Komfort" ale bez cizojazyčné rozšířené a zpravodajské nabídky) a k tomu si složit "cizokrajné" programy podle sebe. Zkrátka vzít to co mám, ponížit cenu o takové ty podivnosti na konci nabídky a doplatit třeba zrovna ty němce, italy ad libitum. Ale stejně jenom víceméně za sebe teoretizuji, protože kdy my tu televizi zapli on line naposledy...
 6. 2 Shitler: Začínáš mě, kolego,unavovat. Chyba bude u mě, asi ti nejsem schopen vysvětlit o čem že je diskuze. Zkusím tedy shrnout o čem není: Není o Skylinku a není o uživatelích se základní televizní nabídkou bez internetu. Těm přeji spokojené sledování Mńau a Šlágru.
 7. 2 A.Shitler: předpokládám, že toto vlákno nevzniklo jako platforma těch, kteří mají základní televizi k internetu. Je to vidět v řádku s popisem "vybavení" uživatele, kdo tady diskutuje. Takže tenhle tvůj argument neberu moc vážně. Potom, cituji: " Navíc platit kabelovku není jenom o programové nabídce, ale taky o tom, že dostaneš signál až pod nos s garancí a bez práce". s tímhle také nevím jak naložit. Třeba dneska jsem kupoval naftu na pumpě a dostal jsem jí až pod nos a s garancí. Za oboje platím, tak nevím, kde je ten benefit, kde ho vidíš. Zkrátka je to placená služba, tak nemůžeš vyzdvihovat její vlastnost. A hlavně ten "signál pod nos a bez práce" dostanou ti s televizí k internetu i ti s více placenou nabídkou - zase nevím co s tím. 2Marek-26: Jo, to jsem si myslel, že zařazení některých programů je aktivita tvůrců spíše, než že by za nimi UPC běhalo a uplácelo je. Jde jenom o vybalancování kvalitního obsahu a balastu. Každopádně dík za info. Mějte se!
 8. Hele, pane Shitlere, to by mě teda zajímalo, jak velké procento diváků si platí kabelovku apriori proto, že touží po Šlágru, Mňau, šopingsrágorách, Barrandovu a podobně. Ten kdo investuje do placené televize asi chce něco jiného, teda já alespoň jo.
 9. Zdar, to by mě zajímalo, o jaké radary v tomto konkrétním případě jde. Že bych jako docela rád některé rušil :-)
 10. 2 tomus: zase si to udělal! Jasně, všem ZZ funguje jenom RichardoviHorcicovi ne. Takže chyba bude v jeho kabelech nebo v jeho počítadle. Jsi za tyhle příspěvky placenej?
 11. Já jsem zvídavý člověk a tak si přečtu občas i vlákna, která momentálně nemusí zajímat, ale, tomusi, ty už jsi mě po několikáté totálně odvařil. Co nám chceš oznámit informací: "Chybu 2005 už jsem na mobilu také párkrát viděl, takže asi to nebude nic zvláštního"..? Ten tazatel se zajímal o ID chyb a ty mu napíšeš tohle, fakt dobrý!
 12. Teď jsem dokoukal ten Top Gear. Úplně v pohodě. Tak hlavně aby nám vydrželo!
 13. Hmm, chtěl jsem si před chvíli pustit zpětně dnešní Top Gear na Coolu. Zase velký p*d. To si pište, že už už letím zase vyplňovat nějaký přitroublý formulář, na to už jsem se před nějakou dobu nechal nachytat a stejně to je k ničemu. No, kdyby to někoho zajímalo, tak se to kousalo a kousalo a kousalo v kvalitě asi tak 240 řádků. Tak jsem to vypnul, abych si ještě vztekem nerozmlátil plasmu, která na rozdíl od UPC funguje a nemůže za to. Fakt dík. Čím dál tím víc jsem přesvědčený o tom, že jsem při volbě kabelovky akorát blbě naletěl lživému marketingu. Ten agent co tu polepil barák mně zdůrazňoval mimo jiné úžasnou možnost dívat se na pořady až sedm dní zpět...
 14. 2 satanik: To jsi zmínil další věc, která se asi stane "vlastností" a možná by kvůli tomu mohl vzniknout nějaký formulář na hlášení chyb. Ano, obraz tv se při sledování periodicky zmenšuje a zvětšuje. Nechápu.
×
×
 • Create New...