Přejít na obsah

Sparťan

Uživatel
 • Počet příspěvků

  5
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Sparťan

 • Hodnost
  Nováček
 1. Sparťan

  Příjem signálu

  Mám dotaz co se týká signálu satelitní televize UPC Direct. Minulý týden ze soboty na neděli se mi najednou úplně ztratil signál UPC Direct. Protože jsem v neděli dopoledne do paraboly nechtěně drbnul, ale jen minimálně, myslel jsem, že jsem tím pádem signál vyhodil já. Bohužel se mi už nepodařilo znovu signál nalézt, takže jsem musel zavolat technika z firmy, který mi dnes parabolu nastavil. Dnes je ale parabola nastavená úplně jiným směrem, než byla do této doby. Nevíte někdo čím by to mohlo být? Nezměnilo UPC signál? Když pominu fakt, že jsem musel zaplatit celých 900,- Kč za ani ne půl hodiny práce technika, není mi pořád jasné, proč se najednou signál ztratil, nevěřím tomu, že jsem to zavinil já protože z mé strany došlo pouze k nepatrnému bouchnutí hlavou do paraboly, určitě jsem jí neotočil o takový kus, kam ji dnes musel otočit technik aby zase signál chytil.
 2. Sparťan

  Problikávání televize

  Jo moc díky, mezitím jsem se k tomu taky dopracoval, mám nainstalovanou verzi SW 1.11 a taky se mi už povedlo změnit výstup na CVBS, bohužel zase nic, je to stále stejné, asi to bude tou televizí, ale to jsem z toho špatnej. Mám ještě prosbu, mám to teď propojené s videem SONYSLV-SX720N, když zapnu video, tak můžu nahrávat pořád, ale jen analogovou televizi, jinak ne, na LINE 1 by měl jít DVR. Než jsem to změnil na CVBS, tak tam šel aspoň zvuk, nyní nic, nevíš co s tím?
 3. Sparťan

  Problikávání televize

  A je možné někde zjistit jaké ? (to by snad technici co to instalují měli vědět ne? ) Mám 100 HZ televizi SONYFD TRINITRON KV-29FX66K, máš nějaké informace, že by to nemuselo na této televizi jít?
 4. Sparťan

  Problikávání televize

  Protože jsem asi technický analfabet, tak mám prosbu, kde mám přepnout výstup na CVBS? Sorry, nebyl jsem přihlášenej!
 5. Mám následující problém, pokud někdo víte co mám udělat, prosím napište, předem díky! V březnu mi byl propůjčen od UPC Handan 6000 DVR. Když ho zapnu, tak mi každých cca 5 minut na okamžik "problikne" obraz, volal jsem několikrát na UPC, vše co mi poradili jsem již udělal (resetovat, znovu naladit, nový skart atd.), v pondělí mi dokonce technik přivezl nový Handan 6000 a vyměnil ho, ale problém stále přetrvává. Taky mi poradil, abych zapnul Handan rovnou do televize a ne přes video, jak to mám normálně, vše jsem včera zkoušel, ale jak říkám, problém je pořád, prostě co pět minut to v televizi jakoby problikne (snad je to to pravé slovo). Do března jsem měl Handan 5000 a to nedělalo nic, obraz byl O.K., žádné problikávání nebylo, je to až nyní.
×