Přejít na obsah

ladcafa@seznam.cz

Uživatel
 • Počet příspěvků

  28
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  2

ladcafa@seznam.cz last won the day on 14. dubna

ladcafa@seznam.cz had the most liked content!

O uživateli ladcafa@seznam.cz

 • Hodnost
  Nováček

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Litomyšl
 • UPC Internet
  Internet 200
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  Telefon 30 minut
 • Zařízení od UPC
  HD DVR Mediabox

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. ladcafa@seznam.cz

  Nové stanice

  Právě před chvilkou jsem zjistil, že kvůli nahrávání není potřeba STB. Jde to nahrát a zhlédnout přímo na Webu.
 2. ladcafa@seznam.cz

  Nové stanice

  Já jsem psal o tv. Co se týče internetu, tam je to naprosto jasně ve prospěch UPC. Ping a upload, tam je to u O2 opravdu špatný. Internet oproti UPC rozhodně pomalejší.
 3. ladcafa@seznam.cz

  Nové stanice

  Možná tomu nebudete věřit, ale kvalita obrazu u O2 přes STB je velice dobrá. Jednu chvíli jsem měl současně UPC TV a ve výpovědi O2 TV a kvalita obrazu byla srovnatelná. Dokonce pokládám O2 TV za trošičku lepší než UPC TV. Zpětné zhlédnutí u všech programů. Možnost nahrát pořady zpětně atd. UPC ale velmi dobrá cena k internetu. A nejvíc HD programů. Je tam ale dost kvalitních kanálů, které nemají zpětné zhlédnutí. Na podzim se prý bude přidávat. Doufám že mezi nimi bude National Geographic a Nat Geo Wild. Ale to už jsme trochu mimo téma.
 4. ladcafa@seznam.cz

  Nové stanice

  Já nejsem žádný obhájce O2, odešel jsem od nich k vůlí pomalému internetu, s televizí jsem byl spokojený, jenom mě řekli že když nebudu mít internet tak budu platit TV o 100 Kč víc. Tak jsem K UPC odešel i s ní. Jinak co se týče sledování toho sportovního balíčku. Mam tam 720p a obraz mám pěkný, srovnatelný s horizon go.
 5. ladcafa@seznam.cz

  Nové stanice

  Tak jsem si udělal radost a už mam ten sportovní balíček od O2. Funguje to okamžitě po zaplacení. Takový doplněk ke Kompletu. Mam to hlavně kvůli tenisu a tam mě holky zrovna radost neudělali. Mam to jenom na internetu, stb jsem nekupoval.
 6. ladcafa@seznam.cz

  HBO OD, Titulky u zpetneho zhlednuti

  Já mám osobně takovou zkušenost, že když koukám na film na programu Cinemax nebo Cinemax 2 a je v originálním znění bez titulků, přes jazykové volby si ty titulky v češtině můžu dát. Avšak když na ten pořad v originálním znění bez titulků koukám zpětně, už mě to možnost dát titulky v češtině nenabízí. U O2 TV jsem z tímto problém neměl.
 7. ladcafa@seznam.cz

  Nové stanice

  Mě osobně by zajímalo zda se uvažuje o zpřístupnění zpětného shlédnutí u dalších stanic. Skylink to nedávno rozšiřoval tuším o sedm programů.
 8. ladcafa@seznam.cz

  Liga majstrov na UPC?

  Pro Orange to dělá na klíč O2. Podle mě je vyloučené. že to bude ještě někde jinde. Čas ukáže.
 9. ladcafa@seznam.cz

  Zpětné zhlédnutí u NG SD

  Chci se zeptat, poslední dobou, když dám něco zpětně mam mnohem slabší zvuk než živě. Máte to taky?
 10. ladcafa@seznam.cz

  Nové stanice

  Cena k internetu s věrnostním portfóliem je 530 Kč bez pronájmu zařízení.
 11. ladcafa@seznam.cz

  Nové stanice

  Já mám na to naprosto odlišný názor. Komplet mě U UPC vyjde na 530 Kč. Nepočítám pronájem. Když si spočítám Kuki je to 400 Kč za šedesát programů, to nebude stačit, není to tak, že si svobodně vyberete co chcete. Spousta programů je tak, že jsou na sebe navázané. Stojíte o jeden, ale musíte další co patří do skupiny. Musel bych si připlatit dalších 5, to je 150 Kč. Budu chtít hbo a cinemax dalších 300 Kč. Určitě si budu chtít nějaké programy nahrát, dalších 100 Kč. Takže to máme 400+150+300+100, to jest 950 Kč. Aspoň v mém pohledu UPC poráží KUKI na celé čáře.
 12. ladcafa@seznam.cz

  Nové stanice

  Těch stanic je 71 ne 97
 13. ladcafa@seznam.cz

  UPC opět zrychluje internetové připojení pro zákazníky

  Mě by zajímalo čemu mám věřit. Mam internet 200/20 Když jsem na stránce speedtest.net tak to mam zhruba 70/20, když to ale měřím na stránkách UPC speedtest.dkm.cz tak mám zhruba 217/20 Prostě úplně jiná čísla. Čemu věřit??? Dík za odpověď
 14. ladcafa@seznam.cz

  Nat Geo Wild HD - zpětné zhlédnutí

  Teď už to není o tom, který kanál bude se zpětným zhlédnutím, ale o tom aby vůbec to zpětné zhlédnutí šlo. Od začátku tohoto týdne nefunguje. Oprava v nedohlednu.
 15. ladcafa@seznam.cz

  Nat Geo Wild HD - zpětné zhlédnutí

  Také se přimlouvám, aby byl tento kanál, zařazen do zpětného zhlédnutí. Je to určitě nejlepší program dokumentů o zvířatech. Také nevěřím tomu, že by měl větší sledovanost History HD, který je se zpětným zhlédnutí, než Viasat History, který není.
×