Přejít na obsah

ladcafa@seznam.cz

Uživatel
 • Počet příspěvků

  36
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  3

ladcafa@seznam.cz last won the day on 3. října 2018

ladcafa@seznam.cz had the most liked content!

O uživateli ladcafa@seznam.cz

 • Hodnost
  Nováček

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Litomyšl
 • UPC Internet
  -
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  Telefon 30 minut
 • Zařízení od UPC
  HD DVR Mediabox

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. ladcafa@seznam.cz

  Nefunguje zpětné zhlédnutí

  Zpětné zhlédnutí u UPC je oproti O2 kde jsem byl před tím hodně poruchové. Snad se to zlepší, poslední dobou se to skoro nedá používat. Snad se poruchy podaří odstranit a chtělo by také přidat další kanály do zpětného zhlédnutí. Ovšem až po tom co to dají do pořádku.
 2. ladcafa@seznam.cz

  Nové stanice

  Po skončení programů Československo HD je závěr vysílání. V EPG nemám programy Festivalu HD. Je to u vás také?
 3. ladcafa@seznam.cz

  Nové stanice

  Při té příležitosti by mohli přidat něco dalšího. Třeba Československo HD, Festival HD
 4. ladcafa@seznam.cz

  Nové stanice

  Jsou tu příspěvky, které jsou mimo téma. Můj se tématu týká, byť jen částečně. Ale koukal jsem, že tu jsou opravdu příspěvky mimo téma. Úsměvné je, když takový příspěvek má ten, co žije v domnění, že jsem si pomýlil tému vlákna. Notizia tobě děkuji.
 5. ladcafa@seznam.cz

  Nové stanice

  Jak to, že to tu nemá co dělat. Rtm+ je nová stanice, která mě na tabletu, přestože tam je( nejde spustit). Téma vlákna je " NOVÉ STANICE". Zjišťuji zda je problém jen u mě. Tato nově zařazená regionální stanice je z kraje odkud pocházím a pracuje tam můj velký kamarád, tak mě moc zajímá.
 6. ladcafa@seznam.cz

  Nové stanice

  Tak nyní to už fakt nechápu. Změna je ta, že na Horizon Go v počítači mě to již jede, ale v tabletu stále ne. Píše mě to" video nyní nelze přehrát (-2030)". Ostatní programy, aspoň co jsem zkoušel na tabletu jedou.
 7. ladcafa@seznam.cz

  Nové stanice

  Jde vám na Horizon Go rtm+ Mě ne. V TV to jede.
 8. ladcafa@seznam.cz

  Nové stanice

  Já mám oboje. Určitě by RETRO nemělo zmizet.
 9. ladcafa@seznam.cz

  Nové stanice

  Právě před chvilkou jsem zjistil, že kvůli nahrávání není potřeba STB. Jde to nahrát a zhlédnout přímo na Webu.
 10. ladcafa@seznam.cz

  Nové stanice

  Já jsem psal o tv. Co se týče internetu, tam je to naprosto jasně ve prospěch UPC. Ping a upload, tam je to u O2 opravdu špatný. Internet oproti UPC rozhodně pomalejší.
 11. ladcafa@seznam.cz

  Nové stanice

  Možná tomu nebudete věřit, ale kvalita obrazu u O2 přes STB je velice dobrá. Jednu chvíli jsem měl současně UPC TV a ve výpovědi O2 TV a kvalita obrazu byla srovnatelná. Dokonce pokládám O2 TV za trošičku lepší než UPC TV. Zpětné zhlédnutí u všech programů. Možnost nahrát pořady zpětně atd. UPC ale velmi dobrá cena k internetu. A nejvíc HD programů. Je tam ale dost kvalitních kanálů, které nemají zpětné zhlédnutí. Na podzim se prý bude přidávat. Doufám že mezi nimi bude National Geographic a Nat Geo Wild. Ale to už jsme trochu mimo téma.
 12. ladcafa@seznam.cz

  Nové stanice

  Já nejsem žádný obhájce O2, odešel jsem od nich k vůlí pomalému internetu, s televizí jsem byl spokojený, jenom mě řekli že když nebudu mít internet tak budu platit TV o 100 Kč víc. Tak jsem K UPC odešel i s ní. Jinak co se týče sledování toho sportovního balíčku. Mam tam 720p a obraz mám pěkný, srovnatelný s horizon go.
 13. ladcafa@seznam.cz

  Nové stanice

  Tak jsem si udělal radost a už mam ten sportovní balíček od O2. Funguje to okamžitě po zaplacení. Takový doplněk ke Kompletu. Mam to hlavně kvůli tenisu a tam mě holky zrovna radost neudělali. Mam to jenom na internetu, stb jsem nekupoval.
 14. ladcafa@seznam.cz

  HBO OD, Titulky u zpetneho zhlednuti

  Já mám osobně takovou zkušenost, že když koukám na film na programu Cinemax nebo Cinemax 2 a je v originálním znění bez titulků, přes jazykové volby si ty titulky v češtině můžu dát. Avšak když na ten pořad v originálním znění bez titulků koukám zpětně, už mě to možnost dát titulky v češtině nenabízí. U O2 TV jsem z tímto problém neměl.
 15. ladcafa@seznam.cz

  Nové stanice

  Mě osobně by zajímalo zda se uvažuje o zpřístupnění zpětného shlédnutí u dalších stanic. Skylink to nedávno rozšiřoval tuším o sedm programů.
×