Přejít na obsah

jirmond

Uživatel
 • Počet příspěvků

  3
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli jirmond

 • Hodnost
  Nováček
 1. jirmond

  Rapidní snížení rychlosti v Ostravě?

  Tak jsem se na tvou radu podíval do UPC mailu a kromě elektronických faktur tam není ani zmínka o nějakém omezení internetu
 2. jirmond

  Rapidní snížení rychlosti v Ostravě?

  Tak jsem sdělil "skvělé" UPC můj problém pomocí kontaktního formuláře a k dobru jim lze přičíst, že odpověděli velmi záhy a to na druhý den. Nicméně odpověď mě velmi překvapila, cituji: Vaše rychlost byla omezena z důvodů odesílání nežádoucí pošty z Vašeho počítače. Proto prosím zkontrolujtá Váš operační systém antivirovým a antispamovým programem. Po zkontrolování a vyčištění Vašeho PC zašlete e-mail s žádostí o odblokování. Samozřejmě, že vlastním antivirák a taky spoustu programů na odstranění spywarů a ikdyž běží na pozadí, vždycky nějaký trojan proklouzne, nicméně čistím jej od tohoto balastu často. Ale aby to byl důvod omezit a hlavně BEZ UPOZORNĚNÍ rychlost internetu, se mi zdá neskutečné!!!
 3. Zdravím, máte někdo taky problém s rychlostí internetu? Mám tarif STARTER kde je deklarována rychlost downloadu 2048 kbps a uploadu 256 kbps. Již dva dny testuji rychlost a průměrně naměřím 120 kbs download a 61 kbps upload !!! Lokalita Ostrava, Bělský Les.
×