Jump to content

D71

Uživatel
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

 1. Tomus: Tak jak to vypadá? Může se normálně instalovat?
 2. 1) Než něco někam začnete psát, pokuste se alespoň minimálně obeznámit s tématem. Prodej reklamního času v médiích, například. 2) Až to dopíšete, pokuste se to po sobě přečíst a opravit největší hrubky. Srdečně děkuji
 3. Jaký je poslední fw? A kdy bude další, který opraví některé největší chyby?
 4. Praha. Zkusil jsem propojit z PVR antenu do STB, ale vyhledávání nic nenalezlo... Jsou k tomu nějaké frekvence?
 5. Je to trochu mimo topic, ale ke 3D... Měl jsem možnost skoro půl hodiny sledovat Samsung s jejich brýlemi, z BD disku nějakou animaci... Celkem se mi motala hlava... Neumím si představit takhle koukat třeba na fotbal 90 minut... Je faktem, že i v Imaxu jsem toho měl po 40 minutách dost ..tak nevím.
 6. Vcera se mi zasekavala CT1, Praha4...
 7. Tak jsem ted dva dny vubec DVR nevypinal a vsechno se nahralo dobre...asi 10 nahravani, vybrane pres EPG a rucne pridany cas (5-15minut).
 8. Naprogramováno: 24.3. Prima od 23:15 do 0:10, ručně vybráno přes EPG, ručně prodlouženo o 15 minut Předchozí nahrávání 22:00 - 22:55 HBO, žádné souběžné nahrávání. Výsledek: Nahrávání dle DVR začalo ve 23:28, černá obrazovka, přetáčení po 10 s. V podstatě stejná situace nastala i minulý a předminulý týden....
 9. Od pátku se mi ani jednou nenahrál program z Primy po 22:00. Nahrávání začne o cca 15 minut později - černá obrazovka s přetáčením po 10 sekundách.
 10. Jiný režim než jednorázový přes EPG v podstatě nepoužívám. Včera Prima od 23:15 (naprog. přes EPG, prodloužení o 15minut), začal nahrávat 23:28!!! Nechápu.
 11. Včera se mi opět přes den nenahrál naprogramovaný pořad. Měl se spustit v 16:30, když jsem zapnul DVR okolo 18:00, začal se nahrávat... Mám taky pocit, že nějak zlobí EPG. Dřív mi bez problémů ukazovalo z jednoho muxu všechny programy na týden dopředu. Teď při procházení dopředu často zmizí a vidět je jen spuštěný konkrétní program. Například když koukám na ČT1, v EPG vidím třeba Primu jen několik pořadů dopředu.
×
×
 • Create New...