Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

D71

Uživatel
 • Počet příspěvků

  46
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 1. Tomus: Tak jak to vypadá? Může se normálně instalovat?
 2. nové stanice

  1) Než něco někam začnete psát, pokuste se alespoň minimálně obeznámit s tématem. Prodej reklamního času v médiích, například. 2) Až to dopíšete, pokuste se to po sobě přečíst a opravit největší hrubky. Srdečně děkuji
 3. Jaký je poslední fw? A kdy bude další, který opraví některé největší chyby?
 4. Praha. Zkusil jsem propojit z PVR antenu do STB, ale vyhledávání nic nenalezlo... Jsou k tomu nějaké frekvence?
 5. nové stanice

  Je to trochu mimo topic, ale ke 3D... Měl jsem možnost skoro půl hodiny sledovat Samsung s jejich brýlemi, z BD disku nějakou animaci... Celkem se mi motala hlava... Neumím si představit takhle koukat třeba na fotbal 90 minut... Je faktem, že i v Imaxu jsem toho měl po 40 minutách dost ..tak nevím.
 6. Zase se to seká

  Praha 4, to samé!
 7. Zase se to seká

  Vcera se mi zasekavala CT1, Praha4...
 8. DVR -problémy s nahráváním

  Tak jsem ted dva dny vubec DVR nevypinal a vsechno se nahralo dobre...asi 10 nahravani, vybrane pres EPG a rucne pridany cas (5-15minut).
 9. DVR -problémy s nahráváním

  No to bohužel nevím...
 10. DVR -problémy s nahráváním

  Naprogramováno: 24.3. Prima od 23:15 do 0:10, ručně vybráno přes EPG, ručně prodlouženo o 15 minut Předchozí nahrávání 22:00 - 22:55 HBO, žádné souběžné nahrávání. Výsledek: Nahrávání dle DVR začalo ve 23:28, černá obrazovka, přetáčení po 10 s. V podstatě stejná situace nastala i minulý a předminulý týden....
 11. DVR -problémy s nahráváním

  Od pátku se mi ani jednou nenahrál program z Primy po 22:00. Nahrávání začne o cca 15 minut později - černá obrazovka s přetáčením po 10 sekundách.
 12. Souhlasím s Tomusem, jedna stanice je strašné málo...
 13. To tady dáváš návrh na zdražení? Já jsem proti!
 14. DVR -problémy s nahráváním

  Jiný režim než jednorázový přes EPG v podstatě nepoužívám. Včera Prima od 23:15 (naprog. přes EPG, prodloužení o 15minut), začal nahrávat 23:28!!! Nechápu.
 15. DVR -problémy s nahráváním

  Včera se mi opět přes den nenahrál naprogramovaný pořad. Měl se spustit v 16:30, když jsem zapnul DVR okolo 18:00, začal se nahrávat... Mám taky pocit, že nějak zlobí EPG. Dřív mi bez problémů ukazovalo z jednoho muxu všechny programy na týden dopředu. Teď při procházení dopředu často zmizí a vidět je jen spuštěný konkrétní program. Například když koukám na ČT1, v EPG vidím třeba Primu jen několik pořadů dopředu.
×