Přejít na obsah

PetrM

Uživatel
 • Počet příspěvků

  76
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli PetrM

 • Hodnost
  Nováček

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Plzeň Bolevec
 • UPC Internet
  Internet 100
 • UPC televize
  TV Klasik
 • UPC Telefon
  Starší služba
 • Zařízení od UPC
  modem, PVR, CA
 1. PetrM

  Horizon Go

  Máte někdo zkušenosti s Horizon GO na Android boxu H96 Pro+ , případně H96 Max?
 2. PetrM

  Horizon Go

  Díky, vyzkoušeno. bohužel nepomohlo Jsem z toho blázen, opravdu to vypadá, jako by IE vůbec nezaznamenal, že se někam přihlašuji, nenabídne login, uložení hesla, nic. Přitom když se zkusím přihlásit na Moje UPC, tak to funguje. Jediný, co mě napadá, je, že nemám IE, ani FF jako výchozí browser, ale to snad na to nemůže mít vliv, ne? A nebo je problém přímo v tom bazmeku Silverlight, můžu mít třeba nějakou starou nebo špatnou verzi? V Chrome, kde to není, tak to zapamatování funguje normálně. Navíc si pamatuji, že tam někde byly vidět zařízení, na kterých Horizon Go používám, a ani to už nemůžu najít.
 3. PetrM

  Horizon Go

  @YABAKA To nevím, jak se dělá, můžeš mě pls navést? @Jaku Jak jsem psal, IE si nepamatuje ani ten login, takže můžu klikat, jak chci, a nic, pokaždé celý vypsat @Optyk To by bylo super, ten jediný si mě pamatuje, ale bohužel to funguje, nebo spíš nefunguje, jak píše hlavsar
 4. PetrM

  Horizon Go

  @YABAKA Dík, to mám nastaveno správně v IE i ve FF, ale vypadá to, že browser vůbec nezaznamená, že se někam přihlašuju. V IE si to ani nepamatuje můj login, musím ho pokaždé vypisovat.
 5. PetrM

  Horizon Go

  Tak to nechápu, mám stejnou konfiguraci, a nemám ani zašrtávátko na zapamatování v přihlašovacím dialogu, ani se mi IE neptá, jestli chci uložit heslo. Přes jakou přesně adresu na Horizon Go chodíš?
 6. PetrM

  Horizon Go

  Tak jsem to teď zkusil se sebezapřením v IE11, a taky si to přihlášení nepamatuje. :-/ Funguje to někomu??
 7. PetrM

  Horizon Go

  @hpfunny To mám nastavené, ale nefunguje to. @Tomáš62 No já bych to rád uchodil ve Firefoxu, IE já nerad.
 8. PetrM

  Horizon Go

  Ahoj, Na Horizon GO chodím přes Firefox na NTB s W10, a mám problém s přihlašováním. V přihlašovacím dialogu vůbec nemám zaškrtávátko na zapamatování přihlášení, ani mi samotný Firefox nenabízí uložení hesla, takže po každém restartu FF nebo PC se musím znovu přihlašovat. Je to standardní chování, a nebo mám někde něco špatně nastaveno? Případně jak zajistit, aby si Horizon Go přihlášení ve FF pamatoval?
 9. PetrM

  Evolveo 4K Q5 a Horizon GO

  @technik Chromecast se, pokud vím, ovládá přes mobil, nebo PC, což není úplně uživatelsky nejjednodušší, zvlášť pro starší ročníky.
 10. PetrM

  Evolveo 4K Q5 a Horizon GO

  @vpa: To s tou detekcí HDMI je trochu divné, ne? Vždyť i některé mobily a tablety, pro které je Horizon GO určeno, se dají k TV připojit přes HDMI, to by pak blokovalo i je. Jinak napadá Vás, jak nejlevněji, a z uživatelského hlediska co nejjednodušeji, řešit sledování Horizon GO na starší TV?
 11. PetrM

  UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700

  Teď jste mě trochu zmátli. Přeci v ceně služby znamená, že za něj neplatím nic navíc, ne? Tedy pokud vrátím současný STB, a vezmu si tento, tak nebudu platit víc, nebo to chápu špatně? Jinak díky za ujištění, v tom přípdě je to daleko výhodnější než ta cihla. Navíc to pro mě má další bonusy, jako průchozí anténa, takže můžu z Kaonu rovnou připojit TV s CI slotem bez nějakých rozbočovačů, a hlavně nepotřebuju tahat další kabel ze zásuvky UPC, kterou mám na druhým konci bytu, viz http://www.upczone.cz/viewtopic.php?f=10&t=5137&p=89530#p89530
 12. PetrM

  UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700

  Rozumím tomuto http://www.upc.cz/televize/prijimaci-zarizeni-digitalni-televize/ dobře, že když si pořídím zadarmo k tarifu Klasik HD Mediabox Kaon KCF-SA700, ke kterému připojím externí disk a ethernet z modemu, tak mám prakticky to samé, jako za 120 Kč měsíčně HD DVR Mediabox Pace DMC7002, pouze s omezením na jeden nahrávaný pořad?
 13. PetrM

  Cisco EPC3925 - zkušenosti

  Možný to je, tak se pak pls ozvi jak to vypadá, díky.
 14. PetrM

  Cisco EPC3925 - zkušenosti

  Ahoj, zkoušel jste někdo nastavovat Guest Network v menu Wireless? Myslel jsem, že to nastavím jako wifi pro návštěvy, ale nějak se mi nedaří, sice nastavím na Enable, ale wifi nevidím.
 15. PetrM

  STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Další kabeláži bych se právě rád vyhnul a použil tu stávající. ad 1) Pokud bych použil stávající dlouhý koaxiál do místnosti s TV pro Mediabox, pokud jde klasický koaxiál pro data použít, a přepojil ho do datové zdířky, tak mi ale bude chybět anténní přívod do TV, protože z Mediaboxu anténa pokud vím nejde vytáhnout, a CA modul v TV by mi byl k ničemu, protože bych ji musel ovládat pouze přes Mediabox. Musel bych zřejmě protáhnout ještě jeden dlouhý koaxiál z TV zdířky v zásuvce do TV. ad 2) Moc nechápu, ale HD PVR KAON teď mám, a rád bych právě přešel na HD DVR Mediabox.
×