• David - UPC

   Vítejte na webu UPCZONE   19.7.2017

   UPCzone je nezávislé internetové fórum zaměřené na uživatele služeb UPC. Fórum UPCzone (tehdy ještě "Karnevalzone") bylo založeno v roce 2004, uživatelem Tomus. Po spojení firmy Karneval s UPC v roce 2007, se web přejmenoval na nynější název UPCzone. UPC fórum slouží pro komunikaci klientů UPC mezi sebou navzájem. Zákazníci zde mohou mezi sebou diskutovat, sdělovat si zkušenosti, navzájem si radit a aktivně se tak i účastnit vývoje společnosti UPC. Kritické příspěvky zde nejsou cenzurovány.

PetrM

 • Počet příspěvků

  75
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Popularita

0 Neutrální

O uživateli PetrM

 • Datum narození

Converted

 • Internet
  1
 • Televize
  1
 • Telefon
  1
 1. Díky, vyzkoušeno. bohužel nepomohlo Jsem z toho blázen, opravdu to vypadá, jako by IE vůbec nezaznamenal, že se někam přihlašuji, nenabídne login, uložení hesla, nic. Přitom když se zkusím přihlásit na Moje UPC, tak to funguje. Jediný, co mě napadá, je, že nemám IE, ani FF jako výchozí browser, ale to snad na to nemůže mít vliv, ne? A nebo je problém přímo v tom bazmeku Silverlight, můžu mít třeba nějakou starou nebo špatnou verzi? V Chrome, kde to není, tak to zapamatování funguje normálně. Navíc si pamatuji, že tam někde byly vidět zařízení, na kterých Horizon Go používám, a ani to už nemůžu najít.
 2. @YABAKA To nevím, jak se dělá, můžeš mě pls navést? @Jaku Jak jsem psal, IE si nepamatuje ani ten login, takže můžu klikat, jak chci, a nic, pokaždé celý vypsat @Optyk To by bylo super, ten jediný si mě pamatuje, ale bohužel to funguje, nebo spíš nefunguje, jak píše hlavsar
 3. @YABAKA Dík, to mám nastaveno správně v IE i ve FF, ale vypadá to, že browser vůbec nezaznamená, že se někam přihlašuju. V IE si to ani nepamatuje můj login, musím ho pokaždé vypisovat.
 4. Tak to nechápu, mám stejnou konfiguraci, a nemám ani zašrtávátko na zapamatování v přihlašovacím dialogu, ani se mi IE neptá, jestli chci uložit heslo. Přes jakou přesně adresu na Horizon Go chodíš?
 5. Tak jsem to teď zkusil se sebezapřením v IE11, a taky si to přihlášení nepamatuje. :-/ Funguje to někomu??
 6. @hpfunny To mám nastavené, ale nefunguje to. @Tomáš62 No já bych to rád uchodil ve Firefoxu, IE já nerad.
 7. Ahoj, Na Horizon GO chodím přes Firefox na NTB s W10, a mám problém s přihlašováním. V přihlašovacím dialogu vůbec nemám zaškrtávátko na zapamatování přihlášení, ani mi samotný Firefox nenabízí uložení hesla, takže po každém restartu FF nebo PC se musím znovu přihlašovat. Je to standardní chování, a nebo mám někde něco špatně nastaveno? Případně jak zajistit, aby si Horizon Go přihlášení ve FF pamatoval?
 8. @technik Chromecast se, pokud vím, ovládá přes mobil, nebo PC, což není úplně uživatelsky nejjednodušší, zvlášť pro starší ročníky.
 9. @vpa: To s tou detekcí HDMI je trochu divné, ne? Vždyť i některé mobily a tablety, pro které je Horizon GO určeno, se dají k TV připojit přes HDMI, to by pak blokovalo i je. Jinak napadá Vás, jak nejlevněji, a z uživatelského hlediska co nejjednodušeji, řešit sledování Horizon GO na starší TV?
 10. Teď jste mě trochu zmátli. Přeci v ceně služby znamená, že za něj neplatím nic navíc, ne? Tedy pokud vrátím současný STB, a vezmu si tento, tak nebudu platit víc, nebo to chápu špatně? Jinak díky za ujištění, v tom přípdě je to daleko výhodnější než ta cihla. Navíc to pro mě má další bonusy, jako průchozí anténa, takže můžu z Kaonu rovnou připojit TV s CI slotem bez nějakých rozbočovačů, a hlavně nepotřebuju tahat další kabel ze zásuvky UPC, kterou mám na druhým konci bytu, viz http://www.upczone.cz/viewtopic.php?f=10&t=5137&p=89530#p89530
 11. Rozumím tomuto http://www.upc.cz/televize/prijimaci-zarizeni-digitalni-televize/ dobře, že když si pořídím zadarmo k tarifu Klasik HD Mediabox Kaon KCF-SA700, ke kterému připojím externí disk a ethernet z modemu, tak mám prakticky to samé, jako za 120 Kč měsíčně HD DVR Mediabox Pace DMC7002, pouze s omezením na jeden nahrávaný pořad?
 12. Možný to je, tak se pak pls ozvi jak to vypadá, díky.
 13. Ahoj, zkoušel jste někdo nastavovat Guest Network v menu Wireless? Myslel jsem, že to nastavím jako wifi pro návštěvy, ale nějak se mi nedaří, sice nastavím na Enable, ale wifi nevidím.
 14. Další kabeláži bych se právě rád vyhnul a použil tu stávající. ad 1) Pokud bych použil stávající dlouhý koaxiál do místnosti s TV pro Mediabox, pokud jde klasický koaxiál pro data použít, a přepojil ho do datové zdířky, tak mi ale bude chybět anténní přívod do TV, protože z Mediaboxu anténa pokud vím nejde vytáhnout, a CA modul v TV by mi byl k ničemu, protože bych ji musel ovládat pouze přes Mediabox. Musel bych zřejmě protáhnout ještě jeden dlouhý koaxiál z TV zdířky v zásuvce do TV. ad 2) Moc nechápu, ale HD PVR KAON teď mám, a rád bych právě přešel na HD DVR Mediabox.
 15. Ano, ale jak modem, tak HD DVR Mediabox se, pokud to dobře chápu, připojují do datové zdířky v zásuvce UPC, kterou mám pochopitelně jen jednu, takže bych musel použít nějakou rozdvojku, což nevím, zda je v tomto případě možné. Navíc, pokud bych použil koaxiál vedený do místnosti s STB pro připojení Mediaboxu, z čeho připojím TV s CA modulem, opět nějaká rozdvojka? Nevím