Jump to content

Milav

Uživatel
 • Content Count

  405
 • Joined

 • Last visited

About Milav

 • Rank
  Člen

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Internet 300
 • Vodafone mobile internet
  Jiná služba
 • Vodafone television
  TV Komplet
 • Vodafone devices
  Kaon KCF-SA900PCO, Modul CI+, Compal
 • Place of subscription of Vodafone services
  Praha 4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Děje se to stále, pouze v Chrome nejde, Firefox bez problémů... Antivir (AVG) vypnutý
 2. Není možné se přihlásit na Moje UPC v Google Chrome (Firefox funguje bez problémů), nevíte někdo co s tím? Google Chrome je aktuální Verze 70.0.3538.77 (Oficiální sestavení) (64bitový) Vaše připojení není soukromé Útočníci se mohou pokusit odcizit vaše údaje na webu my.upc.cz (například hesla, zprávy nebo informace o platebních kartách). Další informace NET::ERR_CERT_SYMANTEC_LEGACY Během aktualizace zabezpečení na webech mohou být upozornění běžná. Brzy by se to mělo zlepšit.
 3. Na Amazonu ho mají přímo od výrobce: https://www.amazon.de/Citycom-GmbH-TECHNOTREND-TT-connect-CI-Schnittstelle/dp/B00CJ4F4OW?SubscriptionId=AKIAICQRB4XIE26TKYCQ&camp=2025&creative=165953&creativeASIN=B00CJ4F4OW&language=cs_CZ&linkCode=alb&tag=shopprice-21
 4. Takže to vypadá, že obnovení přes moje UPC funguje jen u pronajatých zařízení (STB,Modul). Kdo má jen odkoupené zařízení má asi smůlu 😞
 5. Musíš hledat u Televize - Moje zařízení 🙂
 6. RETRON - pokud Ti retence končí v září, zavolej na klientské centrum - oznam jim, že se změnou nesouhlasíš a chceš řešit změnu smlouvy s retenčním oddělením, že Ti retenční období končí v září. Já to tak udělal, retenci mi ponechali opět na 2 roky s tím, že platím o cca 20,- Kč víc za zrychlení internetu z 200 na 300, ostatní služby jsou beze změny :-)
 7. Odkaz.: czclw2.hbogo.eu/activate skutečně funguje i na PS3 - díky moc!!
 8. Ano, na stránce hbogo.cz/activate je možnost přihlášení, jenže když se přihlásím, výsledkem je 404 No content found on this URL. A pokud se přihlásím přímo na hbogo.cz, tak v nastavení není žádná možnost aktivace zařízení - taky se snažím přihlásit PS3.
 9. Přesně - měl jsem v servisním menu taky hlášku UPDATE 90% (zapomněl jsem to napsat):-)
 10. Tak se podařilo chybu E201 vyřešit restartem do továrního nastavení přes servisní menu - vypojit STB ze zásuvky na cca 30s - zapojit do zásuvky a HNED stisknout na DO modré tlačítko i (info) - a držet tlačítko, dokud nenaběhne servisní menu - na první obrazovce je vidět síla signálu (já mám 73 dBuV) - šipkou doprava na kruhovém ovladači přeskákat v menu na UPDATE, stisknout OK a tlačítkem dolů se dostat na FACTORY RESET - opět OK, vpravo se ukáže CANCEL, ještě jednou OK (pod C bliká kurzor) a stisknout + - ukáže se PROCEED - stiskněte OK - STB se restartuje do tov
 11. PS.: neprobíhala náhodou v noci nějaká aktualizace? Že by ji STB nezvládl?
 12. Je zajímavé, že mně dělá Kaon totéž - také od dnešního rána! Chyba E201 - chybné připojení. Přitom TV i druhý STB (Cryptobox) jedou v pohodě, výpadky podle webu UPC žádné. Že by nějaká epidemie STB SA-700?,Lokalita Praha 4-Krč
 13. dave67 - Vypadá to, že nemáte obnovené předplatné. Nebyl STB vypnutý mezi 30.6 - 2.7? Stačí nechat cca 1-2 hod. zapnutou CT1 nebo zavolat na UPC, aby vám obnovili předplatné.
 14. Bohužel - neporadím. Mně to šlape - jak při přehrávání tak i v PC.... Formát mám FAT (nahrávám na externí HDD, ne na flash) na zadní výstup USB.
 15. Vyzkoušel jsem na Crime & Investigation - nahrávka má oba zvuky - i při přehrávání nahrávky lze oba zvuky přepínat. FW 1.09.17769_patch (odkaz na něj viz o post výše)
×
×
 • Create New...