Přejít na obsah

Milav

Uživatel
 • Počet příspěvků

  401
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Milav

 • Hodnost
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Praha 4
 • UPC Internet
  Internet 300
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  Volám neomezeně
 • Zařízení od UPC
  Kaon KCF-SA900PCO, Modul CI+, Compal

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Milav

  Obnovení programové nabídky

  Takže to vypadá, že obnovení přes moje UPC funguje jen u pronajatých zařízení (STB,Modul). Kdo má jen odkoupené zařízení má asi smůlu 😞
 2. Milav

  Obnovení programové nabídky

  Musíš hledat u Televize - Moje zařízení 🙂
 3. RETRON - pokud Ti retence končí v září, zavolej na klientské centrum - oznam jim, že se změnou nesouhlasíš a chceš řešit změnu smlouvy s retenčním oddělením, že Ti retenční období končí v září. Já to tak udělal, retenci mi ponechali opět na 2 roky s tím, že platím o cca 20,- Kč víc za zrychlení internetu z 200 na 300, ostatní služby jsou beze změny :-)
 4. Milav

  HBOGO přidání dalšího zařízení

  Odkaz.: czclw2.hbogo.eu/activate skutečně funguje i na PS3 - díky moc!!
 5. Milav

  HBOGO přidání dalšího zařízení

  Ano, na stránce hbogo.cz/activate je možnost přihlášení, jenže když se přihlásím, výsledkem je 404 No content found on this URL. A pokud se přihlásím přímo na hbogo.cz, tak v nastavení není žádná možnost aktivace zařízení - taky se snažím přihlásit PS3.
 6. Milav

  Chyba E201

  Přesně - měl jsem v servisním menu taky hlášku UPDATE 90% (zapomněl jsem to napsat):-)
 7. Milav

  Chyba E201

  Tak se podařilo chybu E201 vyřešit restartem do továrního nastavení přes servisní menu - vypojit STB ze zásuvky na cca 30s - zapojit do zásuvky a HNED stisknout na DO modré tlačítko i (info) - a držet tlačítko, dokud nenaběhne servisní menu - na první obrazovce je vidět síla signálu (já mám 73 dBuV) - šipkou doprava na kruhovém ovladači přeskákat v menu na UPDATE, stisknout OK a tlačítkem dolů se dostat na FACTORY RESET - opět OK, vpravo se ukáže CANCEL, ještě jednou OK (pod C bliká kurzor) a stisknout + - ukáže se PROCEED - stiskněte OK - STB se restartuje do továrního nastavení (musíte opět vybrat Česko a český jazyk)
 8. Milav

  Chyba E201

  PS.: neprobíhala náhodou v noci nějaká aktualizace? Že by ji STB nezvládl?
 9. Milav

  Chyba E201

  Je zajímavé, že mně dělá Kaon totéž - také od dnešního rána! Chyba E201 - chybné připojení. Přitom TV i druhý STB (Cryptobox) jedou v pohodě, výpadky podle webu UPC žádné. Že by nějaká epidemie STB SA-700?,Lokalita Praha 4-Krč
 10. Milav

  UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700

  dave67 - Vypadá to, že nemáte obnovené předplatné. Nebyl STB vypnutý mezi 30.6 - 2.7? Stačí nechat cca 1-2 hod. zapnutou CT1 nebo zavolat na UPC, aby vám obnovili předplatné.
 11. Milav

  AB CRYPTOBOX 650 HDC

  Bohužel - neporadím. Mně to šlape - jak při přehrávání tak i v PC.... Formát mám FAT (nahrávám na externí HDD, ne na flash) na zadní výstup USB.
 12. Milav

  AB CRYPTOBOX 650 HDC

  Vyzkoušel jsem na Crime & Investigation - nahrávka má oba zvuky - i při přehrávání nahrávky lze oba zvuky přepínat. FW 1.09.17769_patch (odkaz na něj viz o post výše)
 13. Milav

  UPC v PC

  Jenže z Horizon GO si nic člověk nenahraje, z PC karty v pohodě
 14. Milav

  AB CRYPTOBOX 650 HDC

  1) - já to řeším postupným programováním - např. každou středu, každý pátek - po jednotlivých dílech s opakováním 2) - ve všech novějších fw už je nahrávání přes půlnoc opravené, na tomhle fóru (registrace zdarma) je ke stažení i poslední patch (má více možností než ofic. Fw) https://digitalne.ellano.sk/forum/ab-cryptobox-650hd/4285-ab-cryptobox-650hdc-firmware
 15. Milav

  AB CRYPTOBOX 650 HDC

  1) samozřejmě se opakování nastavit dá: Menu - Nastavení - Čas/Časovač - Časovač, vybrat nastavenou nahrávku, žlutým tlačítkem na ovladači zvolit Editovat, potom Opakovat. Na výběr je Týdně (stejný den každý týden),1x, Denně, 1-5 (po-Pá),6-7(So-Ne) 2) zobrazí se sice 10 nahrávek, ale při dojetí kurzorem na poslední přeskočí seznam na další stranu Chce to také mít jeden z posledních firmware: http://cryptobox.sk/podpora/ Momentálně poslední verze je 650HDC_V1.09.17769_07-01-2017.rar
×