Přejít na obsah

Jana P.

Uživatel
 • Počet příspěvků

  6
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Jana P.

 • Hodnost
  Nováček

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Praha 13
 • UPC Internet
  Internet 200
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  HD Mediabox, Wi-fi modem

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Jana P.

  výměna kabeláže při zateplení domu

  U nás to bylo s minimálním výpadkem, ale taky si to SVJ domluvilo několik měsíců dopředu. Nové rozvody se vedly světlíky u vchodových dveří a pak se postupně v jednotlivých bytech stěhovaly zásuvky a napojovaly na nový rozvod. A to vše ještě před tím, než se začalo zateplovat a tedy rušit staré vedení po fasádě. A nevím, jakého budete mít dodavatele zateplení, ale ten náš říkal, že na fasádě nic být, jinak přijdeme o záruku. A ještě jsem zapomněla, ohledně placení to mělo snad být rovným dílem SVJ a UPC.
 2. Pokud se to realizuje, bude mít tuhle i nějaký dopad na Zpětné zhlédnutí u UPC? Zásadní omezení pak Nova požaduje pro funkci Fast Forward, kterou nabízejí IPTV a kabeloví operátoři. Ti by podle navrhovaných podmínek neměli umožnit využít tuto funkci pro přeskočení reklamy nebo reklamního bloku po dobu tří dnů od odvysílání daného pořadu. Tato povinnost by měla začít platit od letošního července. https://www.lupa.cz/aktuality/nova-chce-od-prazdnin-znemoznit-pretaceni-reklam-u-streamingovych-a-catch-up-sluzeb/
 3. Jana P.

  Kabel mezi zásuvkou a modemem

  Instalaci máme zdárně za sebou. Dotaz na ten kabel jsem posílala přes facebook i přímo UPC a ozvali se nečekaně rychle s tím, že ten koaxiální kabel by měl být dvakrát stíněný, odpor 75 ohm. Shodou okolností přesně takový měl ten člověk, co mi to montoval k dispozici, používal jej k zapojení satelitu v rodinném domku, takže jen uřízl z klubka a nasadit F-konektory a všechno funguje. Včetně toho, že už konečně nemusíme mít kabel ve dveřích, když chci používat ZZ 🙂 Děkuji všem, kdo se ozvali.
 4. Jana P.

  Kabel mezi zásuvkou a modemem

  Problém je, že stávající kabel je částečně vedený po zdi, částečně zalištovaný a částečně zasádrovaný do zdi a dlouhý tak možná deset metrů. Jo a s nápisem DattelKabel. 🙂 Takže po skoro dvaceti letech netuším, v jaké bude kondici, když se s ním začne pohybovat. A obávám se, že to spíš skončí tak, že se zatím ten starý nechá a jeho odstranění bude až nějaká další část rekonstrukce. Proto sháním nějaký nový. Dík za rady, kdyby měl někdo nějaký ověřený pražský obchod, prosím doporučte. Jen se chci ujistit, jde o ten koaxiální kabel?
 5. Budeme v bytě měnit umístění modemu (momentálně UBEE), nově bude kousek od zásuvky UPC, takže bude potřeba nový kabel délky nejvýše metr. Jestli jsem správně pochopila návod k modemu, tak se tam používá koaxiální kabel. Máte někdo nějaké zkušenosti, doporučení jaký koupit a kde vůbec sehnat kabel v délce jednoho metru, lze jej nějak koupit třeba přímo u UPC?
 6. Jana P.

  Nefunguje zpětné zhlédnutí

  Na televizi i na počítači mi to hlásí, že je potřeba aktualizovat předplatné. Chová se vám to stejně?
×