Jump to content

FCZB1913

Uživatel
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

About FCZB1913

 • Rank
  Nováček

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Internet 200
 • Vodafone television
  TV Komfort
 • Vodafone devices
  Nevím
 • Place of subscription of Vodafone services
  Brno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Neříkám, že to tam není uvedeno, ale když jsem si je na webu pročítal, tak jsem nic takového nenašel nebo to z textu nepochopil (ovšem jsem stále ochotný připustit, že jsem to přehlídl a za to se omluvit). Ale nemění to nic na tom, že mi to nepřijde normální a hlavně slušné.
 2. No tu dobu ani nevím, to jsem se neptal. Asi mě vykolejilo to, že kdybych se neozval, tak to nikdo neřeší a až na základě mojí žádosti to začnou řešit - WTF? A to nejde o nějaký halíře nebo koruny, ale o víc, jak 500,-.
 3. Tak už to vím a napsal bych, že jsem v šoku z toho, jak to funguje, ale to by se nesmělo jednat o UPC...
 4. Zajímavá nabídka, popřemýšlím o tom
 5. Zdravím, kolik má UPC času na to, aby vrátilo přeplatek, když datum splatnosti tam je 20.12. 2017 Konkrétně se mi jedná o přeplatek za vyúčtování číslo 245262370. Děkuji za případnou odpověď, nechce se mi kvůli tomu volat na infolinku
 6. Tak už je mi jasný, proč se najednou začala přiznávat chyba se ZZ a tak usilovně se na tom mělo začít pracovat, když O2 konečně prodloužilo možnost ZZ na týden.
 7. A už určitě poslední věc k tomuto tématu - může to tam vrátit kdokoliv, nebo musí ten, na koho je to psáno? Případně stačí mít podepsaný ten předávací protokol a může to tam odnést kdokoliv? Díky moc. Díky těm časům, ve který se to dá vracet to není úplně jednoduchý na zorganizování, tak se radši na všechno ptám., protože na poštu se mi nechce už vůbec.
 8. A ještě dotaz, protože jsem si to někde napsal, ale už to nemůžu najít, co všechno se přesně vrací? Abych tam nemusel na víckrát, že jsem zapomněl nějaký kabel nebo tak něco. Jasný jsou modem, STB, karta, ovladač, napájecí kabely a ještě něco? Díky :-)
 9. Zdravím, zařízení se dá pořád vracet i v Brně na té Novolíšeňské? Došel mi totiž mail, kde bylo napsáno, že jej můžu vrátit v Praze a v Teplicích. Tak se jen pro jistotu ptám, abych pak nebyl nemile překvapen. Díky :-)
 10. Zpětný zhlédnutí mně osobně nefunguje rozhodně několik měsíců. A to mi osobně přijde neskutečný. Já chápu, že se může stát, že někdy něco nepojede. Lidi jsou lidi a technika je technika, ale tohle problém, který se neřeší, nebo řešit neumí a to je z pozice klienta neakceptovatelné. Není prostě normální zapínat TV s pocitem, že vůbec doufám, že se budu moct podívat na to, na co jsem chtěl. V 21. století to takhle dlouhodobě nejsem ochotný pochopit.
 11. Mně teď tvrdili, že mají nějakou chybu, o které vědí a opravují ji. Ale je zajímavý, že to říkají až teď, když už mi to tak moc blbne několik měsíců. To jako objevili "ameriku" nebo tím jen chtějí lidi uchlácholit? Jinak reset mně osobně nepomohl vůbec, stejně jako žádné jiné rady. Upínal jsem se k cihle, ale jak to tak vypadá, tak to nemá cenu a u UPC to zabalím definitivně.
 12. No já se chtěl jen zeptat jinde, než na FB, kde prakticky denně čtu o problémech uživatelů se zpětným přehráváním. A tak nějak jsem si říkal (jakožto člověk, který tomuto vůbec nerozumí), jestli třeba nemůže ta "cihla" umět něco, díky čemu by se to nedělo. Je to pro mě opravdu klíčová funkce, která mě bohužel často přivádí k šílenství. A jelikož už jsem z toho opravdu zoufalej, tak se snažím chytat každého stébla naděje. S internetem problém nemám, ten šlape, ale ta TV, to je tragédie :-(
 13. Chtěl jsem se ptát, jestli by pořízení si "CIHLY" pomohlo se zpětným přehráváním, ale jak jsem si tak přečetl 2 stránky, tak to moc nevypadá. Nebo máte někdo zkušenosti, že se vám to sekalo každý den (večer ještě více) s těmi jinými STB, ale s cihlou se to zlepšilo? Už jsem podal výpověď, ale došla mi nabídka, to právě zkusit s cihlou, tak se musím přiznat, že jsem i přes počáteční jasné stanovisko odejít, zase trošku na vážkách. Díky za případný reakce.
×
×
 • Create New...