Přejít na obsah

Pocky

Uživatel
 • Počet příspěvků

  3
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Pocky

 • Hodnost
  Nováček
 1. Pocky

  Internet v Šumperku

  Úplně ty jejich odpovědi vidím. Taky jsem jim několikrát psal a zdůrazňoval, že podle územních rozhodnutí, které jsou dostupné na úřední desce Šumperka, už provádí upgrade sítě a zajímalo by mě tedy, jaký mají časový plán, ale odpověď byla zase zcela všeobecná a nic neříkající. Dnes jsem náhodou narazil na stránku http://www.upc-internet.cz/order a ze zvědavosti se podíval, jestli je v seznamu i Šumperk a některé ulice už tam jsou (i při ověření dostupnosti na www.upc.cz), takže se něco pohlo kupředu a opravdu na tom pracují. Jinak musím uznat, že Moravanet má dobrou nabídku. Za 699Kč měsíčně mít 6Mbit/6Mbit a 30 programů k tomu, to už stojí za to. Ale nepočítám s tím, že budou zavádět optiku i do RD, takže musím stejně počkat na UPC. Budu rád když sem tu odpověď potom napíšeš, teda pokud se jim bude chtít rozumně odpovědět
 2. Pocky

  Internet v Šumperku

  "Je nám líto, ale v tuto chvíli Vám nejsme schopni sdělit bližší informace zprostředkování služeb ve Vámi uvedené lokalitě." Holt si budeme muset vystačit jen s ADSL nebo WiFi. Nakonec v tom až takový rozdíl není, protože 2048/512 od ČRa za 582Kč s DPH je skoro lepší jak 2048/256 za 490Kč co nabízí UPC. Nechápu proč nevyužijí potenciálu Eurodocsis a nenabídnou upload třeba 384kbit, aby se alespoň trochu výrazněji odlišili od ADSL. Co mě ale nejvíc udivilo, že UPC na Slovensku má o hodně levnější internet, třeba 10Mbit za 650 Sk a jsou si vědomi i toho, že se má u cen uvádět jestli jsou s DPH nebo bez, což u českého UPC v přehledu tarifů nějak chybí.
 3. Zdravím, nemáte někdo informace, kdy by mohla být dokončena modernizace sítě v Šumperku, která umožní obousměrný provoz, tedy internet a telefon? V novinách se informace o započetí prací objevila v polovině dubna, tak by mě zajímalo, jak dlouho může takový upgrade technologií trvat. Ten místní bezdrát už je na evropské poměry neúnosný. Díky všem za jakékoliv informace, třeba i z jiných lokalit jak dlouho trvalo zřízení od nějakých prvních zpráv.
×