Přejít na obsah

vpa

Uživatel
 • Počet příspěvků

  389
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  3

Vše od uživatele vpa

 1. vpa

  Problémy s HBO GO v TV Samsung

  HBO GO v Samsung Tv je víceméně nefunkční, neustále Retry a podobné chyby. Zkusil jsem z telefonu a taky občas potíže, tak jsem to dal přes Chromecast a bez problémů běží.
 2. vpa

  Horizon Go

  A které jsou ty bonusové kanály v Horizon GO a nejsou v DVB-C?
 3. vpa

  Zachytávání streamu z Horizon GO

  Tipuji, že Vodafone by Horizon GO ukončil určitě, Horizon ne. Koupil by SledovaniTV a bylo by. Relativně malé investice a velký přínos.
 4. vpa

  Zachytávání streamu z Horizon GO

  Zásadní rozdíl Mediaboxů je, že nepoužívají IPTV/OTT, ale DVB-C. Sledovanitv zabírá výrazně více dat a i přesto nabízí výrazně horší kvalitu. Dá se zoptimalizovat, ale byli by hloupí, kdyby to stávající nepoužili, znamenalo by to zbytečné investice. Zapomeňte, že Vodafone by zrušil Mediaboxy. Spíše nebude nabízet nic jiného a v síti zakáže OTT.
 5. vpa

  VODAFONE group kupuje UPC

  To, že by to u nás mohlo ovlivnit trhy mobilních, internetových a televizních služeb je docela reálné. Vodafone by měl možnost nabízet služby, které nikdo jiný nemá a síla takového subjektu by asi byla veliká. Pokud by navíc došlo k investici a/či odkupu SledovaniTV, tak by všichni ostatní začali paběrkovat. Vodafone by ovládl trh optické kabeláže, na které by realizovali IPTV. Lokální poskytovatelé by měli velké problémy, na což by zákazníci reagovali přechodem k Vodafone i na mobilním trhu. Jednoznačně by to byla jednička na trhu a dost možná by to mohlo jít k 50% podílu ve všech částech.
 6. vpa

  Horizon Go

  Bohužel rychlost světla není až zas tak moc velká, aby to nebylo poznat a každý to zpracování chvilku trvá.
 7. vpa

  Nefunguje zpětné zhlédnutí

  No v poslední době měli problémy snad úplně všichni. Pokud se nepletu, souviselo to s chybou/úpravou v Cisco routerech, patch byl někdy na jaře a kdo nepatchoval, tak se mu to teď vymstilo.
 8. vpa

  Horizon Go

  Je to trošku mimo téma, ale SledováníTV budou mít snad už asi příští týden nový AndroidTV box (je certifikovaný od Google) a podle vyjádření v diskuzi na Lupě by to do vánoc mělo být včetně HBO GO. V 1.čtvrtletí by měla být certifikace Netflix. Viz také neoficiální seznam certifikovaných AndroidTV zařízení https://sites.google.com/view/droid-tv/pay-tv-provider/sledovanitv-android-tv-box?authuser=0 .
 9. vpa

  V Chrome se nejde přihlásit na Moje UPC

  Chrome nepodporuje slabé certifikáty. Upozornil na to již dříve, dokonce to aktivoval omylem asi před 2 měsíci, v mobilu se stránka neobjevila a nešlo to obejít a zase to vypnul. Vlastníci webů by si měli pořídit nové certifikáty. Což klienti neovlivní. Ale alespoň ví, že jejich údaje nejsou zabezpečené. Na PC to lze obejít a pokračovat. Zatím.
 10. Zkuste anonymní režim, to vypadá na nějaký doplněk.
 11. vpa

  Výpadek televize

  Potvrzuji jdou pouze programy ČT
 12. vpa

  Geoblocking

  Zrušení geoblockingu od 1.4.2018 bohužel není tak jednoznačné, jak bychom si my spotřebitelé přáli. Poskytovatel nemusí geoblocking rušit, pokud službu nabízí pouze v jedné zemi, tu povinnost má jen v případě, pokud službu nabízí ve více zemích, pak ji totiž MUSÍ nabízet ve všech zemích EU. Tolik nařízení EU.
 13. vpa

  Nové stanice

  UPC zůstává na DVB-T. Přechod na DVB-T2 se týká pouze vysílání pozemní cestou z vysílačů.
 14. vpa

  Horizon Go - Android - pouze zvuk

  Škoda jen, že to je kabelový Ethernet pouze 100Mbit a nikoliv Gigabit.
 15. vpa

  Nové stanice

  Asi bude vhodnější, aby se tu nikdo o jeho předešlém obsahu nevyjadřoval, že? A nechal si to každý pro sebe. ;-)
 16. vpa

  UPC Zone v novém

  Dnes ráno to funguje tak na 50%.
 17. Změnilo, europoslanci vyvinuli činnost. Navíc obchod to nemůže odmítnout, ale má šanci zákazníkovi dát nepoužitelné podmínky. Jo a pokud má více verzí, tak mu všude musí dát stejné. Tzn. např. na německém webu německému zákazníkovi totéž jako na na českém webu. Ale to je zase to očůrávání, prostě hlavně že bod jedna je splněn. Jo a co změna skutečně je, pokud prodává do Německa a Francie, ale do Česka ne, tak to bude ta změna, bude muset anebo to musí omezit pouze na jednu zemi. Když ale v EU, tak všude.
 18. A tak to taky může skončit. Obchod si ale může vybrat libovolnou platební metodu a nemá povinnost zboží do zahraničí posílat. Musí však zákazníkům umožnit si například objednávky vyzvednout osobně, případně skrz nějakého poskytovatele virtuálních adres.
 19. vpa

  Nové stanice

  Nemůžu si vzpomenout na název programu, byl zrušen. Nevíte, jak je to s HBBTV na Seznam TV HD? V pozemním multiplexu funguje, v UPC nikoliv. Je k tomu nějaké vyjádření, proč ho UPC nemá/nedostává? Tak už jsem ho našel, byl to Voom HD.
 20. vpa

  Nové stanice

  Ó. Jo, bývaly doby, kdy 20 Mb byl u UPC takovej skoro hoší standard. Kvalita při porovnání s ostatními poskytovateli byla prostě nesrovnatelná. Jednou jsem naměřil dokonce 38Mb, dávali zrovna referenční akvárium od Samsungu.
 21. Tohle se týká nákupů po internetu. Přístup ke službám definuje jiný zákon, který je již platný a je účinný od 1.4.2018.
 22. vpa

  Nové stanice

  Také máte na některých rezervách blikající zelený obraz s pískáním?
 23. HK včera buď monoskop nebo několik variant odpovídající vyjmutí ověřovacích karet z CI slotu či odpojení antény. Ale takovýto signál vysílaný je.
 24. vpa

  UPC opět zrychluje internetové připojení

  důsledkem je také nutnost úpravy ceny, která bude u všech tarifů od stejného data navýšena o 30 Kč. 150/10, 300/20, 500/30 - příchozí/odchozí rychlost.
 25. Ale může se stát, že máte nějakou službu zvýhodněnou na 12 měsíců. To pak pokračovat nemusí.
×