• David - UPC

   Vítejte na webu UPCZONE   19.7.2017

   UPCzone je nezávislé internetové fórum zaměřené na uživatele služeb UPC. Fórum UPCzone (tehdy ještě "Karnevalzone") bylo založeno v roce 2004, uživatelem Tomus. Po spojení firmy Karneval s UPC v roce 2007 se web přejmenoval na nynější název UPCzone. UPC fórum slouží pro komunikaci klientů UPC mezi sebou navzájem. Zákazníci zde mohou mezi sebou diskutovat, sdělovat si zkušenosti, navzájem si radit a aktivně se tak i účastnit vývoje společnosti UPC. Kritické příspěvky zde nejsou cenzurovány.

vpa

 • Počet příspěvků

  351
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  1

vpa last won the day on 21. července

vpa had the most liked content!

O uživateli vpa

 • Hodnost
  Člen
 • Datum narození 17.2.1970

Osobní údaje

 • Bydliště
  Hradec Králové
 • Internet
  Internet 200+
 • Televize
  Komplet+,3xCI,SA
 • Telefon
  Telefon Start
 1. CA Modul

  Rozumím, proč a jaké řešení jste zvolil, přesto tato varianta snad nepřináší cestu 100x měsíčně, ale pokud udělá UPC akci 2-3x ročně, tak je to přijatelný kompromis a dobrá možnost se s rodiči, přáteli vidět.
 2. CA Modul

  Ano, je to hezké, když si lidé pomáhají, ale bohužel to není jednorázové. Když pomůžu, tak se automaticky zavazuji k tomu, že mu pomůžu i příště, jinak jsem ho navedl do pěkné kaše.
 3. CA Modul

  Skupina zákazníků TV přijímačů s CA modulem a kartou od UPC není problém. Prostě si to přeladíme, naopak, my jsme ta skupina zákazníků, která si tuto kombinaci pořídila a měla by rozumět tomu, jaké jsou výhody a nevýhody tohoto řešení. Rozhodně tato skupina zákazníků obsahuje větší procento lidí, kteří tuto úpravu programové nabídky ocení a chtějí ji. Pryč s duplicitními placenými SD kanály.
 4. UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700

  Od návratu z dovolené, cca 20.7, mám podobné problémy s tímto boxem, ale protože ho moc nepoužívám, tak to moc neřeším, multiplex Barrandov HD mi už nejde obvykle nikde a často kostičkuje Nova HD a Prima HD. Včera jsem zkusil volat na podporu, signál iternetu mám ok, tak klasická odpověď - koaxiální kabely. Asi za ty 3 týdny došlo ke změně jejich kvality.
 5. Nové stanice

  stanice Cartoon Network bude s největší pravděpodobností zařazena k 1.9.2017. Obsažena bude v doplňkovém balíčku RELAX, mini RELAX a v programové nabídce KOMFORT a KOMPLET.
 6. UPC ZONE v novém

  Bude někde tady i na novém fóru téma na poděkování tomusovi za administrování a též za dlouholeté vedení fóra? Za mne děkuji. A doufám, že nebude nutné zřízení dalšího fóra.
 7. DVB-C a 4 TV

  Mám podobné kabely i 100Hz, ale prostě jedna větev je LTE rušená. kabel je cca 7m stíněn od vysílače panelem a 3m Ytongem. Nefunkční multiplex je 770MHz. Když to spouštěli, tak to asi 2 měsíce jen občas kostičkovalo, ale teď asi 1,5 měsíce to nejde vůbec.
 8. DVB-C a 4 TV

  Také by mě zajímalo toto téma, mám to sice jen 2 roky staré, ale začalo nám tu vysílat LTE asi 200m a na jedné TV mi chybí celý mux s Barrandov TV HD.
 9. Konec Jednotky a Dvojky v ČR?

  V SD je to z důvodu přeshraničního příjmu, nebo ne? V HD terestriálně asi nevysílají.
 10. O2TV Free

  Ani UPC už nemá povinnost přenášet v kabelu to, co vysílá pozemně vzduchem.
 11. Nové stanice

  hm, to bude Plať a Mlať
 12. Nové stanice

  Přeshraniční příjem, co je na tom překvapivého?
 13. Horizon Go

  Omlouvám se, to jsem v té době asi už věděl, vracel jsem X9S do Amazonu asi před 14 dny a asi před týdnem vrátili peníze + úhradu části mého poštovného nazpět (poštovné sem jsem měl zadarmo). Mimochodem, spokojenost s Amazonem veliká. Možnost na vrácení byla až do konce ledna.
 14. Horizon Go

  Od Zidoo mi funguje jen X6 s tuším dubnovou nebo květnovou verzí, pozdější už nefunguje a tato verze nefunguje na Androidu 6.0, takže nešel ani Zidoo X9S a vracel jsem ho. Zidoo nemá podporu widevine, vypadá to tak, že asi ani mít nebude, na dotaz firma nereaguje, zatímco na jiné dotazy ano. Widevine není žádný doplněk, je to vestavěná knihovna DRM, pokud není integrována, tak Horizon GO prostě nepůjde. Nikdy. Zkusil jsem koupit Beelink GT1 a ten podporu widevine 1.0 má a poslední verze mi běžela.
 15. Aplikace Horizon Go pro Windows 10

  Tak ho ignorujte, když nevidí.