Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

vpa

Uživatel
 • Počet příspěvků

  374
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  2

vpa last won the day on 28. října 2017

vpa had the most liked content!

O uživateli vpa

 • Hodnost
  Člen
 • Datum narození 17.2.1970

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Hradec Králové
 • UPC Internet
  Internet 200
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  Starší služba
 • Zařízení od UPC
  TechnicolorTC7200,HDMediabox,3xCAmodul
 1. UPC Zone v novém

  Dnes ráno to funguje tak na 50%.
 2. Změnilo, europoslanci vyvinuli činnost. Navíc obchod to nemůže odmítnout, ale má šanci zákazníkovi dát nepoužitelné podmínky. Jo a pokud má více verzí, tak mu všude musí dát stejné. Tzn. např. na německém webu německému zákazníkovi totéž jako na na českém webu. Ale to je zase to očůrávání, prostě hlavně že bod jedna je splněn. Jo a co změna skutečně je, pokud prodává do Německa a Francie, ale do Česka ne, tak to bude ta změna, bude muset anebo to musí omezit pouze na jednu zemi. Když ale v EU, tak všude.
 3. A tak to taky může skončit. Obchod si ale může vybrat libovolnou platební metodu a nemá povinnost zboží do zahraničí posílat. Musí však zákazníkům umožnit si například objednávky vyzvednout osobně, případně skrz nějakého poskytovatele virtuálních adres.
 4. Nové stanice

  Nemůžu si vzpomenout na název programu, byl zrušen. Nevíte, jak je to s HBBTV na Seznam TV HD? V pozemním multiplexu funguje, v UPC nikoliv. Je k tomu nějaké vyjádření, proč ho UPC nemá/nedostává? Tak už jsem ho našel, byl to Voom HD.
 5. Nové stanice

  Ó. Jo, bývaly doby, kdy 20 Mb byl u UPC takovej skoro hoší standard. Kvalita při porovnání s ostatními poskytovateli byla prostě nesrovnatelná. Jednou jsem naměřil dokonce 38Mb, dávali zrovna referenční akvárium od Samsungu.
 6. Tohle se týká nákupů po internetu. Přístup ke službám definuje jiný zákon, který je již platný a je účinný od 1.4.2018.
 7. Nové stanice

  Také máte na některých rezervách blikající zelený obraz s pískáním?
 8. HK včera buď monoskop nebo několik variant odpovídající vyjmutí ověřovacích karet z CI slotu či odpojení antény. Ale takovýto signál vysílaný je.
 9. důsledkem je také nutnost úpravy ceny, která bude u všech tarifů od stejného data navýšena o 30 Kč. 150/10, 300/20, 500/30 - příchozí/odchozí rychlost.
 10. Ale může se stát, že máte nějakou službu zvýhodněnou na 12 měsíců. To pak pokračovat nemusí.
 11. DNS - UPC.CZ

  Nevím, jak to mají nastavené, ale dokážu si představit že uvnitř sítě UPC to jde na jiné adresy než vně. Jiné DNS tedy může dávat jiné adresy, které jsou zevnitř sítě UPC nedostupné. Obávám se, že případná stížnost nemůže dopadnout úspěšně. Nevím, jak je to u O2, jak to mají nastavené a jak to bude fungovat ve Vaší situaci, a obávám se, že vzhledem k chystaným úpravám regulace v rámci EU, které úspěšně potichu procházejí hlasováním, to bude v nedaleké budoucnu výrazně horší.
 12. HBO GO

  Tohle by měla být správná aplikace https://t.co/ZoDosFq4qa nikoliv HBO Czech
 13. Fotogalerie: Srdce UPC v Praze

  Pěkný, taky bych se tam rád podíval.
 14. Nové stanice

  HD není nový, možná na Slovensku, ze kterého šel dotaz. V ČR je HD už nějakou dobu a teď najednou se ruší SD. Z ničeho nic. Taky mám pocit, že tohle fórum už je trošku o něčem jiném, než bylo bez UPC:
 15. Nové stanice

  No, však jsem se na oficiální vyjádření David - UPC ptal. I když myslím, že ta jeho předchozí odpověď asi oficiální nebude. To mu asi tiskové oddělení neschválí. Ono jde tak nějak o ty peníze a 249 Kč za 3 programy v porovnání s konkurencí je tak nějak 3-4x víc. A výroční datum se blíží a blíží. SD a HD duplicit je spousty, ty se nevyřazují, UPC si najde nějaký důvod vždycky. Máte pravdu, že v dnešní době IP streamů, jsou tyto, ale ono vlastně všechny, televizní kanály přežitek. UPC má teď zbytečně mraky dětských programů, hudebních, dokumentárních (bez dokumentů, ale to je jedno), filmových (ale vlastně už stejně skoro jen s reklamou). Jedině sport trošku dává smysl, protože ten je tak nějak licencovaný víc, tak to není úplně běžně přístupné. Přesto tady nějak na tom koaxu jsme, že? To už je ale úplně off-topic. Tady si píšeme o nových stanicích UPC. Děkuji cvancara, to je přesné, teď je to tento, příště to bude jiný. V tom je ten háček.
×