Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

vpa

Uživatel
 • Počet příspěvků

  363
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  2

vpa last won the day on 28. října

vpa had the most liked content!

O uživateli vpa

 • Hodnost
  Člen
 • Datum narození 17.2.1970

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Hradec Králové
 • UPC Internet
  Internet 200
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  Starší služba
 • Zařízení od UPC
  TechnicolorTC7200,HDMediabox,3xCAmodul
 1. HBO GO

  Tohle by měla být správná aplikace https://t.co/ZoDosFq4qa nikoliv HBO Czech
 2. Fotogalerie: Srdce UPC v Praze

  Pěkný, taky bych se tam rád podíval.
 3. Nové stanice

  HD není nový, možná na Slovensku, ze kterého šel dotaz. V ČR je HD už nějakou dobu a teď najednou se ruší SD. Z ničeho nic. Taky mám pocit, že tohle fórum už je trošku o něčem jiném, než bylo bez UPC:
 4. Nové stanice

  No, však jsem se na oficiální vyjádření David - UPC ptal. I když myslím, že ta jeho předchozí odpověď asi oficiální nebude. To mu asi tiskové oddělení neschválí. Ono jde tak nějak o ty peníze a 249 Kč za 3 programy v porovnání s konkurencí je tak nějak 3-4x víc. A výroční datum se blíží a blíží. SD a HD duplicit je spousty, ty se nevyřazují, UPC si najde nějaký důvod vždycky. Máte pravdu, že v dnešní době IP streamů, jsou tyto, ale ono vlastně všechny, televizní kanály přežitek. UPC má teď zbytečně mraky dětských programů, hudebních, dokumentárních (bez dokumentů, ale to je jedno), filmových (ale vlastně už stejně skoro jen s reklamou). Jedině sport trošku dává smysl, protože ten je tak nějak licencovaný víc, tak to není úplně běžně přístupné. Přesto tady nějak na tom koaxu jsme, že? To už je ale úplně off-topic. Tady si píšeme o nových stanicích UPC. Děkuji cvancara, to je přesné, teď je to tento, příště to bude jiný. V tom je ten háček.
 5. Nové stanice

  Protože balíček Hustler TV 4(5) programů za 249 je něco jiného než balíček 3(4) programů za 249. Co je na tom k nepochopení? A co je zvláštního na tomto případě? Balíček jako balíček, ne?
 6. Nové stanice

  Moment, rozumím tomu správně, že odebíráte jeden erotický program? Tedy snižujete balíček erotických programů? HD a SD verze nejsou jeden program, ale dva programy. Jaká bude náhrada?
 7. Nelze naladit Nova- Prima

  Že by rušení od LTE? Bohužel musím zkonstatovat, že mi výměna kabelu pomohla, ale maximální délka kabelu 5m a ještě za 500,- je fakt důvod k zamyšlení, zda-li nepřejít na IP stream, když ten koax je tak rušený. S LTE to bude jen horší, bude se zahušťovat a i lepší kabely prostě nestačí. Ještě budu zkoušet metrážní kabel s masivním stíněním k další TV, kde to zlobí a je to 20m.
 8. Nové stanice

  Píšou to tam. Kanál je kompletně v odbavován HD kvalitě, českým divákům ale bude od zítra zatím dostupný v SD rozlišení. Verze ve vysokém rozlišení by se ale měli dočkat primárně předplatitelé UPC, kde chceme HD verzi spustit v rozmezí šesti až osmi týdnů, uvedl Heinze.
 9. Nové stanice

  Mě totiž úplně fascinuje, když jsem v Bulharsku, co to znamená mít kabelovku po koaxu, mít plno, jak v DVB-T, tak i v DVB-C, s 200 HD kanály, 150 SD kanály a 150 rádii. To že má Bulharsko mraky kanálů v bulharštině a ještě tam je několik ruských, německé, anglické, balkánské, polské, italské, turecké, čínské, a další i ČT24 se tam našla. Ano, my máme v koaxu internet, tam ho mají ve druhé zásuvce z metaliky nebo optiky. Kabel Plus tahal za jeden starý koax nové koaxy jednotlivě a z toho UPC dodnes žije.
 10. Nové stanice

  Nemyslel Tebe/Vás, ale ty programy.
 11. HORIZON GO služby z EU

  http://www.europarl.europa.eu/news/cs/press-room/20170509IPR73935/mene-omezeni-pri-sledovani-online-filmu-v-zahranici http://www.europarl.europa.eu/news/cs/headlines/economy/20170515STO74834/on-line-pristup-k-videim-nebo-hudbe-bez-hranic 18.5.2017 nařízení schválil Evropský parlament, ve stejném znění jej musí schálit Rada (ministrů) EU a pak mají členské státy 9 měsíců na přijetí příslušných opatření. Odhadovaný termín je polovina roku 2018, takže zatím je brzy. Schválené texty zde: http://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.do?language=CS&type=TA&reference=20170518&secondRef=TOC
 12. Nové stanice

  Když už, tak mne by zajímaly bulharské stanice, což předpokládám budu asi skoro jediný zákazník. Takže alespoň hudební stanice, které jsou i na satelitu volně, City TV a The Voice, které jsou skvělé. No nic.
 13. CA Modul

  Rozumím, proč a jaké řešení jste zvolil, přesto tato varianta snad nepřináší cestu 100x měsíčně, ale pokud udělá UPC akci 2-3x ročně, tak je to přijatelný kompromis a dobrá možnost se s rodiči, přáteli vidět.
 14. CA Modul

  Ano, je to hezké, když si lidé pomáhají, ale bohužel to není jednorázové. Když pomůžu, tak se automaticky zavazuji k tomu, že mu pomůžu i příště, jinak jsem ho navedl do pěkné kaše.
 15. CA Modul

  Skupina zákazníků TV přijímačů s CA modulem a kartou od UPC není problém. Prostě si to přeladíme, naopak, my jsme ta skupina zákazníků, která si tuto kombinaci pořídila a měla by rozumět tomu, jaké jsou výhody a nevýhody tohoto řešení. Rozhodně tato skupina zákazníků obsahuje větší procento lidí, kteří tuto úpravu programové nabídky ocení a chtějí ji. Pryč s duplicitními placenými SD kanály.
×