Jump to content

vpa

Uživatel
 • Content Count

  405
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

vpa last won the day on January 23

vpa had the most liked content!

About vpa

 • Rank
  Člen
 • Birthday 02/17/1970

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Hradec Králové
 • UPC Internet
  Internet 300
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  Starší služba
 • Zařízení od UPC
  TechnicolorTC7200,HDMediabox,3xCAmodul

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Poté, co jsem přešel z internetu 200 na 300 mi poklesla rychlost. UPC test rychlosti je 316/22, ale na všech ostatních testech (nperf,speedtestnet,...) jsem rád že mám 100 Mbit. S tarifem 200 jsem měl asi pře půl rokem 160, pak to klesalo na 130. Nejsem stále v bridge, ale to evidentně nemá vliv.
 2. HD je ale 720 bodů, 1080 je FullHD.
 3. Mám za Cisco EPC3925 Turrise 1.0. Když se dá Cisco do režimu Bridge, tak je potom asi nefunkční UPC Wi-Free nebo to funguje i pak?
 4. Tou nutností mít download kanály za sebou u Cisca, se trošku vysvětluje, proč obvykle je moje maximální rychlost 130-160 Mbit, teď o víkendu mi to jeden test jel na 198 Mbit (UPC test), zatímco před 3 lety jsem měl 230 Mbit. Nechal jsem si navýšit linku na 300 Mbit se zachováním pevné veřejné IP adresy, ale nemám tedy nechat vyměnit i modem?
 5. Samozřejmě není nutné tyto programy sledovat. Včera jsem koukal tuším na Nova Cinema a reklam tam bylo tolik, že jsem vůbec nechápal ten seriál, na který jsem se chtěl dívat. Pořád se mi ten děj míchal s reklamami. Jestli mají být reklamy po 25 minutách, tak tady to bylo tak každých 10-15 minut. Minulou neděli jsme ze srandy koukli na Novu - Voice a to byl jeden hlas na reklamní blok. A Barrandov překvapivě se dal koukat a ty reklamy tam nějak prošly. Už nějakou dobu přemýšlím, že si budu muset změnit pořadí kanálů a ty s takto agresivními reklamami dát někam před konec. Potřebuji vepředu místo na atraktivní kanály a Nova a Prima si to místo do dvoustovky nezaslouží. Kdysi jsem zkoušel se dívat na Primu přes HbbTV a přes prohlížeč. Naposledy jsem si něco chtěl najít v nějakém pořadu a než se mi to podařilo najít, tak jsem shlédl reklamy asi 5x nebo vlastně víckrát, protože jsem to o minutu dal později než začátek a při vrácení to spustilo reklamy znovu. No jak říkám, bylo to naposledy, od té doby jsem to nezkusil a už zkoušet nebudu. Přestal jsme běžně sledovat i ostatní pořady na Primě, protože tohle si líbit nenechám.
 6. Děkuji technikovi za zprovoznění. Už fungujeme.
 7. Ano vše bez problémů. Dnes zkoušen jiný modul a karta a je to funkční, takže to vypadá, že mi nějak na dálku UPC zničili 3 moduly nebo to nedokážou či nechtějí nakonfigurovat. Ten funkční modul, se kterým se to dnes zkoušelo je ale CA+, já mám CA a všechny 3 od nedělního telefonátu nefungují. Zkoušeli to v jednom z těchto původních modulů propsat na kartu (nejprve Klasik a pak Komplet) a tohle prý fungovalo, nicméně nedekóduje.
 8. Úplně nerozumím, signál je v pořádku u každé tv.
 9. Včera technik měřil a právě jsme zeslabovali, protože vyměnili páteřní kabel někde v trase přede mnou a už nemusím doma zesilovat. Signál je bez chybovosti a vypadá v pohodě.
 10. V Zone 5 jsou dva stejné řádky, horní pro únor, spodní pro leden. Technik z podpory říkal, že se to na kartu propsalo. Já nevidím žádnou změnu, oproti stavu, kdy jsem poprvé volal v neděli. Zkoušeli jsme Nova HD i Nova 2 HD, včera večer i PRIMA MAX (na tom se rozběhl box během chvíle).
 11. Co se mi stalo. Minulý a předminulý týden nám UPC dělala v domě nějakou úpravu. Snad se vyměňoval kabel okousaných od myší. Po této úpravě jsem zjistit, že TV box Kaon nechce naběhnout. Stále jen had. Mám pocit, že jsem ho nevypnul a nastala aktualizace, která neproběhla správně. Neřešil jsem to hned protože mám ještě 3 TV s TechniSat CA moduly. No ale teď v neděli jsem zkusil zavolat na podporu a zprovoznit ho. Nic nešlo, tak jsme ho dali do továrního nastavení a stále nic. Objednali jsme technika na dnes večer. Po telefonátu jsem si pustil TV s CA modulem a po chvíli hláška zakódováno. No asi nebylo předplatné, tak jsem přes Moje UPC poslal signál. Nic, čekám, žádná změna. Divné. Zkusil jsem druhou TV, běží, ok, za chvíli opět, zakódovaný signál. Tak znovu volám techniky, ale nic, tak ať zkusím třetí. Co myslíte, jde, za chvíli zakódovaný signál. Už nevěděl co, tak v pondělí zavolá nikdo jiný. V pondělí jsem čekal, nakonec nikdo nevolal, jen já do UPC, ale technik żádný. Dnes už se ozvali, ale nic nepomohlo. Navečer přišel technik, protože po výměně kabelu viz výše došlo k zesílení signálu, tak jsme tu zeslabili a na konec tv box začal fungovat. Ale tři televize s CA moduly mají jen základní nabídku. Rozhodně to není náhoda. Před zásahem funkční, po něm nefunkční.
 12. S tím, jak Český rozhlas zprovozňuje HbbTV na rádiích v DVB-T, jsem náhodou zjistil při přelaďování, že na Radiožurnálu v DVB-C funguje HbbTV také. Ostatní stanice jsem nezkoušel.
×
×
 • Create New...