Přejít na obsah

vpa

Uživatel
 • Počet příspěvků

  381
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  2

vpa last won the day on 28. října 2017

vpa had the most liked content!

O uživateli vpa

 • Hodnost
  Člen
 • Datum narození 02/17/1970

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Hradec Králové
 • UPC Internet
  Internet 200
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  Starší služba
 • Zařízení od UPC
  TechnicolorTC7200,HDMediabox,3xCAmodul
 1. vpa

  V Chrome se nejde přihlásit na Moje UPC

  Chrome nepodporuje slabé certifikáty. Upozornil na to již dříve, dokonce to aktivoval omylem asi před 2 měsíci, v mobilu se stránka neobjevila a nešlo to obejít a zase to vypnul. Vlastníci webů by si měli pořídit nové certifikáty. Což klienti neovlivní. Ale alespoň ví, že jejich údaje nejsou zabezpečené. Na PC to lze obejít a pokračovat. Zatím.
 2. Zkuste anonymní režim, to vypadá na nějaký doplněk.
 3. vpa

  Výpadek televize

  Potvrzuji jdou pouze programy ČT
 4. vpa

  Geoblocking

  Zrušení geoblockingu od 1.4.2018 bohužel není tak jednoznačné, jak bychom si my spotřebitelé přáli. Poskytovatel nemusí geoblocking rušit, pokud službu nabízí pouze v jedné zemi, tu povinnost má jen v případě, pokud službu nabízí ve více zemích, pak ji totiž MUSÍ nabízet ve všech zemích EU. Tolik nařízení EU.
 5. vpa

  Nové stanice

  UPC zůstává na DVB-T. Přechod na DVB-T2 se týká pouze vysílání pozemní cestou z vysílačů.
 6. vpa

  Horizon Go - Android - pouze zvuk

  Škoda jen, že to je kabelový Ethernet pouze 100Mbit a nikoliv Gigabit.
 7. vpa

  Nové stanice

  Asi bude vhodnější, aby se tu nikdo o jeho předešlém obsahu nevyjadřoval, že? A nechal si to každý pro sebe. ;-)
 8. vpa

  UPC Zone v novém

  Dnes ráno to funguje tak na 50%.
 9. Změnilo, europoslanci vyvinuli činnost. Navíc obchod to nemůže odmítnout, ale má šanci zákazníkovi dát nepoužitelné podmínky. Jo a pokud má více verzí, tak mu všude musí dát stejné. Tzn. např. na německém webu německému zákazníkovi totéž jako na na českém webu. Ale to je zase to očůrávání, prostě hlavně že bod jedna je splněn. Jo a co změna skutečně je, pokud prodává do Německa a Francie, ale do Česka ne, tak to bude ta změna, bude muset anebo to musí omezit pouze na jednu zemi. Když ale v EU, tak všude.
 10. A tak to taky může skončit. Obchod si ale může vybrat libovolnou platební metodu a nemá povinnost zboží do zahraničí posílat. Musí však zákazníkům umožnit si například objednávky vyzvednout osobně, případně skrz nějakého poskytovatele virtuálních adres.
 11. vpa

  Nové stanice

  Nemůžu si vzpomenout na název programu, byl zrušen. Nevíte, jak je to s HBBTV na Seznam TV HD? V pozemním multiplexu funguje, v UPC nikoliv. Je k tomu nějaké vyjádření, proč ho UPC nemá/nedostává? Tak už jsem ho našel, byl to Voom HD.
 12. vpa

  Nové stanice

  Ó. Jo, bývaly doby, kdy 20 Mb byl u UPC takovej skoro hoší standard. Kvalita při porovnání s ostatními poskytovateli byla prostě nesrovnatelná. Jednou jsem naměřil dokonce 38Mb, dávali zrovna referenční akvárium od Samsungu.
 13. Tohle se týká nákupů po internetu. Přístup ke službám definuje jiný zákon, který je již platný a je účinný od 1.4.2018.
 14. vpa

  Nové stanice

  Také máte na některých rezervách blikající zelený obraz s pískáním?
 15. HK včera buď monoskop nebo několik variant odpovídající vyjmutí ověřovacích karet z CI slotu či odpojení antény. Ale takovýto signál vysílaný je.
×