Přejít na obsah

Klacek

Uživatel
 • Počet příspěvků

  17
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Klacek

 • Hodnost
  Nováček

Služby Vodafone

 • Vodafone pevný internet
  Fiber Business 500
 • Vodafone televize
  Business Exclusive
 • Vodafone zařízení
  HD Mediabox, CA modul, CA modul, Compal
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Vsetín

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Klacek

  Ztráta packetů

  Zdravím, mám pocit že váš problém ukazuje na rozbitou IPV6 konektivitu. Podobný problém řešil známí u VDSL T-Mobile a spousta dalších celé 2 měsíce. nakonec dostali od technika jak Cetinu tak T-Mobile vypnout ipv6 a zůstat jen na ipv4 a mají po problému ( hlavně jim blblo wowko - nevím přesně už číslo chyby které jim to vyhodilo ale nevydrželi tam snad ani 3 minuty). Já mám u upc firemní tarif s pevnou ipv4 a bez ipv6 žádný problém nemám. Vyzkoušet se domluvit s technikem aby vás hodil pouze na ipv4 a uvidíte. Stejně ipv6 nepotřebujete a ani 10 nebo 15 let potřebovat nebudete a v takové verzi jakou dává Upc (DS-Lite) je lepší si nechat 4 only. Vyzkoušejte a uvidíte.
 2. Zajímá mě zda jste už konečně schopni dát nám místo pevné ipv4 adresy ipv6 adresu. O2, T-Mobile ipv6 poskytují. Vy jen prý u služeb pro zákazníky na rodné číslo. Zajímá mě to jelikož už bez ipv6 smlouvu neprodloužíme a jdeme na VDSL O2 i s TV.
 3. Snad a já doufám, že zde ho koupí Vodafone a konečně se dočkáme u IPV6 Full dual stacku pro všechny staré a taky všechny nové zákazníky dnes i v budoucnu. A jejich DS-Lite půjde jednou navždy do kytek.
 4. Klacek

  IPV6

  Že by pro přístup DVR z práce domů? Ale to už je pasé jdu k T-Mobile tam sice budu omezen uplinkem (10M) ale jako nouzovka to stačí. dokud v práci byla jen 4-ka tak jsem to řešil přesměrováním portů, ale proč se drbat pravou nohou za levým uchem a směrovat porty když teď u 6-ky to můžu mít bez námahy.
 5. Klacek

  IPV6

  Tuďíž nejlépe přejít k VDSL T-Mobile nebo O2. T-Mobile dává full dual stack za 599 korun. O2 tuším dává neveřejnou 4-ku. Navíc mě pojede připojení i když nejde proud to není ani UPC schopno pořídit si zálohu. :D. DS-Lite určitě nechci a myslím si, že jako zákazník si můžu vybrat a ne že bude Liberty Global diktovat podmínky.
 6. Má prosím někdo zkušenost s UPC IPV6. Když jsem po nich chtěl 6-tku tak mě řekli, že mám pevnou 4-ku, ale stejně mě přepnout nemůžou, to jde jen o zákazníků bez IČO. Příjde mě to takové divné jelikož platím daleko víc cca. 1200/měs. a nemám nárok a navíc sice to neřekl ten technik otevřeně, ale pochopil jsem že asi není o co stát.
 7. A to vše bez každodenních výpadků.https://www.digizone.cz/clanky/nejvetsi-iptv-operator-prodlouzil-zpetne-zhlednuti-o2-tv-nabidne-sedmidenni-archiv/
 8. Z jakého důvodu nefunguje telefon. O2 linka nevypadla snad co pamatuji. A proč mám čekat na lince když pokud volám z mobilu nepřepne mě to na firemní linku.
 9. Klacek

  DNS - UPC.CZ

  Ale já dns google nechci. Používím dns nic.cz 217.31.204.130, 193.29.206.206. A problém je u upc protože to upc tachnik sám přiznal že nekde to funguje a někde ne. A dnes nejde telefon tak O2 pevná nikdy nevypadla (co pamatuji). A kompenzaci nikdo ani slovo. Omluvu na stránkách nepotřebuji. Já předpokládám že máte kokoti zálohy. Co je to za jednání nefunguje a hotovo!!!!!!!!
 10. Klacek

  DNS - UPC.CZ

  No mě je to taky jasné, že se jená o adresu kterou cizí dns vyhodí, ale technikům to vysvětlit nejde náprava žádná a faktura tento měsíc za celý balík 1774 kč tak toto si zase já líbit nenechám. Zajímavé je pokud vypnu připojení UPC a nechám běžet na firewallu jen záložní připojení LTE O2 tak vše jede i setobox.Sice si u netu konkrétně O2 pohorším na 100/10 ale budu mít IPV6 sice privátní ipv4, ale ta zase není tak důležitá protože ipv4 tu nebude věčně. Net pojede pokud máte dobrou UPS i bez proudu (UPC jed cca 8minut než jim někde dojde baterka) Známému jelo teď VDSL bez napájení 48 hodin co byl u nich vypnutý proud po větru. No a další věc O2 vypadlo zpětné přehrávání naposled v únoru 2017. Pokud nechcou platit za služby není problém službu ukončit a platit někomu jinému.
 11. Klacek

  DNS - UPC.CZ

  Já to vím, proto používám jiné dns Dude,, ale pokud dobře čteš tak si stěžuji, že pokud máš nastaveny jiné dns tak nefunguje videotéka a zpětné přehrávání na setoboxu a tvrzení nějakého ocase z Upc, že to není placeno není pravda. Konkrétně u našeho tarifu je služba nabízena v rámci balíčku a nejde vyjmout. Platit cca. 1600 korun za balíček u kterého funguje jen část se mě nechce. S technikama se už bavit nebudu, mají to nahlášeno. Pokud služba nebude od ledna fungovat jak má a to i z jiným dns, dám výpověď a jdeme k O2. Pokud UPC vystaví sankci tak si budeme stěžovat na ČTU. Není možné nabízet něco jako celek bez možnosti volby a potom tvrdit, že je služba jen tak k tarifu. Koupite si auto a nepojedou vám stěrače a někdo vám řekne, že motorek na stěrač je pouze doplněk za který neplatíte - trochu trapné ne.
 12. Klacek

  DNS - UPC.CZ

  Docela snadno. https://www.zive.cz/bleskovky/zablokovali-jsme-vam-web-sorry-jako-upc-vtipne-reaguje-na-narizene-blokovani-webu/sc-4-a-188855/default.aspx
 13. Klacek

  DNS - UPC.CZ

  Tak asi mám za modemem firewall (Zywall). Jen tak mimochodem na Compalu nejdou nastavit vlastní dns ani když je v režimu router a to už je fakt síla.
 14. Klacek

  DNS - UPC.CZ

  Ale má pokud máte modem v bridge a použijete jiné DNS ( já používám dns nic.cz https://www.nic.cz/odvr/ ) přestane na setoboxu fungovat jak videotéka tak i zpětné zhlédnutí. Řešil jsem to několikrát z tech. podporou a vždycky mě místo řešení bylo doporučeno ať do modemu, který je v bridge zapojím setobox. Bohužel toto řešení funguje tak max 30 minut a potom setobox ztratí připojení a musí se resetovat.
 15. Dobrý den, zajímá mě kdy opravíte chybu pokud používám dns nic.cz tak přestane fungovat na setobox jak zpětné schlédnutí tak i videotéka. Dns Upc nepoužívám jelikož blokuje prostřednictvým svých dns přístup k některým hazardním webům. Pokud službu neopravíte obrátime se na Čtu a budeme uvažovat k odchodu k O2 sice si rychostně pohoršíme, ale ne zase tolik 100/10. Doufám, že se mě dostane kladné odpovědi.
×
×
 • Vytvořit...