Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
  • David - UPC

   Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

   Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 

Klacek

Uživatel
 • Počet příspěvků

  11
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Klacek

 • Hodnost
  Nováček

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Vsetín
 • UPC Internet
  Fiber Business 500
 • UPC televize
  Business Exclusive
 • UPC Telefon
  Business EU
 • Zařízení od UPC
  HD Mediabox, CA modul, CA modul, Compal
 1. Nefunguje zpětné zhlédnutí

  A to vše bez každodenních výpadků.https://www.digizone.cz/clanky/nejvetsi-iptv-operator-prodlouzil-zpetne-zhlednuti-o2-tv-nabidne-sedmidenni-archiv/
 2. Výpadek telefonních služeb

  Z jakého důvodu nefunguje telefon. O2 linka nevypadla snad co pamatuji. A proč mám čekat na lince když pokud volám z mobilu nepřepne mě to na firemní linku.
 3. DNS - UPC.CZ

  Ale já dns google nechci. Používím dns nic.cz 217.31.204.130, 193.29.206.206. A problém je u upc protože to upc tachnik sám přiznal že nekde to funguje a někde ne. A dnes nejde telefon tak O2 pevná nikdy nevypadla (co pamatuji). A kompenzaci nikdo ani slovo. Omluvu na stránkách nepotřebuji. Já předpokládám že máte kokoti zálohy. Co je to za jednání nefunguje a hotovo!!!!!!!!
 4. DNS - UPC.CZ

  No mě je to taky jasné, že se jená o adresu kterou cizí dns vyhodí, ale technikům to vysvětlit nejde náprava žádná a faktura tento měsíc za celý balík 1774 kč tak toto si zase já líbit nenechám. Zajímavé je pokud vypnu připojení UPC a nechám běžet na firewallu jen záložní připojení LTE O2 tak vše jede i setobox.Sice si u netu konkrétně O2 pohorším na 100/10 ale budu mít IPV6 sice privátní ipv4, ale ta zase není tak důležitá protože ipv4 tu nebude věčně. Net pojede pokud máte dobrou UPS i bez proudu (UPC jed cca 8minut než jim někde dojde baterka) Známému jelo teď VDSL bez napájení 48 hodin co byl u nich vypnutý proud po větru. No a další věc O2 vypadlo zpětné přehrávání naposled v únoru 2017. Pokud nechcou platit za služby není problém službu ukončit a platit někomu jinému.
 5. DNS - UPC.CZ

  Já to vím, proto používám jiné dns Dude,, ale pokud dobře čteš tak si stěžuji, že pokud máš nastaveny jiné dns tak nefunguje videotéka a zpětné přehrávání na setoboxu a tvrzení nějakého ocase z Upc, že to není placeno není pravda. Konkrétně u našeho tarifu je služba nabízena v rámci balíčku a nejde vyjmout. Platit cca. 1600 korun za balíček u kterého funguje jen část se mě nechce. S technikama se už bavit nebudu, mají to nahlášeno. Pokud služba nebude od ledna fungovat jak má a to i z jiným dns, dám výpověď a jdeme k O2. Pokud UPC vystaví sankci tak si budeme stěžovat na ČTU. Není možné nabízet něco jako celek bez možnosti volby a potom tvrdit, že je služba jen tak k tarifu. Koupite si auto a nepojedou vám stěrače a někdo vám řekne, že motorek na stěrač je pouze doplněk za který neplatíte - trochu trapné ne.
 6. DNS - UPC.CZ

  Docela snadno. https://www.zive.cz/bleskovky/zablokovali-jsme-vam-web-sorry-jako-upc-vtipne-reaguje-na-narizene-blokovani-webu/sc-4-a-188855/default.aspx
 7. DNS - UPC.CZ

  Tak asi mám za modemem firewall (Zywall). Jen tak mimochodem na Compalu nejdou nastavit vlastní dns ani když je v režimu router a to už je fakt síla.
 8. DNS - UPC.CZ

  Ale má pokud máte modem v bridge a použijete jiné DNS ( já používám dns nic.cz https://www.nic.cz/odvr/ ) přestane na setoboxu fungovat jak videotéka tak i zpětné zhlédnutí. Řešil jsem to několikrát z tech. podporou a vždycky mě místo řešení bylo doporučeno ať do modemu, který je v bridge zapojím setobox. Bohužel toto řešení funguje tak max 30 minut a potom setobox ztratí připojení a musí se resetovat.
 9. DNS - UPC.CZ

  Dobrý den, zajímá mě kdy opravíte chybu pokud používám dns nic.cz tak přestane fungovat na setobox jak zpětné schlédnutí tak i videotéka. Dns Upc nepoužívám jelikož blokuje prostřednictvým svých dns přístup k některým hazardním webům. Pokud službu neopravíte obrátime se na Čtu a budeme uvažovat k odchodu k O2 sice si rychostně pohoršíme, ale ne zase tolik 100/10. Doufám, že se mě dostane kladné odpovědi.
 10. Zvyšování rychlosti od října na 500mbps

  Taky by mě zajímalo kde je rychost 500/50.
 11. Nefunguje připojení k facebooku

  Nefunguje Facebook, tak to je strašná újma. :D:D
×