Jump to content

Klacek

User
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutrální

About Klacek

 • Rank
  Nováček

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Fiber Business 500
 • Vodafone television
  Business Exclusive
 • Vodafone devices
  HD Mediabox, CA modul, CA modul, Compal
 • Place of subscription of Vodafone services
  Vsetín

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zdravím, mám pocit že váš problém ukazuje na rozbitou IPV6 konektivitu. Podobný problém řešil známí u VDSL T-Mobile a spousta dalších celé 2 měsíce. nakonec dostali od technika jak Cetinu tak T-Mobile vypnout ipv6 a zůstat jen na ipv4 a mají po problému ( hlavně jim blblo wowko - nevím přesně už číslo chyby které jim to vyhodilo ale nevydrželi tam snad ani 3 minuty). Já mám u upc firemní tarif s pevnou ipv4 a bez ipv6 žádný problém nemám. Vyzkoušet se domluvit s technikem aby vás hodil pouze na ipv4 a uvidíte. Stejně ipv6 nepotřebujete a ani 10 nebo 15 let potřebovat nebudete a v takové verzi
 2. Klacek

  IPV6

  Zajímá mě zda jste už konečně schopni dát nám místo pevné ipv4 adresy ipv6 adresu. O2, T-Mobile ipv6 poskytují. Vy jen prý u služeb pro zákazníky na rodné číslo. Zajímá mě to jelikož už bez ipv6 smlouvu neprodloužíme a jdeme na VDSL O2 i s TV.
 3. Snad a já doufám, že zde ho koupí Vodafone a konečně se dočkáme u IPV6 Full dual stacku pro všechny staré a taky všechny nové zákazníky dnes i v budoucnu. A jejich DS-Lite půjde jednou navždy do kytek.
 4. Klacek

  IPV6

  Že by pro přístup DVR z práce domů? Ale to už je pasé jdu k T-Mobile tam sice budu omezen uplinkem (10M) ale jako nouzovka to stačí. dokud v práci byla jen 4-ka tak jsem to řešil přesměrováním portů, ale proč se drbat pravou nohou za levým uchem a směrovat porty když teď u 6-ky to můžu mít bez námahy.
 5. Klacek

  IPV6

  Tuďíž nejlépe přejít k VDSL T-Mobile nebo O2. T-Mobile dává full dual stack za 599 korun. O2 tuším dává neveřejnou 4-ku. Navíc mě pojede připojení i když nejde proud to není ani UPC schopno pořídit si zálohu. :D. DS-Lite určitě nechci a myslím si, že jako zákazník si můžu vybrat a ne že bude Liberty Global diktovat podmínky.
 6. Klacek

  IPV6

  Má prosím někdo zkušenost s UPC IPV6. Když jsem po nich chtěl 6-tku tak mě řekli, že mám pevnou 4-ku, ale stejně mě přepnout nemůžou, to jde jen o zákazníků bez IČO. Příjde mě to takové divné jelikož platím daleko víc cca. 1200/měs. a nemám nárok a navíc sice to neřekl ten technik otevřeně, ale pochopil jsem že asi není o co stát.
 7. A to vše bez každodenních výpadků.https://www.digizone.cz/clanky/nejvetsi-iptv-operator-prodlouzil-zpetne-zhlednuti-o2-tv-nabidne-sedmidenni-archiv/
 8. Z jakého důvodu nefunguje telefon. O2 linka nevypadla snad co pamatuji. A proč mám čekat na lince když pokud volám z mobilu nepřepne mě to na firemní linku.
 9. Ale já dns google nechci. Používím dns nic.cz 217.31.204.130, 193.29.206.206. A problém je u upc protože to upc tachnik sám přiznal že nekde to funguje a někde ne. A dnes nejde telefon tak O2 pevná nikdy nevypadla (co pamatuji). A kompenzaci nikdo ani slovo. Omluvu na stránkách nepotřebuji. Já předpokládám že máte kokoti zálohy. Co je to za jednání nefunguje a hotovo!!!!!!!!
 10. No mě je to taky jasné, že se jená o adresu kterou cizí dns vyhodí, ale technikům to vysvětlit nejde náprava žádná a faktura tento měsíc za celý balík 1774 kč tak toto si zase já líbit nenechám. Zajímavé je pokud vypnu připojení UPC a nechám běžet na firewallu jen záložní připojení LTE O2 tak vše jede i setobox.Sice si u netu konkrétně O2 pohorším na 100/10 ale budu mít IPV6 sice privátní ipv4, ale ta zase není tak důležitá protože ipv4 tu nebude věčně. Net pojede pokud máte dobrou UPS i bez proudu (UPC jed cca 8minut než jim někde dojde baterka) Známému jelo teď VDSL bez napájení 48 hodin co
 11. Já to vím, proto používám jiné dns Dude,, ale pokud dobře čteš tak si stěžuji, že pokud máš nastaveny jiné dns tak nefunguje videotéka a zpětné přehrávání na setoboxu a tvrzení nějakého ocase z Upc, že to není placeno není pravda. Konkrétně u našeho tarifu je služba nabízena v rámci balíčku a nejde vyjmout. Platit cca. 1600 korun za balíček u kterého funguje jen část se mě nechce. S technikama se už bavit nebudu, mají to nahlášeno. Pokud služba nebude od ledna fungovat jak má a to i z jiným dns, dám výpověď a jdeme k O2. Pokud UPC vystaví sankci tak si budeme stěžovat na ČTU. Není možné nabí
 12. Docela snadno. https://www.zive.cz/bleskovky/zablokovali-jsme-vam-web-sorry-jako-upc-vtipne-reaguje-na-narizene-blokovani-webu/sc-4-a-188855/default.aspx
 13. Tak asi mám za modemem firewall (Zywall). Jen tak mimochodem na Compalu nejdou nastavit vlastní dns ani když je v režimu router a to už je fakt síla.
 14. Ale má pokud máte modem v bridge a použijete jiné DNS ( já používám dns nic.cz https://www.nic.cz/odvr/ ) přestane na setoboxu fungovat jak videotéka tak i zpětné zhlédnutí. Řešil jsem to několikrát z tech. podporou a vždycky mě místo řešení bylo doporučeno ať do modemu, který je v bridge zapojím setobox. Bohužel toto řešení funguje tak max 30 minut a potom setobox ztratí připojení a musí se resetovat.
 15. Dobrý den, zajímá mě kdy opravíte chybu pokud používám dns nic.cz tak přestane fungovat na setobox jak zpětné schlédnutí tak i videotéka. Dns Upc nepoužívám jelikož blokuje prostřednictvým svých dns přístup k některým hazardním webům. Pokud službu neopravíte obrátime se na Čtu a budeme uvažovat k odchodu k O2 sice si rychostně pohoršíme, ale ne zase tolik 100/10. Doufám, že se mě dostane kladné odpovědi.
×
×
 • Create New...