Jump to content

Maxe21

Uživatel
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

About Maxe21

 • Rank
  Nováček

Služby UPC

 • UPC internet
  Internet 50
 • UPC telefon
  -
 • UPC televize
  TV Komfort
 • Zařízení od UPC
  HD PVR Mediabox
 • Místo odběru služeb UPC
  Karviná

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zdravím, plánuje se nějaká aktualizace na HD PVR Box, stále mám verzi 2.1.60.7_RC8.1 . Chybí mi možnost přemístění oblíbených programů a v EPG nám vše programy i když mám vytvořené oblíbené programy. Navíc jsem včera byl u kámoše ten má starý HD Box a má novou verzi, která vypadá o dost lépe. U dražšího boxu stále nic, pracuje se aspoň na nějakém upgradu. Ocenil bych i aplikaci HBO Go ať nemusíš obraz pořád přenášet přez chromecast
 2. Neuvažuje se o aplikaci HBO Go na setoboxech, videotéka je za tu cenu hodně slabá oproti HBO Go. Raději bych ocenil novou aplikaci nebo aspoň balíček HBO Go, aspoň bych to měl vše v jedné faktuře než platit každému poskytovateli zvlášť.
 3. Dobrý den, prosím o informace, zda je v plánu převod do HD u stanic TLC a Crime Investigation ?
 4. Vyzkoušel jsem všechny kódy, bohužel funguje buď jen zapnuti nebo v dalším kódu zas vypnutí. Nechápu jaký kód ten technik použil, normálně jsem TV zapínal i vypínal + hlasitost. Teďka můžu jen TV zapnout a tím končím. Jediné co vím,že nějaký kód existuje protože to fungovalo vše normálně. Může poradit někdo z UPC nebo nějaký technik ??
 5. Ano to vím u Philips je kód 2195, to ale funguje jen na zapnutí TV ale předtím jsem mohl ovládat jak hlasitost tak i vypnout TV, nastavil to technik. Takže počítám, že nastavil jiný kód ale jaký?
 6. Zdravím, Bohužel jsem si rozladil ovladač a nyní nejde vypnout TV ovladačem od setoboxu. Zadal jsem kód a funguje jen zapnutí ale jinak nic, předtím v pořádku fungovala hlasitost a vypnuti TV. Mám TV Philips můžete poradit nějaký kód?
 7. Poměrně často se mi stává, že přes aplikaci chci nahrát vzdálené film, aplikace hodí hlášku požadavek se nezdařil. Občas se mi ale film nahraje i když aplikace nic nepotvrdi. Je to poměrně problém, nikdy tak nevim jestli se program nahrává nebo ne Mate stejně zkušenosti?
 8. Řazení kanálu sice dává logiku ale neustále musím přepínat než dojedu na kanál, který sleduji. Snižuje to opravdu komfort sledování a i když jsem si už zvykl tak nepochopím jak EPG i když mám oblíbené tak zobrazuje vše, nevím proč to tak blbě je nastaveno. Chci se podívat, kde co hraje a než bych to proklik, tak se raději podívám na internetu na TV program. Navíc v položce filmy a seriály, položka na vyžádání neobsahuje třeba stanici NOVA, přitom v aplikaci je položka dostupná a domnívám se i že na HD boxu. Celkově jsem s HD PVR boxem spokojen ale jak stabilita, rychlost tak i nahrávání ale základní funkce jako oblíbené pořadí nebo ucelené EPG chybí, což beru jako zásadní nedostatek, který se vůbec neřeší.
 9. Spíš nechápu, že není doladěn HD PVR Box není možnost seřazení oblíbených, v EPG je přehled všech kanálu i když mám přidané v oblíbených atd. Video na vyžádání neobsahuje všechny kanály. Je to hodně omezené, přešel jsem na tento box za který platím vyšší poplatek a aktualizace naposledy v minulém roce, což je opravdu škoda. Chápu, že asi HD Box má více lidí, proto cilite testování na tuto skupinu ale spíš uvažuji, že vyměním setobox zpět. Nebo plánuje se nějaká změna, aktualizace nebo již HD PVR box je ve finální verzi a další úpravy prostě jejich software nedá.
 10. Nové funkce? A co HD PVR Box, který je jako prémiové zařízení a stále není dotažen, ten nebude obsahovat nové funkce
 11. Zdravím Mám TV PHILIPS 65PUS6162, úhlopříčka je 164 cm a u HD programu je obraz peckovní, musím uznat, že možná lepší než u mojí staré TV ale spíš je to u tím, že software TV dělá nějakou optimalizaci obrazu. Měl jsem obavy, že kvalita bude nic moc ale nemusíte se vůbec bát. Velice slušně se dívá i na SD programy. Že zkušenosti můžu říct, že upc má nejlepší obraz. Viděl jsem konkurenční kabelový ( PODA) a obraz mají příšerný. Přešel jsem na po týdnu na HD PVR Box tam se mi zdála kvalita lepší ale spíš to je o pocitu vnímání.
 12. Nevíte, zda se plánuje nějaká další aktualizace setoboxu, přešel jsem na tento box a vadí mi, že nemůže mít seřazeny své kanály, ano možnost oblíbených je ale ne změna pozic. Osobně jsem spokojen s tímto boxem, rozhodně rychlejší a stabilnější než starý box. Dale nerozumím proč v sekci na vyžádání nejsou programy novy a prima, přitom na starém boxu to bylo funkční a to stejné i na mobilní aplikaci Dale v EPG mám i programy, které nemám předplacených, sice jsou zasedl ale proč tam jsou pak musím listovat neskutečně dlouho než najdu na nějaký kanál. Upřímně čekal bych, že na tomto boxu budou služby na lepší úrovni, přijde mi to takové omezené na to, že se jedná o dražší pronájem a měl být tento setobox jako hlavní. Kdy bude nějaká aktualizace, bude vůbec nebo je to finál ??
 13. No, není to poprvé co jsem používal flash disk, půl roku zpět jsem normálně používál a žádné sekání a zpomalení jsem nepozoroval. Takže moc nesouhlasím, že je to příliš pomalé aby to nestíhalo. Měl jsem dokonce 16 GB. Koupil jsem rychlejší a větší a problém je, takže se spíš domnívám, že to bude způsobeno nějakou aktualizací. Ale asi bude lepší nějaký pevny disk. Navic rozdil v USB 2 a 3 je v rychlosti přenosu a zápisu, takže to žádný marketingový tach není. Pokud jste někdy vyzkoušel tak tohle snad nemůžete myslet ani vážně. Na USB 3 nahraju film 5x rychleji. Pokud nemám nějakou lacinou flešku
 14. Ahoj, Právě jsem si koupil flash verze 3.0 32GB, při zapojení jsem formatoval disk. TV hraje ale u HD programu dochází k zaseku na cca na 1s dívám se na TV a co 5 min se to zadrhne. Funguje zastavení i zpětné přehrání. Pokud chci ale program nahrát tak to píše, že disk je plný a mám promazat paměť, přitom je využito cca 3% takže disk není plný. Máte někdo obdobné zkušenosti ?
×
×
 • Create New...