Přejít na obsah

tramin

Uživatel
 • Počet příspěvků

  515
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězné dny

  1

Vše od uživatele tramin

 1. tramin

  Kostičkování obrazu

  Vše, včetně zásuvek patří UPC, protože mi to tady instalovali. A protože jim platím,tak si to přijdou i zkontrolovat :-)
 2. tramin

  Kostičkování obrazu

  Tak jsem si nechal v Omku vyrobit na míru kabel i s konektory, ale je to jen o něco lepší. Každopádně je to signálem, takže volám na UPC, ať to přijedou přeměřit. Platím jim, tak nebudu ještě platit někoho jiného. Přece není možné, aby to na 5 metrů nefungovalo. @Retiree 😫 zásuvky jsem kontroloval a dotahoval před 14 dny po malování...
 3. tramin

  Kostičkování obrazu

  Asi jsem na to přišel. Délka, nebo kvalita koaxiálního kabelu. 2m hraje OK, 5m už ne... Ale bohužel potřebuji těch 5m. Tak nevím, jestli koupit nějaký kvalitnější kabel, nebo bude nutný nějaký zesilovač. Už jsem z toho hotový 😫
 4. tramin

  Kostičkování obrazu

  Tak funguje pouze na jedné ze 3 zásuvek. Ostatní TV fungují na všech.Ale už je jasné, že je to signálem a ne TV. Asi citlivý tuner. Co s tím teď? Dík🤔 Asi jsem na to přišel. Délka, nebo kvalita koaxiálního kabelu. 2m hraje OK, 5m už ne...
 5. tramin

  Kostičkování obrazu

  Tak teď jsem zjistil, že normálně hrající programy mají úroveň signálu 66% a kostičkované 78%. Nevím, jestli to má nějakou souvislost a jestli by nepomohl nějaký zesilovač signálu za zásuvkou. Řešit to s techniky UPC je asi blbost, že?
 6. tramin

  Kostičkování obrazu

  No jo, ale jiné 3 vyzkoušené televize na tom místě hrály OK. Každopádně vyzkoušeno, bez změny. Až mám pocit, že mi poslali výměnou tu samou. Což je ale blblost.
 7. tramin

  Kostičkování obrazu

  Ale ona je napřímo v zásuvce. Mám od UPC již od stavby domku udělané v každém pokoji, kde je TV účastnické přípojky...
 8. tramin

  Kostičkování obrazu

  Nejsou samozřejmě na stejném místě. Teď vyzkoušena jiná TV se stejným zapojením (včetně CA) na tom "prokletém místě" a vše funguje. To by mě fakt zajímalo, proč 2 kusy od Sharp nefungují?? Mám zkusit jiný model od Sharpu, nebo jinou značku? Jde mi o maximální šířku 92 cm, výšku 57 cm, 4K rozlišení a možmost instalace aplikací Neflix, Prime video a podobně.
 9. tramin

  Kostičkování obrazu

  Televize jsou připojeny 3, dvě s CA modulem, jedna přes STB.
 10. tramin

  Kostičkování obrazu

  Jenže je to bohužel jediné místo v pokoji, kde může TV být, aby splinila účel. A vypadá to, že nefungují jen některé multiplexy. Např. Food HD, NG Wild HD a další fungují. U některých to píše kodované video i zvuk u jiných žádný signál. A kabely jsou nové...
 11. Koupil jsem do dětského pokoje novou TV : https://www.datart.cz/televize-sharp-40bl2ea-cerna.html?desktop=true ale od počátku mám jen problémy. V TV je CA modul, který je vyzkoušený jako funkční v jiných TV, vyzkoušel jsem i někoik funkčních koaxiálních kabelů. Dokonce jsem televizi reklamoval, ale i druhý kus se chová stejně. A sice tak, že v podstatě kromě CS Mystery HD žádný kanál nehraje bez záseků a kostičkování. Většina dokonce nehraje vůbec a píše to žádný signál, včetně ČT HD. Účastnická zásuvka je funkční a např. Netflix přes síť hraje OK. Vůbec nechápu, co s tím??
 12. tramin

  Nové stanice

  Přesně, vždyť donedávna ještě vysílali moravské zápasy z ELH v SD, protože tady nebyly přenosové vozy pro HD. Nevím, jaká je situace dnes.
 13. tramin

  Výpadek signálu

  A to jsem si jí měl vyzkoušet v obchodě, jestli se programy nerozhází? To byla fakt hodnotná reakce k tématu :-)
 14. tramin

  Výpadek signálu

  Tak super, pracně seřazené kanály na TV s CA modulem jsou v prd....Ať se jdou vy....
 15. tramin

  Výpadek signálu

  A dovolat se nedá...
 16. Možná už to někdo psal, ale zůstane CA modul funkční i nadále u Vodafonu?
 17. tramin

  CA Modul

  No a mě ujišťovali, že můžu mít maximálně 3 zařízení na smlouvu...
 18. tramin

  Výpověď

  Ne u balíčku sport.Jedině přes STB,vyzkoušeno.
 19. tramin

  Výpověď

  Trochu jiná zkušenost.Měl jsem sportovní balíček u DIGI( dnes Telly) , včetně STB v pronájmu. Teď jsem se po cca 18 měsících rozhodl ukončit smlouvu. U nich je možnost dát výpověď mailem, což jsem využil. Zároveň je nutné do 14 dnů vrátit STB od podání výpovědi, jinak by smlouva nemohla být ukončena., Což jsem taky udělal. Zavolal jsem jim, jak je to s placením. Bylo mi řečeno, že se platí dopředu, čili na nadcházející měsíc a že je výpovědní lhůta 30 dnů. Myslel jsem si, že po 1.4. uplatňuje nový Zákon o telekomunikacích, ale trvali na 30denní výpovědní lhůtě ( ve všeobecných podmínkách to tak mají ). Nevím, kdo má pravdu. jestli jsou jejich všeobecné podmínky nadřazeny zákonu. Každopádně jsem zjistil neskutěčný paradox. Sice zaplatím celý měsíc dopředu, ale i kdybych ten STB odeslal až na poslední chvíli, čili 14 dnů od ukončení smlouvy, tak těch dalších 14 dnů stejně nemohu využít služeb DIGI, protože nemám jak, když už nemám STB. V mém případě dokonce celý měsíc. Buď to na mě zkouší, nebo to mají dobře vymyšlené...
 20. Jasně, s technikem jsme zkoušeli vše možné. I nějaký rychlost.upc.cz, nebo jak to je. Dále 2 noťasy s gigovou lankou, jiné kabely, jiné porty, modem do továrka...Ještě mě napadla banda místních ukrajinských kopáčů, co tady něco kopou kolem skříně UPC. Dnes už tu samozřejmě nejsou, musím je odchytit zítre.
 21. Avast používám několik let a nikdy problém nebyl...
 22. Tak po volání na technickou podporu problém nezjištěn.Vyzkoušeno úplně vše.Zítra dorazí technik.Rozhodně to není vytížeností...
 23. Akorát že to jelo pár měsíců naplno a najednou ne.Proto se ptám.
 24. Již několik dnů pozoruji nižší rychlost download(mám tarif 500).Měřeno přímo z modemu i přes můj router.Vše stejné.Restart modemu nepomohl.Mám někdo podobný problém?
 25. Akorát že je to skoro 2 měsíce a nic,Kapišto?A ty navíc asi nekapišto,že ani po skoro 6 týdnech nevyřídili moji reklamaci.Což je dle zákona na odstoupení od smlouvy.Teď už kapišto?Hlavně bych chtěl vidět tebe,když ti někdo bude dlužit.A nejenom,že nevrátí,ale ani nekomunikuje.A jestli napíšeš,že jde přece jen o pár korun,tak už ti odpovídat nebudu,protože jde o PRINCIP,kapišto?
×
×
 • Vytvořit...