Přejít na obsah

tramin

Uživatel
 • Počet příspěvků

  516
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězné dny

  1

tramin naposledy vyhrál 18. srpna 2018

tramin má nejvíce líbivý obsah

O uživateli tramin

 • Hodnost
  Člen

Služby Vodafone

 • Vodafone internet
  -
 • Vodafone telefon
  -
 • Vodafone televize
  TV Komfort
 • Vodafone datový limit na mobilu
  -
 • Vodafone rychlostní limit na mobilu
  -
 • Vodafone zařízení
  HD mediabox
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Brno-Líšeň

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. tramin

  Pochvala

  Já teda mám poslední dobou taky dobré zkušenosti s telefonickou podporou. Slušní, ochotní trpěliví, jen tak dál.
 2. tramin

  Kostičkování obrazu

  Vše, včetně zásuvek patří UPC, protože mi to tady instalovali. A protože jim platím,tak si to přijdou i zkontrolovat :-)
 3. tramin

  Kostičkování obrazu

  Tak jsem si nechal v Omku vyrobit na míru kabel i s konektory, ale je to jen o něco lepší. Každopádně je to signálem, takže volám na UPC, ať to přijedou přeměřit. Platím jim, tak nebudu ještě platit někoho jiného. Přece není možné, aby to na 5 metrů nefungovalo. @Retiree 😫 zásuvky jsem kontroloval a dotahoval před 14 dny po malování...
 4. tramin

  Kostičkování obrazu

  Asi jsem na to přišel. Délka, nebo kvalita koaxiálního kabelu. 2m hraje OK, 5m už ne... Ale bohužel potřebuji těch 5m. Tak nevím, jestli koupit nějaký kvalitnější kabel, nebo bude nutný nějaký zesilovač. Už jsem z toho hotový 😫
 5. tramin

  Kostičkování obrazu

  Tak funguje pouze na jedné ze 3 zásuvek. Ostatní TV fungují na všech.Ale už je jasné, že je to signálem a ne TV. Asi citlivý tuner. Co s tím teď? Dík🤔 Asi jsem na to přišel. Délka, nebo kvalita koaxiálního kabelu. 2m hraje OK, 5m už ne...
 6. tramin

  Kostičkování obrazu

  Tak teď jsem zjistil, že normálně hrající programy mají úroveň signálu 66% a kostičkované 78%. Nevím, jestli to má nějakou souvislost a jestli by nepomohl nějaký zesilovač signálu za zásuvkou. Řešit to s techniky UPC je asi blbost, že?
 7. tramin

  Kostičkování obrazu

  No jo, ale jiné 3 vyzkoušené televize na tom místě hrály OK. Každopádně vyzkoušeno, bez změny. Až mám pocit, že mi poslali výměnou tu samou. Což je ale blblost.
 8. tramin

  Kostičkování obrazu

  Ale ona je napřímo v zásuvce. Mám od UPC již od stavby domku udělané v každém pokoji, kde je TV účastnické přípojky...
 9. tramin

  Kostičkování obrazu

  Nejsou samozřejmě na stejném místě. Teď vyzkoušena jiná TV se stejným zapojením (včetně CA) na tom "prokletém místě" a vše funguje. To by mě fakt zajímalo, proč 2 kusy od Sharp nefungují?? Mám zkusit jiný model od Sharpu, nebo jinou značku? Jde mi o maximální šířku 92 cm, výšku 57 cm, 4K rozlišení a možmost instalace aplikací Neflix, Prime video a podobně.
 10. tramin

  Kostičkování obrazu

  Televize jsou připojeny 3, dvě s CA modulem, jedna přes STB.
 11. tramin

  Kostičkování obrazu

  Jenže je to bohužel jediné místo v pokoji, kde může TV být, aby splinila účel. A vypadá to, že nefungují jen některé multiplexy. Např. Food HD, NG Wild HD a další fungují. U některých to píše kodované video i zvuk u jiných žádný signál. A kabely jsou nové...
 12. Koupil jsem do dětského pokoje novou TV : https://www.datart.cz/televize-sharp-40bl2ea-cerna.html?desktop=true ale od počátku mám jen problémy. V TV je CA modul, který je vyzkoušený jako funkční v jiných TV, vyzkoušel jsem i někoik funkčních koaxiálních kabelů. Dokonce jsem televizi reklamoval, ale i druhý kus se chová stejně. A sice tak, že v podstatě kromě CS Mystery HD žádný kanál nehraje bez záseků a kostičkování. Většina dokonce nehraje vůbec a píše to žádný signál, včetně ČT HD. Účastnická zásuvka je funkční a např. Netflix přes síť hraje OK. Vůbec nechápu, co s tím??
 13. tramin

  Nové stanice

  Přesně, vždyť donedávna ještě vysílali moravské zápasy z ELH v SD, protože tady nebyly přenosové vozy pro HD. Nevím, jaká je situace dnes.
 14. tramin

  Výpadek signálu

  A to jsem si jí měl vyzkoušet v obchodě, jestli se programy nerozhází? To byla fakt hodnotná reakce k tématu :-)
 15. tramin

  Výpadek signálu

  Tak super, pracně seřazené kanály na TV s CA modulem jsou v prd....Ať se jdou vy....
×
×
 • Vytvořit...