Přejít na obsah

Milos1498650066

Uživatel
 • Počet příspěvků

  28
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Milos1498650066

 • Hodnost
  Nováček

Služby Vodafone

 • Vodafone internet
  Internet 200
 • Vodafone telefon
  -
 • Vodafone televize
  TV Komplet
 • Vodafone zařízení
  Technicolor TC7200, CA modul
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Brno
 1. Pokud máte někdo problémy s aplikací HBOGO na TV Samsung, tady je přepis komunikace se zákaznickou podporou HBOGO: JÁ Dobrý den. Do minulého týdne jsme úspešne vyuzívali na TV Samsung Vaši starší aplikaci HBOGO. Nyní, kdy puvodní aplikace jiz není k dispozici a musime pouzít jen aplikaci novou, musím kazdý den prostrednictvím mobilu registrovat zarízení, prestoze tuto televizi v seznamu zarizení jiz vidím. Po registraci funguje aplikace normálne. Další den se ale vše opakuje. Po opetovné registraci se v seznamu zarízení objeví další, stejná televize. Tato zálezitost je velmi nepríjemná a komplikuje nám sledování skvelé sluzby. Muzete mi prosím poradit nejaké rešení? Predem dekuji. Podpora HBOGO Dobrý den, ospravedlnujeme sa za vzniknutú situáciu tieto informácie posúvam nášmu technickému oddeleniu. JÁ po třech dnech Dobry den, technicke oddeleni stale nema zadne vyjadreni k nove aplikaci pro TV Samsung? Venuje se tomu nekdo? Radi bychom opet sledovali HBOGO, ovsem pokazde registrovat jiz zaregistrovane zarizeni je velmi neprijemne. Podpora HBOGO Dobrý den, velice se omlouváme za zpusobené problémy. Naše technické oddelení stále pracuje na vylepšení aplikace. JÁ Dobry den, takze se jedna o obecny problem teto aplikace? Evidujete tento problem u vice uzivatelu? Vase odpoved je nicnerikajici fraze, jsem zklaman. Podpora HBOGO Dobrý den, jedná se o technický problém aplikace, který má v soucasné chvíli více uzivatelu. Problém nyní reší technická podpora. JÁ Dekuji vam ze jsem dostal konkretni odpoved! Budu vam vdecny za nasledne zaslani informace, az bude aplikace funkcni.
 2. Peno, gratuluju ke skvělé volbě a děkujeme ti za opravdu hodnotný příspěvek. Momentálně eviduju krátké nepravidelné výpadky zvuku na ČT Sport HD. Lokalita Brno - Bystrc, příjem na Samsung UE40ES7000, CA modul. Nějaká chybka někde je, před přeladěním bylo vše ok.
 3. Na Samsung UE40ES7000 (model r. 2012) vyskakování loga HbbTV trvá i po aktualizaci firmware TV. Vyřešil jsem to přesunutím programů Primy na pozice 135 a výše, kam už nikdo nedolistuje.
 4. Kolik těch domácností mají ti technikové zmapovaných? Nemluvě o tom, že si tam rádio může každej připojit až po jejich odchodu, takže to o ničem nevypovídá. Jen tak na okraj, výhoda kabelovky je (v případě UPC byla) v tom, že jsou tam věci, který nejsou nikde jinde. Jak je člověk u kabelovky už nenajde, tak logicky začne koukat jinam. A celkově klesající trend počtu abonentů u služeb jenom dokládá, že UPC vrství chyby na všech frontách, teď už i u toho FM. Pokud vím, technici jsou z externích firem, takže otázkou je, jestli se vůbec někdo z UPC nějakého technika ptal... UPC by se mělo v první řadě ptát svých zákazníků, těch od kterých inkasuje prachy. Osobně jsem vyplňoval poměrně dost elektronických dotazníků od UPC, nikdy se ale okruh dotazů netýkal programové nabídky a FM rádií. Dlouhodobým problémem UPC je (ne)komunikace, která může vyústit v úbytek klientů. Souhlas s YABAKA - UPC nevyužila toho, že nabízela něco jiného, než jiní poskytovatelé. FM přijímače jsou běžnou výbavou každé domácnosti, takže stačila propagace tohoto produktu. Pokud tedy byla skutečně nízká poslechovost FM rádií, je to pouze a jen vizitka UPC. Nemyslím si, že počet posluchačů rádií přes STB převýší počet posluchačů FM... Ale to je jen nezměřitelná spekulace.
 5. Pro David – UPC: Pokud vycházíte z faktů, tak prosím uveďte konkrétní data, nebo aspoň jak jste je získali. Pochybuju, že UPC zná počet zákazníků, kteří mají připojený FM rádiový tuner do UPC sítě. UPC tuto službu nikdy nepropagovalo a na rozdíl od Karnevalu nemělo FM frekvence uvedeny ani na svých stránkách. Chápu, že někdo v UPC takto rozhodl a my zákazníci s tím bohužel těžko něco uděláme. Nicméně sdělit zákazníkům, že UPC potřebuje část pásma na internet je korektní, na rozdíl od tvrzení o nízké poslechovosti FM rádií.
 6. Pro zajímavost uvádím komunikaci s UPC z předchozích dnů. Dotazy vychází z mé zkušenosti a postřehů známých a příbuzných, kterým se o UPC zařízení starám. DOTAZ Dobrý den. Na základě změn uvedených na Vašich stránkách http://www.upc.cz/pdf/Razeni_rozhlasovych_stanic_fm.pdf budou vyřazena z pásma FM rádia Valc? Co znamená poznámka "pásmo 88 - 100 MHz nezaručeno"? Jestliže zrušíte příjem těchto unikátních stanic z FM, bude to velké mínus pro zákazníky. Předem děkuji za odpovědi na obě otázky. ODPOVĚĎ Vážený pane, děkujeme za Váš dotaz. Z důvodu zlepšení našich služeb jsme nuceni upravit určité frekvence. Po změně bude dostupné pouze frekvenční pásmo 100 - 108 Mhz. Pásmo současné tudíž 80-100Mhz již nebude podporováno a žádná radiová stanice na něm nebude vysílat. Samozřejmě poslouchat FM stanice bude i nadále možné, jen budou stanice na jiných frekvencích. Návody a odpovědi na nejčastější dotazy najdete na http://www.upc.cz/pece-o-zakazniky/ Specialista technické podpory UPC DOTAZ Dobrý den, děkuji za odpověď. Z mého pohledu se jedná o zhoršení služeb. Očekával bych od UPC příjemné uživatelské řešení služeb, nicméně situace je přesně opačná - ke sledování televize propaguje UPC zejména externí přijímače, takže většina neznalých zákazníků vyfasuje "krabici" s dalším ovladačem, přestože mají novou televizi s CI slotem. Vše je pak složitější a když něco nefunguje podle představ, nadává se na UPC. Právem, protože UPC nenabídne jednodušší a elegantnější řešení ve formě CA modulu, jenž by mnoho zákazníků uvítalo. Možná budete argumentovat, že uživatelé CA modulů nemají k dispozici MY PRIME. Tak jim ho nabídněte, třeba prostřednictvím HbbTV. Teď nastává podobná situace s poslechem rádia. UPC ruší něco, co funguje a o co má určitá část zákazníků zájem. Když budu chtít poslouchat rádia Valc, musím si pořídit externí DVB-C přijímač, ten propojit se stávající aparaturou. Takže další zařízení, další ovladač... Na televizi rádio poslouchat nebudu. Otázka na závěr: Uvažujete o zpřístupnění rádií v Horizon GO? Nejde mi samozřejmě o rádia, která chytnu "na drát", ale o ryze kabelová rádia Valc, rádia která vysílají lokálně (např. Radio 1) a rádia která nevysílají terestricky na FM (Wave, Jazz,..) Jsem s kvalitou služeb od UPC spokojen. UPC by si ale občas mohlo uvědomit, že v jednoduchosti je síla! ODPOVĚĎ Vážený pane, dovolte prosím, abychom touto formou reagovali na Váš e-mail, týkající se služby UPC digitální televize. CA moduly do pronájmu stále poskytujeme, jak však píšete, nepropagujeme ho, protože na něm zatím nejsou funkční služby videotéky. Do budoucna se pokoušíme najít řešení, jak toho dosáhnout. Rádia do Horizon GO zatím zařadit neplánujeme, do budoucna se to však může změnit. Návody a odpovědi na nejčastější dotazy najdete na http://www.upc.cz/pece-o-zakazniky/ Specialista technické podpory UPC
 7. Zdravím, řešil jsem podobný problém na starším Samsungu ES7000. Pomohla aktualizace firmware v TV. Na stránkách Samsungu najdeš poslední verzi.
 8. Davide, díky za info. Vím že jsem tu O2 aplikaci před časem v TV viděl, ale jelikož jsem ji samozřejmě nepoužíval, nezaregistroval jsem její odstranění. Pro Retiree: Díky za upřesnění ohledně HbbTV od UPC. Myslím že teď je funkční jen na HD+, nemůžu momentálně ověřit.
 9. Pokud vím, O2 má pro svoji videotéku aplikaci pro Smart TV. UPC ne a neuvažuje o ní. Proto zmiňuji možné řešení sledování videotéky My Prime v síti UPC prostřednictvím HbbTV. Jestli jsem to napsal nepřehledně, tak se omlouvám.
 10. Na FB se UPC vyjadřuje, že nepočítá s aplikací My Prime pro Smart televize. Je to škoda, v tomto ohledu je O2 dál. Napadá mě, že by mohlo být řešení nabídnout videotéku prostřednictvím televizního programu, např. se statickým obrazem, který by umožňoval službu HbbTV s videotékou My Prime. Tento program by byl kódovaný pro zákazníky, kteří nemají My Prime zakoupeno, nebo v ceně služby (Komfort+ / Komplet+). Možná je toto řešení pro UPC problém, možná je záměr nabízet videotéku jen přes STB. Předpokládám, že je nás víc, co nechtějí mít v obýváku další ovladač s Mediaboxem. Budu rád za vaše vyjádření k této myšlence.
 11. Zkoušel jsem včera. Na Prima HD nefunkční, na Love SD Hbb naběhlo. Pravděpodobně není HbbTV funkční na HD verzích.
 12. U mé TV UE40ES7000 problém vyřešen aktualizací cca rok starého firmware. Díky "lada-vir" za radu. Možná by bylo vhodné, kdyby s dotazem na aktuální FW v zařízení přišli technici v HBO i v UPC, když to s nimi už tak dlouho řeším. Určitě se v tom někdo na straně provozovatele vrtal, když to před tím běželo a najednou v červnu nastal problém... Přeju všem ať jim závadu nový FW vyřeší.
 13. Pro lada-vir: Díky za tip, zkusím příležitostně aktualizovat FW. Na základě této diskuse jsem předpokládal, že pravděpodobně bude problém u HBO, protože jak píše Jirka72, šlo o technické potíže u HBO a aplikace se mu po pár dnech rozběhla. Každopádně dám vědět výsledek. Pro Fandahbo: Zatím se z HBO ani z UPC nikdo neozval. Mám jen potvrzeno, že UPC to předalo HBO k řešení.
 14. Mám UE40ES7000 a cca 2-3 týdny mi aplikace nefunguje. Předtím běžela až na občasné problémy s přihlašováním bez problémů. Pro Fandahbo: Kontaktoval jsem HBO, ti konstatovali, že na mé TV by měla aplikace fungovat a doporučili mi popsat problém svému poskytovateli. Takže jsem zaslal e-mail s popisem závady a typem TV na technickou podporu UPC, ti by měli vše odeslat na support HBO. Já jen čekám a doufám, že závadu odstraní. Kontaktujte také UPC, snad se to vyřeší dřív, když nás bude víc... Seznam podporovaných TV je v záložce "TV s internetem" na této stránce: http://www.hbogo.cz/pages/faq.aspx
 15. Výše popisovaný problém u mě stále trvá. Po přihlášení píše "Načítání" a nic se nestane. Při pokusu o přehrání volného obsahu napíše Error. Aplikace mi od začátku fungovala normálně. Opravdu vám to všem už funguje?
×
×
 • Vytvořit...