• David - UPC

   Vítejte na webu UPCZONE   19.7.2017

   UPCzone je nezávislé internetové fórum zaměřené na uživatele služeb UPC. Fórum UPCzone (tehdy ještě "Karnevalzone") bylo založeno v roce 2004, uživatelem Tomus. Po spojení firmy Karneval s UPC v roce 2007 se web přejmenoval na nynější název UPCzone. UPC fórum slouží pro komunikaci klientů UPC mezi sebou navzájem. Zákazníci zde mohou mezi sebou diskutovat, sdělovat si zkušenosti, navzájem si radit a aktivně se tak i účastnit vývoje společnosti UPC. Kritické příspěvky zde nejsou cenzurovány.

Tur21

 • Počet příspěvků

  3
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 1. Tak první problém vyřešen, ještě ten druhý.
 2. Dík. Divné, že to z manuálu nešlo. No, stejně se nedá přihlásit pomoc admin/admin. Jak to resetuje? ten čudlík na modemu který je nutné mačkat hrotem to pouze restartoval. K druhému dotazu. To vím ale minule jsem měnil i první dvě dvojčíslí. Tedy nějak by to mělo jít také. Takto se mění jen 1/2
 3. Zdar. Jakmile zadám dle návodu na UPC http://192.168.0.1/ tak to napíše Tento web není dostupný Odpověď webu 192.168.0.1 trvala příliš dlouho. To samé při http://192.168.1.1/. Jak tohle mohu vyřešit? Druhá věc, jakmile se změnit MAC adresu tak se mi změní pouze poslední dvě dvojčíslí IP a ne celá. Tohle vyřeším jak? Děkuji za pomoc.