Přejít na obsah

Fr@nk

Uživatel
 • Počet příspěvků

  6
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Fr@nk

 • Hodnost
  Nováček
 1. tak jsem ten svůj problem konzultoval s autorizovaným technikem Panasoniku a ten mi sdělil, že pokud dochází ke stejným problémům na všech vstupech HDMI tak je vyloučené aby byla vada v TV, že to spíš vypadá na nekompatibilitu obou přístrojů tzn. STB a plazmy, že by se to mohlo vyřešit aktualizacemi FM. Vzhledem k tomu, že se vada objevuje hodně sporadicky to vidím,že asi vydržím zda se to časem nezlepší. Dík moc za postřehy a rady. Drahý HDMI kabel taky zatím kupovat nebudu. for. Jack_6428 podle Vaší reakce to vypadá, že víte o čem to je. Měl jste nebo máte podobný problém?
 2. Tak jsem kvůli občasnému problikávání obrazovky do černa, zatímco zvuk jde, reklamoval STB CV 7000 HD. STB mi vyměnili včetně kabelu, ale jak se ukázalo problém zůstal. Začínám mít podezření, že to bude vstupem HDMI i mé TV Panasonic TH-42PX80E. Nemáte někdo stejný nebo podobný problém, nebo nemáte někdo stejnou TV ve spojení s tímto STB?? Snažím se takto zjistit zda je to na reklamaci TV. Díky za postřehy.
 3. hm tak to fakt nevím. Mě se projevuje to, že pořad jde a nejdnou obrazovka zčerná a jen v levém rohu obrazovky se objeví screen informace o automatickém formátu nebo wide. Zvuk jde pořád dál, jen když to problikávání mezi černou obrazovkou a TV signálem je rychlé tak i zvuk začne trhat. Když jsem měl CV 5000 tak nic takového nebylo. Napadá mě zda by to nemohlo být kabelem. Zkusím ještě přehodit jinou zásuvku HDMI, nebo pak koupit lepší kabel. Taky mám pocot, že když začně takto problikávat plazma tak v tu chvíly to jde i na jiných kanálech, ale to ted nemám přesněji odpozorovaný...musím se nato soustředit.
 4. Taky má někdo podobnou zkušenost, že sice kostičkování s boxem CV 7000 HD už není, ale místo toho pozoruji občas černou obrazovku? Je to normální nebo byste mi doporučili jít třeba do lepšího HDMI kabelu? Mám ten od UPC a nevím jestli bude mít cenu investovat 1600 do lepšího.
 5. Aktuálně jsem vyřešil problém se zvukem. Jka tady už někdo poznamenal stačilo jít na výběr audio stop na dálce boxu a ...zvuk opět jde . HBO HD už jde v obraze 16:9 tak jak má. Nevím co se stalo, ale už to jde. Zas proběhla nějaká aktualizace po které mi to napíše, že mám zkontrolovat smart kartu. Po přepnutí na jinej kanál a zpět je problém pryč.
 6. Tak jsem si domů přitáhnul plazmu Panasonic TH-42PX80E a ihned kontaktoval UPC a objednal Box CV-7000HD. Předtím jsem měl asi týden CV-5000. Je fakt, že jakmile jsem zapnul plazmu přes původní box CV 5000 tak jsem byl lehce zdešen "kvalitou" obrazu. Až jsem začal přemýšlet ak manželce vysvětlím, že investice 28.000 do plazmy byla nutná, když náš původní CRT Thomson měl obraz sice menší ale tak nějak hezčí. No naštěstí tahle TV opravdu reaguje hodně na nastavení obrazu, (ostrost, jas, redukce šumu apod.) Pak už byl obraz fakt koukatelný a i manželka byla spokojená a velikost obrazu si pochvalovala. Zrovna dneska mi tedy z UPV přivezli box VC 7000 HD. Byl jsem hodně zvědavej na výsledek a mohu říci, že po shlédnutí několika vteřin NG HD jsem byl unešen. I u ostatních programů jsem pozoroval zlepšení, i když už ne tak dramatické. Bohužel má tento Box mouchy, které se u mě projevují dosti častým " aktualizace prosím čekejte. Místo kostičkování černá plocha, kdy TV reaguje přepínáním aspect ratia. Po pár vteřinách se obraz obnoví. Nějakým pro mě záhadným způsobem u HBO HD je obraz 4:3, i když info hlásí 16:9 a dálkové ovl. na změnu režimu nereaguje. Rovněž mi nejde u HBO ( HD SD) zvuk. VH1 je rovněž bez zvuku. Na UPC mi řekli, že aktualizace firmwaru probíhá online, že by tyto problémy měli ustát. Tak jsem zvědavej. Doufám, že v dohledné době UPC zahrně do své nabídky přístroj, který bude obsahovat jak příjem HD signálu tak i možnost záznam na HDD včetně USB vstupu.
×