Jump to content

Adolf.Shitler

User
 • Content Count

  1,145
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Everything posted by Adolf.Shitler

 1. Těsně před volbami pak akcie ČEZ koupí Agrofert a konečně bude líp, koblihy mohou začít chrochrat blahem...
 2. Co to je za novou úpravu fóra, pokud jde o psaní příspěvků a PM? Radši to vrátit zpátky...
 3. Laik by si vlastní router snad ani pořizovat neměl a pokud už ano, pak si nechat vše nastavit odborníkem. Určitě ne se vrhat do samobastlení bez znalosti věci a jenom na základě nějakých netových rad nebo co si někde vyGooglí.
 4. Údajně má u nových verzí fungovat, řešil jsem to někdy vloni na rootu. Ale byla to spíš akademická debata, osobně alternativní FW nepoužívám.
 5. Na omezování netu se vykašlat (to lze velmi snadno obejít) a pokud jde o alternativní firmware, tak pozor na to, že při jeho použí nemusí u některých routerů fungovat HW NAT (např. některé modely TP-Link).
 6. To jsou F konektory na dvě věci, raději klasiku kompresní. Jinak F konektor je na klíč 11, pouze F v provedení pro kabel PRG11 je na klíč 12. Ale tak jako tak platí, že pokud by byl problém v tomto (vadné stínění), pak spojení nebude plně funkční za modemem ani přes UTP a nejenom přes WiFi.
 7. Pokud je připojení přes kabel OK a blbne to jenom přes WiFi, tak bych rozhodně neviděl problém někde u VF. Kdyby ano, pak to blbne pořád, ať přes WiFi nebo přes kabel bez rozdílu.
 8. UTP stojí pár kaček a je po problému.
 9. Tak hlavně, že ty ses ozval od čtvrtka až dneska, ty vemeno :D Jinak ta tvoje EDERA má skutečně "skvělé" hodnocení, prostě operátor k pohledání, stačí si přečíst recenze na Google od uživatelů a je jasno, že je lepší si sehnout nahý do kopřiv, než toto :P Jo - net mám 240/40 a úplně mně stačí, protože nevyužiji ani to, není k čemu.
 10. Pokud to nejde u jedné netové přípojky na víc zařízeních, tak s tím WiFi nemá nic společného a jediná blokace, která připadá do úvahy, je na IP adresu. Což bych řešil se zákaznickým servisem. Nebo je ještě možné, že to blokuje router, což by ale mělo vyřešit jeho tovární nastavení.
 11. No hack to sice je, ale týká se to snad jenom televizorů Samsung a u nich spíš funkcí typu nahrávání jako takového (což jde někdy udělat i přes servisní menu a výběrem jiného modelu TV, než o jaký se jedná), nikoliv odblokování nahrávek (tam může být problém, že je to díky čipu, např. některé SAT přijímače s čipem Ali to mají také tak a omezení přehrávání nelze nijak SW změnit). Jestli ti to funguje, tak jenom dobře. Já osobně jsem šel cestou externího C/S2/T2 boxu s E2.
 12. "hacknout" TV snad ani nejde, navíc kdo by se tím zabýval, když stačí externí box s linuxem. A že má externí box smysl je z více důvodů, např. lze přehrávat soubory z NAS (a to nejenom přes DLNA), streamovat do sítě atd. Některé televizory už mají FastScan, tam se potom nic ručně ladit nemusí.
 13. Tak se s tou nabídkou konečně pochlub, aby všichni věděli, o jakého skvělého a neodolatelného ISP jde. Zatím jenom mlátíš hubou naprázdno a skutek-utek :P A mně z toho žilka rozhodně nepraskne, protože mám net od VF funkční a nemusím si hrát na nějakého odpadlého dezertéra, který jenom přebíhá mezi operátory v domnění, jak na něho všude čekají s otevřenou náručí a dají mu nějaký jinde nevídaný zázrak :D
 14. Mně je srdečně u zadnice, kdo ti poskytuje net. Já jsem s VF spokojen, dostatečná rychlost, pevná IPv4 a minimum výpadků, což zdaleka není u každé lokálky, co někde překupuje net a pak se podbízí s cenami :P Jinak by ses mohl pochlubit, co za tak svělý net máš, aby si člověk na webu přečetl i recenze jiných userů, třeba to taková sláva na finále zase nebude...
 15. Jasně, v Pardubicích ti dali lepší nabídku, a proto seš na diskuzním fóru VF, od kterého máš TV. Chtělo by to omezit konzumaci perníku :D
 16. V Plzni asi dostal neodolatelnou nabídku 1000 Mbps za 95 Kč měsíčně od Hvězdonetu, tak prchl a lze mu pouze popřát hodně štěstí panáčkovi :D
 17. To už tady jsi i jako boxmail? V této debatě se člověk nějak ztrácí, když to tak vypadá, jakoby měl každý několik profilů :D Jinak Adolfovi jsou nějaké set-top-boxy u zádele, protože používá CA moduly přímo v TV a pokud by i používal set-top-boxy, tak jedině svoje vlastní a nejlépe na Enigmě :)
 18. Jsem tady ještě jako Medvěd a protože si občas píši sám sobě (jako A.S. rozumně a jako Medvěd nesmysly), tak se holt musí mazat :D
 19. @ Tube Jsem zde pořád, i když nejsem vidět :D Navíc bych to napsal úplně stejně, že výkřiky do tmy a demonstrativní výpovědi k ničemu nejsou a prakticky vždy se pak ukáže, že u jiného operátora jsou nějaké problémy také :)
 20. Provozovatelé kabelové TV a IPTV ovšem nejsou výrobci, takže i kdyby měli snahu držet vše při životě stůj co stůj, tak jim to není moc platné. @ IvanL VF dává CA modul s kartou do pronájmu za 70,-Kč měsíčně
 21. Ono by hlavně chtělo, aby si zákazník mohl koupit CA modul s kartou, který pak lze použít ve vlastním set-top-boxu, který nemá s nahrávkami žádný problém (prakticky cokoliv s E2, např. kombo C/S2/T2 Formuler F4) a netrvat furt na nějakých křuskách typu Kaon apod. (přičemž CA modul lze jenom do pronájmu jako snad nějaké luxusní zboží, aby se od jeho používání zákazník co nejvíc odradil).
 22. @ Ladik Pleteš hrušky s jablky. Přímo nahrát znamená, že mám nahrávku u sebe a mohu si ji pustit kdy chci a kde chci, klidně třeba za deset let - a ne v nějakém podělaném cloudu, kde za měsíc nemám už nic a ještě za tyto hňupoviny musím Kellnerovi připlácet. Až půjde obsah cloudu vysypat na vlastrní disk do PC a bude i čitelný, tak dej vědět :P Jinak tedy IPTV a OTT neumí přímo nahrávat ani jedna, nejenom ze zpětného shlédnutí, ale ani z reálného času. Už proto bych tento paskvil nechtěl, navíc dodneška chybí i podpora HbbTV. Zadarmo drahé...
 23. Přímo ze zpětného shlédnutí nahrávat nelze snad u žádné netové TV. Jedině přehrávat v PC a nahrát obrazovku.
 24. Kdo má zájem, může si u jedné nejmenované společnosti zaplatit balík Sport (měsíčně 250,-Kč) a sledovat přes internet (OTT služba) na set-top-boxu Arris (měsíčně 90,-Kč za jeden STB - max. 2 STB na jednu smlouvu).
 25. Nejde. Je to asi stejné, jakoby někdo chtěl, aby se značka Clever prodávala v Tescu. Ani při sebevětší snaze se mu to nepodaří.
×
×
 • Create New...