Jump to content

Adolf.Shitler

Uživatel
 • Content Count

  300
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Adolf.Shitler last won the day on January 3

Adolf.Shitler had the most liked content!

About Adolf.Shitler

 • Rank
  Člen

Služby UPC

 • UPC internet
  Fiber Business 240
 • UPC telefon
  Volám neomezeně
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC datový limit na mobilu
  Jiná služba
 • UPC rychlostní limit na mobilu
  Jiná služba
 • Zařízení od UPC
  Ubee, CAM
 • Místo odběru služeb UPC
  Brno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Další stanice by mohly být už teď (místo na ně je), např. RTVS 3, ale nejsou. Takže z pohledu zákazníka je fuk, jestli HBO v SD zmizí nebo ne. Snad jedině to, kdyby místo toho hned naskočila jiná stanice, což se ale nestalo.
 2. UPC rozhodně nemá povinnost šířit TV programy. Jediná povinnost je ta, že pokud TV programy šíří, pak tam musí být v nejnižší nabídce Česká televize, toť vše.
 3. Právě v případě příbuzných bych se do toho vůbec nepouštěl :D Nicméně o jakém sraní na hlavu je řeč? Prostě poskytovatel umožňuje max. 4 zařízení na smlouvu a finito (třeba satelitní Skylink má jenom max. 3 karty, stejně tak satelitní Digi, resp. freesat má max. 4 a u dalších kabelových a IPTV operátorů je ta situace úplně stejná).
 4. Brát si něco od jiného klienta je samozřejmě naprostá pitomost, resp. ten jiný klient by musel být na hlavu, aby svoje zařízení někomu dal. Pokud jde o funkčnost, tak nevím jak dneska, ale kdysi jsem zkoušel CAM z původní sítě Karneval provozovat v originál síti UPC (podotýkám ze studijních důvodů) a nechodily zápisy na kartu, takže to celé bylo k ničemu. Možná dneska už je to jednotná síť a není problém, což by mohl zodpovědět nějaký technik...
 5. Proč konečně? Ono to zrušení SD má na něco vliv z pohledu zákazníka?
 6. Ve zdejším oligopolním prostředí elektronických komunikací je naivní si myslet, že zákazník je pán, který si bude klást nějaké požadavky. Zrušíš VF, půjdeš třeba k PODA. Tam zase bude něco jiného nevyhovujícího nebo i PODA bude časem odkoupena nějakým větším subjektem a seš pořád na tom stejném. Zdejší trh spěje k jasnému rozdělení VF / T-Mobile / O2. Každý skupuje co se dá a žádná další reálná konkurence není. Už proto, že tyto 3 subjekty těm menším firmám vesměs velkoobchodně prodávají datové připojení a všechno se to tedy točí v kruhu.
 7. Už se to řešilo tady: https://www.upczone.cz/topic/16599-upc-se-mění-na-vodafone/page/12/#comments
 8. Ale kdepak Asiati! Spotřebitel je ten, kdo za to může, když nekupuje drahou domácí elektroniku, ale tu levnou z Asie :-)
 9. Výpověď se dá dát kdykoliv i bez udání důvodu. A žádné horší-lepší nemá oporu v zákoně, to bylo možná kdysi, že při zhoršení podmínek šlo ukončit smluvní vztah. Dneska je rozhodující, jak to má operátor zakotveno ve smlouvě.
 10. Kdysi to šlo domluvit individuálně, ale jestli tato možnost stále trvá, toť otázka... Nebo si TV platit 2x, to by jít mohlo.
 11. Hledat jiného operátora kvůli tomu, že ten stávající nepodporuje muzeální SIPO, to je teda podle mě dost mimo. Co když to časem zruší i PODA? Tak zase jinam? :-) Díval bych se na to reálněji, prostě způsoby plateb se mění spolu s tím, jak jde čas - vyúčtování VF lze např. hradit přes QR platbu, takže jenom naskenuji mobilem, potvrdím otiskem prstu a je zaplaceno (byť inkaso z účtu je samozřejmě ještě pohodlnější). UPC tam má ještě i možnost platby na terminálu SAZKA (u VF jsem to nenašel, možná to pak taky zmizí).
 12. Zlaťák@ Výhoda nemít SIPO je např. v tom, že nemůže nastat situace, že se na SIPO objeví něco, co tam nemá co dělat a já to budu muset složitě řešit nebo nechat ručně vyhazovat někde na přepážce. Toto už jsem zažil někdy před 10 roky, kdy si jakási telekomunikační firma vrazila na moje spojovací číslo platbu 500 Kč a já asi půl roku běhal na poštu každý měsíc, aby tu položku z toho vyhodili ven (firma nebyla komunikativní, aby to zrušila sama). A na výpisu z banky samozřejmě nic složitě hledat nemusím, protože si v internetovém bankovnictví dám prostě filtr plateb, jaký potřebuji :-) Každopádně debata je o tom, že to VF nepodporuje, takže z toho bych asi vycházel...
 13. Už jsem ti odpověděl a moje reakce byla na marek-81, který to ručně zadává, stačí pozorně číst.
 14. Což je zrovna u CAM celkem sranda, když je koupit nelze...
 15. marek-81@ U inkasa z účtu si ve své bance nastavím limit, takže i kdyby něco nesedělo, tak rozhodně nebudu nijak škodný. A mimochodem pokud něco nebude sedět na SIPO, tak je ti to houby platné, protože to musíš zaplatit stejně nebo max. na poště nechat konkrétní položku vyškrtnout, ale to se pak zase dostaneš do problému s neuhrazenou platbou. Takže na tom rozhodně nejsi líp než já a ještě se musíš tentovat s ručním zadáváním příkazu k úhradě, což já nemusím :-) Zlaťák@ A výhoda mezi přímým inkasem z bankovního účtu ve prospěch UPC/VF a tím mezičlánkem SIPO, kde se v tvém případě také jedná o inkaso z bankovního účtu, je prosím pěkně jaká?
×
×
 • Create New...