Jump to content

Adolf.Shitler

Uživatel
 • Content Count

  125
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Adolf.Shitler last won the day on November 5

Adolf.Shitler had the most liked content!

About Adolf.Shitler

 • Rank
  Člen

Služby UPC

 • UPC internet
  Fiber Business 240
 • UPC telefon
  Volám neomezeně
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC datový limit na mobilu
  Jiná služba
 • UPC volné minuty na mobilu
  Jiná služba
 • UPC volné SMS na mobilu
  Jiná služba
 • Zařízení od UPC
  Ubee, CAM
 • Místo odběru služeb UPC
  Brno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Android 7 se tak nějak nepovedl, ale 8 už ano a tam není problém s Wi-free žádný, stejně jako u Androidu 9. A co se týká těch hospod, tak si to snad pamatuji dobře, že max. počet na jedno Wi-free je 5 uživatelů, takže pokud se chce připojit šestý a výše, tak má smůlu. Nicméně ona ta WiFi je vlastně pořád stejná, jestli ta hospodská pod UPC nebo Wi-free je šumák, akorát u té hospodské není omezení počtem zařízení (vlastně je, ale ve stovkách, což jakoby nebylo).
 2. Jelikož nejsem "telekomunikační turista" neboli jedinec, který soustavně mění operátory v domnění, jak s někým vykvedlá (a nakonec akorát všude vykvedlají s ním :D ), tak nikoho neobcházím. Využívám takové služby, které mně vyhovují a mám nastavené takové priority, které si mohu finančně dovolit.
 3. jj, tak to u těch krámů bývá. Marketing napíše 500 Mbps a pak se ukáže, že je port jenom 100 Mbps (viz ekvivalenty v podobě TP-Linků apod.)
 4. A v PC se podívat, jestli je správně nainstalovaný driver síťové karty (pokud to není nějaký starý vrak, kde je síťová karta jenom 100 Mbps).
 5. Zavolal bych na UPC ještě před nákupem toho modemu...
 6. Z jaké linky pořád? UPC dostane peníze ze dvou smluv (také peníze odvede, např. u TV za každého abonenta samotným televizním stanicím, autorským organizacím apod.), vše řádně zdaní a není co dál řešit. Tedy pokud si člověk nechce za každou cenu něco najít, aby na UPC plivnul, pak se mohou vytvářet podobné "problémy" do aleluja...
 7. Proč by měl nový majitel jet na cizí účet? Nový majitel bude mít nově uzavřenou smlouvu na sebe, dostane zařízení na sebe a tedy si i pojede na sebe. A jestli na dané adrese dobíhá nějaká jiná smlouvy nemá snad na nic vliv. Fyzicky připojené zařízení (modem) bude stejně jenom jedno.
 8. U SAT vysílání tento problém není, jenom u DVB-T2. Samozřejmě může být problém v set-top-boxu nebo TV, takže jich ještě pár zkusím, nicméně regionální vysílání je po technické stránce dost nestandardní a způsobuje problémy i tak. Každopádně v DVB-C je ČT1 HD v Brně ve verzi JM, takže to úplně stačí a pokud budu potřebovat verzi z Prahy, tak si přepnu na ČT24 HD, taktéž v DVB-C. Chybí sice verze SM, ale to za žádnou tragédii nepovažuji.
 9. Měl jsem za to, že všechny programy České televize v HD jsou volně dostupné v DVB-C. Regionální verze ČT1 v DVB-T2 sice jsou, ale co jsem je zkoušel, tak pokaždé při spuštění (18:00 hod.) i při ukončení (18:25 hod.) dojde k vytuhnutí a je potřeba zařízení pro příjem přepnout na jiný program a zase zpátky, aby člověk nekoukal jenom na statickou obrazovku. Zjevně tedy nedodělek.
 10. To není v souvislosti s uzavřenou smlouvou relevantní.
 11. Když jdu ukončit smlouvu, tak proč bych měl ještě kdesi žebrat? Prostě smlouvu vypovím a po skončení výpovědní lhůty mě už bývalý poskytovatel služeb nezajímá. A pokud někde uzavírám smlouvu novou, tak se rozhoduji na základě její výhodnosti a ne jak nějaký pako z Kauflandu s letákem slev ruce, abych kdesi stepoval v pondělí a čtvrtek před prodejnou jenom proto, že cosi dostanu o korunu levněji.
 12. Fakt má smysl řešit nějaký SD matlaniny, který jsou dobrý akorát na zkažení zraku? Hmm...
 13. Proč by na jedné adrese nemohlo být uzavřeno víc smluv současně?
 14. Panímáma si asi myslí, že UPC bude najímat externisty, kteří budou šmejdit po katastrálních úřadech a zkoumat, jestli skutečně zákazník byt prodal nebo si to jenom vymyslel :D
 15. @Slamb Nevím přesně co máš na mysli, ale jestli rychlost 10 Mbps, tak ta opravdu není v mobilu použitelná? A pokud nějaké omezení v rámci FUP, tak to přece není nic nového.
×
×
 • Create New...