Jump to content

Adolf.Shitler

Uživatel
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 1. Možná to vydrží, ale jelikož chce Prima peníze a i ostatní její HD verze jsou v kódu (stejně jako u Barrandova), tak tomu moc nevěřím.
 2. Kabel Plus začínal na dvacetikoruně. To ještě byly programy šířeny i v I. TV pásmu. Posléze se objevil i Digital Music Express (30 jednotlivých hudebních žánrů v CD kvalitě bez mluveného slova a reklam). Kde jsou ty časy
 3. Kup Toner: http://www.omko.cz/rozbocovac-xghs-4-4x-8db-homolog/
 4. Zakódování Prima HD a Barrandov HD je jenom otázkou času, do budoucna lze s volným HD počítat leda u ČT a nějakých promo programů.
 5. Případně nechat udělat kabel s F konektory a vzít k tomu kovové redukce na IEC (ty stojí 20-30Kč za kus, takže žádná tragédie).
 6. Koaxiální kabel si nechej vyrobit někde na míru v prodejně s anténní technikou, nejlépe v provedení Belden a kovové konektory na obou stranách, v Brně např. firma OMKO na Kaštanové nebo Staňkové. Hotové účastnické šňůry a ještě HAMA, to nemá na kabelovce co pohledávat. Na tu otázku si dovolím odpovědět sám - když se ptáš na HD kanály a někdo ti nalinkuje seznam programů, tak jistě není tak těžké si přečíst, jestli ta nabídka HD programy obsahuje nebo ne, tj. jestli ti půjdou a jaké.
 7. V případě TV JOJ je to ale hloupost, protože ta ve slovenském DVB-T vysílá i nadále a je tedy možné ji také přeshraničně přijímat. Spíš se UPC s TV JOJ dohodli a došlo k nahrazení TV JOJ verzí JOJ Family, podobně jako je tomu u Skylinku u karet registrovaných pro použití na území ČR.
 8. Router za routerem zrovna ideální není. Zkusil bych dát TC7200 do bridge a pokud se situace zlepší, pak je jasno.
 9. Bohužel z dotazu není zřejmé, o jaké zařízení se vlastně jedná. Tímto také zdravím "Jana Nováka" z ČT
×
×
 • Create New...