Přejít na obsah

Adolf.Shitler

Uživatel
 • Počet příspěvků

  611
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězné dny

  8

Adolf.Shitler naposledy vyhrál 3. ledna

Adolf.Shitler má nejvíce líbivý obsah

O uživateli Adolf.Shitler

 • Hodnost
  Člen

Služby Vodafone

 • Vodafone internet
  Fiber Business 240
 • Vodafone telefon
  Volám neomezeně
 • Vodafone televize
  TV Komfort
 • Vodafone datový limit na mobilu
  Jiná služba
 • Vodafone rychlostní limit na mobilu
  Jiná služba
 • Vodafone zařízení
  Ubee, CAM
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Brno

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Adolf.Shitler

  Výpadek signálu

  Proč by se měly rozházet programy při výpadku signálu? To už musí být tedy echt krám model...
 2. Adolf.Shitler

  Výpadek signálu

  Mně zase není jasné, jak přepravní společnost UPS souvisí s tématem kabelové televize Vodafone...
 3. Adolf.Shitler

  Výpadek signálu

  @ mirij Samozřejmě, protože ČT ART začíná vysílat až ve 20:00 hod.
 4. Adolf.Shitler

  Výpadek signálu

  Každý účastník musí vždy počítat s tím, že služba za home ceny nemůže a ani není garantovaná 24/7/365. To prostě nejde a i kabelovka je akorát technické zařízení, které se může potentovat. Pokud někdo nemůže být bez TV, tak ať si ke kabelovce platí ještě SAT operátora, instaluje pozemák a pro sichr pořídí nějakou IPTV, aby to měl jištěné ze všech stran :D
 5. Že je záruka 2 roky samozřejmě znamená hodně, protože životnost spotřební elektroniky se už dávno neměří na desetiletí. Další opomíjený fakt je, že při standardním odkupu má prodejce po dobu záruky zákonnou lhůtu na opravu 30 dnů.
 6. Adolf.Shitler

  CA Modul

  Nechce platit za pronájem CA modulu. Což je pochopitelné.
 7. Adolf.Shitler

  CA Modul

  Karta byla majetkem UPC vůči vratné záloze 200 Kč, takže pokud to koupil z druhé ruky, tak tam už asi nebyla.
 8. Gbps rychlost je prakticky k ničemu, protože funguje akorát v síti operátora nebo max. po republice, ale jak se jde někam za hranice, tak je to jenom zbožné přání. A samozřejmě i Gbps na národní úrovni je k ničemu, pokud na druhé straně není adekvátní rychlost také. Ovšem marketingově paráda a taky se na to dá nachytat spousta naivků, kteří vidí číslo u rychlosti, ale absolutně jim nedochází další souvislosti...
 9. Jelikož je odstoupení od smlouvy jednostranným právním aktem, tak reakce ze strany VF nemusí být vůbec žádná a je pouze dobrá vůle VF, jestli nějak zareaguje a dá zákazníkovi vědět.
 10. @ marek-81 Že je něco volně šířeno na satelitu v žádném případě neznamená, že si to může dát národní kabelovka jen tak do nabídky! Sice si spousta lidí myslí, že by to tak mohlo být, ale není.
 11. @ marek-81 RAI má koupená autorská práva i pro ČR, že to vyžaduješ šířit v kabelu VF na území ČR? Asi sotva. A pokud máš SAT, pak si snadno obstaráš dekodér na RAI. Sice ne oficiálně, ale to nikdo u individuálního příjmu zkoumat nebude.
 12. Proč by měl být můj pohled omezený? Nikdo nikomu nebrání, aby se učil třeba čínsky, když chce. Ale nelze čekat, že bude národní kabelovka šířit programy, na které buď vůbec nebo jenom stěží sežene autorská práva a hlavně - pořád je to pouze pro velmi minoritní část zákazníků, kteří se v pohodě mohou obsloužit sami přes SAT. Případně jakkoliv přes web. Jediný skutečný smysl v kabelu mají SK programy, protože těm rozumí i ti, co ovládají pouze naší mateřštinu.
 13. @ marek-81 Ty si myslíš, že třeba s italštinou je to někde terno? Nebo s franštinou? Leda v jejich bývalých koloniích v Africe, ale jinak sotva. Že by třeba v německé kabelovce někdo toužil po fr programech, o tom lze s úspěchem pochybovat. A o autorských právech už řeč byla. Kdo má potřebu příjmu těchto programů, tak si jistě obstará SAT příjem a může si pak dopřát co je libo.
×
×
 • Vytvořit...