• David - UPC

   Vítejte na webu UPCZONE   19.7.2017

   UPCzone je nezávislé internetové fórum zaměřené na uživatele služeb UPC. Fórum UPCzone (tehdy ještě "Karnevalzone") bylo založeno v roce 2004, uživatelem Tomus. Po spojení firmy Karneval s UPC v roce 2007, se web přejmenoval na nynější název UPCzone. UPC fórum slouží pro komunikaci klientů UPC mezi sebou navzájem. Zákazníci zde mohou mezi sebou diskutovat, sdělovat si zkušenosti, navzájem si radit a aktivně se tak i účastnit vývoje společnosti UPC. Kritické příspěvky zde nejsou cenzurovány.

Adolf.Shitler

 • Počet příspěvků

  10
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Popularita

0 Neutrální

O uživateli Adolf.Shitler

 • Datum narození

Converted

 • Internet
  1
 • Televize
  1
 • Telefon
  1
 1. Možná to vydrží, ale jelikož chce Prima peníze a i ostatní její HD verze jsou v kódu (stejně jako u Barrandova), tak tomu moc nevěřím.
 2. Kabel Plus začínal na dvacetikoruně. To ještě byly programy šířeny i v I. TV pásmu. Posléze se objevil i Digital Music Express (30 jednotlivých hudebních žánrů v CD kvalitě bez mluveného slova a reklam). Kde jsou ty časy
 3. Kup Toner: http://www.omko.cz/rozbocovac-xghs-4-4x-8db-homolog/
 4. Zakódování Prima HD a Barrandov HD je jenom otázkou času, do budoucna lze s volným HD počítat leda u ČT a nějakých promo programů.
 5. Případně nechat udělat kabel s F konektory a vzít k tomu kovové redukce na IEC (ty stojí 20-30Kč za kus, takže žádná tragédie).
 6. Koaxiální kabel si nechej vyrobit někde na míru v prodejně s anténní technikou, nejlépe v provedení Belden a kovové konektory na obou stranách, v Brně např. firma OMKO na Kaštanové nebo Staňkové. Hotové účastnické šňůry a ještě HAMA, to nemá na kabelovce co pohledávat. Na tu otázku si dovolím odpovědět sám - když se ptáš na HD kanály a někdo ti nalinkuje seznam programů, tak jistě není tak těžké si přečíst, jestli ta nabídka HD programy obsahuje nebo ne, tj. jestli ti půjdou a jaké.
 7. V případě TV JOJ je to ale hloupost, protože ta ve slovenském DVB-T vysílá i nadále a je tedy možné ji také přeshraničně přijímat. Spíš se UPC s TV JOJ dohodli a došlo k nahrazení TV JOJ verzí JOJ Family, podobně jako je tomu u Skylinku u karet registrovaných pro použití na území ČR.
 8. Router za routerem zrovna ideální není. Zkusil bych dát TC7200 do bridge a pokud se situace zlepší, pak je jasno.
 9. Je ten TC7200 přepnut do bridge mode?
 10. Bohužel z dotazu není zřejmé, o jaké zařízení se vlastně jedná. Tímto také zdravím "Jana Nováka" z ČT