Přejít na obsah

Adolf.Shitler

Uživatel
 • Počet příspěvků

  732
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězné dny

  11

Adolf.Shitler naposledy vyhrál 31. července

Adolf.Shitler má nejvíce líbivý obsah

O uživateli Adolf.Shitler

 • Hodnost
  Člen

Služby Vodafone

 • Vodafone pevný internet
  Fiber Business 240
 • Vodafone mobilní internet
  Jiná služba
 • Vodafone televize
  TV Komfort
 • Vodafone zařízení
  Ubee, CAM
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Brno

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Adolf.Shitler

  Režim bridge

  Bylo by tady ještě řešení v podobě tunnel 6to4.
 2. Adolf.Shitler

  Režim bridge

  Vybereš v nastavení na 192.168.0.1 režim modem - pokud to nejde, pak nejspíš nemáš veřejnou IPv4, ale máš IPv6, kde režim modem nelze. Jedině si nechat přidělit veřejnou IPv4, ovšem bez možnosti IPv6.
 3. Adolf.Shitler

  Typ modemu

  WiFi si lze udělat nějaký AP přímo v místnosti, to je to poslední. VF má šanci svoji síť posunout o level výš, pokud využije max. pásmo pro upload co to jde, tj. 204. Jestli "upgraduje" tak, že ze stávajícího rozsahu do 65 MHz to posune do 85 a up začne na 120, pak je to prakticky o lejně.
 4. Adolf.Shitler

  Typ modemu

  Ten splitter TV/DATA by měl mít technik z kabelovky. On se sice dá i sehnat, ale obvykle jenom na zahraničních webech. Pokud ho budeš kupovat sám, oželíš VKV rádio a chceš mít přípravu na Docsis 3.1, pak tento: https://www.ebay.de/itm/Triax-TV-Data-Verteiler-TDP-1-204-Verteiler-346091-TV-Data/114314666615 Propojky nejsou součástí, ale kabel F-F ten technik snad mít bude (nebo vyrobí na místě). Jinak u samoinstalace se spíš počítá s tím, že máš doma již hotovou zásuvku TV/DATA a jenom to připojíš k ní. Rozbočení někde před zásuvkou a instalace filtrů, to není standard, takže domluva s technikem na místě bude nejspíš nutná.
 5. Adolf.Shitler

  Typ modemu

  Přívod je v levém sloupci ten prostřední konektor, takže ten odpojit, na takto volný kabel dát splitter TV/DATA, z TV výstupu splitteru pokračovat do rozbočovače a DATA připojit k modemu.
 6. Adolf.Shitler

  Typ modemu

  Výhod vlastního routeru je více, ovšem v případě Linksys E4200 zrovna nenacházím ani jednu, takže bych to neřešil a nechal na Compalu...
 7. V interní čtečce karta nefunguje, jenom v dodaném modulu, a to ještě při nutnosti spárování karta+modul.
 8. Adolf.Shitler

  Výpadky

  Staré Brno internet - to je tedy síla od čtvrtečního večera. Pět minut ano, deset minut ne, pak hodinu nic, pak zase ano a tak pořád dokola. Hlavně, že se na zákaznické lince v pátek ráno dušovali, jak to dají do pořádku a leda houno :-( Zítra jim samozřejmě napíši reklamaci a uvidíme, jak se k tomu VF oficiálně postaví - ale měl by čelem a hlavně rychle, protože Netbox už obchází domy, kontaktuje majitele se žádostí o souhlas s výstavbou sítě elektronických komunikací a vypadá to, že se začne co nevidět budovat. To bude nepříjemná konkurence... Nebo vlastně příjemná :D
 9. Adolf.Shitler

  CA modul Irdeto

  Není Conax jako Conax, takže vlastní koupený modul je ti na dvě věci a potřebuješ výhradně ten od VF (UPC nebo dříve i firmy LICA), jinak smůla, jak bylo již napsáno. Irdeto pak není jenom pro Skylink, ale i pro freesat, Plustelku a pár dalších poskytovatelů.
 10. V pobočkách bank to funguje tak, že pokud vyberu službu, která není moc využívaná a obsluhuje ji extra přepážka, tak je logicky větší pravděpodobnost, že budu obsloužený dřív. Ale to se netýká pokladny, která je pořád stejná :)
 11. urban legend :D Dneska ráno jsem shodou okolností na VF volal a hned to zvedla operátorka, ani jsem neslyšel nic o nějakém pořadí.
 12. Jak platíš není vůbec tvoje věc, protože to je především věc operátora, jaké platební možnosti svým zákazníkům umožní. Takže nefňukej jak stará baba na trhu a prostě vezmi na vědomí, že se doby mění a co bylo, už není a nebude :P
 13. U VF jistě zůstane možnost platit poštovní poukázkou typu A, takže si nostalgii po zrušení Sazky užiješ dosyta a navíc to nebude za 15 kaček (Sazka), ale rovnou za 39 kaček (ČP), což je super, ne? :D Jo - a 3 dny min. si na připsání platby počkáš, to buď v klidu, Česká pošta jde na všechno s námořnickou rozvahou :D
×
×
 • Vytvořit...