Přejít na obsah

seppe

Uživatel
 • Počet příspěvků

  7
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli seppe

 • Hodnost
  Nováček
 1. seppe

  Nastavení STB Handan CV-6000 DVR

  Bohužel, ze zkušenosti vím, že časový limit funguje jak na naprogramované nahrávání, tak i na ruční. Pokud nahrávám pouze jeden program a jsou v něm reklamy, tak to jde. Během reklamy ukončím nahrávání a znovu spustím (samozřejmě vše na ruku) a potom při zpracování obě části spojím. Horší je, když chci nahrávat dva programy, které se časově překrývají. Nevím, co by se stalo, kdybych ukončil nahrávání. Nevím, který program by se mi ukončil (sice doufám, že ten, co nahrávám na ruku, ale ještě jsem si to neověřil).
 2. Při nastavování parametrů STB pro nahrávání je maximální doba nahrávky 180 minut. Některé filmy jsou ale delší, zvláště když jsou do nich vloženy reklamy a hlavně je třeba dát na konec určitou rezervu, neboť většina kanálů uvádí časy svých programů spíše jen orientačně. Lze nějakým způsobem nastavit čas nahrávání alespoň na 200 minut? Díky za odpověď.
 3. seppe

  Připojení dig.signálu do PC?

  Když jsem sháněl TV kartu, všechny byly orientovány na DVB-T. Jaký je rozdíl mezi signálem DVB-C a DVB-T z hlediska jejich fyzikálních parametrů (kmitočet apod.)? Díky za odpověď.
 4. seppe

  Záznam v digitálu

  Možná, že jsi žádnou chybu neudělal, mě se podařilo spojení také až na několikátý pokus. Takže "vydržať!" a zkoušej dál.
 5. seppe

  Přenos dat z STB DVR CV-6000 do PC

  to Tomus cituji: "Vsechny Vase problemy se zde jiz resily a vyresily, takze prohledejte forum. HAV je nutne prevest do TS, ten pak precte WM player atd. ... " Všechny tyto problémy se sice už řešily, ale obávám se, že navyřešily. Downloader mám nainstalovaný vč. ovladače (ten jsem musel doinstalovat, neinstaluje se automaticky s downloaderem), spojení až na několikátý pokus. Doba stahování dat je hrozná - 1 hodina záznamu se stahovala 65 (!) minut. Ještě nerozumím zkratce TS a jak se soubor .hav do TS převede. Díky za odpověď.
 6. seppe

  DVR rekordér

  V analogovém vysílání některé vysílače např. PRIMA aj. (a některé videorekordéry) umožňovaly tzv. "inteligentní nahrávání". Začátek i konec pořadu, který jsi chtěl nahrávat sis nastavil přesně podle programu a ať už byl časový skluz do plusu či do mínusu, nahrávka měla začátek i konec. Zřejmě vysílač oznamoval nějakým impulzem ve svém signálu začátek a konec pořadu a rekordér se podle těchto impulzů zapínal a vypínal. Třeba se časem dočkáme takového komfortu i u digitálního vysílání.
×