Jump to content

Zlaťák

Uživatel
 • Content Count

  185
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Zlaťák last won the day on May 24

Zlaťák had the most liked content!

About Zlaťák

 • Rank
  Člen

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Internet 150
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  TV Klasik
 • Vodafone devices
  Technicolor, CA modul
 • Place of subscription of Vodafone services
  Brno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak to je docela úlet cena.
 2. Mně to technik UPC zapojil asi 5 let dozadu takto. Do jednoho výstupu mám přímo modem (Technicolor) a do dvou zelených kabelů 3 zásuvky dodané od UPC (bohužel elektrikář (silnoproudař) mi to natáhl tak blbě, že mám jednu zásuvku průběžnou -místo hvězdicového rozvodu).
 3. Já se snažil včera večer v DVB-T dívat na Novi a nešlo to. Kostičky, výpadky zvuku.
 4. U mě všechno ok. Žádné poplašné zprávy nechodí.
 5. Nejste jedinej, komu to vadí (slušně řečeno). Ale u UPC/Vodafone je to asi neřešitelný problém (dle jejich přístupu).
 6. Tak to já si koupil CA modul. Ověřil ho, že je řádně odkoupen. Mám ho už dva roky fyzicky doma, ale UPC/Vodafone mi ho nechce připojit, protože je prej pořád vedený u aktivní smlouvy původního majitele (jako jediné zařízení).
 7. @tomus Ve škole nejsme, ale ten příspěvek nedával smysl. Pokud neznám význam cizích slov, tak je nepoužívám. 😉 prezenční, presenční význam: vztahující se k účasti, výskytu (setrvání) na určitém místě standarta = prapor
 8. @namec Česky: Tak ten prezentační chaos je poslední dobou standard.
 9. Jde ještě zaregistrovat Technicolor nebo už jen Compal? Na stránkách UPC (vím, že už je moc neaktualizují) jsem našel toto: Také bychom Vás také chtěli informovat, že na nového zákazníka lze převést pouze tato zařízení: Modemy Compal a Technicolor, Set-top boxy Kaon KCF700 a Kaon KCF900, CA modul. V ostatní případech je nutná výměna zařízení za výše uvedené. Kdyby to náhodou ještě šlo, rychle bych vyměnil Cisco za Technicolor, co mi tu leží.
 10. Tak v ČR je modem za dva tisíce a pronájem za 70Kč, takže ten poměr je zase trošku jiný. Já třeba mám dvě smlouvy (dva modemy) a třetí rezervní mi leží v šuplíku. Modemy jsem koupil z druhé ruky po tisícovce a za ty roky se mi to finančně rozhodně vyplatilo.
 11. Pokud je bude opravdu jen pronajímat, tak jediný důvod můžou být peníze. Modemy nakoupí v obrovském množství (= ještě za nižší než obvyklou cenu), následně je pronajme a za dobu životnosti vybere několikanásobně víc peněz než je cena zařízení. Ale pevně věřím, že je to jen dočasný stav a modemy prodávat bude. Stejně jako si nepronajímám mobilní telefon, nechci a nebudu si pronajímat ani modem.
 12. Tak nakonec to vypadá, že byl nějaký problém s MS Outlookem (asi po nějaké aktualizaci). Pomohlo až smazání účtu a znova nastavení (se stejným nastavením). Při pokusech (jen) o změnu nastavení se problém pořád vyskytoval.
 13. Mně na Samsungu (řada J) hbbtv normálně funguje.
 14. Mně jen štve, že mi doma leží ve skříni záložní Technicolor, který mi už nikdo nepřipojí, ale budou mě nutit do pronájmu něčeho místo Cisca. Přitom by stačilo tyto dva modemy zaměnit a Cisco (i když pořád funkční) vyhodit. Bylo by to win-win pro obě strany. Protože nevím (asi vím), jak se budou rodiče (důchodci) tvářit, že budou za internet platit místo "třech stovek" nově "čtyři stovky". To už je docela slušný zdražení (v procentech). Aby to nedopadlo, že zruší internet a budou si vrtat kabel skrz zeď od sousedů (na to jejich příležitostné brouzdání a dvakrát do týdne čtení mailů).
×
×
 • Create New...