Jump to content

Zlaťák

Uživatel
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Zlaťák last won the day on July 26 2017

Zlaťák had the most liked content!

About Zlaťák

 • Rank
  Člen

Služby UPC

 • UPC internet
  Internet 150
 • UPC telefon
  -
 • UPC televize
  TV Start
 • UPC datový limit na mobilu
  -
 • UPC volné minuty na mobilu
  -
 • UPC volné SMS na mobilu
  -
 • Zařízení od UPC
  Technicolor
 • Místo odběru služeb UPC
  Brno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No ty vole, to jsou ceny. Jeden by zaplakal.
 2. Podle zásuvky to moc poznat nepůjde. Já mám taky stejné tango zásuvky po bytě pro rozvody UPC.
 3. Zlaťák

  P CA moduly

  Hahaha. Nedávno jsem kupoval dva, každej za 4 stovky.
 4. Nelze otevřít. Adobe poslední dobou nějak zlobí.
 5. Když budu mít Klasik a k němu vybraný mini balíček. Jde tento nějak jednoduše změnit v MojeUPC nebo se musí někam volat,...?
 6. Je pravdou, že teď už ti dají zásuvku (i počet) přesně kam chceš. U rodičů na bytě nám kabelovku tahal tenkrát Kabel Net. Řekli, že zásuvka musí být hned nad vstupními dveřmi a modem musí být maximálně 1,5m od zásuvky. Vůbec je nezajímalo, že počítač je na druhém konci bytu a TV taky, že u vybudované datové zásuvky není silová zásuvka. Prostě postavili modem na botník, připojili ho prodlužovačkou nataženou vzduchem ze zásuvky na protější stěně a hotovo. K počítači vedl kabel volně, k TV je starej tvrdej koax namlácenej skobičkama na omítce do dnes. Už by to po těch téměř 20 letech možná chtělo "aktualizovat" rozvod. Na druhém bytě jsme dělali nové rozvody elektřiny. Snažil jsem se to sesynchronizovat dohromady (silnoproud + UPC). UPC nemělo žádné požadavky na kabel, který měl natahat silnoproudař. Následně technik přijel jen zapojit zásuvky do všech pokojů. A nadával jako hrom, že je použitý špatný kabel, že není rozvod celý do hvězdy, ale jedna větev byla ještě jednou větvená,... Bohužel silnoproudař byl "chytrý", ale datovým rozvodům nerozumněl. Všechno je pod omítkou bez husích krků (= náprava nemožná). Nakonec se po nějaké době nadávání, měření a nastavování podařilo technikovi UPC rozjet televizi ve všech místnostech. Datové zásuvky na net (i přes objednávku) odmítl zapojit, že na to nemá s sebou vybavení. Že si mám objednat další výjezd. Takže nakonec jsem si je musel zapojit sám. Jedna zásuvka byla gratis, dvě další po pětistovce. Přívodní datový kabel máme v komoře rovnou na rozbočovač (bez zásuvky). Jedna větev do modemu, dvě větve do místností, s tím, že jedna větev se ještě jednou větví do sousední místnosti. Celkem máme po bytě tři zásuvky, do každé jde teoreticky zapnout modem (nemusí být v komoře). Docela by mě zajímalo řešení reklamace, když "po první zásuvku" je to UPC a odpovídá za to, ale zásuvky jsou až za rozbočovačem a vlastním vedením po bytě.
 7. Kdy už se dočkáme funkčního EPG? Zase jeden příklad. Jména účinkujících Kelly, Dean,... mi nepřipadají moc česká.
 8. Rádi bychom Vás informovali, že k 23.01.2019 dojde ke zvýšení rychlosti Vašeho UPC Internetu z původních 100 Mb/s na 150 Mb/s! Věříme, že si s touto změnou užijete UPC Internet skutečně naplno. Váš nový tarif Internet 150 Vám přinese: rychlost stahování až 150 Mb/s, nahrávání rychlostí až 10 Mb/s, službu Wi-Free fdg
 9. Taky poslední týdny v Brně zápasím s přeskakováním zvuku (ČT,...) v DVB-T.
 10. Pak se nabízí otázka, jestli těm, kteří mají komplet bez ruského balíčku, by se neměl poplatek o stovku zlevnit. 😉
 11. Jandík: To tam rozhodně není. Vypadá to stejně, ale má to jiné hodnoty útlumu.
 12. Mně v Bystrci taky už druhý den každou chvilku televize píše, že není signál.
 13. Prima Max je v dbv-c taky jen v kódovaném HD. TV Start jen v dvb-t.
 14. Pochybuju, že O2 nebo Orange by přistoupili na šíření v konkurenčních sítích.
×
×
 • Create New...