Jump to content

Zlaťák

User
 • Content Count

  205
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Zlaťák last won the day on May 24 2020

Zlaťák had the most liked content!

Community Reputation

25 Vynikající

About Zlaťák

 • Rank
  Člen

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Internet 150
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  TV Klasik
 • Vodafone devices
  Technicolor, CA modul
 • Place of subscription of Vodafone services
  Brno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No doufám, že v budoucnu pojedou CA moduly a pro zpětné zhlédnutí,... bude aplikace do chytré televize. Modem mám na druhém konci bytu než další dvě televize. Takže kabel je pro mě nereálný.
 2. @cvancara: Tak já nevím, jak si mám jinak vysvětlit, že ani pokud jsem přetáhl okno na půl mezi obě plochy, tak na půlce obraz byl a na druhé nebyl.
 3. Mě překvapilo, že jsem si chtěl onekdá při práci pustit film (horizon.tv) na vedlejším monitoru (rozšířená plocha), ale měl jsem pouze černou obrazovku s obrovským tlačítkem přehrát/pauza a jel pouze zvuk. Když jsem okno prohlížeče přetahoval na hlavní monitor, tak obraz jel. Docela nepříjemné omezení.
 4. Adolfe, já třeba mám hned na kablu rozbočovač. A dal mi ho tam přímo technik se slovy, že zásuvka je zbytečná.
 5. No tak to je paráda. Doufám, že ještě brzo zruší CA moduly. Modem mám v komoře a čtyři TV zásuvky různě po bytě. Tak snad si nebudu muset pořídit čtyři modemy. Počítám, že Vodafone box s modemen přes wifi nepropojím. 😄
 6. Nemusí být obě zásuvky na stejné fázi?
 7. Tento názor nás má víc. Taky jsem si pořídil Klasik s CA moduly. A pokud to zruší, budu vážně uvažovat, že se vrátím k anténě,
 8. Kartu Vám bez problémů dodá Vodafone. CA modul aktuálně Vodafone jen pronajímá za 70Kč. Můžete zkusit sehnat starý odkoupený od UPC (nutno ověřit odkoupení ). CA modul od kohokoliv než českého UPC/Vodafone Vám nepovolí (=nebude fungovat). Settopbox pak potřebovat nebudete, alr přijdete o zpětné zhlédnutí.
 9. Jojo, zrovna tak upozorňují, že brzy spustí novou samoobsluhu. https://www.vodafone.cz/mujvodafonevnovem/ Už se ví, jak to bude s CA moduly? Spustí už DVB-C (Vodafone TV) a pojede televize dál přes moduly?
 10. V to doufám taky. Ale vzhledem k tomu, že mi v létě jeden nový prodali, tak doufám, že to rušit nebudou.
 11. Teď jsem narazil na jeden zajímavý, ale trochu starší, článek. Pokud už to tady bylo, tak se omlouvám. https://www.lupa.cz/clanky/milan-zika-vodafone-na-podzim-nabidneme-v-siti-exupc-rychlosti-nad-1-gb-s/
 12. Objednat si technika, dodá a zapojí správnou zásuvku na vaše kabely.
 13. Tak adaptér je tak za stovku. Pronájem nového modemu je 70Kč měsíčně. Takže bych to, pokud máte modem vlastní, klidně risknul a ten adaptér ještě aspoň "na měsíc" koupil.
 14. Dělá mi to právě i na ČT. Stanice jedou všechny (ty co mají) nekódovaně. Pak mě ještě napadlo, že televize je stará cca 5 let, tak jestli to není nějaký "Samsung oser", že skončila podpora,...
×
×
 • Create New...