Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
  • David - UPC

   Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

   Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 

Zlaťák

Uživatel
 • Počet příspěvků

  72
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  2

Zlaťák last won the day on 26. července

Zlaťák had the most liked content!

O uživateli Zlaťák

 • Hodnost
  Nováček

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Brno
 • UPC Internet
  Internet 100
 • UPC televize
  TV Start
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  Technicolor
 1. Nové stanice

  Tam asi nejde o rušení, ale o nějakou kompunzaci. Napřed nabídnu x stanic za nějakou sumu. Pokud nějaké stanice zruším, tak buď poskytnu náhradu nebo snížím cenu za balíček.
 2. Prodejní místa a jejich služby

  Dá. Email mi došel taky, ale vracel jsem asi před měsícem osobně. Vytiskl jsem si formulář pro vrácení zařízení a byl jsem pochválen, že jsem vzorný.
 3. Ztrátovost, výpadky, restarty

  Kliknu na screenshot a otevře se mi obrovský obrázek přes celou obrazovku. Text je následně jak pro slepé.
 4. Jen pro zajímavost. Jede promo HBO někomu s nabídkou Start? Na DVB-C je pořád zakódováno.
 5. Kostičkování a výpadky obrazu

  Tak se UPC musím omluvit. Problém byl nakonec v nekvalitním propojovacím kabelu mezi zásuvkou a TV. Zvláštní, že dva roky to fungovalo. Nakonec stačilo koupit kabel s trojitým stíněním a kvalita signálu je opět na stovce.
 6. Kostičkování a výpadky obrazu

  Zkusím to v té komoře. Ale musím napřed sehnat redukci ze sroubovacího konektoru na klasickej antenovej. Nemám tam zásuvku, ale rovnou rozbočovač. Zkoušel jsem i na hlavní televizi DVB-T a kvalita signálu 100 a chybovost 0. Takže to dělá jen DVB-C.
 7. Kostičkování a výpadky obrazu

  DVB-C placené nemám (když nepočítám těch 20-30Kč na vyúčtování). Vážně ho zvažuji, ale nechci se uvázat k placení, když nemám jistotu, že kostečkování přestane. UPC kabel mám natažený do komory (ještě bych mohl zkusit TV napojit přímo tam) a dál rozvedeny kabely po bytě elektrikářem + dodané a zapojené (tři) zásuvky technikem od UPC. Mě spíš zaráží to, že dva roky to nedělalo a teď se na to nedá dívat. DVB-T sleduji na druhé TV v ložnici a nevšiml jsem si, že by kostečkoval obraz a vypadával zvuk. V obýváku jedu na DVB-C, protože chci mít ČT z Brna,...
 8. Kostičkování a výpadky obrazu

  Mám nové rozvody, staré cca dva a půl roku. Tahal je elektrikář, ale následně zapojoval a proměřoval technik UPC. Nevím, jestli chci znova sekat do zdi (bohužel to není v husím krku). A nedělají to všechny kanály. Třeba všechny ČT (HD) mají kvalitu signálu minimálně 95 a chybovost maximálně 10. To stejné, když přepnu na zakodované HD verze Novy a Primy (černá obrazovka). Trošku to na mě působí jako "nechceš kostečky a výpadky zvuku, tak si zaplať placenou nabídku". Jen mám trošku obavy, aby nakonec výsledek nebyl stejnej. Zvláštní je, že cca dva roky všechno jelo bez problémů. Zlobí to až teď posledních několik měsíců.
 9. Kostičkování a výpadky obrazu

  Už mě to kostečkování fakt nebaví. DVB-C, Nova (SD), Prima (SD),... Kvalita signálu 30, úroveň bit. chyby 2000. Nedá se na to dívat. A to jsem uvažoval o placené nabídce. Dělá mi to už několik měsíců, ale dnes je to "luxus". Do toho nepružnost UPC. Minulý týden v úterý jsem domlouval navedení jiného modemu. V pátek to urgoval. V pondělí mi odpověděli, ale do teď modem nenavedli.
 10. Zrusenie vernostneho programu zo zahranicia

  Z jakého důvodu vlastně nelze měnit/rušit služby v "Moje UPC"? Vždyť je to už dnes standard. Bych uvítal následující možnosti změny v samoobsluze: 1) Možnost zapnutí/vypnutí věrnostního programu. 2) Možnost nastavit si nějakou službu/balíček k určitému datu. 3) Možnost nastavit datum, ke kterému chci zrušit nějakou službu (podat výpověď). 3) Možnost změnit si s/n modemu, CA modulu,... Třeba i s omezením na možnost změny jednou za měsíc.
 11. Lze dekódovací kartu (popřípadě jiné zařízení) vyzvednout někde osobně (prodejní místa)? Nebo to pouze vozí technik, chodí poštou? Lze vrátit půjčené zařízení na prodejním místě? Ve všeobecných podmínkách je napsané, že to lze. Na stránkách UPC je napsáno, že lze vrátit na pobočce firmy InfoTel, spol. s r.o. Do kolika dnů musí být zařízení vráceno?
 12. Kostičkování a výpadky obrazu

  Dnes zase Nova a Prima nedívatelné (DVB-C). Pořád kostečkuje obraz a vypadává zvuk. Síla signálu cca 96, kvalita 40-70, úroveň bit. chyby cca 400.
 13. Výměna zařízení

  Je nějaká možnost vyzkoušet funkčnost koupeného modemu před vrácením pronajatého? Když si nechám spárovat vlastní modem, musím hned vrátit půjčený, abych neplatil nějakou pokutu? Nebo dokud ho nevrátím, platím dál jeho pronájem? A například v případě nefunkčnosti vlastního si ho můžu zase spárovat zpátky? Jak dlouho trvá proces změny modemu (registrace nového, doba bez internetu)? Když mám nějakou nižší cenu za připojení k internetu a vrátím pronajatý modem, odečtou mi jen poplatek za půjčený modem nebo přijdu o slevu a budu zase na standardní ceně za službu?
 14. EPG

  Tak to je můj error, to se omluvám.
 15. EPG

  Teď v popisku Vyprávěj na ČT1 je uvedeno, že je to první díl. Ale první díl to není.
×