Přejít na obsah

Zlaťák

Uživatel
 • Počet příspěvků

  181
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězné dny

  4

Zlaťák naposledy vyhrál 24. května

Zlaťák má nejvíce líbivý obsah

O uživateli Zlaťák

 • Hodnost
  Člen

Služby Vodafone

 • Vodafone internet
  Internet 150
 • Vodafone telefon
  -
 • Vodafone televize
  TV Klasik
 • Vodafone datový limit na mobilu
  -
 • Vodafone rychlostní limit na mobilu
  -
 • Vodafone zařízení
  Technicolor, CA modul
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Brno

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Zlaťák

  EPG

  Nejste jedinej, komu to vadí (slušně řečeno). Ale u UPC/Vodafone je to asi neřešitelný problém (dle jejich přístupu).
 2. Tak to já si koupil CA modul. Ověřil ho, že je řádně odkoupen. Mám ho už dva roky fyzicky doma, ale UPC/Vodafone mi ho nechce připojit, protože je prej pořád vedený u aktivní smlouvy původního majitele (jako jediné zařízení).
 3. @tomus Ve škole nejsme, ale ten příspěvek nedával smysl. Pokud neznám význam cizích slov, tak je nepoužívám. 😉 prezenční, presenční význam: vztahující se k účasti, výskytu (setrvání) na určitém místě standarta = prapor
 4. @namec Česky: Tak ten prezentační chaos je poslední dobou standard.
 5. Jde ještě zaregistrovat Technicolor nebo už jen Compal? Na stránkách UPC (vím, že už je moc neaktualizují) jsem našel toto: Také bychom Vás také chtěli informovat, že na nového zákazníka lze převést pouze tato zařízení: Modemy Compal a Technicolor, Set-top boxy Kaon KCF700 a Kaon KCF900, CA modul. V ostatní případech je nutná výměna zařízení za výše uvedené. Kdyby to náhodou ještě šlo, rychle bych vyměnil Cisco za Technicolor, co mi tu leží.
 6. Tak v ČR je modem za dva tisíce a pronájem za 70Kč, takže ten poměr je zase trošku jiný. Já třeba mám dvě smlouvy (dva modemy) a třetí rezervní mi leží v šuplíku. Modemy jsem koupil z druhé ruky po tisícovce a za ty roky se mi to finančně rozhodně vyplatilo.
 7. Pokud je bude opravdu jen pronajímat, tak jediný důvod můžou být peníze. Modemy nakoupí v obrovském množství (= ještě za nižší než obvyklou cenu), následně je pronajme a za dobu životnosti vybere několikanásobně víc peněz než je cena zařízení. Ale pevně věřím, že je to jen dočasný stav a modemy prodávat bude. Stejně jako si nepronajímám mobilní telefon, nechci a nebudu si pronajímat ani modem.
 8. Tak nakonec to vypadá, že byl nějaký problém s MS Outlookem (asi po nějaké aktualizaci). Pomohlo až smazání účtu a znova nastavení (se stejným nastavením). Při pokusech (jen) o změnu nastavení se problém pořád vyskytoval.
 9. Mně na Samsungu (řada J) hbbtv normálně funguje.
 10. Mně jen štve, že mi doma leží ve skříni záložní Technicolor, který mi už nikdo nepřipojí, ale budou mě nutit do pronájmu něčeho místo Cisca. Přitom by stačilo tyto dva modemy zaměnit a Cisco (i když pořád funkční) vyhodit. Bylo by to win-win pro obě strany. Protože nevím (asi vím), jak se budou rodiče (důchodci) tvářit, že budou za internet platit místo "třech stovek" nově "čtyři stovky". To už je docela slušný zdražení (v procentech). Aby to nedopadlo, že zruší internet a budou si vrtat kabel skrz zeď od sousedů (na to jejich příležitostné brouzdání a dvakrát do týdne čtení mailů).
 11. Zlaťák

  EPG

  Taky si myslím. Zapnu na tv nahrávání podle EPG a konec chybí.
 12. Zlaťák

  EPG

  Tak mohl jsem si stěžovat o 10 minut dřív, ale výsledek by byl stejný. 😉 (jsem si jen ujasňoval, jestli se mi to chce fotit a posílat) Hlavně tam nebyla žádná reklama/následující pořad, ale úplně něco jiného.
 13. @Adolf.Shitler je to vývoj, souhlas. Spíš si myslím, že by se mělo upustit od SD všeobecně už v základu. Stejně jako se přešlo z černobílého vysílání na barevné, ze secam na pal, z analogu na digitál,... S touto logikou by se mohlo v základu vysílat černobíle a platit za barvu jako extra službu.
 14. Oni ti důchodci často nakupují pro mladé, kteří "nemají čas" zajít nakoupit.
×
×
 • Vytvořit...