Přejít na obsah

Zlaťák

Uživatel
 • Počet příspěvků

  155
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězné dny

  3

Zlaťák naposledy vyhrál 13. února

Zlaťák má nejvíce líbivý obsah

O uživateli Zlaťák

 • Hodnost
  Člen

Služby UPC

 • UPC internet
  Internet 150
 • UPC telefon
  -
 • UPC televize
  TV Klasik
 • UPC datový limit na mobilu
  -
 • UPC rychlostní limit na mobilu
  -
 • UPC zařízení
  Technicolor, CA modul
 • Místo odběru služeb UPC
  Brno

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Zlaťák

  DVB-C tuner

  Ta poslední věta zní jak z říše snů. To by byla varianta ideál.
 2. Zlaťák

  EPG

  To je pravda, blbý příklad, to mi nedocvaklo. Ale pozoruji to třeba i u pohádkových stanic.
 3. Zlaťák

  EPG

  Na EPG se už úplně rezignovalo? Třeba teď na ČT Sport sleduju podle průvodce koňské dostihy, ale na obrazovce je Ester Ledecká a alpské lyžování. Poslední dobou je to jedna velká divočina.
 4. Zlaťák

  DVB-C tuner

  Potřebujete CA modul. Ten už UPC neprodává, pouze pronajímá za 70Kč. Leda sehnat z druhé ruky.
 5. Dá se Vodafone bedna koupit (za kolik?) nebo je člověk nucen platit pronájem?
 6. @Ivan820: Teď jsem se normálně přihlásil.
 7. Tak obchod tu není, protože by to nikdo nekupoval, když mu to nikde nepřipojí.
 8. Nejrozumnější by mi přišlo, kdyby operátor vydal oficiální seznam značek a typů zařízení, které je ochotný připojit do své sítě. (klidně třeba jen 5 kousků). A pak už si zákazníku vyber.
 9. @Adolf.Shitler Takže když někdo nesouhlasí s příspěvkem, tak je špatně, že uvede "nesouhlasím"? Zakážeme i zpívat?
 10. Nevíte někdo, jestli lze ještě k internetu pořídit televizi (Klasik za 80Kč) bez pronájmu zařízení a zapůjčit kartu s aktivací vlastního CA modulu? Nebo už to zařízli jako připojení starších modemů? V moje UPC mi to nabízí pouze za 150Kč včetně pronájmu zařízení. Leží mi tu tři odkoupené CA moduly uvažuji o kabelové televizi.
 11. Už to tam visí: https://www.vodafone.cz/zoek/ Úpravy smluvních podmínek Pro fyzické osoby (včetně fyzických osob podnikajících) rušíme odškodnění v případě předčasného ukončení smlouvy na dobu určitou. Pokud zákazník na základě smlouvy na dobu určitou čerpal slevy spojené s koncovým zařízením (například slevy na telefony, modemy, televize, příslušenství a instalační poplatky), pak tuto slevu budeme požadovat uhradit. Věrnostní program Nefiremním zákazníkům, kteří využívali věrnostní portfolio, bude věrnostní portfolio zrušeno za současného ponechání zvýhodněných cen, jakožto poděkování za loajalitu. Výhoda bonusu bude všem těmto zákazníkům nadále zachována. Odstoupení od smlouvy na základě změn VOP Pokud bychom měnili podmínky vaší smlouvy nad rámec zákona, informovali bychom vás o tom přímo ve Vyúčtování. Pro většinu zákazníků však k takovým změnám nedochází.
 12. https://www.vodafone.cz/neomezeny-internet-na-doma/
 13. Tak samici má snad na zásuvce a na kabelu potřebuje samce. A do televize se strká taky samec.
 14. Já dělal 5 let dozadu novou elektřinu a natáhl si i rozvody koaxiálního kabelu po bytě. Do komory mi vede kabel z rozvodné skříně, tam mám přímo na něm rozbočovač (na jednom výstupu modem) a na dalších kabely do jednotlivých pokojů. Zapojil mi to tak technik a do krabic na zásuvky mi zapojil tři zásuvky (se třemi výstupy) pod víčka ABB tango. Jen si říkám, pokud ty rozvody patří UPC a odkud jsou moje. Protože se všude mluví o účastnické zásuvce, ale já tam mám rovnou ten rozbočovač. A kabely ve zdi jsem si tahal sám. 🙂
 15. A dávají ještě i klasickou zásuvku, kterou si člověk nainstaluje do podomítkové krabice pod víčko (tango)? Nebo už musí mít na zdi tuto krásu?
×
×
 • Vytvořit...