Jump to content

Zlaťák

User
 • Content Count

  198
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Zlaťák last won the day on May 24 2020

Zlaťák had the most liked content!

Community Reputation

24 Vynikající

About Zlaťák

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Internet 150
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  TV Klasik
 • Vodafone devices
  Technicolor, CA modul
 • Place of subscription of Vodafone services
  Brno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nemusí být obě zásuvky na stejné fázi?
 2. Tento názor nás má víc. Taky jsem si pořídil Klasik s CA moduly. A pokud to zruší, budu vážně uvažovat, že se vrátím k anténě,
 3. Kartu Vám bez problémů dodá Vodafone. CA modul aktuálně Vodafone jen pronajímá za 70Kč. Můžete zkusit sehnat starý odkoupený od UPC (nutno ověřit odkoupení ). CA modul od kohokoliv než českého UPC/Vodafone Vám nepovolí (=nebude fungovat). Settopbox pak potřebovat nebudete, alr přijdete o zpětné zhlédnutí.
 4. Jojo, zrovna tak upozorňují, že brzy spustí novou samoobsluhu. https://www.vodafone.cz/mujvodafonevnovem/ Už se ví, jak to bude s CA moduly? Spustí už DVB-C (Vodafone TV) a pojede televize dál přes moduly?
 5. V to doufám taky. Ale vzhledem k tomu, že mi v létě jeden nový prodali, tak doufám, že to rušit nebudou.
 6. Teď jsem narazil na jeden zajímavý, ale trochu starší, článek. Pokud už to tady bylo, tak se omlouvám. https://www.lupa.cz/clanky/milan-zika-vodafone-na-podzim-nabidneme-v-siti-exupc-rychlosti-nad-1-gb-s/
 7. Objednat si technika, dodá a zapojí správnou zásuvku na vaše kabely.
 8. Tak adaptér je tak za stovku. Pronájem nového modemu je 70Kč měsíčně. Takže bych to, pokud máte modem vlastní, klidně risknul a ten adaptér ještě aspoň "na měsíc" koupil.
 9. Dělá mi to právě i na ČT. Stanice jedou všechny (ty co mají) nekódovaně. Pak mě ještě napadlo, že televize je stará cca 5 let, tak jestli to není nějaký "Samsung oser", že skončila podpora,...
 10. Čaute. Posledních několik týdnů mi nefunguje timeshift na televizi Samsung (TV UE40J6272 Série 6) s CA modulem (DVB-C). Pořád mi to píše, že data pro timeshift nejsou k dispozici, popřípadě, že se jedná o zakódovaný kanál. Nemůže v tom mít prsty UPC/Vodafone? Už jsem zkoušel i TV hodit do továrního nastavení, ale nepomohlo to. Klasické nahrávání funguje. Nemáte někdo tip, co s tím? Krom tohoto mi dost často nejede ani HBBTV.
 11. Já pár měsíců dozadu kupoval nový CA modul. Ten mi ještě musel dovézt technik. Asi před měsícem jsem chtěl do dalšího zařízení dekódovací kartu. Už to najednou nešlo domluvit přes FB chat, ale musel jsem psát email. Pak mi přišlo několik emailů, jak si to předávají z člověka na člověka, že se mi ozvou a domluví termín na technika. Týden se nic nedělo, tak jsem volal a dozvěděl se, že kartu už poslali poštou (ani adresu nechtěli, poslali to na adresu ve smlouvě). Za další dva dny karta došla poštou. Proces domlouvání byl hrozný, ale doručení pak už bylo fajn.
 12. Mně to technik UPC zapojil asi 5 let dozadu takto. Do jednoho výstupu mám přímo modem (Technicolor) a do dvou zelených kabelů 3 zásuvky dodané od UPC (bohužel elektrikář (silnoproudař) mi to natáhl tak blbě, že mám jednu zásuvku průběžnou -místo hvězdicového rozvodu).
 13. Já se snažil včera večer v DVB-T dívat na Novi a nešlo to. Kostičky, výpadky zvuku.
×
×
 • Create New...