• David - UPC

   Vítejte na webu UPCZONE   19.7.2017

   UPCzone je nezávislé internetové fórum zaměřené na uživatele služeb UPC. Fórum UPCzone (tehdy ještě "Karnevalzone") bylo založeno v roce 2004, uživatelem Tomus. Po spojení firmy Karneval s UPC v roce 2007 se web přejmenoval na nynější název UPCzone. UPC fórum slouží pro komunikaci klientů UPC mezi sebou navzájem. Zákazníci zde mohou mezi sebou diskutovat, sdělovat si zkušenosti, navzájem si radit a aktivně se tak i účastnit vývoje společnosti UPC. Kritické příspěvky zde nejsou cenzurovány.

Zlaťák

 • Počet příspěvků

  48
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  2

Zlaťák last won the day on 26. července

Zlaťák had the most liked content!

O uživateli Zlaťák

 • Datum narození

Osobní údaje

 • Bydliště
  Brno
 1. Informace o vypadcich sluzeb UPC

  Už nějakou dobu (několik týdnů) mi vypadává zvuk a kostečkuje Nova (SD) v DVB-C. Ostatní kanály jedou normálně. Dělá to tak i někomu jinému?
 2. CA Modul

  Ale UPC názor asi nezměnilo, když mi minulý týden tvrdili, že modul,který nemají v databázi, nezaregistrují.
 3. UPCZONE v novém

  Taky bych raději skutečný čas.
 4. CA Modul

  Jojo, David tu nedávno říkal, že modul koupený u Licy zaregistrují. Ale na lince UPC mi následně řekli, že v žádném případě, protože seriové číslo musí mít v systému, nové přidat nemůžou. Modemy na prodej už nikde nemají, pouze na pronájem. Těžko říct,kde je pravda.
 5. Nové stanice

  Zvláštní, že třeba Netbox do jisté míry vybírat kanály umožňuje. Například balíček 30 kanálů. 15 jich dá natvrdo, dalších 15 nechá vybrat z určité nabídky. Je teda pravdou, že takovej balíček 30 kanálů pak stojí 200Kč a balíček 60 kanálů 400Kč.
 6. UPC v období Q2/2017

  Si tak říkám, co by se stalo, kdyby se UPC konečně začalo chovat trošku "prozákaznicky": 1) Umožnit připojení vlastních zařízení. a) jiné kabelové modemy. Stačilo by například zveřejnit technické požadavky na ně, popřípadě přímo seznam podporovaných značek a modelů. b) vlastní CA moduly. Možnost odkoupit od UPC nebo si zaregistrovat koupený jinde. Pak by se nemuselo kšeftovat s pochybným hardwarem na bazarech za předražené ceny,... 2) Jako alternativu předplacené karty Normálně si koupit kartu předplacených služeb na rok, dva,... Žádné smlouvy. 3) Možnost nastavení/zrušení služeb přímo v samoobsluze. Jen mám pocit, že někomu se nehodí do karet, kdyby v MojeUPC byla možnost "neprodlužovat věrnostní období, služby ukončit k..." nebo možnost si sám zvolit jiný balíček služeb. Proč musí být všechno formou "vyplňte nějaký formulář, my se Vám možná ozveme", "zašlete písemnou výpověď do "Horní Polomy" a hardware do Dolní Polomy"? Snad je zákazník svéprávný a umí se rozhodnout, co chce využívat. Někomu vyhovuje pronajaté zařízení, jinému koupené. Někomu vyhovuje mediabox, někomu CA modul. Někdo chce smlouvu, někdo "předplacenku".
 7. CA Modul

  Tak mi včera volali ze zákaznické linky. Modul na prodej už žádný nemají, pouze na pronájem. Modul koupený jinde nezaregistrují. Zaregistrují pouze seriová čísla, která už mají v databázi. Takže jediná možnost koupě je opravdu jen "secondhand" modulu dříve odprodaného od UPC. Takže my jsme se na rozšíření o služby kabelové televize bohužel nedomluvili.
 8. CA Modul

  Davide,mám to chápat tak, že když si koupím CA modul (například na odkazu níže), že mi ho UPC zaregistruje a nebude mě nutit používat doma ten krám navíc (Mediabox)? https://www.dvb-c-shop.cz/produkty/ca-modul-kabelovy/smit-conax-chipset-pairing-cam-ci.htm
 9. UPCZONE v novém

  Přesně tak. Postesknutí, že UPC odmítá prodávat moduly. Jinak jsem tu v nedávné době pár příspěvků napsal, ale v mé historii vidím poslední příspěvěk 1. července a pak až dnes.
 10. UPCZONE v novém

  Koukám, že tu mizí (nežádoucí?) příspěvky. Jinak si nedovedu vysvětlit, kam zmizel například můj nedávný příspěvěk ohledně CA modulu.
 11. UPCZONE v novém

  Dá se někde nastavit, aby se mi příspěvky ve vlákně zobrazovaly od nejnovějšího k nejstaršímu? Nemůžu to nikde najít. A je docela otravné to pořád překlikávat na poslední stranu.
 12. Koupím CA modul UPC

  koupím CA modul v osobním vlastmictví, fungující v UPC ČR. zlatacek@seznam.cz
 13. Koupím, CA modul, Wifi modem a HD Mediabox

  Za kolik?
 14. Zkušenost s retenčním oddělením UPC :-)

  Mně volali včera a nabídli mi internet 100 Mb/s + TV Klasik (včetně pronájmů) za 500Kč. Když jsem to odmítl, tak mi zlevnili samotný internet o 18Kč/měs.
 15. Zkušenost s retenčním oddělením UPC :-)

  Pořád dokola, ale teď to zrovna řeším. Končí mi věrnostní období, tak porovnávám nabídky s konkurencí. Dá se sehnat net+ televize Klasik (něco nejnižšího s HD kanály Primy a Novy) za maximálně 400Kč? Za kolik se prodávaly CA moduly od UPC? Chtěl bych jeden koupit, tak to zkusím nějak pořešit. Díky.