Jump to content

Zlaťák

Uživatel
 • Content Count

  125
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Zlaťák last won the day on July 26 2017

Zlaťák had the most liked content!

About Zlaťák

 • Rank
  Člen

Služby UPC

 • UPC internet
  Internet 150
 • UPC telefon
  -
 • UPC televize
  TV Start
 • UPC datový limit na mobilu
  -
 • UPC volné minuty na mobilu
  -
 • UPC volné SMS na mobilu
  -
 • Zařízení od UPC
  Technicolor
 • Místo odběru služeb UPC
  Brno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Evžen: Já teda raději budu mít nastavené inkaso s limitem, než to řešit příkazem a pořád myslet na to, jestli jsem zaplatil správnou částku (změna služeb, zdražení, konec slevy,...).
 2. V ceníku platném od 1. 1. 2020 mají pořád prodej: Powerline adaptér 199 Kč Modem ED 3.0 WiFi Compal CH7465LG 2 020 Kč
 3. A to jako proč? UPC zruší pomalé tarify, ale může mu být jedno, že mi na vlastním modemu pojede pomalej net, pokud budu platit rychlejší tarif. To už je moje volba, jestli si vyměním železo, abych mohl jet plnou placenou rychlostí, nebo si nechám starý modem, který to neutáhne.
 4. Taky jsem onekdá koukal na retro Star Dance.
 5. Jestli to chápu dobře, tak pro zákazníky UPC se nic nezmění. Smlouvy jsou na dobu neurčitou, pokuty za předčasné výpovědi žádné nejsou, jen se "doúčtovává poskytnutá sleva z cíleně nadsazených základních tarifů (za plnou cenu to snad nikdo nemá)"
 6. No bojím se toho, že to odrbou podobně jako UPC, když vlastně "nemá smlouvy na dobu určitou", ale dává nějakou slevu, kterou v případě výpovědi musí člověk celou doplatit. A je jedno, že už zaplatil 11 měsíců. Než by mu dopočítali ten 12 měsíc, raději mu doúčtujou slevu za těch předešlých 11 měsíců. Nově to bude "můžeš odejít kdykoliv bez sankce, ale doplať nám xy Kč, co jsme ti dali slevu z nesmyslných cen".
 7. Kdyby to nebylo s úvazkem na dva roky, tak by to nebylo zas tak špatný.
 8. @tomus Já vím, že to není k chlubení. To je spíš takové zoufalé povzdechnutí.
 9. Ta cena je dobrej úlet. Za 2250Kč bez úvazku, fakt ne. To raději zůstanu dál u svého historického Nabito 350, kde mám za 340Kč cca 82 minut do všech sítí a 1,5GB dat. Není to na vyskakování, ale dá se s tím existovat.
 10. No ty vole, to jsou ceny. Jeden by zaplakal.
 11. Podle zásuvky to moc poznat nepůjde. Já mám taky stejné tango zásuvky po bytě pro rozvody UPC.
 12. Zlaťák

  P: CA moduly

  Hahaha. Nedávno jsem kupoval dva, každej za 4 stovky.
 13. Nelze otevřít. Adobe poslední dobou nějak zlobí.
 14. Když budu mít Klasik a k němu vybraný mini balíček. Jde tento nějak jednoduše změnit v MojeUPC nebo se musí někam volat,...?
 15. Je pravdou, že teď už ti dají zásuvku (i počet) přesně kam chceš. U rodičů na bytě nám kabelovku tahal tenkrát Kabel Net. Řekli, že zásuvka musí být hned nad vstupními dveřmi a modem musí být maximálně 1,5m od zásuvky. Vůbec je nezajímalo, že počítač je na druhém konci bytu a TV taky, že u vybudované datové zásuvky není silová zásuvka. Prostě postavili modem na botník, připojili ho prodlužovačkou nataženou vzduchem ze zásuvky na protější stěně a hotovo. K počítači vedl kabel volně, k TV je starej tvrdej koax namlácenej skobičkama na omítce do dnes. Už by to po těch téměř 20 letech možná chtělo "aktualizovat" rozvod. Na druhém bytě jsme dělali nové rozvody elektřiny. Snažil jsem se to sesynchronizovat dohromady (silnoproud + UPC). UPC nemělo žádné požadavky na kabel, který měl natahat silnoproudař. Následně technik přijel jen zapojit zásuvky do všech pokojů. A nadával jako hrom, že je použitý špatný kabel, že není rozvod celý do hvězdy, ale jedna větev byla ještě jednou větvená,... Bohužel silnoproudař byl "chytrý", ale datovým rozvodům nerozumněl. Všechno je pod omítkou bez husích krků (= náprava nemožná). Nakonec se po nějaké době nadávání, měření a nastavování podařilo technikovi UPC rozjet televizi ve všech místnostech. Datové zásuvky na net (i přes objednávku) odmítl zapojit, že na to nemá s sebou vybavení. Že si mám objednat další výjezd. Takže nakonec jsem si je musel zapojit sám. Jedna zásuvka byla gratis, dvě další po pětistovce. Přívodní datový kabel máme v komoře rovnou na rozbočovač (bez zásuvky). Jedna větev do modemu, dvě větve do místností, s tím, že jedna větev se ještě jednou větví do sousední místnosti. Celkem máme po bytě tři zásuvky, do každé jde teoreticky zapnout modem (nemusí být v komoře). Docela by mě zajímalo řešení reklamace, když "po první zásuvku" je to UPC a odpovídá za to, ale zásuvky jsou až za rozbočovačem a vlastním vedením po bytě.
×
×
 • Create New...